Giriş
01.06.22
Çıkış
02.06.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Haritayı görüntüle

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Çakraz Pansiyonları:

Çakraz için 10 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Otel
Aile Dostu
3.4/5 Çok İyi
(10 değerlendirme)
Çakraz merkezine 670 m uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
456 TL
Otel
Yetişkin Oteli
Henüz Puanlanmamış
Çakraz merkezine 810 m uzaklıkta
Otelz.com
%5 Tasarruf
Sadece Konaklama
237 TL
2.6/5 Ortalama
(16 değerlendirme)
Çakraz merkezine 8.2 km uzaklıkta
Otelz.com
Sadece Konaklama
275 TL
Otel
Aile Dostu
4.5/5 Mükemmel
Çakraz merkezine 8.1 km uzaklıkta
Otelz.com
%1 Tasarruf
Sadece Konaklama
158 TL
Odamax
152 TL
En uygun fiyat
152 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
152 TL
Otel
Butik Otel
4.6/5 Mükemmel
(10 değerlendirme)
Çakraz merkezine 8.1 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
449 TL
Odamax
428 TL
En uygun fiyat
428 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
428 TL
Otel
Fiyatı Değişmeyen Tesisler
3.8/5 Çok İyi
Çakraz merkezine 7.8 km uzaklıkta
Jolly Tur
Oda-Kahvaltı
658 TL
Odamax
658 TL
En uygun fiyat
658 TL
Jolly Tur
En uygun fiyat:
Jolly Tur
658 TL
Pansiyon
Şehir Oteli
2.4/5 Ortalama
Çakraz merkezine 8.1 km uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
380 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.4/5 Mükemmel
Çakraz merkezine 7.8 km uzaklıkta
Odamax
Oda-Kahvaltı
506 TL
Etstur
506 TL
En uygun fiyat
506 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
506 TL
Otel
Çocuk Dostu Oteller
4.5/5 Mükemmel
Çakraz merkezine 8.2 km uzaklıkta
Otelz.com
Oda-Kahvaltı
349 TL
Odamax
298 TL
En uygun fiyat
298 TL
Odamax
En uygun fiyat:
Odamax
298 TL
Otel
Aile Dostu
4.7/5 Mükemmel
Çakraz merkezine 8.2 km uzaklıkta
Etstur
%5 Tasarruf
Oda-Kahvaltı
665 TL

Çakraz Pansiyonları

Çakraz Pansiyonları

Çakraz, Bartın ilinin Amasra ilçesine bağlı bir tatil beldesi olarak karşımıza çıkıyor. İl merkezine yaklaşık 15 dakikalık bir mesafede bulunan Çakraz, Amasra'ya ise yaklaşık 7 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Karadeniz'in batı kısmında yer alan ve denize kıyısı olan Çakraz beldesi, uzun bir sahil şeridine sahip. Küçük ve şirin bir yapısı olan Çakraz, sessiz, huzurlu ve doğallığını koruyan yapısı ile biliniyor. Özellikle doğal mekanlarının özgün yapısını koruyor olması doğa severleri ve yeşil aşıklarını Çakraz'a çekiyor. Çoğunluğu ormanlardan oluşan Çakraz'da yeşilin her tonunu görebilir ve tertemiz havası ile ciğerlerinizi doldurabilirsiniz. Karadeniz iklimine sahip olan Çakraz, özellikle yaz sezonunun açılması ile birlikte nüfusunu katlıyor. Tatil değerlendirmeleri için oldukça cazip bir seçenek olan Çakraz otelleri, her yıl yerli ve yabancı pek çok turisti bünyesinde ağırlıyor. Gelen turistler konaklama bakımından Çakraz'ın en çok tercih edilen pansiyonlarında kalıyor. Çakraz pansiyonları hemen her kesime hitap eden geniş yelpazede hizmet veriyor. Tatil beldelerinde sıklıkla tercih edilen pansiyonlar, ziyaretçilerinin rahat etmeleri için pek çok hizmeti bünyesinde bulunduruyor. Pansiyona yerleşmeden önce bu hizmetlerin neler olduğunu öğrenebilir ve buna göre karar verebilirsiniz.

Çakraz Apart Pansiyon

Çakraz Apart Pansiyon

Amasra'nın incilerinden birisi olan Çakraz, doğal güzellikleri ile ender tatil beldelerinden birisi olarak görülüyor. Tertemiz havası ve denizi ile ünlü olan Çakraz, doğal bir koy olması yönüyle oldukça rağbet görüyor. Denizin tadını çıkarabileceğiniz en güzel yerlerden birisi olan bu belde özellikle haziran ayından sonra buraya gelenlerle birlikte nüfusunu katlıyor. Açık mavi renkte bulunan Çakraz deniz suyuna bakıldığında ne kadar temiz olduğu ilk bakışta göze çarpıyor. Rotanızı Çakraz'a çevirmiş iseniz oldukça şanslı sayılırsınız. Çünkü Çakraz; adeta bir istiridyenin içerisindeki saklı inci kıvamında bir tatil köyü. Ayrıca buraya geldiğinizde konaklamanız için pek çok sayıdaki Çakraz apart pansiyon seçenekleri sizlere kucak açıyor. Bu pansiyonlar; apartman ve ev tarzındaki yapılar olup gelen ziyaretçilere kendilerini tıpkı evlerindeymiş gibi hissettiriyor. Standart otel odalarından farklı olarak apart pansiyonlarda sadece tek bir oda bulunmuyor. Bu apartlarda; ev mobilyaları ve mutfak bölümü de bulunuyor. Özellikle kalabalık gruplar ve çocuklu aileler için elverişli seçenekler olarak görülen apart pansiyonlar içerisinde birden fazla yatak veya yatak odası bulunabiliyor. Ayrıca dışarıdan yemek yemeyi sevmiyor iseniz apart içerisindeki mutfağınızda kendi yemeğinizi kendiniz pişirebilirsiniz. Böylece hem fazladan yemek masrafı yapmamış hem de gönül rahatlığı ile yemeklerinizi yemiş olursunuz.

Çakraz Pansiyon Fiyatları

Çakraz Pansiyon Fiyatları

Çakraz, bulunduğu konum itibari ile doğal koylara ve tertemiz bir deniz kıyısına ev sahipliği yapıyor. Bu yönüyle pek çok kişiyi kendisine çekerken aynı zamanda da köklü tarihi ile dikkat çekiyor. Çakraz'da Roma dönemine ait pek çok tarihi eser bulunuyor. Tarihseverler ve tatilciler için her iki seçeneği de aynı anda bünyesinde bulunduran Çakraz, konaklama bakımından elverişliliği ile de avantajlı bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Birçok avantajı aynı anda sunması yönüyle oldukça fazla rağbet gören Çakraz, her geçen yıl kalitesini ve hizmet standartlarını artıran pansiyonlara sahip. Belli standartları ve sunduğu hizmet, olanak ve bunların kalitesine bağlı olarak belirlenen Çakraz pansiyon fiyatları oldukça geniş yelpazede sunuluyor ve böylece pek çok kesime aynı anda hitap ediyor.

 • Konaklama yapmak istediğiniz pansiyonun konumu fiyatın belirlenmesinde önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Pansiyon ne kadar merkezi konumda ise ve deniz, gezi noktaları, plaj gibi tatil için önemli noktalara ne kadar hakim ise rakamlar da buna bağlı olarak değişiyor.
 • Konaklama yapmak istediğiniz zaman dilimi de bir diğer önemli. Tatil dönemlerinde ve hafta sonları pansiyon fiyatlarında artış gözlenebilmekte.
 • Konaklama yapmak istediğiniz pansiyonun rezervasyon ve doluluk oranına göre de fiyatlarda farklılıklar yaşanabiliyor.
 • Pansiyonun sunduğu hizmet ve olanak ve aktivitelere göre de fiyatlar değişebiliyor.
 • Pansiyonda kaç gün kalacağınız da fiyatlarda zaman zaman değişimlere neden olabiliyor.

Tüm bu değişkenler nedeniyle tatile çıkmadan ayrıntılı bir plan bütçenize uygun bir apart pansiyonu bulabilir, hem ekonomik hem de unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

Çakraz Gezilecek Yerler

Çakraz Gezilecek Yerler

Çakraz'a kadar gelmişken gezip görmenizi önereceğimiz pek çok yer sizleri bekliyor. Tatilinizi sadece deniz, kum ve güneş üçlüsü ile geçirmek istemezsiniz. İşte tam bu noktada Çakraz sizlere gezip görebileceğiniz elverişli birçok seçeneği bir arada sunuyor.

 • Amasra Müzesi, Çakraz'ın en önemli tarihi mekanlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Tarih severlerin oldukça ilgisini çeken Amasra Müzesi içerisinde Roma dönemine ait pek çok tarihi eseri bir arada bulunuyor.
 • Amasra Kalesi, bu nadide şehri kuşbakışı izleyebileceğiniz bir noktada yer alıyor.
 • Tavşan Adası Amasra ana karası ile doğrudan bir bağlantısı bulunmayan bir ada olarak yer alıyor. Dilerseniz adaya tekne turları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Çekiciler Çarşısı Amasra'nın görmeden gitmemenizi önerdiğimiz güzelliklerinden. Bu çarşıda el yapımı hediyelikler, ahşap eşyalar ve otantik ürünler bulabilirsiniz.
 • Fatih Camii Mimarisi ile dikkat çeken minimalize bir yapı olarak oldukça ilgi çekiyor.
 • Ahatlar Tabiat Parkı, Ağlayan Ağaç, Kemere Köprüsü, Küçükliman Plajı, Kuşkayası Yol Anıtı ve daha pek çoğu Bartın'da sizleri bekliyor.

Erken rezervasyon ve avantajlı fırsatları takip ederek en uygun Çakraz pansiyonlarını yakalayabilir ve bu ender güzellikleri görme fırsatını elde edebilirsiniz. Ayrıca beldede sadece uzun süreli ve kalabalık gruplardan oluşan tatilcilere hitap etmeyen aynı zamanda da kısa ziyaretleri de düşünen Çakraz günlük pansiyon seçenekleri de bulunuyor. Çakraz, tüm imkanlarını kullanarak sizlere harika bir tatil yaşatmak için oldukça cazip bir seçenek.

Çakraz Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çakraz bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Çakraz bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Çakraz Pansiyonları - En Uygun Çakraz Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Çakraz Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Çakraz Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Çakraz Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Çakraz Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.