Otelleri Göster

Girne Limanı Yakınındaki Oteller

Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

Türü
Konaklama Tipi
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Aktiviteler
Yakınındaki oteller

Toplam 108 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Yakınlığa göre listele Yakınlığa göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Girne Limanı Yakınındaki Oteller

Akdeniz'in üçüncü büyük adası olan Kıbrıs, her köşesinde hem tarihini hem de doğal güzelliklerini gözler önüne serip, yıl içerisinde birçok turistin hayranlığını kazanmaktadır. Öyle ki müdavimleri vardır Kıbrıs'ın.

Tarihi yerleri, doğal güzellikleri gezmekle bitmez. Tabi hareketli gece hayatını da unutmayalım. Harika bir tatil sunan Kıbrıs'ın en yoğun ilgiyi gören yerlerinden biri Girne'dir. Kıbrıs'ta bir tatil planı yapıyorsanız Girne Limanı'nın gezeceğiniz yerler arasında olmasını öneririz. Yerli ve yabancı turistlerin en merak ettiği noktalardan biri olan Girne Limanı, Girne'deki ilk yerleşim yeri olarak kabul edilir. Tarihi 10. yüzyıla kadar dayanır ve geçmişte önemli olaylara tanıklık etmiştir.

Günümüzde barların, restoranların bulunduğu liman, deniz ulaşımına kapalıdır. Sadece yatların ve balıkçıların bulunduğu bir kıyı, aynı zamanda bölgenin önde gelen eğlence merkezlerinden biridir. Girne Limanı yakınındaki otelleri ve otel fiyatlarını araştırıp rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Girne yakınındaki otellerde erken rezervasyon önemlidir; çünkü yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği tatil bölgeleri arasındadır. Girne Limanı yakınındaki otellerin birinde konaklayarak hem Girne'nin tarihine hem doğal güzelliklerine şahit olabilir, aynı zamanda gece hayatının tadını çıkarabilirsiniz.