Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Caddebostan Otelleri

Caddebostan için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Caddebostan Otelleri

Caddebostan Otelleri

İstanbul'un güzide semtlerinden olan Caddebostan, geçmişte olduğu gibi bugün de cazibesini koruyor. Caddebostan otelleri, İstanbul seyahatini bu güzel semtte konaklayarak geçirmek isteyenlere hizmet ediyor.

İstanbul'un sayfiye yerlerinden olan Caddebostan, bu özelliğini bugün de sürdürüyor. Hatta İstanbul'un sayıca az olan plajlarından biri bu semtte yer alıyor. Ünlü Caddebostan Plajı, bugün de geçmişte olduğu gibi hizmet vermeye devam ediyor. Caddebostan sahil otel, kafe ve restoranları, bu plajın yakınlarında hizmet veriyor.

Caddebostan otellerinin pek çoğu plaja yakın olması nedeniyle tercih ediliyor. Sizin de tercihiniz bu yönde ise sayfamızı detaylı inceleyebilirsiniz.

İstanbul'un bu keyifli bölgesi, farklı konaklama seçenekleri ile dikkat çekiyor. Caddebostan apart otel, bu seçeneklerin başında geliyor. Genellikle sırt çantalı yabancı turistler ve öğrenciler tarafından tercih edilen Caddebostan apart otelleri, uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

Caddebostan otelleri deniz ve şehir manzaralı olmak üzere ikiye ayrılıyor. Caddebostan otel fiyatları temelde bu ayrım üzerinden belirleniyor. Caddebostan sahil otelleri genellikle keyifli bir deniz ve Adalar manzarası sunuyor.

Şehir manzaralı olan ve iç kesimlerde yer alan tesisler, genellikle Caddebostan ucuz otel seçenekleri arasında yer alıyor. Caddebostan apart otellerinin bir kısmı da bu bölgede bulunuyor.

Caddebostan otel fiyatları konumunun yanı sıra hizmet standardına göre de belirleniyor. Bu açıdan bakıldığında, Caddebostan suit otel seçenekleri yüksek hizmet kalitesi ve fiyatlarıyla öne çıkıyor. Bu tesisler, genellikle bu tarihi semtin kıymetini bilen yerli turistler tarafından tercih ediliyor.

İlginç bir şekilde, Caddebostan butik otel konusunda zengin alternatiflere sahip değil. Bölgede çok az sayıda butik otel bulunuyor. Neyse ki Caddebostan suit otelleri hem bu açığı kapatıyor hem de daha yüksek bir hizmet standardı sunuyor.

Yaz mevsiminde bir başka keyifli olan Caddebostan, adeta dolup taşıyor. İstanbulluların buluşma yeri olan Caddebostan sahilindeki yürüyüş ve piknik alanları, güzel havalarda dolup taşıyor.

Caddebostan, İstanbul'un merkezi semtlerine uzak olsa da sunduğu ulaşım seçenekleri sayesinde tercih ediliyor. Bu keyifli semtten şehrin önemli merkezlerine dolmuş, metro, marmaray gibi seçeneklerle 24 saat ulaşım sağlanıyor. Hal böyle olunca, Caddebostan otelleri konaklamak için daha da çekici hale geliyor.

Caddebostan otellerinin tamamı belirli bir hizmet kalitesini tutturmayı başarıyor. Misafirler çoğu zaman bölgedeki tesislerden mutlu bir şekilde, keyifli anılarla ayrılıyor. Caddebostan ucuz otellerinde dahi yüksek bir standart yakalanıyor. Hizmet kalitesine oranla, Caddebostan otel fiyatlarının uygun olduğu söylenebilir.

Caddebostan Apart Otel

Caddebostan Apart Otelleri

Caddebostan farklı ihtiyaç ve beklentilere hitap eden pek çok konaklama seçeneği sunuyor. Caddebostan apart otelleri, bu listenin en başında yer alıyor. Caddebostan sahil otellerinden ayrı olarak genellikle iç kesimlerde yer alan bu oteller, genellikle oda kahvaltı şeklinde hizmet veriyor. Zaten tam pansiyon veya her şey dahil gibi seçenekler genellikle Caddebostan otellerinde tercih edilmiyor.

2 veya 4 kişilikten farklı olarak Caddebostan apart otellerinin sunduğu 6 kişilik oda seçenekleri, bu konaklama alternatifinin genç arkadaşlar grupları ve kalabalık aileler tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Bu 6 kişilik alternatif, Caddebostan otel fiyatları arasında en uygun seçeneklerden biri olarak dikkat çekiyor.

Caddebostan'da yoğunluk, özellikle yaz aylarında zirve yapıyor. Caddebostan otellerinde yaz aylarında yer bulmak zorlaşıyor. Hal böyle olunca, Caddebostan otel fiyatları da yaz aylarında yükseliyor. Fiyat artışından Caddebostan ucuz otelleri de etkileniyor.

Caddebostan sahil otelleri, sadece manzarasıyla değil hizmet kalitesiyle de fark yaratıyor. Restoran, Teras Bar, Spa, havuz gibi hizmetler sunan sahilde yer alan Caddebostan otelleri, şehir merkezinde tatil konforu sunmayı başarıyor.

Caddebostan Gezilecek Yerler

Caddebostan Gezilecek Yerler

İstanbul'un keyifli semti Caddebostan, misafirlerine pek çok alternatif sunuyor. Caddebostan otellerinde konaklayanlar için mini bir rehber hazırladık:


  • Caddebostan sahilinde piknik yapın.
  • Caddebostan Plajı'nda denize girin.
  • Deniz kıyısındaki balık restoranlarında keyifli bir akşam yemeği yiyin.

Caddebostan Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Caddebostan için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Caddebostan otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Caddebostan otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Suadiye, Kozyatağı, Kadıköy Merkez, Fenerbahçe, Bostancı, Acıbadem semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.