Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ilgaz Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ilgaz Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller

Ilgaz için {{ (filteredHotels).length}} / 7 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Ilgaz Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller

Çankırı-`Kastamonu` arasında uzanan Ilgaz Dağı’nın doruklarındaki Ilgaz Kayak Merkezi, kış turizmi açısından Türkiye’nin önemli noktalarından biridir. `Ankara`’ya 210, Kastamonu’ya 40, İstanbul’a 460 km uzaklıktadır ve bölge hem kayak turizmini sunar sizlere hem de muhteşem bir doğa... Kış aylarının vazgeçilmez noktalarından biri olan Ilgaz Kayak Merkezi, çevresindeki otellerle konaklamanıza yardımcı olacak.

Kış aylarında tatil için en çok tercih edilen noktalardan biri olan Ilgaz Kayak Merkezi’ne gitmeyi planlıyorsanız, internet üzerinden Ilgaz Kayak Merkezi yakınındaki otelleri inceleyebilir ve otel fiyatlarını araştırabilirsiniz. Çok geçmeden Ilgaz Kayak Merkezi yakınındaki otellerin birinde kendinize yer ayırabilirsiniz.

Ilgaz Kayak Merkezi yakınındaki oteller, hem bütçenize uygun hem de rahatı ve konforu sunuyor sizlere. Güzel bir kış tatili için Ilgaz Kayak Merkezi tercihleriniz arasında olabilir. Gelecek yıllarda bir cazibe merkezi olacağının sinyallerini veren Ilgaz Kayak Merkezi, unutamayacağınız bir tatil için sizleri bekliyor. [mekan=palandoken-kayak-merkezi]Palandöken Kayak Merkezi[/mekan], Erciyes Kayak Merkezi ve Uludağ Kayak Merkezi, kış turizmi açısında Türkiye’nin diğer önemli noktaları arasındadır.Ilgaz Dağı Milli Parkı içerisinde yer alan ve turizm açısından önemli bir yere sahip olan Ilgaz Kayak Merkezi, sezona aralık ayında başlayıp nisan ayında bitiriyor. Kayak merkezinin iki adet pisti olmakla birlikte; gece saatlerinde de kayak yapma imkanı bulabileceksiniz.

Bölgede 3 tane tesis ve konaklama yerleri vardır. Ilgaz Kayak Merkezi kış turizminde önemli bir potansiyele sahiptir. Ankara'ya 210, İstanbul'a460 ve Kastamonu'ya 40 kilometre uzaklıktaki Ilgaz Kayak Merkezi, Kastamonu ve Çankırı illeri sınırında bulunmaktadır. Doğanın beyaz bir örtüyle süslendiği kayak merkezi, kış tatiliniz için tercih edebileceğiniz yerler arasında. Aynı zamanda gelecekte bir cazibe merkezi olacağının sinyallerini veren Ilgaz Kayak Merkezi'nde zaman geçirirken, alabildiğine uzun çam ağaçları gününüzü güzelleştirecek detaylar arasında. Tabii Türkiye'nin kış turizmi oldukça gelişmiş bölgeleri de tercih edebilirsiniz. Palandöken Kayak Merkezi ve Erciyes Kayak Merkezi tercih edebileceğiniz diğer noktalar arasındadır.

Ilgaz Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Ilgaz Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Ilgaz Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Ilgaz Kayak Merkezi Yakınındaki Oteller otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.