İnciraltı Otelleri

Mahallenin her bir yanını saran İncir ağaçlarından gelmektedir ismi İnciraltı’nın.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

İnciraltı Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

İnciraltı Otelleri ve İnciraltı Otel Fiyatları

Mahallenin her bir yanını saran İncir ağaçlarından gelmektedir ismi İnciraltı'nın.

İnciraltı, İzmir'in Balçova ilçesine bağlı bulunan bir mahalledir. İzmir Körfezi ve Ege Denizi'ne kıyısı olan bu mahallenin çevre düzenlemesi yapılmış ağaçlık bir yerdir. İzmir bölgesinde fazla yeşillik alan olmadığı için İnciraltı semti İzmir'in akciğeri gibidir. Sit alanı olduğu için de imara izin verilmemektedir ve yeni yapı yapılamamaktadır. Sadece eski tarihlerde yapılmış mevcut binalar vardır.

İnciraltı özellikle hafta sonları çok kalabalık olmaktadır ve dünyanın dört bir yanından gelen insanları görmek mümkündür. Yeşil doğası ve eşsiz körfez manzarası ile İzmir'e gelenler konaklamada İnciraltı otellerini sıkça tercih etmektedir. İnciraltı otelleri hem merkeze yakınlığı hem de denize yakınlığı ile de tercih edilmektedir.

İnciraltı otelleri kategorisinde farklı türde pek çok tesis hizmet vermektedir. 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldız tesisler olduğu gibi butik oteller, apart oteller, kent otelleri ve pansiyonlar da hizmet vermektedir.

Semtte bulunan Dokuz Eylül Üniversitesine bağlı Tıp Fakültesi, Dokuz Eylül Hastanesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi ile alışveriş merkezleri semtti oldukça hareketli kılmaktadır. Bu hareketlilikten nasibini alan İnciraltı otelleri de tüm yıl boyunca öğrenci yakınları, hasta yakınları ile iş ve tatil için gelenler tarafından sürekli olarak bir yoğunluk yaşamaktadır.

İş, tatil ya da ziyaret amaçlı bu bölgeye gelip konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz İnciraltı otelleri kategorisinde yer alan tesislere erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Özellikle tatilinde başladığı yaz aylarında İnciraltı otelleri en yoğun dönemini yaşamaktadır. Neredekal.com üzerinden tüm İnciraltı otelleri ve fiyatları incelenebilmekte hatta rezervasyon da yapılabilmektedir.

İzmir'in akciğeri konumundadır İnciraltı.

İnciraltı, Ege Bölgesi'nde yer alan İzmir'in merkez ilçesi Balçova'ya bağlı bir semttir. Semtte uygulamaya geçen çevre projesi ile ağaçlık alanların korunması sağlanmıştır. Ayrıca sit alanı olduğu için de yeni bina yapımına izin verilmemektedir. Sadece eskiden yapılmış mevcut binalar korunmaktadır.

İnciraltı bölgesinde üniversitelerin hastaneleri ve bazı fakülteleri de bulunmaktadır. Bu fakültelerin ve bölgede bulunan büyük alışveriş merkezlerinin etkisi ile de İnciraltı hareketli bir mahalledir. Semtte bulunan tesislerde üniversite öğrencilerinin ve üniversite hastanesinde bulunan hastaların yakınları ile tatil ve iş ziyaretine gelenler sıkça konaklamaktadır.

İnciraltı otel fiyatları tesislerin bulunduğu kategoriye göre değişmektedir. Yıldızlı oteller, butik oteller, tatil otelleri, apart oteller, kent otelleri ve pansiyonlar konaklamada farklı fiyatlar vermektedir. Bu kategorilerde bulunan her tesis ve İnciraltı otel fiyatları Neredekal.com üzerinden kolayca incelenebilmektedir.

İnciraltı otel fiyatları tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de değişiklik göstermektedir. Her tesisin kendine göre farklı bir konaklama alternatifi ve ekstraları bulunmaktadır.

Tatil sezonun da başladığı yaz aylarında, kış aylarına nazaran İnciraltı otel fiyatları belli bir miktar artmaktadır. Kimi tesisler misafirlerinin bu artıştan etkilenmemesi için erken rezervasyon fırsatı sunmaktadır. İnciraltı otel fiyatları üzerinden yapılan bu indirimlerden yararlanmak için erken rezervasyon yaptırmayı unutmamakta fayda vardır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın