Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Güllük Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Güllük Otelleri

Güllük için {{ (filteredHotels).length}} / 12 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Güllük Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Güney Ege'nin en bakir bölgelerinden biri olan Güllük sakin bir tatil yapmak isteyen ziyaretçilerini bekliyor.
Bodrum-Milas karayoluna 8 kilometre mesafede bulunan Muğla Güllük yemyeşil doğası, masmavi denizi ve muhteşem güzellikteki körfezi ile tatilcilerin vazgeçilmezlerinden.

Popüler tatil mekanlarına yakınlığı ile merkezi konumu nedeniyle tercih edilen Bodrum Güllük aynı zamanda sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için de oldukça ideal bir yer.

Daha çok yazlıkçıların tercih ettiği bir yer olan Milas Güllük çok büyük olmayan bir tatil bölgesi. Bu nedenle Güllük'te otel seçenekleri de sınırlı diyebiliriz.

Muğla Güllük otelleri bölgenin tamamına yayılmış durumda. Kıyıya yakın veya daha içeri kısımlara doğru konumlanmış olan Güllük otelleri yaz sezonunda oldukça dolu oluyor. Bu nedenle tatilinizi programlarken mutlaka rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Güllük otelleri farklı hizmet standartları ile tüm tatilcilere yeterli seçeneği sunuyor. Güllük'te hem 4 ve 5 yıldızlı lüks oteller, hem de 2 ve 3 yıldızlı orta sınıf oteller bulmanız mümkün.

Ege'nin en güzel körfezlerinden birinde kurulu olan Güllük bozulmamış doğası ile size unutulmaz bir tatil vaadediyor.
Muğla Güllük, Güney Ege'nin en sessiz tatil yerlerinden biri. Muhteşem doğası ve masmavi denizinin yanı sıra ülkemizde hala bakir kalabilmiş yerlerden de. Eğer Bodrum'un kalabalığından uzakta bir tatil yapmak istiyorsanız Güllük tam size göre bir yer.

Aynı zamanda merkezi konumu ile de MilasGüllük tercih edilen tatil bölgelerinden biri. Bodrum'a yaklaşık 20 kilometre mesafede bulunan Güllük bu anlamda da tatilcilerin ilgisini çekiyor.

Bodrum Güllük'te 2019 otel fiyatları yaz turizminin öne çıktığı her bölgede olduğu sezona göre farklılık gösteriyor. Yaz aylarında diğer dönemlere göre daha yüksek olan Güllük otel fiyatları kendi aralarında da değişkenlik gösteriyor.

Farklı hizmet standartları sunan Güllük otelleri arasında hem lüks hem de orta sınıf konaklama yapabilmeniz mümkün. Bu nedenle Muğla Güllük'teki otel fiyatları da buna bağlı olarak değişiyor. Fazla sayıda otel seçeneği olmasa da kendi aralarındaki farklılık nedeniyle geniş bir fiyat yelpazesine sahip Bodrum Güllük otelleri.

Güllük Hakkında
Güllük Türkiye'nin güney batısında, Ege Bölgesi'nin güneyinde, Milas ilçesine bağlı şirin bir sahil beldesidir.
Eski adı Küllük olan beldenin ismi 1933 yılında Başbakan İsmet İnönü ve Mareşal Fevzi Çakmak tarafından Güllük olarak değiştirilmiştir. Milas - Bodrum kara yolunun 16. km.sindeki sapaktan sağa dönüp 8 km daha yol aldığınızda, güneşin parladığı ya da ay ışığının yakamozlar oluşturduğu Güllük Körfezi'ni kuşatan bembeyaz evleri ve yemyeşil doğasıyla bu şirin belde sizi karşılar.

Güney Ege'nin turistik merkezlerine son derece yakın olan Güllük, doğa âşıklarının gerçek dinlencesi olmaya aday, bakir beldelerden biridir. Limandaki gezi tekneleriyle mavi turlara katılarak bakir koylarda güneşin ve denizin keyfini çıkararak, yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Ege Bölgesinin genel özelliği olan, dağların denize dik olarak uzanmasıyla oluşan dantel gibi koylar, Güllük Körfezi'ni süslemektedir. Güllük'teki yükseltiler dağ özelliğinden çok, tepe özelliği taşır. Körfez içinde; Tavşan, Büyük ada, Domuz, Yılan, Metelik ve Salih adaları yer almaktadır.

Bitki örtüsü makiliktir. Ancak gölgesinde piknik yapabileceğiniz çam korulukları da bulunmaktadır. Bu nedenle belde yaz-kış yeşil doğasını korur. Rakım ortalama 10 m. kadardır. Tepelerde zeytinlikler ve çam türlerinin yanı sıra; yaban çileği mersin, çitlembik, böğürtlen, defne, sakızlık vb. fundalıklar bulunur. Bahçelerde ise en çok gül, karanfil, sardunya, begonvil türleri yetişmektedir.

Bitki örtüsündeki bu zenginlik, Güllük Körfezi'ndeki balık çeşitlerinde de kendini gösterir. Bu nedenle olta balıkçılarının tercihi olan beldede en çok, kefal, çipura, lidaki, levrek, karagöz, sargöz, lagos, dilbalığı vb. balık türleri yakalanır. Deniz suyunun tuzluluk oranı, ne Akdeniz kadar çok tuzlu nede Marmara ve Karadeniz kadar az tuzludur. Deniz sezonu boyunca çevredeki en ılık su Güllük'tedir.

Güllük 1933'ten sonra yerleşim yeri olarak dikkat çekmiştir. Osmanlı Devleti döneminde ticaretle uğraşan Rumların ithalat ve ihracat limanı olarak kullanılmış, Rum tacirlerin yaptırdığı depo binaları ve birkaç evden ibaret olan bir kimliğe bürünmüştür. Bu gün bu depolardan pek çoğu dükkân, kahve, lokanta olarak kullanılmaktadır.

Kurtuluş savaşından sonra Yunanistan'da yaşayan Türklerle, Güllük'te yaşayan Rum vatandaşların değişimi sonunda, beldeye Girit, İstanköy ve Mora'dan gelen Türk aileler yerleşmiştir. Böylece Güllük ilk kez yerleşim kimliği kazanmıştır. İlerleyen yıllarda göçebe Yörük ailelerden birçoğu yerleşik duruma geçerek Güllük nüfusuna katılmıştır.

Beldeye daha sonraları Bodrum ve çevresinden, Milas ve köylerinden göç dalgaları başlamış, son yıllarda kurulan yapı kooperatifleriyle büyük kentlerden, önceleri tatil amacıyla gelen daha sonraları yerleşenlerle nüfus yoğunluğu artmıştır.

Günümüz Güllük'ü turizm açısından her türlü olanakları ile büyük potansiyel gösteren bir yerleşim alanıdır. Son yıllardaki gelişmeler açıkça göstermektedir ki Güllük yakın gelecekte tüm dünyaya adını duyuran bir turizm merkezi olma yolunda ilerlemektedir.

Çevrede gezebileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Iasos ören yerleri, Boğaziçi köyü, İncirlidere piknik sahası, Milas, Bodrum gidebileceğiniz yakın mevkilerdendir.

Güllük otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 602 04 86
Güllük Life Otel
Güllük Life Otel
Sıralık Cad. No. 4/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ertesi sabah Torba'daki otelime geçebilmek için bir gün öncesi burada konakladık. Fiyatına göre çok güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 75 24
Labranda Princess
Labranda Princess
Koyici Mevkii, Çamlık Cad. No: 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otelde 1 hafta konaklamak için rezervasyon yaptırdık ama daha sonra internet üzerinden yorumları okuduğumuzda aklımızda soru işaretleri oluştu. Fakat gittiğimizde otelin internetteki kötü yorumlarla hiçbir alakası olmadığını gördük. Otel gayet güzel ve iyi ki gelmişiz dedik. Eğlence anlamında kendini çok geliştirmiş bir otel. Otel personelleri sayesinde çok kaliteli ve güzel zaman geçirdik buradan hepsine teşekkürlerimi sunuyorum. Yemekleri oldukça lezzetli ve her damak tadına uyacak yemekler olduğunu düşünüyorum. Odalar her gün temizleniyor ve otelin genel temizliği ve hijyeni çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 75 24
Labranda Princess
Labranda Princess
Koyici Mevkii, Çamlık Cad. No: 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel kesinlikle aldığı paranın hakkını veriyor. Otelin kendi sahili var ve sahilde kendine ait bir barı var. Otel personelleri inanılmaz ilgililer ve müşteri memnuniyetini çok önemsiyorlar. Otel temiz ve odalar her gün temizleniyor, havlular her gün değiştiriliyor. Kesinlikle herkese önereceğim bir otel oldu. Tatilimin güzel geçmesi için çabalayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (549) 520 33 77
Hidden Garden Butik Otel
Hidden Garden Butik Otel
Hermiyas Cad. No: 34
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Personel çok yardımsever ve cana yakın. Harika bir deniz manzarası ile büyük ve çok temiz odaları vardı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 75 24
Labranda Princess
Labranda Princess
Koyici Mevkii, Çamlık Cad. No: 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otelde ailemle birlikte 4 gün kaldık. Odamız daha yeni restore edilmişti, her şey yepyeniydi. Odamızla ilgili tek sıkıntımız balkon olmamasıydı. Otelin manzarası çok güzeldi, gün batımını izlemek çok keyif verici oluyordu. Otel genel olarak temizdi. Yemek konusunda çekinceliydik ama çeşit az olmasına rağmen yemekler lezzetliydi. Otele giriş saatinde epeyce önce gitmemize rağmen o gün boyunca otelin imkanlarından ve yemeklerinden faydalanabildik. Havuz biraz derindi ama tertemizdi. Ucuz ama kaliteli bir tatil yapmak isterseniz bence bu otel ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (549) 520 33 77
Hidden Garden Butik Otel
Hidden Garden Butik Otel
Hermiyas Cad. No: 34
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelin plajı kendine ait, güzel kahvaltının dışında bir şey yemedik. Fiyatlar yüksek; neskafe 9 TL, bira 15 TL. Sabah 10'dan gece 10'a kadar yüksek sesle müzik açıyorlar. Öğlenleri çocuklarımızı uyutamadık, çok gürültü var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 75 24
Labranda Princess
Labranda Princess
Koyici Mevkii, Çamlık Cad. No: 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otelde yaptığım tatilimden o kadar memnun kaldım ki tekrardan gitmek için can atıyorum. Yemekler çok çeşitli ve çok lezzetli. Personeller çok güler yüzlü hizmet veriyor. Her şey tertemiz ve özenli. Animasyon ekibi sayesinde çocuklarım ve ben inanılmaz eğlendik. Manzara çok güzel, her gün bu manzaraya bakmak insanı huzur dolduruyor. Bu otelde unutulmaz anılar biriktirdik ve çok güzel bir tatil geçirdik. Herkese emekleri için çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 75 24
Labranda Princess
Labranda Princess
Koyici Mevkii, Çamlık Cad. No: 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Eşimle birlikte bu otelde 1 hafta boyunca tatil yaptık. Otelimiz tam bir aile oteliydi. Odamız biraz eski olmasına rağmen tertemizdi ve her gün havlu, çarşaf değişimi yapılıyordu. Yemekler çok çeşitliydi, lezzetli olmayan birkaç şey olsa da genel olarak lezzetliydi. Havuz hijyenikti, küçük gibi görünse de otel kapasitesine uygun. Genel anlamda güzel bir oteldi. Seneye tekrar gitmeyi düşünüyoruz, gitmek isteyenlere şimdiden iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 75 24
Labranda Princess
Labranda Princess
Koyici Mevkii, Çamlık Cad. No: 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otelde 2 oda rezervasyonu yaptırmıştık, bir odamızı 1.katta diğerini 3.katta verdiler. Personelle görüşüp durumu anlatınca çok ilgilendiler ve bizim için yan yana deniz manzaralı 2 oda ayarladılar. Bu gösterdikleri incelik sayesinde otele hemen kanım kaynadı. Denizi biraz uzak olduğu için genelde havuzda vakit geçirdik. Havuzu temizdi, aslında genel olarak otel temizdi. Personeller güler yüzlü ve çok ilgililerdi. Yemekler lezzetli ve çeşitliydi. Sabah erken uyanıp manzaranın tadını çıkarın mutlaka. Ve gün batımı harika...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 75 24
Labranda Princess
Labranda Princess
Koyici Mevkii, Çamlık Cad. No: 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

4 günlük tatilimizi geçirmek için tercih edip hiç pişman olmadığımız bir otel. Animasyon ekibi ve diğer tüm personeller harikaydı. Odalar tertemiz ve her gün siz istemeseniz bile temizlenip düzenleniyor. Yemekleri ben çok beğendim, çok lezzetliler. Otel çok ferah ve geniş. Uygun fiyatlı ve kaliteli bir otel arayan herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 75 24
Labranda Princess
Labranda Princess
Koyici Mevkii, Çamlık Cad. No: 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel şehir merkezine biraz uzak olsa da ulaşımlar çok kolay yani istediğiniz zaman merkeze gidip orada vakit geçirebiliyorsunuz. Otelin havuzu ve denizi çok güzel ve temiz. Yemekler güzeldi ama bence çeşitleri biraz arttırabilirler. Animatörler çok iyiydiler, çok eğlendik. Otelde düzenlenen aktivitelere mutlaka katılmanızı öneririm çok keyif alacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 75 24
Labranda Princess
Labranda Princess
Koyici Mevkii, Çamlık Cad. No: 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel personelleri çok güler yüzlü ve anlayışlıydılar, hepsine çok teşekkür ediyorum. Yemekler yeterli ve lezzetliydi. Çocuklarım tatlılarını çok beğenerek yediler. Animatörler çok iyiydi, çocuklar için hazırladıkları gösterileri bizlerde zevkle izledik. Küçük çocuklarım olduğu için hijyene çok önem veriyorum ve bu otel havuzu olsun odalar olsun çok hijyenikti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 07 57
Zenger Hotel
Zenger Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Konaklama için çok güzel ikramları, bol sabah kahvaltısı mükemmel. Tüm tatilcilere tavsiye ederim. Hem ekonomik hem konforlu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz, Ahmet Bey.

18 Mayıs 2017, Perşembe 11:43
50
10
0 (252) 333 07 57
Zenger Hotel
Zenger Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Güllük'te konakladığım süre zarfında, gerek çalışanları olsun gerek işletmecisi Ali Bey çok güler yüzlü ve samimi insanlar. 10/10 puan ile tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Yiğit Bey.

6 Nisan 2017, Perşembe 18:27
50
10
0 (252) 333 07 57
Zenger Hotel
Zenger Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Güllük'te kaldığım süre zarfında konakladığım otel. Gerek personeli olsun gerek işletmecisi Ali Bey olsun çok güler yüzlü insanlar. Otel de çok düzenli ve temiz. Her şey günlük, temiz ve bakımlı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 23 39
Mavi Tatil Köyü
Mavi Tatil Köyü
Ataturk Mah. Hermias Cad. No: 2
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İki sene önce tatil yaptım. Kalite ve hizmet on numaraydı. Denizi ve aktivasyonları da mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 75 24
Labranda Princess
Labranda Princess
Koyici Mevkii, Çamlık Cad. No: 15
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tek kelimeyle her şey mükemmel, 5 yıldızlı hotel gibi her şeyden önemlisi sahtekarlık yok. Tatilim süper geçti ve 1 günde uzattım imkanım olsa daha da uzatırdım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 73 88
İkont Otel Bodrum
İkont Otel Bodrum
Yeni Mah. No: 22
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otele girişimden ayrılana kadar çalışanların gösterdiği ilgiden ve konukseverlikten çok memnun kaldım. Personel gerçekten ilgili ve yardımsever. Odalar ferah, deniz manzaralı ve temiz. Kahvaltı başarılı, çeşit bol. Hersek için teşekkürler İkont Otel Bodrum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 73 88
İkont Otel Bodrum
İkont Otel Bodrum
Yeni Mah. No: 22
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

17-21.2016 tarihleri arası Bodrum Güllük İkont Otel Bodrum'da tatilimi yaptım. İşletme olarak sunmuş olduğu kalite standartlarında, güler yüzlü hizmeti ile gerçekten çok memnun kaldım. Güllük ve İkont Otel denizi ve doğası ile tam kafa dinleyecek tatil beldelerinden biridir. Ayrıca İkont Otel işletme sahibi sayın Burhan Sönmez Bey'in hizmet vermiş olduğu Güllük Kırçın Restoran'da canlı müzik eşliğinde balık keyfi harikaydı. Tatil planı yapanlara tavsiye ederim. Seneye tekrar görüşmek dileklerimle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (252) 333 07 57
Zenger Hotel
Zenger Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Tatilimi Güllük Zenger Hotel'de geçirdim. Çalışanlar çok güler yüzlü, işletme sahibi çok cana yakın insanlar. Otelin altındaki Beyza Pastane Cafe'de pastalar yedim. Güllük'e yolunuz düşerse kesinlikle pasta ve tatlılarını denemenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Yiğit Bey, her zaman bekleriz.

6 Nisan 2017, Perşembe 16:28
50
2
0 (252) 333 07 57
Zenger Hotel
Zenger Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Güllük'e ilk geldiğimde kalmışıtm bu otelde. Zaten daha da kalmam demiştim. Kalırsan kalırsın, kalmazsan sen bilirsin. Anlayışı hoş bir işletme davranışı değil. Tavsiye etmiyorum!

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (252) 333 07 57
Zenger Hotel
Zenger Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Güllük'te gidilebilecek en güzel hotel. Konforlu odalarıyla, deniz manzaralı kahvaltı salonuyla, girişinde şirin pastanesiyle, güler yüzlü çalışanlarıyla harika hizmet veren bir işletme. Herkese tavsiyemdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
8
0 (252) 333 07 57
Zenger Hotel
Zenger Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Güllük'e yolunuz düşerse uğramanızı tavsiye ederim. Temizliğiyle, ilgisiyle harika bir hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
9
0 (252) 333 07 57
Zenger Hotel
Zenger Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Ali Beyler kırk yılı aşkın esnaflığın vermiş olduğu misafirperverlikle işlerini severek yapıyorlar. Odalar ve teras bu sene yenilenmiş, her şey temiz ve pırıl pırıl, yolum düştüğünde tekrar buradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
10
0 (252) 333 07 57
Zenger Hotel
Zenger Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Odalar güzel ve konforlu. Konum olarak iyi bir yerde. Ayrıca yemekler leziz, keyif alırsınız. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
10
0 (252) 333 07 57
Zenger Hotel
Zenger Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otele giderseniz pişman olmazsınız. Çok tatlı bir yer. Ayrıca temiz ve hijyen harika. Evinizmiş gibi hissedebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
10
0 (252) 333 07 57
Zenger Hotel
Zenger Hotel
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çok temiz ve çok güzel bir yer. Odalar çok konforlu. Çalışanlar ilgili ve yardımsever. Beğeneceğinizi düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
50
10
0 (850) 600 73 88
İkont Otel Bodrum
İkont Otel Bodrum
Yeni Mah. No: 22
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

İnsanın rahat edebileceği, temiz, sakin ve güler yüzlü, doyumsuz manzaralı bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (549) 520 33 77
Hidden Garden Butik Otel
Hidden Garden Butik Otel
Hermiyas Cad. No: 34
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çok huzurlu ve çok rahat bir yer. Mutfak son derece temiz, yemekler enfes. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 04 86
Güllük Life Otel
Güllük Life Otel
Sıralık Cad. No. 4/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Çok güzel, huzur dolu, sevimli bir yer. Her ne kadar kısa bir süre kalsam da, kaldığım süre içinde hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Temizlik, ulaşım, resepsiyon hepsi tahmin edilenden daha iyi. Hem iş hem de tatil için tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 04 86
Güllük Life Otel
Güllük Life Otel
Sıralık Cad. No. 4/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Son derece temiz, düzenli, sessiz. Klima aktif çalışıyor. Kaldığım oda süit oda idi, 1+1 iki tarafta klima mevcut. Mini buzdolabı, saç kurutma makinası, bol havlu ve şampuan dahil keyifli bir tatil geçirdik. Güllük'te birçok hotelde kaldım ama burası fiyatını karşılıyor. Sabah kahvaltı gayet iyi. Tavsiye ederim. Bana göre tek sıkıntı camlarında sineklik yapılmamış.Onu da kov ya da benzeri şeylerle veya pencereyi hiç açmadan hallediyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 73 56
Med-Inn Butik Otel
Med-Inn Butik Otel
Atatürk Mah. Sıralık Cad. No. 6 Güllük, Milas-Bodrum
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Yemekler, servis, manzara, güler yüzlü çalışanlar, kişisel yaklaşım, atmosfer, her şey harika!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 73 56
Med-Inn Butik Otel
Med-Inn Butik Otel
Atatürk Mah. Sıralık Cad. No. 6 Güllük, Milas-Bodrum
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Deniz, güneş, kum her şey harika. Servis 10 numara.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 73 56
Med-Inn Butik Otel
Med-Inn Butik Otel
Atatürk Mah. Sıralık Cad. No. 6 Güllük, Milas-Bodrum
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Harika bir otel. Muhteşem bir koy. Eksiksiz bir hizmet, inanılmaz bir lezzet.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 73 88
İkont Otel Bodrum
İkont Otel Bodrum
Yeni Mah. No: 22
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otelinizden gayet memnun kaldık. Kısa süre olmasına rağmen oda temizliği, sıcaklığı, restoranın temizliği ve özellikle kahvaltısını çok beğendik. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 04 86
Güllük Life Otel
Güllük Life Otel
Sıralık Cad. No. 4/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Fiyat makul. Temiz ve bakımlı, yeni şirin bir otel. Şehir içinde ama gürültüsüz. Beklentilerimizin üstündeydi. Otel çalışanlarına teşekkür ederim. Buralara tekrar yolum düşerse yine adresim burası olacak. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 04 86
Güllük Life Otel
Güllük Life Otel
Sıralık Cad. No. 4/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Daha önce birçok kereler gittiğim Güllük'te bu kez Güllük Life Otelde kaldım. Yeni yapılmış, konforlu ve güler yüzlü personeli ile her zaman kalınacak bir otel. Odalar çok temiz, ihtiyacınız olan her şey odalarda mevcut. Ücretsiz internet, taze güzel bir kahvaltı özellikle kahvaltıda sunulan ızgara zeytin, sosuyla birlikte çok lezzetli. Şehrin merkezinde, restoranlara ve denize yürüme mesafesinde. Fiyat kalite performansı çok iyi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 04 86
Güllük Life Otel
Güllük Life Otel
Sıralık Cad. No. 4/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Her şey dört dörtlüktü. Odalar çok konforlu ve rahattı. Fakat en önemlisi açık büfe kahvaltıda kullanılan ürünlerin tazeliği ve kalitesi. Böylesi lezzetli bir açık büfe hiç görmemiştim. Bu fiyata böylesi konfor zor bulunur. Her kata konulan kitaplık da çok ince bir detaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 04 86
Güllük Life Otel
Güllük Life Otel
Sıralık Cad. No. 4/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bu otelde ilk kez konakladık. Henüz çok yeni bir butik otel. Dolayısıyla her şey yeni ve pırıl pırıl. Odalar ve temizlik harika. Güllük çarşısının içinde ama hiç gürültü yok. Sahile mesafe 1 dakikadan az. Otopark sorunu yok. Yolun hemen karşısında çok bilinen bir marka hipermarket var. Kahvaltıdaki ürünler seçme, kaliteli ve lezzetli. Güllük zaten harikulade.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 04 86
Güllük Life Otel
Güllük Life Otel
Sıralık Cad. No. 4/1
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Güzel bir otel, dost canlısı insanlar, güzel bir kahvaltı. Oda temiz ve klimalı, wifi çalışıyor ama biraz yavaş. Etrafında çok sayıda restoran var ve çok ucuz. Kesinlikle bu otel hakkında şikayet edecek bir şey yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 73 88
İkont Otel Bodrum
İkont Otel Bodrum
Yeni Mah. No: 22
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Güler yüzlü personeli, muhteşem manzarası, aile ortamı ile harika bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (549) 520 33 77
Hidden Garden Butik Otel
Hidden Garden Butik Otel
Hermiyas Cad. No: 34
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Muhteşem bir plajı var. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Odalar deniz manzaralı, hizmet muhteşem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (549) 520 33 77
Hidden Garden Butik Otel
Hidden Garden Butik Otel
Hermiyas Cad. No: 34
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Kesinlikle Milas'taki en elit ve güzel mekan. Mutfağı harika. Özellikle levrek deneyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 73 56
Med-Inn Butik Otel
Med-Inn Butik Otel
Atatürk Mah. Sıralık Cad. No. 6 Güllük, Milas-Bodrum
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Güllük mevkisinde harika bir koyda muhteşem bir servis ve romantik bir gün batımı istiyorsanız Med-Inn Butik Otel'i ziyaret edin. Bayılacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 73 88
İkont Otel Bodrum
İkont Otel Bodrum
Yeni Mah. No: 22
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

20 yıl önce kalmıştık bu tesiste. Unutamadığım tatillerden biriydi. Umuyorum hala öyle nezih ve güzeldir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (549) 520 33 77
Hidden Garden Butik Otel
Hidden Garden Butik Otel
Hermiyas Cad. No: 34
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Denize sıfır odaları. Personel cana yakın ve güler yüzlü. Havaalanına yakın olması ayrı bir avantaj. Kahvaltısı güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (549) 520 33 77
Hidden Garden Butik Otel
Hidden Garden Butik Otel
Hermiyas Cad. No: 34
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Bodrum Milas havaalanına yakın konumu ve denize sıfır olması sebebi ile güllükte tercih edilebilecek bir otel. Odalardaki deniz manzarası mükemmel. Odalarında minibar olmaması ve bir miktar küçük olması ise diğer bir dezavantaj. Güzel bir ortamda canlı müzik eşliğinde akşam yemeği yiyebilirsiniz. Personel iyi niyetli ve kibar. Otopark sorunu yok. Odalarda internet var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (549) 520 33 77
Hidden Garden Butik Otel
Hidden Garden Butik Otel
Hermiyas Cad. No: 34
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Huzurun ve samimiyetin olduğu, kendinizi evinizde gibi rahat edebileceğiniz bir mekan. Otel personeli çok ilgili. Otel odaları çok temiz siz de huzuru ve sakinliği arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (549) 520 33 77
Hidden Garden Butik Otel
Hidden Garden Butik Otel
Hermiyas Cad. No: 34
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Otel konumu bir harika,denizle iç içe.Yemekler hem süper hem de fiyatlari çok uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (549) 520 33 77
Hidden Garden Butik Otel
Hidden Garden Butik Otel
Hermiyas Cad. No: 34
Bodrum / Muğla
Türkiye

-

Küçük bir butik otel. Odalar aydınlık ve temiz. Mükemmel bir Türk kahvaltısı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)