Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Çankaya Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Çankaya Apartları

Çankaya için {{ (filteredHotels).length}} / 197 apart otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Çankaya Apartları

Çankaya Apart Otelleri

Çankaya Apart Otelleri

Ülkemizin başkenti olan ve Anadolu'nun göbeğinde yer alan Ankara, yurdun dört bir yanından çeşitli sebeplerle ziyaretçiyi ağırlıyor. Ülkemiz için bir etiket sayılan Ankara eğitim, sağlık, kültür, sanat ve tarih merkezi olarak Anadolu'nun kalbinde yer alıyor. Memurlar şehri olarak bilinen ülkemizin beyni kabul edilen Ankara, yurdun dört bir yanından gelen Anadolu halkı için tüm hizmetlerini açıyor. 5000 yıllık geçmişi ile ülkemizin İstanbul'dan sonra en büyük ili olarak kabul edilen güzide şehrimiz Ankara, dört mevsim hizmete açık bir fabrika gibi işlemeye devam ediyor. Diğer büyük şehirlere göre daha sistematik bir düzende işleyen Ankara trafiği de tatilinizi çok yormayacak şekilde akıyor. Günübirlik tatilleriniz, iş seyahatleriniz ya da tarihi ve kültürel merakınız için Ankara'ya yolunuz düşerse, hiç çekinmeden söyleyebiliriz ki Ankara, bir İç Anadolu tatilinden tüm beklentilerinizi karşılayabilir. Çankaya İlçesi ise Ankara'nın en büyük ve gelişmiş ilçesi olarak karşımıza çıkıyor. Nasıl ki ülkemizin merkezi Ankara ise, Çankaya'da Ankara'nın merkezi konumunda yer alıyor. Her ne sebeple yolunuz düşmüş olursa olsun Çankaya'da kendinize uygun bir Çankaya otel çeşidi bulabilir ve enerjinizi, zamanınızı ve bütçenizi başkentimizi keşfetmek için ayırabilirsiniz. En çok tercih edilen konaklama çeşitlerinden biri olan Çankaya apart otel seçenekleri ile tatilinizi şehrin merkezinde geçirebilirsiniz.

Çankaya Konaklama

Çankaya Konaklama

Ülkemizin yönetim merkezi olan Ankara, ülkemizde yaşayan her insan için en az bir kere işi düşülecek bir şehir olarak karşımıza çıkıyor. Üniversiteleri, hastaneleri, tüm bakanlık ve yönetim kurumlarının Ankara'da olması, tarihi geçmişi ve kültürel anlamda da doyurucu etkinliklere sahip olması nedeniyle yılın her mevsimi ziyaretçi kabul ediyor. Ankara'da tatilinizi geçirmeye karar vermişseniz, şehrin en geniş ilçesi olan Çankaya'da her zevke ve keseye uygun konaklama bulabilirsiniz. Tunalı'da son derece lüks 5 yıldızlı oteller bulabilir, Gazi Osman Paşa tarafında çok şık ve modern çizgilerle süslenmiş butik otelleri tercih edebilirsiniz. Kızılay'da apart daireler kiralayabilir, Çukurambar'da suit daireler bulabilirsiniz. Ülkemizin en büyük ve gelişmiş şehirleri arasında bulunmasına karşın, şehir içindeki ulaşımının kolay olması ile Ankara'nın her semtine rahatlıkla ulaşabilir, tarihi mirasları görebilir, müzeleri ziyaret edebilir, konserlere katılabilir, tiyatro izleyebilir ya da renkli gece hayatında eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz. Çankaya apartlar ile 24 saat içerisinde tüm bu söylenen aktiviteleri yapabilirsiniz. Apart otellerde kalabalık ailenizle birlikte dilediğiniz gibi konaklayabilirsiniz. Her ne kadar büyük şehirler arasında yer alsa da Ankara'nın gelişmiş ulaşım ağı ve kontrollü olan demografik yapısı ile bölgede zaman kaybetmeden her ne isterseniz çabucak yapabilirsiniz. İş seyahati için kısa bir vakit için bile gelmiş olsanız, öğle yemeğinizi görmek istediğiniz bir mekana kolaylıkla ulaşarak geçirebilir tatilinizi renklendirebilirsiniz.

Çankaya Apart Otel Fiyatları

Çankaya Apart Otel Fiyatları

Çankaya apart otel fiyatları ile Ankara'nın en nezih ilçesinde, en merkezi noktalara kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konaklama seçeneği tercih etmiş olabilirsiniz. Diğer semtlere göre daha merkezi ve nezih olması açısından çok daha tercih edilebilir olduğundan fiyatları da diğer semtlere göre daha yüksek olabiliyor. Ankara'nın en iyi konaklama seçeneklerine sahip olan Çankaya ilçesinde otel fiyatlarını da geniş bir skalada bulabilirsiniz. Çankaya'nın bilindik semtlerinde en meşhur caddelerde bulunan apart otellerin her şey dahil seçeneklerini tercih edebilir ve konforunuzu evinizdeki gibi sağlayabilirsiniz. Apart otellerde kalabalık gruplarla konaklamak bütçeniz açısından daha avantajlı oluyor. Apart otelleri tercih ederek konaklamanızı daha uygun fiyata mal edebilir ve odanızın içindeki mutfak, mutfak gereçleri ve buzdolabı gibi ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. Apartlarda konaklayarak sadece oda için ücret ödeyerek, sabahları Çukurambar'ın meşhur kahvaltıcılarında yapabilir, öğle yemeğini Bilkent'te yeşillikler içinde lüks bir restoranda yiyebilir, akşam yemeğiniz için de Gazi Osman Paşa'nın nezih ve son derece lüks restoranları tercih edebilirsiniz. Atakule'de şehrin tüm sınırlarını görebilirsiniz. Konaklamaların çeşidi ve lokasyonu, odanızın manzarası, kalacak kişi sayısı, kalacağınız gece sayısı gibi etkenler konaklama ücretini belirlemede başlıca rolü üstleniyor. Ayrıca, otellerin hangi imkanlarından yararlanacağınız da konaklama ücretine eklenecek olan faktörler arasında yerini alıyor.

Çankaya Gezilecek Yerler

Çankaya Gezilecek Yerler

Erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek Çankaya apart otel en uygun seçenekleriyle, Ankara tatilinizi en dolu şekilde geçirebilir ve bütçenizi de koruyabilirsiniz. Konforlu bir şekilde konaklarken Çankaya'da gezebileceğiniz bazı yerler ;

  • Anıttepe'de bulunan ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk'ün anıt mezarı olan Anıtkabir'i ziyaret ederek atamızı ziyaret edebilir, Anıtkabir'in içinde bulunan Kurtuluş Savaşı Müzesi'ni ziyaret ederek Milli Mücadele ruhunu yaşayabilirsiniz.
  • Kendine özgü koleksiyonları ile Avrupa'nın sayılı müzeleri arasında yerini alan Anadolu Medeniyetler Müzesi'ni ziyaret ederek, Paleolitik Çağ'dan günümüze kadar korunmuş olan eserleri kronolojik sıra içerisinde görebilirsiniz.
  • Yapım tarihi tam olarak bilinmemesine rağmen, tarihi M.Ö 2. yüzyıla kadar uzadığı söylenen Ankara Kalesi'ni ziyaret ederek şehri yukarıdan izleyerek görüntüsüne hayran kalabilirsiniz. Ankara'nın o eski tarihi evlerini görebilir, birçok medeniyetin izlerine rastlayabileceğiniz kale duvarlarını yakından inceleyebilirsiniz.
  • Ankara Kalesi'nin hemen altında yer alan Hamamönü'nü ziyaret ederek, Ankara'nın tarihi dokusu içerisinde yemek yiyebilirsiniz. Selçuklu döneminden günümüze kadar korunmuş olan ve günümüzde restorana çevrilmiş olan kervansaraylarda Ramazan yemeğinizi yiyebilirsiniz.
  • Ankara'nın ve Çankaya'nın simgesi haline gelmiş, hemen her Ankara görselinde bulunan Atakule'yi ziyaret edebilir, lüks mağazalarda alışverişinizi tamamlayabilir ve şehrin yüksek noktalarını bile görebileceğiniz kulesine çıkabilirsiniz.

Çankaya Apartları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Çankaya için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Çankaya otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Çankaya otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Kavaklıdere, Bilkent, Balgat, Ankara Oran semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.