Caddebostan Otelleri

En iyi 0 otel, en uygun fiyatlar

Caddebostan Otel Fiyatları

Caddebostan İstanbul'un en nezih semtlerinden biri olup bu semtte konaklama isteyenlerin baktığı ilk kategori Caddebostan otelleri kategorisidir. Caddebostan otel fiyatları da tesislerin bulunduğu konuma ve özelliklerine göre farklılaşmaktadır.

Caddebostan otelleri sahile ve caddeye yakın konumlarda yer almaktadır. Modern binalarda konuklarını ağırlayan tesisler, iş ya da tatil amacıyla gelen konuklar için oldukça idealdir. Ulaşım açısından da oldukça rahat konumlarda yer alan tesisler dört mevsim misafirlerini karşılamakta ve ağırlamaktadır.

Caddebostan otelleri yıl içerisinde en kalabalık ve yoğun dönemini yaz sezonunda tatilin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında yaşamaktadır. Bu aylarda konaklama yapmayı planlayanlar için tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Caddebostan otelleri için erken rezervasyon yaptırarak Caddebostan otel fiyatları üzerinden indirimleri yakalayabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyon yaptırarak hem dilediğiniz zaman aralığında hem de dilediğiniz odada konaklayabilir ve bütçenize uygun bir konaklama fiyatı yakalayabilirsiniz.

Caddebostan otel fiyatları yıl içerisinde yoğunluk zamanlarına ve mevsimlere göre farklılaşmaktadır. Bu farklılaşmada otellerin konuklarına sunmuş olduğu imkanlar ve sağladığı olanaklar da etkili olmaktadır.

Caddebostan otelleri bu sayfada fotoğrafları, konumları, ayrıntılı özellikleriyle sıralanmaktadır. Ayrıca Caddebostan otel fiyatları da yine bu sayfada listelenmektedir. Bu listeyi dilerseniz artan otel fiyatları ya da azalan otel fiyatları şeklinde sıralayabilirsiniz.

Caddebostan Otel Yorumları

10

Güner Business Hotel

Doğan D. - 16 Eylül 2019, Pazartesi 15:02

Çözüm odaklı ve profesyonel

Kadıköy'deki oteller arasından tesadüfen seçtiğim ve çok beğenip memnun kaldığım, çalışanların güler yüzlü ve temizlik konusunda çok titiz olduğu bir otelle karşılaştım. Çözüm odaklı ve profesyonel bir tesis. Her konuyu sabırla karşılayıp civarda gezebileceğimiz güzel yerler için iyi tavsiyelerde bulundular. Önümüzdeki ay tekrar tercih edeceğim, görüşmek dileğiyle.

9

Kriton Curi Parkı

Süreyya Acar - 14 Ağustos 2019, Çarsamba 10:43

Yeşillikler içinde

Değerli çevrebilimci Kriton Curi'nn adına yakışır yeşillikler içinde güzel bir sosyal tesis/park. Yüksek apartmanlar arasında bir vaha görünümünde.

9

Khalkedon Otel

Ülker Muğlalı An - 9 Temmuz 2019, Salı 20:31

İstanbul’daki evimiz

İstanbul'daki evimiz. Çok rahat ettiğimiz bir yer. Çalışanlarından temizliğe tüm personel çok yardım sever. Sabah kahvaltısı gayet iyi.

10

Wyndham İstanbul Kalamış Marina

Miray tatlı - 24 Haziran 2019, Pazartesi 15:12

Çok keyif aldık

Çok güzeldi. Keyifli bir otel. Sakin ve dinlenebilir bir otel. Konaklamadan çok keyif aldık. Çok samimi bir ortam herkese tavsiye ederim.

9

Bossuite Kadıköy

orhan degirmenci - 18 Haziran 2019, Salı 15:56

Kusursuz bir otel

Mayıs ayında üç gece kaldım, çok beğendim. Kusursuz bir otel, görevlileriyle, temizliğiyle... Keşke kahvaltı bir çok otelin sunduğu gibi açık büfe olsaydı.

10

Beyaz Köşk Otel

Büşran Betül Kaya - 11 Haziran 2019, Salı 22:45

Evim gibi oldu

İstanbul'da merkezde bu kadar ucuz ve güzel insanların çalıştığı bir otel bulmak muhteşem. 2. gelişimiz ama evim gibi.

10

Dila Hotel

Sabriye H - 9 Haziran 2019, Pazar 19:10

Personeli mükemmel, güler yüzlü

Dila Hotel gerçekten çok güzel. Personeli mükemmel, güler yüzlü, ailece çok memnun kaldık. Her yere yakın her şey yakınınızda. Kahvaltı da çok güzeldi. Tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.

10

W House Kadıköy Hotel

Mustafa - 3 Haziran 2019, Pazartesi 22:45

Harika

Harika bir otel. Personel çok ilgili, güler yüzlü, odalar çok temiz, merkezi konumda olması nedeni ile herkese tavsiye ederim.

9

Kevin's Hostel

Ela Abak - 25 Mayıs 2019, Cumartesi 02:26

Çok yardımcı oldular

Uçağım rötar yaptı. Gece 2'de giriş yapmak zorunda kaldım. Çok yardımcı oldular buna rağmen. Para falan da çok dert etmiyorlar, çok samimiler. Bu fiyata, bu konumda, bu temizlikte bir yer bulamazsınız başka. Çok teşekkür ederim.

10

Meşhur Mahmutbey Kanatçısı

Ekrem Polat - 13 Mayıs 2019, Pazartesi 00:17

Acılı kanatları üzerine tanımıyorum

Acılı kanatları üzerine tanımıyorum. Gerçekten sosu çok kıvamında ve lezzetli. Şakşuka ve atom da favorilerimizden, muhakkak denenmeli.