İbrice Limanı Otelleri

Kuzey Ege’de saklı kalmış bir yeryüzü cenneti olan İbrice Limanı, doğaseverlerin son zamanlardaki gözdelerinden…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

İbrice Limanı Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Odada yastık bile yoktu"

"Odada hiçbir şey bulunmuyor"

5.8

Misafir yorumu

8 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

İbrice Limanı Otelleri ve İbrice Limanı Otel Fiyatları

Kuzey Ege'de saklı kalmış bir yeryüzü cenneti olan İbrice Limanı, doğaseverlerin son zamanlardaki gözdelerinden…

Saros'un Mecidiye beldesinde yer alan İbrice Limanı, özellikle İstanbul'a 2,5 saat mesafede yer almasından dolayı, yerli turistlerin yaz aylarında sıklıkla ziyaret ettiği bir yer. Yeraltı güzellikleri ve popüler dalış noktalarından biri olması sebebiyle İbrice Limanı, hem dalış meraklılarını hem de doğaseverleri ağırlıyor daha çok.

Balık sirkülasyonu da İbrice Limanı'nda oldukça yoğun yaşanıyor. Limanda sayamayacağınız kadar balıkçı teknesi yer alıyor ve kendine lezzetli bir balık ziyafeti çekmek isteyenler sezonda akın ediyorlar İbrice Limanı'na. Ancak limanın en dikkat çekici özelliği dalış sporuna bir hayli elverişli olması. Hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için oldukça uygun bir yer İbrice Limanı. Bu nedenle çok sayıda dalış kulübüne de ev sahipliği yapıyor liman.

İbrice Limanı yeni yeni ismini duyurmaya başladığı için konaklama alternatiflerinin sayısı şimdilik bir elin parmağını geçmez. Ancak hali hazırda hizmet veren İbrice Limanı otelleri, aileler tarafından işletiliyor ve bu nedenle de oldukça sıcak ve samimi bir ortam hakim. Yemyeşil bahçeler içerisinde yer alan İbrice Limanı otelleri, enfes deniz manzaralarıyla da huzur dolu bir konaklama imkanı sunuyorlar.

İbrice Limanı otel fiyatları ise yaz aylarında biraz artış gösterebiliyor ancak yine de ekonomik bir konaklama yapmak isteyenlere fazlasıyla hitap edebiliyor. İbrice Limanı otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar ise otelin hizmet kalitesi ve sahip olduğu olanaklar. Sitemiz üzerinden daha detaylı olarak 2017 İbrice Limanı otel fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek İbrice Limanı otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İbrice Limanı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Sığınak Otel
Sığınak Otel

-

Odada yastık bile yoktu

Hiç memnun kalmadık, odada yastık bile yoktu, kredi kartıyla ödeme almadılar, 1 geceyi çadırda geçirsem daha rahat ederdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sığınak Otel
Sığınak Otel

-

Odada hiçbir şey bulunmuyor

Ani bir karar verip o bölgeye gitmeye karar verdiğimizde oteli bir gün önceden bulup yer ayırttık. Ertesi gün geldiğimizde ücreti ödemek için otele geldik. Ödemeyi kredi kartı ile yapmak istediğimizde post cihazının olmadığı söylendi. Sonra post cihazının girişte şarjda olduğunu gördüğümüzde bu sefer otel çalışanı post cihazının olduğunu, pazartesi çalışabileceğini söyledi. Biz de zaten bir gün kalacağımız için önemsemeden ödemeyi yapıp odaya bakmadan otelden ayrıldık. Gece otele geldiğimizde yatak ve battaniye dışında odada hiçbir şey bulunmuyordu. Buna yastık da dahil. Sabah kahvaltı ise çok vasattı. Beklentimiz yüksek değildi ancak bu kadar da zayıf olacağını düşünmemiştik. Burada yatma zorunluluğunuz doğduysa öncelikli olarak şehir içinde ev kiralayan yerleri tercih etmenizi kesin olarak önerim. Ha, yine otelde bir şekilde yatma zorunluluğunuz doğdu, uykunuzu bölüp de sakın sabah kahvaltıya kalkmayın. Keşke kredi kartı için post cihazı olmadığını otel çalışanı söyledikten sonra otelde hiç kalmadan otelden ayrılsaydık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sığınak Otel
Sığınak Otel

-

Odalar ve banyo çok dar

Otel kalitesine göre çok pahalı. Güler yüz aramayın, biz göremedik. Odalar ve banyo çok dar. Temiz olduğunu söyleyebilirim. Bir de kahvaltıdan önce bir şeyler yemeyi unutmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sığınak Otel
Sığınak Otel

-

Tek kelime ile huzurlu

Bayramın 3. günü itibariyle hafta sonuna kadar konakladık. Tek kelime ile huzurlu. Eşim ve 1 yaşındaki kızımız ile çok rahat ettik. Havuz arıyorsanız, odada TV arıyorsanız gitmeyin. Akşam yemeğinde balık enfesti, bir de Bülent Bey'in sohbetiyle tadına doyulmaz bir akşam oldu. Her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sığınak Otel
Sığınak Otel

-

Şahane bir kahvaltı

Eğer şehrin gürültüsünden uzak bir sığınak arıyorsanız bence bu oteli denemelisiniz... Bülent Bey ve eşi oldukça nazik ve hoş sohbet insanlar. Burası size lüks bir tatil değil vadetmiyor; bülbül sesleri ile uykuya dalıp uyanmayı, doğayı koklamayı, köpekleri Sarı ile oynaşmayı, şahane bir kahvaltı ve kafa karıştırmayan bir menüyle gün ortası ve akşam yemeği vadediyor... İstanbul'un yorucu halini Sığınak Otel'de birkaç gün dinlenerek çekilir hale getirin! :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sığınak Otel
Sığınak Otel

-

Bahçe çok bakımsız

1 gece bungalov tipi odasında konakladık, bungalovları küçük, banyosundan sürekli nem kokusu geliyor, bahçe çok bakımsız, yetkililer ilgisiz, yemekler vasat.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sığınak Otel
Sığınak Otel

-

Sakin, huzurlu

Sakin, huzurlu, hafif müzik eşliğinde oturmak için ideal. Yolunuz civarlara düşerse mutlaka uğrayın. Yemekler, servis gayet güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sığınak Otel
Sığınak Otel

-

Temiz ve sakin bir mekan

Kesinlikle tavsiye ederim. Çok nezih, temiz ve sakin bir mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)