Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Eryaman Tren Garı

+ 5 Fotoğraf
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Eryaman Tren Garı Hakkında

Eryaman Yüksek Hızlı Tren Garı, Ankara ili Etimesgut ilçesine bağlı bulunan bir demiryolu istasyonudur. Eryaman Yüksel Hızlı Tren Garı; eski ismiyle Ankara Batı Yüksek Hızlı Tren Garı, 2018 yılında hizmete girmiştir. Şehirlerarası ulaşım alanında hayatımızı kolaylaştıran YHT’ ler, karayolu ulaşımına kıyasla daha hızlı ve ekonomik seyahat hizmeti sağlamaktadır.

Şehir merkezi yakınında bulunan Eryaman Tren Garı’ ndan, pek çok yere kolayca ulaşım sağlamak mümkündür. Eryaman Yüksek Hızlı Tren Garı, birçok otele oldukça yakın bir konumda yer almaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’ na ait olan Eryaman Tren Garı, Ankara - Konya YHT, İstanbul – Ankara YHT, Ankara – İzmir YHT, Ankara – Konya YHT ve Başkentray trenleri hizmet vermektedir. Raylı sistem bağlantısı bulunan Eryaman Yüksek Hızlı Tren Garı içerisinde seyahat kartı satış noktası bulunmaktadır.

Şehir merkezine 24 km uzaklıkta bulunan Eryaman Yüksek Hızlı Tren Garı’ na, farklı bölgelerden özel araçlar ve çeşitli toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Yorum / Değerlendirme

Eryaman Tren Garı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?