search icon
Giriş
10 Ağustos Sal.
Çıkış
11 Ağustos Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Çankaya Apartları

Çankaya için 12 otel listelendi.

Park 12 Apart

Apart Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
3.2/5
Çankaya merkezine 6.9 km uzaklıkta
230 TL230 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:230 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
215 TL
Tatil.com
Otelz.com
230 TL
215 TL'den başlayan fiyatlarla

Ervo Apart Günlük Ev

Apart Otel
Çankaya merkezine 8.6 km uzaklıkta
250 TL250 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:250 TL
Tesisi Ara
 • Apart

Ankara Bahçelievler Apart

Apart Otel
Çankaya merkezine 12.7 km uzaklıkta
200 TL200 TL
Tesis Fiyatı
1 gece fiyatı:fiyatı:200 TL
Tesisi Ara
 • Sadece Konaklama

Anka City Flat

Apart Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.4/5
Çankaya merkezine 12.5 km uzaklıkta
307 TL307 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:307 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
294 TL
Otelz.com
Etstur
307 TL
294 TL'den başlayan fiyatlarla

Aldino Residence

Apart Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.3/5
Çankaya merkezine 8.3 km uzaklıkta
540 TL540 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:540 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
529 TL
Etstur
Odamax
540 TL
529 TL'den başlayan fiyatlarla

A Studio Bilkent

Apart Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4/5
Çankaya merkezine 14.6 km uzaklıkta
278 TL289 TL
%4 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:278 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
278 TL
Otelz.com
Odamax
284 TL
278 TL'den başlayan fiyatlarla

A Studio Apartment

Apart Otel
Havaalanı Servisi
Neredekal.com
4.2/5
Çankaya merkezine 8.3 km uzaklıkta
240 TL245 TL
%2 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:240 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
240 TL
Etstur
Odamax
245 TL
240 TL'den başlayan fiyatlarla

Ankara Stone House

Apart Otel
Neredekal.com
5/5
Çankaya merkezine 5.9 km uzaklıkta
184 TL184 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:184 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama
En Uygun Fiyat
184 TL
Otelz.com
Odamax
184 TL
184 TL'den başlayan fiyatlarla

Evodak Konaklama

Apart Otel
Şehir Oteli
Neredekal.com
4.1/5
Çankaya merkezine 11.1 km uzaklıkta
530 TL530 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:530 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Second House

Apart Otel
Çocuk Dostu
Neredekal.com
4.3/5
Çankaya merkezine 117.6 km uzaklıkta
253 TL253 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:253 TL
İNCELE
 • Sadece Konaklama

Golden House Apart Hotel

Apart Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
5/5
Çankaya merkezine 9.4 km uzaklıkta
175 TL175 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:175 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Kayhan Hotel

Apart Otel
İş Seyahati Oteli
Neredekal.com
4.2/5
Çankaya merkezine 9.6 km uzaklıkta
198 TL200 TL
%1 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:198 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Çankaya Apart Otelleri

Çankaya Apart Otelleri

��lkemizin başkenti olan ve Anadolu'nun göbeğinde yer alan Ankara, yurdun dört bir yanından çeşitli sebeplerle ziyaretçiyi ağırlıyor. Ülkemiz için bir etiket sayılan Ankara eğitim, sağlık, kültür, sanat ve tarih merkezi olarak Anadolu'nun kalbinde yer alıyor. Memurlar şehri olarak bilinen ülkemizin beyni kabul edilen Ankara, yurdun dört bir yanından gelen Anadolu halkı için tüm hizmetlerini açıyor. 5000 yıllık geçmişi ile ülkemizin İstanbul'dan sonra en büyük ili olarak kabul edilen güzide şehrimiz Ankara, dört mevsim hizmete açık bir fabrika gibi işlemeye devam ediyor. Diğer büyük şehirlere göre daha sistematik bir düzende işleyen Ankara trafiği de tatilinizi çok yormayacak şekilde akıyor. Günübirlik tatilleriniz, iş seyahatleriniz ya da tarihi ve kültürel merakınız için Ankara'ya yolunuz düşerse, hiç çekinmeden söyleyebiliriz ki Ankara, bir İç Anadolu tatilinden tüm beklentilerinizi karşılayabilir. Çankaya İlçesi ise Ankara'nın en büyük ve gelişmiş ilçesi olarak karşımıza çıkıyor. Nasıl ki ülkemizin merkezi Ankara ise, Çankaya'da Ankara'nın merkezi konumunda yer alıyor. Her ne sebeple yolunuz düşmüş olursa olsun Çankaya'da kendinize uygun bir Çankaya otel çeşidi bulabilir ve enerjinizi, zamanınızı ve bütçenizi başkentimizi keşfetmek için ayırabilirsiniz. En çok tercih edilen konaklama çeşitlerinden biri olan Çankaya apart otel seçenekleri ile tatilinizi şehrin merkezinde geçirebilirsiniz.

Çankaya Konaklama

Çankaya Konaklama

Ülkemizin yönetim merkezi olan Ankara, ülkemizde yaşayan her insan için en az bir kere işi düşülecek bir şehir olarak karşımıza çıkıyor. Üniversiteleri, hastaneleri, tüm bakanlık ve yönetim kurumlarının Ankara'da olması, tarihi geçmişi ve kültürel anlamda da doyurucu etkinliklere sahip olması nedeniyle yılın her mevsimi ziyaretçi kabul ediyor. Ankara'da tatilinizi geçirmeye karar vermişseniz, şehrin en geniş ilçesi olan Çankaya'da her zevke ve keseye uygun konaklama bulabilirsiniz. Tunalı'da son derece lüks 5 yıldızlı oteller bulabilir, Gazi Osman Paşa tarafında çok şık ve modern çizgilerle süslenmiş butik otelleri tercih edebilirsiniz. Kızılay'da apart daireler kiralayabilir, Çukurambar'da suit daireler bulabilirsiniz. Ülkemizin en büyük ve gelişmiş şehirleri arasında bulunmasına karşın, şehir içindeki ulaşımının kolay olması ile Ankara'nın her semtine rahatlıkla ulaşabilir, tarihi mirasları görebilir, müzeleri ziyaret edebilir, konserlere katılabilir, tiyatro izleyebilir ya da renkli gece hayatında eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz. Çankaya apartlar ile 24 saat içerisinde tüm bu söylenen aktiviteleri yapabilirsiniz. Apart otellerde kalabalık ailenizle birlikte dilediğiniz gibi konaklayabilirsiniz. Her ne kadar büyük şehirler arasında yer alsa da Ankara'nın gelişmiş ulaşım ağı ve kontrollü olan demografik yapısı ile bölgede zaman kaybetmeden her ne isterseniz çabucak yapabilirsiniz. İş seyahati için kısa bir vakit için bile gelmiş olsanız, öğle yemeğinizi görmek istediğiniz bir mekana kolaylıkla ulaşarak geçirebilir tatilinizi renklendirebilirsiniz.

Çankaya Apart Otel Fiyatları

Çankaya Apart Otel Fiyatları

Çankaya apart otel fiyatları ile Ankara'nın en nezih ilçesinde, en merkezi noktalara kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konaklama seçeneği tercih etmiş olabilirsiniz. Diğer semtlere göre daha merkezi ve nezih olması açısından çok daha tercih edilebilir olduğundan fiyatları da diğer semtlere göre daha yüksek olabiliyor. Ankara'nın en iyi konaklama seçeneklerine sahip olan Çankaya ilçesinde otel fiyatlarını da geniş bir skalada bulabilirsiniz. Çankaya'nın bilindik semtlerinde en meşhur caddelerde bulunan apart otellerin her şey dahil seçeneklerini tercih edebilir ve konforunuzu evinizdeki gibi sağlayabilirsiniz. Apart otellerde kalabalık gruplarla konaklamak bütçeniz açısından daha avantajlı oluyor. Apart otelleri tercih ederek konaklamanızı daha uygun fiyata mal edebilir ve odanızın içindeki mutfak, mutfak gereçleri ve buzdolabı gibi ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Apartlarda konaklayarak sadece oda için ücret ödeyerek, sabahları Çukurambar'ın meşhur kahvaltıcılarında yapabilir, öğle yemeğini Bilkent'te yeşillikler içinde lüks bir restoranda yiyebilir, akşam yemeğiniz için de Gazi Osman Paşa'nın nezih ve son derece lüks restoranları tercih edebilirsiniz. Atakule'de şehrin tüm sınırlarını görebilirsiniz. Konaklamaların çeşidi ve lokasyonu, odanızın manzarası, kalacak kişi sayısı, kalacağınız gece sayısı gibi etkenler konaklama ücretini belirlemede başlıca rolü üstleniyor. Ayrıca, otellerin hangi imkanlarından yararlanacağınız da konaklama ücretine eklenecek olan faktörler arasında yerini alıyor.

Çankaya Gezilecek Yerler

Çankaya Gezilecek Yerler

Erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek Çankaya apart otel en uygun seçenekleriyle, Ankara tatilinizi en dolu şekilde geçirebilir ve bütçenizi de koruyabilirsiniz. Konforlu bir şekilde konaklarken Çankaya'da gezebileceğiniz bazı yerler ;

 • Anıttepe'de bulunan ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk'ün anıt mezarı olan Anıtkabir'i ziyaret ederek atamızı ziyaret edebilir, Anıtkabir'in içinde bulunan Kurtuluş Savaşı Müzesi'ni ziyaret ederek Milli Mücadele ruhunu yaşayabilirsiniz.
 • Kendine özgü koleksiyonları ile Avrupa'nın sayılı müzeleri arasında yerini alan Anadolu Medeniyetler Müzesi'ni ziyaret ederek, Paleolitik Çağ'dan günümüze kadar korunmuş olan eserleri kronolojik sıra içerisinde görebilirsiniz.
 • Yapım tarihi tam olarak bilinmemesine rağmen, tarihi M.Ö 2. yüzyıla kadar uzadığı söylenen Ankara Kalesi'ni ziyaret ederek şehri yukarıdan izleyerek görüntüsüne hayran kalabilirsiniz. Ankara'nın o eski tarihi evlerini görebilir, birçok medeniyetin izlerine rastlayabileceğiniz kale duvarlarını yakından inceleyebilirsiniz.
 • Ankara Kalesi'nin hemen altında yer alan Hamamönü'nü ziyaret ederek, Ankara'nın tarihi dokusu içerisinde yemek yiyebilirsiniz. Selçuklu döneminden günümüze kadar korunmuş olan ve günümüzde restorana çevrilmiş olan kervansaraylarda Ramazan yemeğinizi yiyebilirsiniz.
 • Ankara'nın ve Çankaya'nın simgesi haline gelmiş, hemen her Ankara görselinde bulunan Atakule'yi ziyaret edebilir, lüks mağazalarda alışverişinizi tamamlayabilir ve şehrin yüksek noktalarını bile görebileceğiniz kulesine çıkabilirsiniz.

Çankaya Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çankaya Apartları için gecelik ortalama fiyat aralığı ne kadardır?
Çankaya Apartları - En Uygun Çankaya Apart Fiyatları için 1 gecelik ortalama fiyat 175 TL - 540 TL
Çankaya bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Çankaya bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Çankaya Apartları - En Uygun Çankaya Apart Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Çankaya Apartları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Çankaya Apartları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Çankaya Apartları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Çankaya Apartları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.