Frame

  • İstanbul / Şişli / Maçka
  • Bayıldım Cad. Maçka Demokrasi Parkı No:11-12-13

Frame

Bar, club, performans arenası derken ziyaretçilerinin her türlü isteğini tam anlamıyla karşılık veren Frame, birbirinden unutulmaz ve dolu dolu geçirdiği geceleriyle ziyaretçileri ile eğlencenin tanımını yeniden yapıyor.

Birbirinden ünlü simaların vazgeçilmez eğlence durağı Frame, her anlamda kendini yenileyen dinamik yapısı, samimi ve güler yüzlü ekibi, keyifli canlı performansları ve sürprizleri ile kaliteli eğlence anlayışını hayatımıza kazandıralı tam 3 sene oldu.

Frame unutamayacağınız anılarınıza yenilerini eklerken zamanın nasıl geçtiğini hissettirmeyecek.

Kapılarını açtığı günden bu yana taleplere doğru yanıt veren ve taleplerin de ötesinde kaliteli eğlence anlayışı ile sürekli kendini yenileyen Frame, ilk günden bu yana onu hiç yalnız bırakmayan ziyaretçileri, ünlü davetlileri ile İstanbul Gece Hayatı'nda adından söz ettirmeye devam ediyor.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
NEON PARTY @Frame
10

-

Bu hafta cuma akşamı Neon Party var, kaçırmayın...

2
Maçka'nın en popüler mekanlarından biri
6

-

Hafta sonu arkadaşımın doğum gününü kutlamak için gittik Frame'a. İçerisi canlı ve kıpır kıpırdı. İlerleyen sattlerce bar kısmında dans etmeye başlayan dansçılar ortamı daha da hareketlendirdi. DJ Türkçe ve yabancı seçtiği popüler parçalarla geceye renk kattı. Çok fazla bar, gece kulübü kültürüm olmadığı için bayıldığım, her zaman gitmek istediğim bir yer diyemeyeceğim ama gittiğim arkadaşlarım (hepsi gece eğlenmeyi.. Devamını Göster