Boğaz Plajı

+ 5 Fotoğraf
5/5
Mükemmel
2 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Boğaz Plajı Hakkında

Antalya’nın içine gizlenmiş olan Boğaz Plajı, bulunduğu coğrafyaya ayrı bir zarafet katmaktadır. Manavgat ilçesinde bulunan plaj, Side plajlarının kalabalığından kurtulmak isteyenlerin ilk adresi konumunda… Davetkar suyu ve ince kumları size güzel vakitler geçirmenin mesajını veriyor. Aynı zamanda bu deniz Manavgat Çayı ile birleşerek muhteşem uyumun nasıl olabileceğini gösteriyor. Boğaz Plajı’nın çevresinde yerleşim alanı bulunmamaktadır ve sadece 50 metre uzaklıkta olan alabalık çiftlikleri eşlik eder. 3 kilometrelik plajında dilediğiniz kadar yürüyüş yapabilir ve aynı zamanda ormandaki yürüyüş alanında gezinti yaparken Side Antik Kenti’ni ziyaret edebilirsiniz. Tatilinizde deniz kum ve güneş keyfinize doğa ve tarihi gezilerini dahil edip değişik zamanlar geçirebilirsiniz.

Yorum / Değerlendirme

5/5
Mükemmel
2 değerlendirme
Boğaz Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
17.05.2013
Misafir
Boğaz Plajı
[url= http://manavgat.neredekal.com/otelleri/]Manavgat otellerinden birinde konaklıyorsanız eğer burayı ziyaret etmeyi unutmayın.
5/5 Mükemmel
17.05.2013
Ece Kaya
Boğaz Plajı
[url= http://manavgat.neredekal.com/otelleri/]Manavgat otelleri[/url]nden birinde konaklıyorsanız eğer burayı ziyaret etmeyi unutmayın.