Giriş
24.05.22
Çıkış
25.05.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Tesis Türü

Apart Otel

Konsept/Tema

Aile Dostu

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Çiftlikköy Apartları:

Çiftlikköy için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
5/5 Mükemmel
(1 değerlendirme)
Çiftlikköy merkezine 130 m uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
500 TL
Pansiyon
Çocuk Dostu Oteller
Henüz Puanlanmamış
Çiftlikköy merkezine 4.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
450 TL
Pansiyon
Aile Dostu
5/5 Mükemmel
(29 değerlendirme)
Çiftlikköy merkezine 4.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
300 TL
Apart Otel
Aile Dostu
4.1/5 Mükemmel
(7 değerlendirme)
Çiftlikköy merkezine 3.8 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
380 TL
Odamax
413 TL
En uygun fiyat
380 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
380 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
3.7/5 Çok İyi
Çiftlikköy merkezine 1.2 km uzaklıkta
Setur
%30 Tasarruf
Birden Çok Fiyat
1.505 TL
Jolly Tur
1.505 TL
En uygun fiyat
1.398 TL
Tatilsepeti.com
En uygun fiyat:
Tatilsepeti.com
1.398 TL
Pansiyon
Çocuk Dostu Oteller
5/5 Mükemmel
(20 değerlendirme)
Çiftlikköy merkezine 4.0 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
500 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.9/5 Mükemmel
Çiftlikköy merkezine 4.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
400 TL
Otel
Aile Dostu
4.4/5 Mükemmel
Çiftlikköy merkezine 1.2 km uzaklıkta
Tatilsepeti.com
Herşey Dahil (Alkolsüz)
1.230 TL
5/5 Mükemmel
(8 değerlendirme)
Çiftlikköy merkezine 4.4 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Oda-Kahvaltı
550 TL
Otel
Butik Otel
5/5 Mükemmel
(29 değerlendirme)
Çiftlikköy merkezine 4.2 km uzaklıkta
Tesis Fiyatı
Sadece Konaklama
260 TL
Etstur
333 TL
En uygun fiyat
260 TL
Tesis Fiyatı
En uygun fiyat:
Tesis Fiyatı
260 TL

Çiftlikköy Apart Otelleri

Çiftlikköy Apart Otelleri

İzmir, Türkiye'nin en değerli illerinden biri olarak Ege Bölgesi'nde yer alıyor. Turizm potansiyeli oldukça yüksek olan ve yaz sezonunun en gözde tatil köy ve beldelerini bünyesinde bulunduran İzmir, her yıl tüm dünyadan gelen ziyaretçilerin akınına uğruyor. Kalabalık olan İzmir nüfusu, özellikle yaz aylarında daha da artış gösteriyor. İzmir'in en çok dikkat çeken noktalarından biri olarak karşımıza Çiftlikköy çıkıyor. Çiftlikköy, Çeşme ilçesine bağlı bir tatil köyü. Yaz sezonunun en gözde tatil köylerinden biri olan Çiftlikköy, eski bir Rum yerleşimi. Köklü bir tarihe sahip olan İzmir'in tarihi ve otantik mekanlar bakımından en zengin yerlerinden biri. Çiftlikköy, temiz ve çok fazla derin olmayan suları ile biliniyor. Bu yönü turist akınını artırıyor. Çiftlikköy otellerine gelen ziyaretçiler, pek çok anlamda avantajlı görülüyor. Çiftlikköy, tatil beldelerinin yoğun olarak tercih edildiği konaklama seçeneklerini içeriyor. Özellikle Çiftlikköy apart otel seçenekleri, en fazla rağbet gören konaklama yerlerinden. Rahatlığın ve samimiyetin hakim olduğu bu konaklama tipinde standart otel odalarından ziyade eve benzeyen yapılar mevcutta. Tatil evleri olarak görülen apart oteller, ziyaretçilerine tek bir oda yerine tıpkı ev düzenine benzeyen yapılar ile hizmet veriyor. Bu sayede ziyaretçiler kendini evlerinde ya da bir arkadaşına konuk olarak gitmiş hissine kapılıyor.

Çiftlikköy Apartları

Çiftlikköy Apartları

Rotanızı Çiftlikköy'e çevirmiş iseniz ya da tatiliniz için yer bakıyorsanız Çiftlikköy, bünyesinde barındırdığı mekanlar ve konaklama seçenekleri ile oldukça cazip bir tatil köyü. Çiftlikköy'e vardığınızda engin yeşillikler, rengarenk meyve bahçeleri, tertemiz bir deniz ve göz alabildiğine geniş bir sahil sizleri karşılıyor. Tatilcilere oldukça fazla avantajı bir arada veren Çiftlikköy, en gözde tatil seçeneklerinden olarak görülüyor. Bu gözde yer, ziyaretçilerine bünyesindeki otel seçenekleri ile konaklama kolaylığı da veriyor. Özellikle Çiftlikköy apartları bu anlamda çok önemli seçenekler. Şehir merkezine 3 dakika gibi kısa bir mesafede yer alan Çiftlikköy, burada konaklayanlara ulaşımın elverişli olduğu bir noktada bulunma imkanı veriyor. Tatilinizi Çiftlikköy'de geçirmek isterseniz burada yer alan apartlar ile pek çok avantajı aynı anda yakalamış olursunuz. Apartlar, tatil beldelerinin vazgeçilmez konaklama seçenekleri olarak Çiftlikköy'de farklı boyut ve konseptlerde yer alıyor. Özellikle kalabalık gruplar ve çocuklu ailelerin tercihi olan apart otel seçenekleri, ziyaretçilerine geniş alanlarda hizmet veriyor. Çünkü apartlar sadece tek bir odadan oluşmayan yapılar. Apartlar içerisinde yatak odasına ek olarak salon ve mutfak da bulunabiliyor. Bu sayede dilerseniz apartınız içerisinde kendi yemeğinizi kendiniz yapabilirsiniz. Böylece hem kendi yaptıklarınızı güvenle yersiniz hem de yemek için ekstra masraftan kaçınmış olursunuz.

Çiftlikköy Apart Otel Fiyatları

Çiftlikköy Apart Otel Fiyatları

Yaz sezonunun başlaması ile turist akınına uğrayan ve doğal güzellikleri ile gelenleri kendine hayran bırakan Çiftlikköy, adeta bir yeryüzü cenneti. Ziyaretçilerin burada tercih ettiği konaklama seçenekleri olan apart oteller, konumlandıkları yer dolayısı ile gelenlere büyük avantaj sağlıyor. Pek çok cazip seçeneği bir arada veren apartlar yoğun ilgi görüyor. Belirli standartlar çerçevesinde ve sunulan imkanlar dahilinde belirlenen Çiftlikköy apart otel fiyatları esnek rakamlar ile hizmet vermekte. Geniş yelpazede yer alan apart fiyatları her kesimden ziyaretçiye hitap eden seçenekler sunuyor. Fiyatlar belirlenirken bazı kriterlerin önemli etkisi oluyor. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilmekte.

  • Konaklama yapılacak olan apartın konumu. Merkezi noktalarda bulunan apartlar, ulaşım kolaylığı sağladıkları için fiyatlarını yüksek tutabilmekte. Merkezi bir noktada konaklıyor olmak sizlere ulaşım kolaylığı ile beraber konaklanan noktanın dinamik yapısına yakın olmayı sağlıyor.
  • Konaklama yapmak istenilen zaman diliminin tatil dönemlerine, özel günlere ve hafta sonuna denk geliyor olması fiyatları etkiliyor.
  • Rağbetin ve doluluk oranının yüksek olduğu zamanlarda fiyatlarda yükselmeler yaşanıyor.
  • Otelin konsepti ve verdiği hizmetin kalitesi fiyatlar üzerinde önemli.
  • Konaklama yapacağınız otelin rezervasyon alma hızına göre fiyatlar değişiyor. Otel seçiminizi yapmadan önce bu noktalara dikkat ederek en avantajlı seçenekleri elde edebilirsiniz.

Çiftlikköy Gezilecek Yerler

Çiftlikköy Gezilecek Yerler

Türkiye 'nin cennet köşelerinden birine kadar gelmişken burada gezip görebileceğiniz pek çok elverişli mekan siz kıymetli misafirlerini bekliyor. Çiftlikköy, doğa harikası tadındaki birçok mekanı ziyaretçilere açıyor. Eşine benzerine ender rastlanır türden yerler ziyaretçilere keyifli anlar yaşatıyor. Çiftlikköy'ün en çok rağbet gören konaklama seçeneklerinde kalırken buranın güzelliklerine uzak kalmazsınız. Çiftlikköy'den başlayarak tüm Çeşme'yi ve ardından dilerseniz tüm İzmir'i gezme fırsatını elde edebilirsiniz. Gezilecek yerler ;

  • Çiftlikköy Plajı, hemen herkesin uğradığı, doluluk oranının oldukça yüksek olduğu yerlerden. Burada tertemiz bir deniz ve kumsal sizleri karşılıyor.
  • Çeşme Pırlanta Plajı, merkeze 5 dakikalık kısa bir mesafede yer alıyor. Tatilcilerin en sık ziyaret ettiği plajlardan biri olarak biliniyor. Burada çeşitli su sporları yapılıyor ve güneş, kum, deniz üçlüsünün keyfi çıkartılıyor.
  • Çeşme Sakız Ağacı, kendine özel bir koku yayan ve 6000 yıldır hayatta olan asırlık ağaçlardan biri. Çiflikköy'e gelen ziyaretçilerin en rağbet gösterdiği yerlerden biri olarak bilinen tarihi sakız ağacı yemyeşil görüntüsü ile fotoğraf karelerinin en popüler seçimi.

Çiftlikköy'de konaklarken daha pek çok noktanın keyfine varabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon ve avantajlı rakamları yakalayarak Çiftlikköy apart otel en uygun seçenekleri ile tatilinizden alacağınız verimi katlayabilirsiniz. Çiftlikköy şirin yapısı ve eşsiz manzaraları ile sizleri bekliyor. Anılarınızda bu güzel tatil köyüne de yer verebilirsiniz.

Çiftlikköy Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çiftlikköy bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Çiftlikköy bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Çiftlikköy Apartları - En Uygun Çiftlikköy Apart Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Çiftlikköy Apartları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Çiftlikköy Apartları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Çiftlikköy Apartları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Çiftlikköy Apartları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.