Ekşidere Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Ekşidere Otel Fiyatları

Balıkesir'in “'şifalı şehir”' olarak adlandırılan, kaplıcaları ve sularıyla ünlü ilçesi Gönen'e bağlı bir köy olan Ekşidere, konuklarına Ekşidere otellerinde hem şifalı hem de konforlu bir hizmet sunuyor.

Küçük ve şirin bir köy olan Ekşidere'ye Gönen'den kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Özellikle tamamen doğal ürünlerin satıldığı köy pazarı ve şifalı sularıyla dikkat çeken bu köyün, oldukça eski bir tarihe dayandığı bilinmekte. Bugün geldiği konumu düşündüğümüzde Ekşidere otellerinin her geçen gün daha çok ilgi gördüğünden bahsetmek yanlış olmayacaktır. Köyde özellikle ilgi çeken konaklamalar arasında termal oteller yer alıyor.

Bir çoğunluğunun aile işletmesi olduğu Ekşidere otelleri Kaz Dağları'nın eteğinde hem bedeninize hem de zihninize iyi gelecek konaklama alternatifleri sunuyor. Genelinde hakim olan ücretsiz Wi-Fi erişimi, oda – kahvaltı ya da kişi başı ücretlendirme seçenekleri ile bu tesisler, yörede oldukça ilgi görüyor.

Ekşidere otellerinin genelinde bulunan, termal havuzları, hamamları, açık büfe ya da alakart sabah kahvaltıları ve konukların ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş odalarıyla dinlenmek amacıyla gelen herkesin gönül rahatlığıyla tesislerde konaklamasını sağlıyor. Tesisler özellikle oda servis hizmetleri ve misafirperver karşılamalarıyla dikkat çekiyor.

Her bütçeye hitap eden seçenekleriyle Ekşidere otel fiyatları ise, geniş bir yelpazeye sahip. Üstelik kısa bir araştırmadan sonra size en uygun bütçeli oteli bulabileceğiniz sitemiz üzerinden, rezervasyon yaptırmanız da mümkün.