Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Kategori

Aktivite-Eğlence
Dalış Turu
Su Sporları
Tekne-Yat

Gezgin Türü

Aileler için Uygun
Çocuklara Uygun
Çiftlere Uygun

Manavgat Aktiviteleri

Manavgat civarında yapılacak 3 aktivite.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Active Nature Tours
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Antalya
Seven Tours Turkey
Tekne-Yat
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Antalya
Side Diving Center
Dalış Turu
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Antalya

3 mekandan 3 tanesi gösteriliyor

Manavgat Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler

Neler mi yapabilirsiniz Manavgat'ta?.

Manavgat Nehri'ni kesen Oymapınar Barajı'nın üstünde gerçekleştirilen tekne turlarına katılabilir, doğayla baş başa kalıp, piknik yapabileceğiniz, yakınlarında yer alan restoranlarda balık yiyebileceğiniz enfes manzaralı Manavgat Şelalesi'ni görebilirsiniz.

Oymapınar Gölü etrafında doğa yürüyüşleri ve trekking, kamp, olta balıkçılığı gibi aktiviteler yapabilirsiniz.

Köprülü Kanyon'daki rafting etkinliklerine katılabilir, Side Antik Kenti kalıntılarının sergilendiği Side Müzesi'ni ziyaret edebilir, Antalya'nın güzel ve uzun plajlarında denize girip, güneşlenebilir, dalış eğitiminin de verildiği tekne turlarına katılıp, su altının güzelliklerini gözlemleyebilirsiniz.

Doğa yürüyüşleri, jeep safari veya at safari yapabilir, her zevke uygun yemek çeşidini bulabileceğiniz Manavgat restoranlarında isterseniz pide, pizza, hamburger, isterseniz ev yemekleri, kebap veya balık yiyebilir, geceleri ise bar ve diskolarda dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz. Konaklama seçenekleri için uygun Manavgat otelleri sayfamıza bakmanızı öneririz.

Manavgat Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Manavgat için ailelere uygun aktiviteler nelerdir?
Manavgat için ailelere uygun aktiviteler : Side Sualtı Tüplü Dalış Turu, Prestige Rafting, Robenson Boat Tour, Manavgat konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Manavgat için ücretsiz yapılacak aktiviteler nelerdir?
Manavgat için ücretsiz yapılacak aktiviteler : Side Sualtı Tüplü Dalış Turu, Prestige Rafting, Robenson Boat Tour, Manavgat konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Manavgat için kalabalık gruplara uygun aktiviteler nelerdir?
Manavgat için kalabalık gruplara uygun aktiviteler : Side Sualtı Tüplü Dalış Turu, Prestige Rafting, Robenson Boat Tour, Manavgat konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Manavgat için çiftlere uygun aktiviteler nelerdir?
Manavgat için çiftlere uygun aktiviteler : Side Sualtı Tüplü Dalış Turu, Prestige Rafting, Robenson Boat Tour, Manavgat konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Manavgat için aktiviteler nelerdir?
Manavgat için aktiviteler : Side Sualtı Tüplü Dalış Turu, Prestige Rafting, Robenson Boat Tour, Manavgat konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.