Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çiftlikköy Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çiftlikköy Butik Otelleri

Çiftlikköy için {{ (filteredHotels).length}} / 20 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Çiftlikköy Butik Otelleri

Çiftlikköy Butik Otel

İzmir, Çeşme'ye bağlı Çiftlikköy butik otelleri ile ünlü bir tatil beldemiz. Beldenin en çok dikkat çeken özellikleri ise uzun sahil şeridi, masmavi denizi ve güneşte parlayan kumlarıyla ünlü plajları ve sokaklarını süsleyen Akdeniz'e özgü beyaz evleri oluyor. Çiftlikköy butik otelleri bu yüzden ayrıcalıklı bir güzelliğe sahip, farklı kategorilerdeki oteller de bu güzellikten nasiplerini almış durumda bulunuyor. Biz bu yazımızda sizler için Çiftlikköy butik otelleriyle ilgili detaylı bilgi vermek istedik. Çünkü Çiftlikköy butik otel en uygun tatil seçenekleri arasında özel bir öneme sahip olup misafirlerini bekliyor.

Çiftlikköy butik otelleri beldenin misafirleri arasında en popüler konaklama tesisleri bulunuyor. Sebebi iste Çiftlikköy butik otellerinin küçük, samimi ve sıcak bir ortam sunuyor olmaları. Evinizdeki konfor ve sıcaklığı hissedebileceğiniz yerler Çiftlikköy butik otelleri. Bu rahatlığı arayan tatilciler için Çiftlikköy butik otel en uygun seçenek diyebiliriz. Çiftlikköy ucuz butik otelleri tabii ki bu konuda belde için büyük bir avantaj.

Çiftlikköy butik otelleri dışında beldede aynı zamanda 5 yıldızlı oteller, apart oteller ve pansiyonlara rastlamak mümkün. Aşağı yukarı Çiftlikköy butik otel fiyatlarına yakın ödeme seçeneklerine sahip tesisler olduğunu söyleyebiliriz. Yazın aynı Çiftlikköy butik otelleri gibi tatilcilerin akınına uğrayan bu mekanlar, aynı şekilde bahar ve sonbahar aylarında daha sakin oluyorlar. Çiftlikköy ucuz butik otellerinde kalmak istiyorsanız da bu ayları öneriyoruz, Çiftlikköy butik otel fiyatlarının çok daha ucuz olduğunu görüyorsunuz.

Çiftlikköy Butik Otel Fiyatları

Çiftlikköy Butik Otelleri

Çiftlikköy butik otel fiyatları diğer tesislerle birlikte özellikle yaz aylarında ziyaretçi akınından dolayı biraz yükselebiliyorlar. Fakat bu aylarda da Çiftlikköy butik otel sakinlerinin paralarının karşılığını fazlasıyla alacaklarına eminiz. Çiftlikköy butik otellerinin en cıvıl cıvıl olduğu zamanlar ise şüphesiz ki yaz sezonu...

Belde yazın daha aktif olduğundan Çiftlikköy butik otel en uygun fırsatlardan yararlanmak isteyen tatilciler bahar ve sonbahar aylarında rezervasyon yaptırmak isteyebilirler. Tasarruflu bir tatil için Çiftlikköy otel fiyatlarının sezon dışında daha ucuz olduğunu bir kez daha hatırlamakta fayda var.

Tasarruf için yapabileceğiniz bir diğer şey de denize sıfır olmayan Çiftlikköy butik otellerinde konaklamak olabilir. Sahile 5-10 dakikalık bir mesafede bulunan bu tesislerde, Çiftlikköy butik otel fiyatları çok daha uygun. Çiftlikköy butik otel en uygun fırsatları sezon dışı ve belde merkezine yakın bu Çiftlikköy ucuz butik otellerinde değerlendirebilirsiniz.

Yaz mevsimi Çiftlikköy butik otellerin en çok tercih edildiği zaman demiştik. Çiftlikköy butik otel fiyatlarının daha uygun olduğu bahar aylarında ise düşük bütçeli tatiller için başka seçenekler de bulunuyor. Çiftlikköy ucuz butik otel konusunda da tatilcilere bolca imkan sağlayabiliyor. Çiftlikköy butik otel en uygun opsiyonları sitemizdeki listeden daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Çiftlikköy Gezilecek Yerler

Çiftlikköy Gezilecek Yerler

Çeşme'ye yakınlığı dolayısıyla özellikle yazın eğlence ve parti mekanlarının popüler olduğu beldede, turistik açıdan da ilgi toplayan mekanlar bulunuyor. Bunlardan sizlere mutlaka ziyaret edilmesi gereken üç lokasyon sunmak istedik:


  • Çeşme Kalesi: 1508 yılında Osmanlılar tarafından yapıldığına inanılıyor. Bazı kaynaklarda ise Cenevizlilere ait olduğu bilgisi geçiyor. Çeşme'nin simgesi olan bu kaleyi ve çevresindeki doğal güzelliği her tatilcinin görmesi gerektiğini düşünüyoruz.
  • Alaçatı Yel Değirmenleri: Alaçatı bölgesi İzmir'in turistik açıdan en güzel yerlerinden biri. Bu minik ve çok güzel yaz kasabası alışveriş yapabileceğiniz hediyelik eşya dükkanları ve sanat galerilerinin yanında güzel kafe ve restoranlarıyla göz dolduruyor. Alaçatı'nın simgesi olan yel değirmenleri de sık sık karşımıza çıkıyor.
  • Erythrai Antik Kenti: Çeşme'nin Ildırı beldesinde ziyaret edebileceğiniz bu antik kent, bölgedeki en eski yerleşim yeri olarak biliniyor. Bu antik kentteki eserler arasında en çok dikkatimizi çeken ise Athena Tapınağı oluyor. Tarihle ilgilenen tatilcilerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir ziyaret alanı.

En uygun Çiftlikköy butik otellerine göz attıktan sonra diğer konaklama opsiyonlarına göz atmak için Çiftlikköy Apart Otelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Keyifli tatiller!

Çiftlikköy Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Çiftlikköy için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Çiftlikköy otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Çiftlikköy otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Şifne, Yıldızburnu, Ilıca, Dalyanköy, Çiftlikköy, Çeşme Merkez, Boyalık, Ayasaranda Koyu, Aya Yorgi Koyu, Alaçatı semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.