Beşiktaş Merkez Otelleri

Kozmopolit şehir İstanbul'un en güzel ilçeleri arasında gösterilen Beşiktaş, gün içerisinde bile binlerce kişinin ziyaret ettiği bir yerdir. Beşiktaş Merkez otelleri de gelen turistler tarafından konaklamada öncelikli olarak tercih edilmektedir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Beşiktaş Merkez Otelleri

Toplam 9 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

"Gerçekten çok memnun kaldım"

10

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 47 65

"Çok zevkli döşenmiş odalar"

10

Misafir yorumu

1 yorum
* Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 38 71
Divan İstanbul City
Divan İstanbul City

Divan İstanbul City

Tatilbudur.com çağrı merkezi 0 850 600 54 32

Tatilbudur.com

En uygun oda fiyatı

199 TL

En Uygun Fiyata Git

"Küçük bir otel"

4.0

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Beşiktaş Merkez Otelleri ve Beşiktaş Merkez Otel Fiyatları

Kozmopolit şehir İstanbul'un en güzel ilçeleri arasında gösterilen Beşiktaş, gün içerisinde bile binlerce kişinin ziyaret ettiği bir yerdir. Beşiktaş Merkez otelleri de gelen turistler tarafından konaklamada öncelikli olarak tercih edilmektedir.

Beşiktaş Merkez, boğazın en güzel manzarasına sahip olmasının yanında İstanbul'un en değerli tarihi dokusuna sahip yapılarına da ev sahipliği yapmaktadır. Bu yapılar arasında ise ilk göze çarpan bina bütün heybeti ve güzelliği ile günümüze kadar gelen Dolmabahçe Sarayı'dır.

Beşiktaş Merkez gezilip görülecek yerleri, boğaz kenarı ünlü restoranları ve cafeleri ile sadece İstanbullular tarafından değil yurdun ve dünyanın dört bir tarafından gelenlerin de hayran olduğu bir ilçedir. Sadece gün içerisinde bile binlerce kişinin gelip geçtiği Beşiktaş Merkez'de gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri birçok otel kusursuz hizmet anlayışı ile tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlamaktadır.

Beşiktaş Merkez otelleri bulunduğu konum ile İstanbul'un her yerine oldukça kolay bir ulaşıma ağına sahiptir. Hem deniz yolu ile hem de kara yolu ile Anadolu Yakasına geçiş oldukça rahattır. Beşiktaş Merkez otelleri bu sayfada fotoğrafları, fiyatları, konumları ve ayrıntıları ile listelenmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Beşiktaş Merkez oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Beşiktaş Merkez otelleri yıl boyunca belli bir yoğunluk yaşamaktadır. Ancak en kalabalık ve yoğun dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustosta yaşamaktadır. Tatil sezonun da başladığı bu aylarda görülen yoğunluktan dolayı sizler de bu zaman diliminde Beşiktaş Merkez otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birinde konaklamayı düşünüyorsanız tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanız yönündedir.

Beşiktaş Merkez otel tavsiyeleri

  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
Hotel Golden Pen
Hotel Golden Pen

-

Kaliteli bir hoteldi

İlk girişte hoş bir lobi, güler yüzlü personel, kaliteli servis, odalar çok şık ve temiz. Beşiktaş gibi bir yerde gayet uygun bir fiyat. Yolu düşen herkese tavsiye edebileceğim bir otel ve teras kattaki kahvaltı da ayrı güzellikte. İbrahim Şanlı.

  • Faydalı buldum (1)
  • Faydalı bulmadım (0)