Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İbrice Limanı Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

İbrice Limanı Otelleri

İbrice Limanı için {{ (filteredHotels).length}} / 0 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

İbrice Limanı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Kuzey Ege'de saklı kalmış bir yeryüzü cenneti olan İbrice Limanı, doğaseverlerin son zamanlardaki gözdelerinden…
Saros'un Mecidiye beldesinde yer alan İbrice Limanı, özellikle İstanbul'a 2,5 saat mesafede yer almasından dolayı, yerli turistlerin yaz aylarında sıklıkla ziyaret ettiği bir yer. Yeraltı güzellikleri ve popüler dalış noktalarından biri olması sebebiyle İbrice Limanı, hem dalış meraklılarını hem de doğaseverleri ağırlıyor daha çok.

Balık sirkülasyonu da İbrice Limanı'nda oldukça yoğun yaşanıyor. Limanda sayamayacağınız kadar balıkçı teknesi yer alıyor ve kendine lezzetli bir balık ziyafeti çekmek isteyenler sezonda akın ediyorlar İbrice Limanı'na. Ancak limanın en dikkat çekici özelliği dalış sporuna bir hayli elverişli olması. Hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için oldukça uygun bir yer İbrice Limanı. Bu nedenle çok sayıda dalış kulübüne de ev sahipliği yapıyor liman.

İbrice Limanı yeni yeni ismini duyurmaya başladığı için konaklama alternatiflerinin sayısı şimdilik bir elin parmağını geçmez. Ancak hali hazırda hizmet veren İbrice Limanı otelleri, aileler tarafından işletiliyor ve bu nedenle de oldukça sıcak ve samimi bir ortam hakim. Yemyeşil bahçeler içerisinde yer alan İbrice Limanı otelleri, enfes deniz manzaralarıyla da huzur dolu bir konaklama imkanı sunuyorlar.

İbrice Limanı otel fiyatları ise yaz aylarında biraz artış gösterebiliyor ancak yine de ekonomik bir konaklama yapmak isteyenlere fazlasıyla hitap edebiliyor. İbrice Limanı otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar ise otelin hizmet kalitesi ve sahip olduğu olanaklar. Sitemiz üzerinden daha detaylı olarak 2019 İbrice Limanı otel fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek İbrice Limanı otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İbrice Limanı Hakkında
İbrice Limanı, Saros'un Mecidiye beldesinde yer alıyor. Özellikle İstanbul'a yakın olması sebebiyle tercih edilen İbrice Limanı, yeraltı güzellikleri ile cezbeden en popüler dalış noktalarından biri.
İbrice Limanı'nın tarihi oldukça eskilere dayanıyor. Doğanın Saros Körfezi'ne hediye ettiği güzelliklerinden biri olan bu tarihi limana, İzmir'den Gökçeada'ya gelen gemiler yüklerini boşaltıyorlarmış. Daha sonra limana indirilen bu ticari mallar develerle Uzunköprü'ye taşınıyor, oradan da trenle İstanbul'a gönderiliyormuş. O zamanlar limanda gümrük binası, hamam, ticaret mağazası gibi birimler bulunuyormuş. Şimdilerde ise kalıntı olarak görülen bu binalar, İbrice Limanı'nın ikinci derece sit alanı ilan edilmesiyle yıkılmış.

İbrice Limanı, balık sirkülasyonunun oldukça yoğun olduğu bir bölge. Liman şuan sayısız balıkçı teknesini ve kendisine balık ziyafeti çekmek isteyenleri ağırlıyor.

Tüm bunların yanı sıra İbrice Limanı'nın en dikkat çekici özelliklerinden biri ise bu bölgenin dalış için oldukça elverişli olması. Hem yeni başlayanlar hem de profesyonel dalışçılar için İbrice Limanı'nın oldukça ideal olduğunu söyleyebiliriz. Sığ, sıcak ve dalgasız olması sebebiyle İbrice Limanı, dalış kulüplerinin fazlasıyla yoğun olduğu bir yer.

İbrice Limanı iki bölümden oluşuyor; Cennet Bölümü ve Cehennem Bölümü. Cennet Bölümü, limanın sağ tarafında yer alıyor. Sığ olması sebebiyle kıyı dalışı için oldukça elverişli. Bu nedenle özellikle dalışa yeni merak salanlar bu bölgeyi tercih ediyorlar. Cehennem Bölümü ise sol tarafta, limandan 1-2 km uzaklıkta yer alıyor. Buraya Cehennem Bölümü denmesinin sebebi, kıyıdan bele kadar suya girip, 2-3 metre derinlikte düz bir alanda ilerledikten yaklaşık 10 metre sonra, bir anda 30 metreye varan bir yeraltı duvarının beliriyor olması. Ancak bu duvar çok farklı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Burada büyüleyici yeraltı güzellikleriyle karşılaşabilmek mümkün. Hatta küçük mağaralara bile rastlayabilirsiniz.

İbrice Limanı, dalış dışında kamp yapmak için de tercih ediliyor. Özellikle hafta sonu karavanlarıyla bu bölgeyi ziyarete gelenlerin sayısının oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz.

İbrice Limanı'na toplu taşıma hizmeti bulunmuyor. Bu nedenle ancak özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Keşan – İstanbul yolu üzerinden gelerek, yolun sonuna kadar hiçbir yere sapmadan devam ederek İbrice Limanı'na ulaşabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın