Çakraz Apartları

En iyi 4 apart otel, en uygun fiyatlar

Çakraz Apart Otel Fiyatları

Çakraz bir bölge ismi olup, yüksekliği 1000 metreyi geçmeyen dağlarla çevrilidir. Dağlar oldukça dik, sahillere doğru sarp ve kayalıktır.

Çakraz'ın sevdalıları çoktur Karadeniz'de. Bu nedenle yakın şehirlerde oturanlar yazlıklarını buradan alırlar. Ancak ev almaya imkânı olmayan ve buradan da vazgeçemeyenler Amasra Çakraz apart otellerini tercih ederler konaklamak için.

Çakraz Plajı, 20. yüzyılın ilk yarısına kadar sandalların, çektirmelerin ve slapuryaların imal yeriydi.

Karadeniz'in sımsıcak, her daim coşkulu, neşeli insanı ile doludur her taraf, tabi Çakraz apart otellerinin işletmecileri de genellikle yerlilerdir.

Çakraz apart otelleri, 1 + 1 ya da 2 + 1 şekilde düzenlenmiştir. Oturma odası ve yatak odası olan bu dairelerde, geniş bir tatil grubu ile ya da ailenizle rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Ücretlendirilmesi ise, haftalık ya da aylık şekilde oluyor Çakraz apart otellerinde. Ancak diğer beldelerde de olduğu gibi, Çakraz apart otelleri rezervasyon konusunda da biraz erken davranmanızda fayda var.

Erik, elma ve armut çiçekleri bembeyaz bir gelinlik gibi Çakraz'ın ağaçlarını örter. Serçe, çekirge ve ağustos böceği sesleri ortalığı doldurur. Bülbüller en güzel şarkılarını sanki Çakraz için söylerler. Ya sonbahar! Hem şölen, hem de hüzün sunar. Sabahları ay, sararmış ağaçlara selam vererek gökyüzüne çekilir. Sular üzerinde hep yaprak taşır. Su için yaprak bir yük değil, yitirilen bir dosttur.

Çakraz 2020 otel fiyatları kişi başına 35 ila 45 TL' den başlamaktadır. Temmuz ayından itibaren Çakraz otel fiyatlarının yükselmesi de söz konusudur. Özellikle ağustos ayı talebin en yoğun olduğu dönem olduğu için Çakraz 2020 otel fiyatları daha da artmaktadır. Ancak yine kalınacak sürenin uzunluğu oranında, fiyatlarda sınırlı ölçüde indirim yapan işletmeler bulunmaktadır.

Çakraz ev pansiyonlarında ise, kişi başına yatak hesabı olarak değil, gecelik fiyat sistemi uygulanır. Konaklayacağınız Çakraz ev pansiyonlarında TV de dâhil tüm ev araç ve gereçleri mevcuttur. Kaldığınız süre içerisinde mutfak dâhil her şeyi kullanabilir, kendi evinizdeymiş gibi yemeğinizi pişirebilir ve gerçek bir ev ortamında tatilinizi geçirebilirsiniz. Ev pansiyonlarında ortalama gecelik konaklama ücreti 60 - 75 TL arasındadır. Temmuz ayından itibaren yaşanacak olan ziyaretçi yoğunluğu sebebiyle, talep fazlalaştığı için bu Çakraz 2020 otel fiyatları yükselebilmektedir.

Çakraz Apart Otel Yorumları

9

Sevimli Apart Pansiyon

Ersin uysal - 14 Ekim 2018, Pazar 16:17

Hizmetinize teşekkürler

Öncelikle her sene fırsat buldukça gittiğin bir işletme sahildeki şok marketin üstündeki bina zuhal hanıma ait diğer yerler ise başka kişilere ait olup gelen misafirlerin madur olmamaları için birbirlerine müşteri yönlendirmeleri yapmaktadırlar. Yorumlara bakıldığında zuhal hanımın kendi yerleri değil. Kalmak için gittiğiniz yer hoşunuza gitmediyse kalma neden kalıyorsunuz hem eleştiri yaparken kalınan kişi sayısı ve verilen ücreti kıyaslama yapılmalı.Ben kaç senedir kalıyorum daha hiçbir sıkıntı yaşamadım firma ve firma yetkinlilerini vermiş oldukları hizmetten dolayı çok tşk ederim.

9

Amasra Keskinel Apart

Mehmet - 19 Eylül 2018, Çarsamba 20:45

Evimizde hissettik

Ailece güzel bir tatil yaşadık. Evimizde hissettik kendimizi, gayet iyiydi. Amasra'yı da çok sevdik.

7

Amasra Kerem Apart

Amasra Kerem Apart - 16 Eylül 2018, Pazar 10:55

Şirin bir aile işletmesi

Eylülde 6 gece burada kaldık, çok rahatlatıcıydı. Çok temizdi.Eğer bir araba ile gelmiyorsanız yürüyerek 15 dakika Göcek merkeze varabilirseniz ama geceleri dikkatli olun!

10

Emin Apart Pension

Emin Apart Pension - 11 Eylül 2014, Perşembe 20:32

Beş çayı

Beş çayı için bile gidilir.

2

Leb-i Derya Apart

selami yavuz - 29 Haziran 2010, Salı 20:05

selami yavuz tarafından...

Otele gittiğimizde işletmeci lütfen gelerek, kalmasanız da olur tarzında bir ifadeyle bir bungalov ve arka oda gösterdi. Her iki odada da yoğun bir küf kokusu ve bakımsızlık ve baştan savmanın her türlü işareti vardı. Üstelik bu odalara sadece kahvaltı dahil sırasıyla 120 TL ve 75 TL isteniyordu. Ayrıca mutfaktaki tabaklar hijyen konusunda ciddi şüpheler uyandıracak nitelikteydi. Sezon kısa olduğundan fiyatlar yüksek tutuluyor olabilir ama bu fiyatı hakedecek ne ortam ne de tavır vardı.