Eminönü Pansiyonları

En iyi 11 pansiyon, en uygun fiyatlar

Eminönü Pansiyon Fiyatları

İstanbul'un en eski ilçelerinden biri olarak bilinen ve tarihi yarımada bölgesinde yer alan Eminönü, yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Daha çok ekonomik bir seyahat planı olanlar arasında tercih edilen Eminönü pansiyonları ziyaretçilerine konforlu ve samimi bir konaklama imkanı sunmaktadır. Aile ya da sevdiklerinizle yapacağınız konaklamalar için de gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz pansiyonlar, aynı zamanda semtte ve çevresinde yer alan pek çok simgeye yürüme mesafesindedir.

İstanbul'un Fatih ilçesine bağlı Eminönü, Cumhuriyet'in ilk yıllarında İstanbul'un merkez ilçesi olmuştur.

İş amaçlı konaklamalar için de uygun olan Eminönü pansiyonları ev rahatlığından vazgeçemeyen konuklara avantajlı bir seyahat imkanı sunmaktadır. Büyük bir kısmında kahvaltı hizmeti bulunan ya da kendi kahvaltınızı hazırlama olanağı bulacağınız mutfak bölümü olan pansiyonlar, özelliklerine göre çeşitlilik göstermektedir.

Sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilme ve karşılaştırma imkanı bulacağınız Eminönü pansiyon fiyatları ise diğer tesislerle kıyaslandığında oldukça ekonomik olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Üstelik bir kısmının erken rezervasyon fırsatı sunduğu bu tesisler için doğrudan rezervasyon yaptırma olanağınız da bulunmaktadır. 2020 Eminönü pansiyon fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarından tesislerle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdiden keyifli seyahatler...

Eminönü otelleri daha çok Sultanahmet'te toplanmıştır. Sultanahmet ve çevresinde hizmet veren otellerin en avantajlı yönü ise kuşkusuz ki tarihi binalara olan yakınlığıdır. Eminönü otel fiyatları da otelin bulunduğu konuma göre değişiklik göstermektedir.

Eminönü otel fiyatları, Sultanahmet gibi merkezi yerlerde biraz daha yüksek olmaktadır. Daha çok konaklama veya oda-kahvaltı konaklama konseptinde hizmet veren oteller mevcuttur. Eminönü otellerinde konaklarsanız, İstanbul'u gezmek için doğru yerde olduğunuzu hissedeceksiniz.

Eminönü otelleri aynı zamanda şehrin önemli üniversitelerine de yakın bir konumda bulunmaktadır. Bu sayede Eminönü otellerinin misafirlerini, akademik iş dünyasının seçkin misafirleri de oluşturmaktadır. Eminönü otel fiyatları sezona göre fazla değişiklik göstermemekle birlikte, yaz aylarında diğer aylara nazaran biraz daha artmaktadır.

Eminönü otellerinde tatil yapmak isterseniz eğer, şehrin en çok tercih edilen noktası olduğunu unutmayın ve yerinizi erkenden ayırtın.

Eminönü Pansiyon Yorumları

9

Lamp Hotel

Lamp Hotel - 20 Eylül 2017, Çarsamba 00:00

Yine kalacağımız bir otel

Biz Lamp Hotel'de Ağustos / Eylül 2015'te 5 gece kaldık ve kesinlikle geri döneceğiz! Bu otelin konumu harikaydı, restoranlar, mağazalar ve barlar tarafından çevrili olsa da otel, gürültü falan olmadı, ses yalıtımı iyi ayarlanmış. Sultanahmet Camii odamızın penceresinden gözüküyordu ve manzaramız muhteşemdi. Personel çok canayakın ve yardımseverdi. Biz tekrar gelişimizde kesinlikle yine aynı yerde kalacağız ve bu nedenle herkese tavsiye ediyoruz.

10