Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

İstanbul Akvaryum

+ 7 Fotoğraf
2.4/5
Ortalama
5 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Yorum / Değerlendirme

2.4/5
Ortalama
5 değerlendirme
İstanbul Akvaryum
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
01.02.2015
Ayşe Karaman
Hafta sonu gidilmemeli
Kesinlikle hafta sonu gidilmemeli. Trafik berbat, 2 dakika yolu 3 saatte gidiyorsunuz. Bence görülmesi gereken bir yer ama asla ve asla hafta sonu değil. İçeride nefes almakta zorlanıyorsunuz, işkence gibiydi.
2/5 Ortalama
23.09.2013
Misafir
İyi ve kötü yönleri
Akvaryum bakışıyla güzel bir mekan, fakat 5 dk 5D yanlış aktarılıyor, birkaç dk sürüyor. Labirent denilen (ki bunlara ek ücret alınıyor) bölüm 10 sn. de bitebilecek çok basit bir şey. Ayrıca akvaryum bitişinin bir markette sonlanması itici geldi. Buna ek olarak çocuklu ailelerde çocukların ellerine bir şey tutuşturup ya da onların peşinden şekerler var diye yüksek sesle bağırmaları berbattı. Bir başka konu ilk girişte fotoğraf çekilip daha sonra bu fotoğrafı arka plan üzerine koyup satışa sunmaları. Kopyala-yapıştır komik denecek ölçüde görüntülerle karşılaştım Akvaryumu dışında hiç beğenmedim.
1/5 Kötü
01.07.2013
Misafir
Pahalı
Mekanı görmek gezmek isteyen o kadar insan var ki. Fakat maşallah sizde giriş fiyatlarında o kadar uçmuş ve çok abartmışsınız. Hep üst sevyeyi düşünürsünüz zaten. Dünya onlara güzel, her şeyi onlar yaşasın, biz hep böyle uzaktan bakakalalım. Ancak televizyon veya herhangi medya kuruluşundan bakalı. Gelemedik ki memnun kaldık diyelim değil mi ama?
5/5 Mükemmel
11.04.2013
Misafir
Fantastik
Boş bir gününüzü değerlendirebileceğiniz harika bir gezi yeri. İstanbul Akvaryum'da kendinizi fantastik bir dünyada hissedeceksiniz. Fırsatım olursa tekrar gideceğim.
3/5 Çok İyi
03.02.2013
Misafir
Pazar günleri ızdırap
Pazar günleri gitmek gerçekten ızdırap. Anadolu yakasından 3 kilometre yakınına gelmemiz 30 dakika, geri kalan 3 kilometre 1 saatten fazla sürdü. Gitmek isteyenlere tavsiyem, hafta içi bir gün kendinize ayırıp rahat rahat gitmeniz.