Enez Pansiyonları

En iyi 8 pansiyon, en uygun fiyatlar

Enez Pansiyon Fiyatları

Köklü bir tarihe sahip olan Enez, gökyüzünün denizle buluştuğu tatil bölgelerinden biridir.

İncelik kumsalları, yeşil doğası ve tarihi kalıntıları arasında güzel bir yolculuğa başlayacağınız Edirne-Enez, yılınızın yorgunluğun üzerinizden atmanız için sizlere büyük bir keyifle yardımcı olacak.

Nüfusu 11000 civarında bulunan Enez, Edirne'nin benzersiz bir doğal güzelliğini sunar.

Ilık esen rüzgarında serinlerken, bir yandan da günlerinize bölgenin gezilecek alanlarını ekleyebilirsiniz. Erikli-Enez, yaz turizmi açısından bir öneme sahip olduğu için bölgede çok sayıda otel ve pansiyon bulunmaktadır. Bir kıyaslama yapacak olursak pansiyonlar otellerden daha uygun fiyatlar sunmaktadır.

Hem keyifli ve huzurlu bir tatil hem de bütçenizi sarsmayan pansiyonların rahatlığını yaşamak günlerinizi daha da mutlu hale getirecek. Erikli Enez Pansiyonları, iç açıcı dekorasyonlarıyla şirin bir aile ortamı yaşatacak sizlere.

İstanbul’a 280 kilometre uzaklıktaki Enez, İstanbul’a yakın olmasından dolayı dilediğiniz an tatil için tercih edeceğiniz Edirne Enez pansiyonları, yılın her mevsimi sizleri konuk etmek için bekliyor olacak. Enez pansiyonlarında kalarak bölgenin tarihi zenginliklerini de keşfedebilirsiniz.

Deniz kenarında bulunmasından dolayı sofralardan eksik olmaz balık keyifleri. Edirne'nin sınır ilçelerinden biri olan Enez, otelleri ve pansiyonlarıyla ağırlar tüm misafirlerini. Yunan prensi Enezya'dan ismini alan bu güzel bölge şiir tadında günler geçirmenizi sağlayacak yerler arasında.

Enez aynı zamanda köklü bir tarihe sahiptir ve günümüzde de önemini hala korumaktadır. Sıcacık kumsallar, serinletici ve tertemiz denizi tatilinizin en güzel parçalarını oluşturur. Üstelik tarihi yerlerini de keşfetme imkanı yakalarsınız bu şirin bölgenin. Enez otellerini genellememiz gerekirse; çoğu denize yakın bir şekilde konuşlanmıştır.

Erikli Enez otel fiyatları bütçenize uygundur. Hem maddi açıdan sizi sarsmayacak hem de keyifli bir tatil yapacağınız Enez, 2020 yılında da fiyat uygulaması geçen seneye göre aynı orantıda devam etmektedir.

Önlünüzce bir tatil yaşamak istiyorsanız Edirne Enez otelleri ve Enez otel fiyatları hakkında detaylı bir araştırma yapıp istediğiniz bir otelde konaklayabilirsiniz. Enez otel fiyatları bütçenizi sarsmayacak ve aynı zamanda sizlere rahat bir tatil sunacak.

Enez Pansiyon Yorumları

8

Yaman Pansiyon

Erdi Org - 3 Eylül 2019, Salı 21:30

Misafirperver bir işletme

Beklentilerinizi çok yüksek tutmadığınız müddetçe pansiyon gayet iyi arkadaşlar. Denize olan mesafesi, çarşının ortasında olması, sorumlu kişi Fedai abi ve oğlu Yaman'ın varsa sıkıntınız dile getirdiğinizde derhal çözüm arayışına girmeleri, kahvaltısı vs... Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Benim adıma tek problem odaların küçüklüğüydü ama onu da çok dert etmedim. Gönül rahatlığıyla tekrar tercih edebileceğim güzel bir tesis. Fedai abi ve ailesine içtenliği ve misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

9

Badem Han Pansiyon

azize - 12 Ağustos 2016, Cuma 11:03

Temiz havada doğa yürüyüşleri

Bahçesinde uzaklara dalmalık harika manzarasıyla sevdiğimiz huzurlu bir mekan. Temiz havada doğa yürüyüşleri, sağlıklı beslenmesi, sessiz sakin çevresiyle zihnen ve bedenen dinlenmek için birebir.