Elit Profiterol, Beşiktaş mekan profili ve Elit Profiterol hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Elit Profiterol

  • İstanbul / Beşiktaş
4.0puan

Elit Profiterol Tanıtımı

1996 yılında sektöre Bakırköy'deki salonumuzda başladığımız yolculuğumuza, geçen süre içinde 3 şubemizi daha hizmete açarak profiterol de Elit Profiterol olarak kendi markamızı yaratmanın gururunu yaşamaktayız.

Bize özel tarif hamur ve krema ile hazırlanan profiterol toplarına dünyaca ünlü Elit çikolatanın, nefis bitter çikolatası ile elde edilen enfes çikolata sosu eşlik ediyor.

Başka hiç bir yerde bulamayacağınız bu lezzet sizde adeta bağımlılık yaratacak. Profiterol'de olduğu gibi, Ekler pastalarımız da kreması ve üzerinin çikolata kaplaması yine bize özel özle formülle üretilmektedir.

Profiterol'de olduğu kadar Ekler pastamızın eşsiz lezzetiyle'de iddalıyız. Ürünlerimiz günlük olarak üretilir ve satılır bir evvelki güne ait ürün asla satışa sunulmaz. Kullandığımız tüm ürünlerimiz ve çalışma sistemimiz (HACCp) belgesi ile onaylanmıştır.

Ürünlerimiz arasında; Sütlü tatlılar (Sütlaç, Kazan dibi, Tavuk göğsü), Tiramisu, Cheese cake, Muffin, Tek pastalar, Burma kadayıf, Ev yapımı baklava gibi tatlılar bulunmaktadır.

Kalitemizde ödün vermeden sizlere hizmet etmeyi ve damağınızda özel tatlar bırakacak lezzetler sunmayı ilke edinen firmamız, tüm şubelerimizdeki güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ile sizlere "tatlı anlar" yaşatmak için ağırlamak istiyoruz.

1 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
4
Tavsiye

-

Merhaba, bu akşam Beykent şubenizden profiterol ve ekler aldım. Profiterolünüz harika, ekleriniz de güzel; ama iştahla ürünlerinizi yerken eklerlerinizin birinden saç kılı çıktı. Bu konuda imalatınızda ve reyondaki tezgahtarlarınızın bone giymesini ve daha dikkatli olmasını tavsiye ediyorum.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler