Deniz Bostanlı Restaurant, Karşıyaka

Deniz Bostanlı Restaurant

  • İzmir / Karşıyaka
  • 6026 Sok. No:2/A Denizbostanlı /

Deniz Bostanlı Restaurant

Karşıyaka'nın İncisi Deniz Bostanlı Restaurant, kurucusu Behzat Akyıldız'ın önderliğinde, kızı Yeşim Akyıldız ve Oğlu Berkan Akyıldız tarafından işletilmektedir.

150 kişilik kapasitesiyle, deniz manzarası, eşsiz lezzetleri, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla 1995 yılından beri hizmet vermektedir.

Dekoruyla, zengin şarap menüsüyle, çok çeşitli mezeleri, taze mevsim balıkları, spesiyalleri, farklı lezzetleriyle, İş yemeklerinizi, kulüp toplantılarınızı, özel gruplarınızı, dostlarınızı, ailenizi gönül rahatlığıyla ağırlayabileceğiniz huzurlu, kaliteli, sıcak bir ortam sunuyoruz…

Her gün 12;00 itibariyle gecenin ilerleyen geç saatlerine kadar hizmet vermekteyiz.. Salon ve mutfakta ise çok tecrübeli ve işinin ustası olan personel topluluğu görev yapmaktadır.

12 yıldır birçok seçkin gazete ve dergilerde ,kalite ve hizmetimizle onure edildik. Bundan da büyük gurur duyuyoruz. Burası bir aile şirketi ve soyadımız devam ettiği sürece de böyle kalacak. Sizlerle Bir Asır daha beraber olma dileğiyle...
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın