Çınar Restaurant

₺ ₺
₺ ₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 3
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Türk Mutfağı,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
2.5/5
Ortalama
9 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Çınar Restaurant Hakkında

Etrafta dolaşan ördek ve kazların arasında, ulu çınar ağaçlarının gölgesinde, akan suyun serinliğini hissederek... Rengarenk çiçeklerin arasında doğayla iç içe ... Herşey gözünüzün önünde pişiriliyor, afiyetle yiyebilmeniz için... Toprak sactan yeni düşmüş sıcak köy ekmeği ve üzerinde eriyen tereyağı... Odun ocağında gözleme ve yayık ayranı... Yanında da çökelek ve domates... Zeytinyağı... Az önce sağılmış süt ve köy yumurtalarıyla yapılacak keyifli bir kahvaltı, güne gülümseyerek başlamanızı sağlayacak.

Yorum / Değerlendirme

2.5/5
Ortalama
9 değerlendirme
Çınar Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
03.03.2020
Ahmet köse
Tavsiye etmiyorum
Daha önceki yıllarda kahvaltı daha kaliteliydi. Müşteri çoğalınca kalite bozuldu. Peynir, zeytin ve diğer kahvaltılıklarda çok kalitesiz ürünler servis yapılıyor. Temizlik yok. Her şey eskimiş. Bir daha gelmem kimseye de tavsiye etmem. Sadece doğa başka hiçbir şey yok.
1/5 Kötü
09.04.2018
Mesut mesut
Yumurta paralı
08.04.2017 tarihinde gittiğim bu mekanın insanların paralarını almaktan başka bir işe yaramadığını ikinci kez anlamış oldum. Ben böyle rezil bir kahvaltı görmedim. Yumurta paralı, ayrıca üzerinde tarih yazan market yumurtalarından, ürünler dandik, zeytin yahu zeytin! Muğla gibi bir yerde böyle kötü zeytin görmedim. Garsonlar ayrı bir olay, ukalalık diz boyu. Mekanın neresinden tutsanız orası elinizde kalıyor. Verdiğim para 110 lira ne bir şey yedik ne de içtik, yazıklar olsun.
2/5 Ortalama
11.06.2015
gulcinege
Temiz hava almak isteyenlere önerebilirim
Sadece havası güzel olan bir kahvaltı yeri. Kahvaltılık malzemeler hiç kaliteli değil. Üstelik çok da pahalı. Temiz hava almak isteyenlere önerebilirim.
1/5 Kötü
18.08.2013
Misafir
Pencere
2013 yılı Ağustos ayı; sabah erken git servis zamanında gelir, gecikme, onlar da gecikir. Akşam 22:00'lerden sonra gitme! Çökmüş garsonlar bulursun. Bakım eksiği var. Mükemmel değil. Müşteri memnuniyeti bakış açısı yok. Garsonlar çok çalışıyor - bu doğru - ama iyi yönetilmiyorlar. İşte 7 koca günün süre bazlı analizi; Masanızın düzenlenmesi ortalama 15 dk, sipariş alınışı ortalama 5-8 dk, siparişlerin gelişi ortalama 15-20 dk. Eksiklerin tamamlanması (bardak, su, küllük) ortalama 5'er dk. Hesap istedikten sonra bekleme süresi ort 5-8 dk. Özetle isteklerinizin masaya gelişi ortalama 30-35 dk. Bol zamanı olana sıkıntı yok. Ama ilgisizlikten yakındık, yakınmayan da görmedik. Söylenirseniz etafınızda pervane oluyorlar - buna ne gerek var? Yorumum şudur: Bu güzel doğa harikası mekan maalesef doğru işletilmiyor. Sahibinin gizli müşteri gönderip durumu gözlemlemesini öneririm. Benim baktığım pencere maalesef ilk günden 7. günde bu duruma döndü.Yazık!
4/5 Mükemmel
15.05.2013
Misafir
10 yıl önceki tadı olmasa da güzel mekan
Güzel bir mekan, Marmaris'e her gidişimizde uğrarız. Çınar ağaçlarının gölgesinde gerçekten görülmeye değer bir yer ama bir 10 sene öncesi ile kıyaslayacak olursak 10 yıl önceki Çınar Restaurant daha otantik, daha güzeldi diyebilirim...
Daha fazla yorum gör