Caddebostan bölgesinde mutlaka yapılması gerekenler.

Caddebostan Aktiviteleri

İstanbul’un karmaşasından uzak bir köşede huzurlu bir semt olan Caddebostan, birbirinden güzel aktiviteleriyle keyifli bir gün için sizleri bekliyor.Caddebostan Görülecek Yerler - Caddebostan En İyi 10 Yapılacak Şey

İstanbul'un karmaşasından uzak bir köşede huzurlu bir semt olan Caddebostan, birbirinden güzel aktiviteleriyle keyifli bir gün için sizleri bekliyor.

Caddebostan'ın sahili baştan sona gezilmesi gereken yerlerin başında geliyor. Bu şirin sahil semti, deniz kıyısındaki restoranlarda akşam yemeği yiyebilirsiniz. Yemeğinizi yerken İstanbul'un en güzel manzaralarından biri sizlere eşlik edecek.

Caddebostan Sahili İstanbul'da bisiklet yolu olan tek yerdir. Sabah saatlerinde sahil boyunca bisiklete binebilirsiniz. Bölgeye yakın olan Moda İskelesi de uğrayıp dinlenebileceğiniz yerlerden biri olabilir.

Bağdat Caddesi'nde gezebilir ve caddedeki dünyaca ünlü mağazalarda alışveriş yapabilirsiniz. Bağdat Caddesi de restoranları ve cafeleriyle sizleri en iyi şekilde ağırlayacaktır.

Göztepe'deki İstanbul Oyuncak Müzesi'ni, Kadıköy'ün tarihi alanlarından biri olan Haydarpaşa Tren Garı'nı ve Göztepe Parkı'nı gezmeden Caddebostan'dan ayrılmayın.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın