Caddebostan bölgesinde mutlaka görülmesi gereken yerler.

Caddebostan Gezilecek YerlerKelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Caddebostan Gezilecek Yerler

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Caddebostan Tarihi Mekanlar

Yaz mevsiminin başlamasıyla hareketlenen Caddebostan, sahilinin güzelliği ile Anadolu Yakası'nın en seçkin semtlerinden biridir.

Caddebostan'daki Bağdat Caddesi, ilk keşif noktalarınızdan biri olabilir. Cadde boyunca yeni restoranlar ve cafeler keşfedebilir, farklı lezzetleri damağınızla buluşturabilirsiniz.

İstanbul Oyuncak Müzesi, Göztepe'de bulunduğu için Caddebostan'a konum itibariyle yakındır ve gezilecek yerlerin listenize dahil edebileceğiniz eğlenceli bir yerdir. Hem miniklere hem de yetişkinlere hitap eden İstanbul Oyuncak Müzesi, ünlü şair ve yazar Sunay Akın tarafından kurulmuştur.

Kadıköy'ün en çok ziyaret edilen noktaları arasındaki Haydarpaşa Tren Garı da listenizde mutlaka yerini almalı. Caddebostan'a yakın olması sebebiyle, tren garına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tarihi boyunca birçok insanı kavuşturan ve birçok insanın yollarını ayırdığı yer olan Haydarpaşa Tren Garı, yaşadıklarını her köşesinde sizlere hissettirecek.

Göztepe Parkı da dinlenip huzur bulabileceğiniz bir yerdir. Caddebostan'a Göztepe Parkı da oldukça yakındır. Gün içerisinde biraz dinlenip enerji depolamak isterseniz Göztepe Parkı'nın yeşillikleri arasında günün keyfini çıkarabilirsiniz.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Cadde'nin kültür mekezi
10

-

AVM dışında sinema ya da biraz yürüyerek tiyatroya gitmek isterseniz Bağdat Caddesi'ne yakın muazzam bir yer. Barlar Sokağı yakınında, caddenin yanı başında ferah bir kültür merkezi. Salonlar küçük; ancak ferah. Çıkışta hemen sokağa çıkabildiğiniz için tercih edilebilir.