Otelleri Göster

Hamamboğazı Kaplıcaları Yakınındaki Oteller

Hamamboğazı Kaplıcaları Yakınındaki Oteller

Uşak'ın Banaz ilçesinde bulunan Hamamboğazı Kaplıcaları, termal turizm bölgelerinden biridir. Yemyeşil orman içinde bulunan Hamamboğazı Kaplıcaları, bol oksijeniyle ve huzur veren atmosferiyle tüm stresinizi üzerinizden almaya hazır.

Hamamboğazı Kaplıcaları, Banaz ilçesine 7 kilometre uzaklıkta olup, üç ayrı suyu bulunmaktadır. Gazoz, Sarıkız ve Kara Kız… Sarıkız; ılık sudur ve içinde kükürt vardır. Gazoz'da demir, kükürt ve şifalı madenler vardır. Kara Kız'ın suyu ise orta sıcaklıktadır.

Hamamboğazı Kaplıcaları; kronik romatizmalara, mide, bağırsak ve karaciğer rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. Termal turizm özelliğini 2004 yılında almıştır ve çevresinde konaklama tesisleri bulunmaktadır.

Hamamboğazı Kaplıcaları yakınında ve çevresinde bulunan otelleri ve otel fiyatlarını internet üzerinden inceleyip rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sonrasında tatil hazırlıklarınıza başlayıp huzurlu günlere ilk adımı atabilirsiniz. Şehir karmaşasından uzak, tüm stresinizi üzerinizden atacağınız Hamamboğazı Kaplıcaları'nda çevreyi keşfederek ve doğa yürüyüşleri yaparak huzurlu bir tatil sizleri bekliyor.