Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

İnciraltı Otelleri

İnciraltı için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

İnciraltı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Mahallenin her bir yanını saran İncir ağaçlarından gelmektedir ismi İnciraltı'nın.

İnciraltı, İzmir'in Balçova ilçesine bağlı bulunan bir mahalledir. İzmir Körfezi ve Ege Denizi'ne kıyısı olan bu mahallenin çevre düzenlemesi yapılmış ağaçlık bir yerdir. İzmir bölgesinde fazla yeşillik alan olmadığı için İnciraltı semti İzmir'in akciğeri gibidir. Sit alanı olduğu için de imara izin verilmemektedir ve yeni yapı yapılamamaktadır. Sadece eski tarihlerde yapılmış mevcut binalar vardır.

İnciraltı özellikle hafta sonları çok kalabalık olmaktadır ve dünyanın dört bir yanından gelen insanları görmek mümkündür. Yeşil doğası ve eşsiz körfez manzarası ile İzmir'e gelenler konaklamada İnciraltı otellerini sıkça tercih etmektedir. İnciraltı otelleri hem merkeze yakınlığı hem de denize yakınlığı ile de tercih edilmektedir.

İnciraltı otelleri kategorisinde farklı türde pek çok tesis hizmet vermektedir. 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldız tesisler olduğu gibi butik oteller, apart oteller, kent otelleri ve pansiyonlar da hizmet vermektedir.

Semtte bulunan Dokuz Eylül Üniversitesine bağlı Tıp Fakültesi, Dokuz Eylül Hastanesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi ile alışveriş merkezleri semtti oldukça hareketli kılmaktadır. Bu hareketlilikten nasibini alan İnciraltı otelleri de tüm yıl boyunca öğrenci yakınları, hasta yakınları ile iş ve tatil için gelenler tarafından sürekli olarak bir yoğunluk yaşamaktadır.

İş, tatil ya da ziyaret amaçlı bu bölgeye gelip konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz İnciraltı otelleri kategorisinde yer alan tesislere erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Özellikle tatilinde başladığı yaz aylarında İnciraltı otelleri en yoğun dönemini yaşamaktadır. Neredekal.com üzerinden tüm İnciraltı otelleri ve fiyatları incelenebilmekte hatta rezervasyon da yapılabilmektedir.

İzmir'in akciğeri konumundadır İnciraltı.

İnciraltı, Ege Bölgesi'nde yer alan İzmir'in merkez ilçesi Balçova'ya bağlı bir semttir. Semtte uygulamaya geçen çevre projesi ile ağaçlık alanların korunması sağlanmıştır. Ayrıca sit alanı olduğu için de yeni bina yapımına izin verilmemektedir. Sadece eskiden yapılmış mevcut binalar korunmaktadır.

İnciraltı bölgesinde üniversitelerin hastaneleri ve bazı fakülteleri de bulunmaktadır. Bu fakültelerin ve bölgede bulunan büyük alışveriş merkezlerinin etkisi ile de İnciraltı hareketli bir mahalledir. Semtte bulunan tesislerde üniversite öğrencilerinin ve üniversite hastanesinde bulunan hastaların yakınları ile tatil ve iş ziyaretine gelenler sıkça konaklamaktadır.

İnciraltı otel fiyatları tesislerin bulunduğu kategoriye göre değişmektedir. Yıldızlı oteller, butik oteller, tatil otelleri, apart oteller, kent otelleri ve pansiyonlar konaklamada farklı fiyatlar vermektedir. Bu kategorilerde bulunan her tesis ve İnciraltı otel fiyatları Neredekal.com üzerinden kolayca incelenebilmektedir.

İnciraltı otel fiyatları tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de değişiklik göstermektedir. Her tesisin kendine göre farklı bir konaklama alternatifi ve ekstraları bulunmaktadır.

Tatil sezonun da başladığı yaz aylarında, kış aylarına nazaran İnciraltı otel fiyatları belli bir miktar artmaktadır. Kimi tesisler misafirlerinin bu artıştan etkilenmemesi için erken rezervasyon fırsatı sunmaktadır. İnciraltı otel fiyatları üzerinden yapılan bu indirimlerden yararlanmak için erken rezervasyon yaptırmayı unutmamakta fayda vardır.

İnciraltı Hakkında

Balçova'da Üçkuyular Feribot İskelesi'nden sahil evlerine kadar uzanan bölgedir İnciraltı.

Muhteşem doğası ve açık alanlarıyla İzmir'e nefes aldıran İnciraltı son zamanlarda alışveriş ve eğlence mekanlarıyla da çok gözde.

İnciraltı'nın bulunduğu Balçova, 3000 yıllık geçmişe sahiptir ve Ayesefit adıyla deniz kıyısında oturan ve korsan saldırılarından kaçan halkın kurduğu bir yerleşimdi vakti zamanında. Şifalı suları sayesinde birçok medeniyetin yararlandığı kaplıcalarıyla Balçova, İzmir'e bağlı bir köy iken, 1963'de belediye statüsüne kavuşmuş ancak 1980'de Narlıdere'ye bağlanan Balçova, 1992'de ise tekrar belediye olmuştur.

Kışların genellikle yağışlı ve ılık, yazların ise sıcak olduğu Akdeniz iklimi hüküm sürer İnciraltı'da.

İnciraltı'da neler mi yapabilirsiniz? Bir bakalım;
Denizciliğin sosyal, tarihi ve ekonomik gelişimine ilişkin objelerin sergilendiği İnciraltı Deniz Müzesini ziyaret edebilir,
İnciraltı sahilinde sergilenen emekli savaş uçaklarını görebilir,
Çay bahçelerinde veya cafelerinde çayınızı afiyetle içebilir,
Sahilinde gönlünüzce dolaşabilir,
Evinizi ve bahçenizi güzelleştirebileceğiniz çiçek ve fideleri satın alabileceğiniz İnciraltı seralarına gidebilir,
Birbirinden nezih ve modern eğlence mekanlarında sabahlara kadar eğlenebilir,
Her zevke ve keseye uygun restoranlarında yemek yiyebilir,
Spor alanlarında size uygun olan sporu yapabilir,
Alışveriş merkezlerinde gönlünüzce alışveriş yapabilir,
Konforlu otellerinde konaklayabilir,
Muhteşem doğasını bol bol fotoğraflayabilirsiniz.

İnciraltı'na kadar gelmişken, şifalı sularıyla asırlardır yararlanılan Agamemnon Kaplıcalarını, eşsiz deniz ve orman manzarasıyla Teleferik Tesislerini, Balçova Barajını, İzmir'in tek limanı olan ve İzmir'in denize açılan kapısı olan Yat Limanını da ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

İzmir'e ister karayoluyla, ister havayolu, ister demiryoluyla ulaştıktan sonra İnciraltı'na 10 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Adnan Menderes Hava Limanı'na 15 dakika uzaklıkta olan İnciraltı'na deniz yoluyla ulaşmak isterseniz Üçkuyular ile Bostanlı arasında çalışan arabalı Vapur ve Deniz otobüslerini de tercih edebilirsiniz.

İnciraltı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Wyndham Grand İzmir Özdilek
Wyndham Grand İzmir Özdilek

-

Aşçılar asık suratlı

Erkek aşçılarınız oldukça asık suratlı, sıcak büfe hakkında bilgi almak istediğim esnada aşçınız ben sıcakçı değilim demekle beraber yüzüme bakmadan gitti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wyndham Grand İzmir Özdilek
Wyndham Grand İzmir Özdilek

-

Rüzgar uğultusundan uyunmuyor

Rüzgar uğultusundan uyunmuyor. Şikayetini dile getiriyorsun, açıklama; ‘fiziksel'miş, normalmiş, yüksekteymiş ama daha öncede aynı şikayette bulunulmuş...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wyndham Grand İzmir Özdilek
Wyndham Grand İzmir Özdilek

-

Depozito talebi

2013 yılında iş amaçlı olarak 2 ay boyunca konakladık. Genel anlamda gayet iyi bir otel olmasına karşılık girişte talep edilen kredi kart numarası ya da nakit 100 TL teminat çok anlamsız ve iğreti edici. Üstelik 1 yıl sonra tekrar konaklamak istediğimde aynı talepte bulunulması ve kredi kart bilgilerimin halen sistemlerinde kayıtlı bulunması da temelde yasal olarak suçtur. Konaklamalarımız profesyonel advisor ile yapıldığı için peşinen ödenir ki bu kadar uzun süreli konaklayan müşterinize bile bu iğreti davranışı sergilemeniz gerçekten itici. Çalışmakta olduğum uluslararası şirketler grubunda arkadaşlarıma yaşadığım durumu özetleyen bir referans mailini de iç paylaşımda bulundum. Kart bilgilerimizin yıllarca saklandığına ve risk altında olduğuna da bizzat şahit oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wyndham Grand İzmir Özdilek
Wyndham Grand İzmir Özdilek

-

Suit oda manzarası

Suit odanın manzarasi tek kelime ile muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wyndham Grand İzmir Özdilek
Wyndham Grand İzmir Özdilek

-

Mükemmel manzaraya sahip

Eski adı Crowne Plaza olan Wyndham İzmir Özdilek, mükemmel manzaraya sahip otellerden biri tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Wyndham Grand İzmir Özdilek
Wyndham Grand İzmir Özdilek

-

Çok memnun kalacaksınız

Otelin manzarasi bir harika. Çok memnun kalacağınız bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)