İbrice Limanı Otelleri

En iyi 0 otel, en uygun fiyatlar

İbrice Limanı Otel Fiyatları

Kuzey Ege'de saklı kalmış bir yeryüzü cenneti olan İbrice Limanı, doğaseverlerin son zamanlardaki gözdelerinden…

Saros'un Mecidiye beldesinde yer alan İbrice Limanı, özellikle İstanbul'a 2,5 saat mesafede yer almasından dolayı, yerli turistlerin yaz aylarında sıklıkla ziyaret ettiği bir yer. Yeraltı güzellikleri ve popüler dalış noktalarından biri olması sebebiyle İbrice Limanı, hem dalış meraklılarını hem de doğaseverleri ağırlıyor daha çok.

Balık sirkülasyonu da İbrice Limanı'nda oldukça yoğun yaşanıyor. Limanda sayamayacağınız kadar balıkçı teknesi yer alıyor ve kendine lezzetli bir balık ziyafeti çekmek isteyenler sezonda akın ediyorlar İbrice Limanı'na. Ancak limanın en dikkat çekici özelliği dalış sporuna bir hayli elverişli olması. Hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için oldukça uygun bir yer İbrice Limanı. Bu nedenle çok sayıda dalış kulübüne de ev sahipliği yapıyor liman.

İbrice Limanı yeni yeni ismini duyurmaya başladığı için konaklama alternatiflerinin sayısı şimdilik bir elin parmağını geçmez. Ancak hali hazırda hizmet veren İbrice Limanı otelleri, aileler tarafından işletiliyor ve bu nedenle de oldukça sıcak ve samimi bir ortam hakim. Yemyeşil bahçeler içerisinde yer alan İbrice Limanı otelleri, enfes deniz manzaralarıyla da huzur dolu bir konaklama imkanı sunuyorlar.

İbrice Limanı otel fiyatları ise yaz aylarında biraz artış gösterebiliyor ancak yine de ekonomik bir konaklama yapmak isteyenlere fazlasıyla hitap edebiliyor. İbrice Limanı otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlar ise otelin hizmet kalitesi ve sahip olduğu olanaklar. Sitemiz üzerinden daha detaylı olarak 2019 İbrice Limanı otel fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek İbrice Limanı otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.