Dragos Butik Otelleri

En iyi 4 butik otel, en uygun fiyatlar

Dragos Butik Otel Fiyatları

Dragos Tepesi, Prens Adaları'na yakın konumuyla, denizden 107 metre yüksekliktedir.

Dragos butik otelleri, deniz manzarası ve şehir manzarası ile turistlerin ilgisini çekmektedir. Butik otellerin samimi ve sıcak havası Dragos butik otellerinde de kendini hissettirmektedir.

Jüpiter Suites Maltepe

Dragos - Butik Otel - 6 Misafir Yorumu

İstanbul Dragos'da, Prens Adaları'na hakim bir konumda yer alan Jüpiter Suits, misafirlerine şehre çok yakın ve doğanın kendini özgürce ifade edebildiği bir cennette konaklama ayrıcalığı sunuyor. Toplam 4 odasıyla hizmet veren Jüpiter Suits'in tüm odalarında 24 saat oda servisi, klima, mini bar, uydu TV, kasa, kablosuz internet ve saç kurutma makinesi bulunuyor. Ayrıca üst kattaki odalar, Marmara Denizi ve Prens Adaları manzarasına sahip. Jüpiter Suits, Maltepe Deniz Otobüsü Terminali'ne yürüme, Bostancı Deniz Otobüsü Terminali'ne 8 km, Pendik – Yalova Hızlı Feribot'a 8 km, Bağdat Caddesi'ne 10 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 27 km ve Atatürk Havalimanı'na 45 km mesafede yer alıyor...

Dragos butik otelleri ve bu bölgedeki diğer tesislerde konaklama yapanların Dragos Tepesi ve Aydos Ormanı'na gitmelerini tavsiye ederiz. Dragos Tepesi'nde Marmara Denizi'nin eşsiz güzelliği ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Tepenin yemyeşil ağaçlarla çevrili olan çevresinde birçok restoran bulunmaktadır. Bu restoranlarda yemek yiyebilir, bir şeyler içebilirsiniz. Genellikle yazlık bir bölge olarak anılan Dragos Tepesi, sanki Büyükada'nın devamıymış gibi düşünülmektedir.

Dragos butik otellerine yakın konumda olan bir diğer doğa harikası da Aydos Ormanı'dır. Aydos Ormanı'nı özellikle görülmesi gereken yerlerden biri listenize eklemeyi ihmal etmeyin. Aydos Ormanı; yemyeşil ağaçlarla kaplı doğası ve Aydos Gölet'i ile harika bir manzaraya sahiptir. Aydos Ormanı'nda piknik yapabilir, fotoğraf çekebilir, yürüyüşe çıkabilir ya da gölette yüzen kazları ve ördekleri besleyebilir hatta spor bile yapabilirsiniz. Gölet çevresinde ve tepede yemek yemek için restoranlar, bir şeyler içmek için çay bahçeleri bulunmaktadır.