search icondelete term icon
Giriş
25 Ekim Pts.
Çıkış
26 Ekim Sal.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Florya Apartları

Florya için 10 otel listelendi.

Sevcan Hotel

Apart Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
2.4/5
Florya merkezine 1.2 km uzaklıkta
388 TL427 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:388 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
388 TL
Otelz.com
Tatilsepeti.com
401 TL
388 TL'den başlayan fiyatlarla

İstanbul Fair Hotel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.8/5
Florya merkezine 2.1 km uzaklıkta
285 TL299 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:285 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
242 TL
Etstur
Otelz.com
285 TL
242 TL'den başlayan fiyatlarla

Florya House Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.3/5
Florya merkezine 0.7 km uzaklıkta
268 TL268 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:268 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Elite World Business Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
Florya merkezine 1.6 km uzaklıkta
714 TL928 TL
%30 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:714 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
714 TL
Otelz.com
Etstur
746 TL
714 TL'den başlayan fiyatlarla

Florya Park Hotel

Otel
Neredekal.com
4.2/5
Florya merkezine 1.2 km uzaklıkta
309 TL353 TL
%14 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:309 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
309 TL
Otelz.com
Odamax
316 TL
309 TL'den başlayan fiyatlarla

Comfort Suites Hotel

Otel
Çevre Dostu
Florya merkezine 5.1 km uzaklıkta
300 TL300 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:300 TL
Tesisi Ara
 • Oda-Kahvaltı

Ramada Encore İstanbul Airport Hotel

Kent Oteli
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.1/5
Florya merkezine 1.9 km uzaklıkta
460 TL484 TL
%6 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:460 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
460 TL
Etstur
Otelz.com
468 TL
460 TL'den başlayan fiyatlarla

Alrazi Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.9/5
(31 değerlendirme)
Florya merkezine 1.9 km uzaklıkta
603 TL603 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:603 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
415 TL
Etstur
Otelz.com
603 TL
415 TL'den başlayan fiyatlarla

Armoni Life Hotel

Kent Oteli
Yetişkin Oteli
Neredekal.com
4.5/5
Florya merkezine 3.6 km uzaklıkta
617 TL648 TL
%5 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:617 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

World Point Hotel

Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
3.9/5
Florya merkezine 2.2 km uzaklıkta
356 TL392 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:356 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
356 TL
Otelz.com
Etstur
368 TL
356 TL'den başlayan fiyatlarla

Florya Apart Otelleri

Florya Apart Otelleri

Florya, İstanbul'un kıyı semtlerinden biri olarak Avrupa Yakası'nda yer alıyor. Bakırköy ilçesine bağlı olan Florya İstanbul'un sevilen semtlerinden biri. Sahip olduğu doğal güzellikler, ferah yapısı ve deniz kenarında olması gibi özellikleriyle Florya yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan bir bölge. Turistlerin ilgisi yoğun olan bir bölge olduğu için Florya'da konaklama olanakları da oldukça geniş. Bu açıdan Florya otel ve pansiyon çeşitliliği sayesinde konaklama imkanları ile geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Eğer Florya'da konaklıyorsanız veya Florya'ya yakın bir yerlerde bulunuyorsanız Florya ve çevresinde yapabileceğiniz etkinlikler ve gidebileceğiniz mekanlar oldukça çeşitli. Biz de bu yazımızda gezip görülebilecek mekanları, gidilebilecek yerleri, cazip etkinlikleri ve Florya'da yapılabilecek diğer pek çok şeyi sizler için derledik. Eğer Florya'da veya yakınlarında konaklamayı düşünüyorsanız birbirinden farklı seçeneklerle istediğiniz gibi bir tatil yaşayabilirsiniz.

Florya Apartlar

Florya Apartlar

Florya bulunduğu konum, semtteki günlük hayat ve endüstriyel yapısı gereği hem bir iş ve ticaret merkezi, hem de sahip olduğu doğal güzellikler ve kıyıda bulunması nedeniyle sevilen bir yerleşim alanı olarak nitelenebilir. Bu nedenle bölgede kısa süreli konaklama ihtiyacını karşılayan çok sayıda ve farklı çeşitlerde otelleri mevcut. Florya apart otel imkanları ise bu konaklama yerleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri. Bölge hem turistik olarak öne çıkıyor, hem de sahip olduğu ticari imkanlarla misafirlerin pek çok ihtiyacını karşılayabiliyor. Bu nedenle apart oteller de ağırlıkta bulunuyor ve sağladıkları imkanlarla öne çıkıyor denebilir. Apart otellerin ağırlıkta olması ilçede her şey dahil imkanlara sahip ve lüks olarak nitelenebilecek otellerin olmadığı anlamına gelmiyor tabii. Çok sayıda her şey dahil hizmet sunan beş yıldızlı, dört yıldızlı görece lüks oteller mevcut. Avrupa Yakası'nın batı taraflarının ormanlık alanlara sahip olduğu düşünüldüğünde kalacağınız otelin orman ve yeşilin hakim olduğu bir yerde bulunması da mümkün. Florya'yı çok tercih edilen bir yer yapan özelliklerden biri de bu doğal yönü. Bölgenin kıyı kesimde bulunduğu göz önüne alındığında ise deniz manzaralı bir otelde konaklamak da olası. Bu açıdan Florya size uygun fırsat ve imkanları misafirlerine sunuyor diyebiliriz. Önceliklerinizi göz önünde bulundurarak ve konaklamak istediğiniz otelin konumunu, konaklama hizmetlerini ve diğer özellikleri göz önüne alarak sizin için en iyi otelleri ve pansiyonları bulmanız mümkün.

Florya Apart Otel Fiyatları

Florya Apart Otel Fiyatları

Florya sahip olduğu imkanlar ve sahil semti olması gereği çok sayıda apart oteli bulunduran bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle konaklama ihtiyacı için tercih edilen apart oteller arasında yemek hizmeti sunan ve sunmayanlar bir arada bulunuyor.

 • İstanbul için ulaşım önemi göz önüne alındığında otelin merkezi bir konumda olması ve metro, otobüs, metrobüs gibi toplu taşıma hizmetlerine uzaklığı ücretleri belirleyen bir diğer önemli etken. Diğer ilçelerle bağlantı için sık kullanılan toplu taşıma araçlarına yakın olması Florya apartlar ücretlerini artırabileceği gibi daha iç kısımlarda bulunan ve toplu taşımaya uzak konumlanan oteller daha uygun fiyatlı olabilir. Bu nedenle önceliğinizin ne olduğunu düşünerek bütçenize uygun bir oteli kolaylıkla tercih edebilirsiniz.
 • Ulaşım faktörüne ek olarak denize göre konum da otel ücretlerine etki eden bir diğer önemli özellik. Otel deniz kıyısında ise veya deniz manzarasına sahip ise ücretlerin yükselmesi mümkün. Öyle ki aynı otelin denize bakan ve bakmayan cephelerinde bulunan odaların fiyatları dahi değişiklik gösterebiliyor.
 • Bu otellerin fiyatları göz önüne alınırsa yemek hizmeti veren otellerin daha yüksek ücretlerde olacağı söylenebilir. Bunun yanı sıra kaç öğün yemek hizmeti olduğu, odaların büyüklüğü ve sunulan diğer hizmetler de fiyatlarda belirleyici rol oynuyor.
 • Florya apart otel fiyatları ayrıca otelde bulunan ve kişisel ihtiyaçları karşılayan hizmetler tarafından da belirlenebiliyor.

Ancak ilçeye genel olarak baktığınızda dilediğiniz ölçekte bir otel bulmanız oldukça mümkün. Dilerseniz lüks, dilerseniz de daha mütevazı ve uygun fiyatlı seçenekler bulabilirsiniz. Florya apart otel en uygun çeşitleri bu açıdan size dilediğiniz gibi bir imkan sunabilir.

Florya'da Gezilecek Yerler

Florya'da Gezilecek Yerler

Florya doğal ve turistik yapısıyla bir çok gezilecek yere ve birçok etkinliğe sahip bir ilçe iken çevresinde bulunan ilçeler de burada konaklarken gidilebilecek mekanlar bulunduruyor. Hem turistik gezi yapmak hem de alışveriş ve şehir merkezinde gezmek için çok sayıda imkan barındıran Florya ve çevresinde gezilebilecek yerler ile yapılacak aktivitelerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Atatürk Deniz Köşkü hem mimari yapısı hem de bulunduğu konum ve manzarası ile misafirlerin ilgisini çeken yerlerden biri.
 • İstanbul Havacılık Müzesi gezip eserleri inceleyebileceğiniz kendine özgü mekanlardan bir diğeri
 • İstanbul Akvaryum içerisinde bulunan yüzlerce canlı çeşidi ile benzersiz bir deneyim yaşamanıza yardımcı olacak.
 • Akvaryuma yakın konumda bulunan Florya Sosyal Tesisleri leziz ve uygun fiyatlı lezzetleri ile denize sıfır konumda öğlen veya akşam yemeği hizmeti sunuyor.
 • Yeşilköy pazarı gezmesi eğlenceli ve bir o kadar da renkli yerlerden bir diğeri. Burada ihtiyacınız olan pek çok şeyi bulabilir ve dilerseniz de sevdiklerinize hediye alabilirsiniz.
 • Bakırköy Botanik Parkı bitkiler hakkında temel bilgileri öğrenebileceğiniz ve çocuklarınızın da eğlenebileceği alanlar arasında yer alıyor. Parkta bir de doğal gölet mevcut.

Florya, İstanbul'da konaklayabileceğiniz en iyi semtlerden biri olmasının yanı sıra eksiksiz bir tatil geçirmenize de olanak tanıyor.

Florya Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Florya Apartları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Florya Apartları - En Uygun Florya Apart Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 1053 TL - 928 TL
Florya bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Florya bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Florya Apartları - En Uygun Florya Apart Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Florya Apartları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Florya Apartları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Florya Apartları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Florya Apartları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.