Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Bodrum Merkez Gezilecek Yerler

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele

"Eski esnaf kalmadı"

"Özkan Hacıoğlu tarafından..."

9.4

Misafir yorumu

6 yorum

Bodrum Merkez Gezilecek Yerler

Bodrum Kalesi: Bodrum'un simgesi haline gelmiş ve diğer adı Sen Peter Kalesi olan Bodrum Kalesi, 15. y.y.'da St. Jean Şövalyeleri tarafından inşa edilmiş ve günümüze dek birçok farklı amaç için kullanılmıştır. İki liman arasında üç tarafı denizle çevrili kayalık bir yarımada üzerinde bulunan ve muhteşem bir görüntüye sahip olan kale, yüz yıldan fazla bir süre boyunca şövalyeler için önemli bir savunma noktası iken 1500'lü yıllarda bölgenin Osmanlı İmparatorluğu tarafından fethedilmesiyle birlikte kimi zaman köylülerin içine evler inşa edip yaşadıkları bir kasaba, kimi zaman bir askeri üs olarak kullanılmıştır. 19. y.y.'da Türk inşaatçılar buraya bir halk hamamı yapmışlar, daha sonra bu hamama minare ekleyerek camiye çevirmişlerdir. Yüzyılın sonlarında ise kale güçlendirilerek hapishane olarak kullanılmıştır. 1. Dünya Savaşı'nda büyük tahribat gören kale, yaklaşık 40 yıl boş kaldıktan sonra su altındaki batık araştırmalarından çıkan buluntuların sergilendiği bir depo olarak kullanılmaya başlanmış, bu buluntuların aynı müzede sergilenmeye değer bulunmasıyla da kale Sualtı Arkeoloji Müzesi'nin ev sahibi olmuştur.

Sualtı Arkeoloji Müzesi: Bodrum Kalesi içinde geniş bir alanda yer alan ve 1964 yılında ziyarete açılan Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi Türkiye'de konusunda tek, dünyanın ise sayılı müzeleri arasındadır. Müze içerisinde dünyanın bilinen en eski batığı olan 330 yıllık Uluburun Batığı da dahil olmak üzere, dünya sualtı arkeolojisinin temellerinin atıldığı sualtı kazılarında ortaya çıkarılan binlerce eşi bulunmaz eser sergilenmektedir. Müzede sergilenen eserlerin çoğunu sualtından çıkarılan kültür varlıkları oluşturmaktadır ve bunlar Kale'nin içindeki sayısız galerilere ve değişik atmosferdeki salonlara dağılmıştır. Müzenin sergilenen eserleri ilgili tarihlerdeki yaşam koşullarıyla sergilenmesi, Bodrum Müzesi'nin neredeyse ana fikridir. 1995 yılında Avrupa'da “'Yılın Müzesi”' yarışmasında 44 müze arasından 12 finalist arasında yer almayı başaran Bodrum Müzesi “'Yılın Müzesi Özel Ödülünü”' de almayı hak kazanmıştır.

Antik Tiyatro: Antik çağlarda tiyatro basamaklarında oturanların antik limanı, Mausolos'un sarayını ve bütün görkemi ile Mausoloein'u gördükleri tiyatro, günümüzde de Bodrum'un antik çağ ile olan bağının en yakından deneyimlendiği yerlerden biridir. Klasik çağdaki Bodrum'dan günümüze ulaşabilen tek yapı olan tiyatro Bodrum Kalesi karşısında ve Bodrum'a hakim bir konumda bulunmaktadır. M.Ö. 4. yüzyılda inşa edilen Bodrum Antik Tiyatro, Türkiye'deki en eski ve en güzel örneklerinden biridir. Yaklaşık 12 bin kişilik olan tiyatro günümüzde pek çok konsere ve tiyatro gösterilerine ev sahipliği yapmaktadır.

Mindos Kapısı: Büyük İskender'in şehri kuşatmak için kullandığı ilk yer olan ve Halikarnassos surlarının en önemli yeri olan Mindos Kapısı Bodrum'un batı tarafında yer alır. Günümüze dek ayakta kalan bu tek kapı aynı zamanda şehir duvarının da bir parçasıdır. Kapı adını, günümüzde Gümüşlük olarak bildiğimiz Myndos'tan almaktadır. Kapının yakınında bulunan Türk mezarlığı ile Helenistik ve Roma dönemlerine ait tonozlu mezarlar da görülebilecek diğer yerlerdir.

Osmanlı Tersanesi: Bodrum'un merkezinde ve marinanın kuzeybatı tarafında bulunan tersane, 1775 yılında Osmanlı donanmasına yeni gemiler inşa edilmesi için kurulmuştur. Korsan saldırılarına karşı gözcü olarak dikilen Osmanlı kulesi ile birlikte 1882 yılında tersanenin surları da genişletilmiştir. Yapı günümüzde sanat galerisi olarak hizmet vermektedir.

Bodrum Mozolesi:Antik dünyanın bilinen 7 harikasından biri olan ve M.Ö. 350 tarihinde inşasına başlanan Bodrum Mozolesi, Yunan ve Mısır mimarisini birleştiren çok büyük boyutlardaki bir kral mezarıdır. Mezarın mozole kısmı Londra'daki British Museum'da bulunmaktadır. Günümüzde mozole alanı açık hava müzesi olarak düzenlenmiştir. Mozoleye ait tüm ayrıntılı bilgilere ve yapılan arkeolojik araştırmalara müzede ulaşmak mümkündür.

Zeki Müren Müzesi: Kültür Bakanlığı tarafından 2000 yılında müze olarak ziyarete açılan Zeki Müren'in evi Bodrum'da görülmesi gereken diğer yerlerden biridir. Müzede sanatçının kendi tasarımı olan sahne kostümleri, kişisel eşyaları, aldığı ödüller ve fotoğraflar görülebilir. Aynı zamanda evin bahçesinde sanatçıya ait bronz heykel bulunmaktadır.

Bodrum Yel Değirmenleri: Bodrum'un Yalıkavak beldesinde bulunan yel değirmenleri 18. y.y.'da inşa edilmiş ve 1970'lerin sonlarına dek faal olarak kullanılmıştır. Toplam 7 adet olan yel değirmenleri Bodrum ve Gümbet koylarına bakan tepe üzerine kuruludur.

Bodrum Pazarları: Hem otantik hediyelik eşyalar hem de mevsimine göre taze meyve ve sebze alınabilecek Bodrum pazarları Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi yöreseldir ve belirli günlerde kurulmaktadır. Yöreye özgü dokumalar, el işleri, Bodrum'a mâl olmuş sandaletler, halılar, çömlekler, hediyelik eşyalar bu pazarlardan alabileceğiniz ürünlerden bazılarıdır.

Bodrum Çarşısı ve Barlar Sokağı: Bodrum'un merkez çarşısı ve barlar sokağı Kale Caddesi'ni içine alan ve Halikarnas Disko'ya kadar uzanan bir alan üzerine kuruludur. Bu bölgede her türlü mağaza ile her tarzda müzik yapan barları ve eğlence mekanlarını da bulmak mümkündür.

Bodrum Merkez gezilecek yer tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Merih Hotel
Merih Hotel

-

Barlar caddesine çok yakın

Buraya herkesin gitmesini tavsiye ederim. Denize, barlar caddesine çok yakın, Zeki Müren Sanat Müzesi 150 metre kadar uzaklığında. Artık tercihimiz burası olacak.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basrim Pansiyon
Basrim Pansiyon

-

Evinizde hissedeceğiniz bir işletme

Basrim Pansiyon şirin, temiz ve evinizde hissedeceğiniz bir işletme. Resepsiyon sorumlusu Ramazan Bey ise içtenliği ve güler yüzüyle bizi çok iyi ağırladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basrim Pansiyon
Basrim Pansiyon

-

Adeta otel havasında

Dünyanın en güzel pansiyonu Basrim Pansiyon. Kahvaltısından tutun gülen yüzlü personelleriyle, konumuyla adeta otel havasında. Ailecek çok memnun kaldık. Herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Garden Resort
Bodrum Garden Resort

-

37 ekran tüplü televizyon

Musluklardan deniz suyu akıyor, duş almanız imkansız. Odalarda bir tane cızırtılı, 37 ekran tüplü televizyon var. Banyonun kapısı kırıktı. Yemekler lezzetsiz, mercimek çorbası bile yapamayan bir aşçıları var. Klima kendini soğutamıyordu. Buzdolabı yok. İçecek servisi tam bir fiyasko. Ben içki kullanmam, barda kötü bir koku var. Adam önündeki buz kovasına (tencere) bardakları daldırıp daldırıp Le Cola koyuyor. Yemek için masalar iyi değil. Kahvaltı için masalara oturduğumuzda akşam yemeğinden kalan tavuk kemikleri masada oluyordu. Hiçbir aktivite yok. 8'de otel offline gidip oturacağınız bir masa yok. Otelde çalışanlar arasında iletişim sıfır, giren çıkan belli değil. Tatilimi rezil rüsva ettiler. Sakin gelmeyin, uzaklaşın.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mesut Apart 1
Mesut Apart 1

-

Odalar temiz

Bodrum Merkez'de Halikarnas'ın tam arkasında, saklı bir koyda, huzur dolu, alabildiğine Yunan adaları ve kale manzaralı, denize sıfır, odalar temiz, bir evde olması gereken her şey mevcut. Eşim ve ben çok memnun kaldık. İşletmeye burası aracılığı ile teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mesut Apart 1
Mesut Apart 1

-

Hizmet ve manzarası

Bodrum Merkez'de kalınabilecek en güzel pansiyon. Hizmet ve manzarasıyla eşsiz bir aile ortamı işletmesine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mesut Apart 1
Mesut Apart 1

-

Deniz ayağının dibi

Bodrum Merkez'de kalınabilecek en iyi yerlerden birisi. Deniz ayağının dibi, Kos ve kale manzaralı, kafa dinlenecek aile yeri. Halikarnas ve merkez yürüme mesafesi. Temiz odaları ve huzurlu bir yerdir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mesut Apart 1
Mesut Apart 1

-

Plaja yürüme mesafesi

Eşsiz manzarası ve plaja yürüme mesafesi çok yakın. Tesisi herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mesut Apart 1
Mesut Apart 1

-

Her yere yürüme mesafesinde

Bodrum'un merkezinde kalacaksanız kesinlikle tavsiye ederim. Kaldığım dairenin deniz manzarası oluşu ve her yere yürüme mesafesinde olması süperdi. İşletmenin ilgi, alakası da mükemmel. Size resmen her konuda rehberlik ediyorlar. Kendi evimdeymişim gibi rahattım. Teşekkürler Mesut abi, Mustafa kardeş, tekrardan görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mesut Apart 1
Mesut Apart 1

-

Manzarası mükemmel

Manzarası mükemmel, sabah uyanıyorsunuz, bir adım attığınız anda tertemiz denize ulaşıyorsunuz. Ailecek kalınacak güzel bir apart. Rahatlıkla 4 kişi veya daha fazla kişi konaklayabilir, tavsiyelerimdendir.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mesut Apart 1
Mesut Apart 1

-

Deniz manzarası mükemmel

Bodrum Merkez'de konaklanacak en güzel tesislerden bir tanesi. Kale manzarası ve deniz manzarası mükemmel. Bodrum Merkez'deki en güzel plajlardan ve en temiz denizine 0 mesafede. Sabah kalkıp yürüyüş yapabilir, aileniz ile rahatlık ile konaklayabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basrim Pansiyon
Basrim Pansiyon

-

Kahvaltı süper

2 gün önce bu pansiyonda kaldık. Aslında pansiyon değil, küçük bir hotel. Başta Hakan Bey, kalan misafirler ve çalışanlar çok nezih, temizlik, kahvaltı süper. Kesinlikle bundan sonra başka bir yer aramam.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Garden Resort
Bodrum Garden Resort

-

Her şey düzensiz

Otelde elle tutulur hiçbir olumlu taraf yok. Resepsiyon, bar, odalar, vs. aklınıza gelecek her şey düzensiz, plansız. Çalışan ve yöneticileri yetersiz, çok ama çok pişman oldum, zaten benim söyleyeceğim çoğu şeyi de diğer yorumlardan görebilirsiniz...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Garden Resort
Bodrum Garden Resort

-

Klimalar sıcak üflüyor

Resmen facia bir otel, odalar küf kokuyor. Klimalar sıcak üflüyor, odada deniz suyu kullanıyor. Temizlik yok, 4 gün kaldık, sıkıntıdan patladık, yemekler rezalet, tabldot 2 çeşit yemek, öğle akşam aynı yemekler. Yemek sırası emekli kuyruğu gibi, sen sıradayken yemek bitiyor, her gün yemek kavgası. Barda le cola, yoğurt bakracında elini daldırarak buz veriyor. Kollarda jilet izleri miden bulanıyor. Bira yok, vodka yok, sadece rakı, o da kalırsa. Garsondan çok kedi var otelde, başıboş hayvanlar. Hele havuz eyvah eyvah yosun tutmuş, kokmuş resmen, daha çok şey var da…

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Garden Resort
Bodrum Garden Resort

-

Klima kumandası çalışmıyor

Odalar çok eski yapı, duşa kabin, klozet hiç temiz, hijyenik değil. Duş aldığınız su bildiğiniz tuzlu. Klima kumandası çalışmıyor, TV kumandasının pili yoktu. Olsa da fark etmez, hiçbir kanal çekmiyor zaten. Çarşaflar, pikeler hiç iyi kokmuyordu. Yemekler tabldot, 2 çeşit yemek var, zaten onlar da lezzetsiz. Bardan bira aldım, son kullanma tarihi geçmiş. Kola, Fanta içeyim dedim, asitsiz, şekerli su. Buz istiyorsun, yoğurt kabı gibi bir şeyin içinden fincanla elini daldırıp veriyor çalışan. Hijyen sıfır. Deniz arabayla bile uzak. Bitez sahilinde ama deniz kötü, hastalık kapmayana helal olsun. 3 gün Ortakent Yahşi'ye gitmek zorunda kaldım, arabayla yarım saat sürüyor. Hayatımda gittiğim en kötü otel bile diyemeyeceğim çünkü otelcilikle alakası yok.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Garden Resort
Bodrum Garden Resort

-

Hiçbir yerde su yok

Arkadaşlar 3 gece gittik, o 3 gün bitmek bilmedi. Otel yerine ara sokakta bir pansiyonda kalın daha iyi. 3 gün aç kaldık resmen. Yemekler lezzetsiz, barda hiçbir şey içemiyorsunuz. Bardak yok, küçük kağıt bardakta bira veriyorlar. Hiçbir yerde su yok, sebil koymuşlar havuzun oraya, susasanız gece odadan çıkıp havuzun oraya gitmeniz gerekiyor. Çalışanları yoldan geçenleri garson yapmışlar. Kahvaltılık çatal ne bilmiyor düşünün. Abi otele 50 TL bile verilmez. Otelle alakası yok.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Garden Resort
Bodrum Garden Resort

-

Hizmet yok

Görebileceğiniz en kötü tesis. Dış görüntüsü sizi yanıltmasın, içi iyi değil. Şu anda burada konaklayan bir misafirim. Burası gerçek anlamda facia. Hizmet yok. Size parasını nasılsa ödemiş, aman kalsa da olur kalmasa da gözüyle bakıyorlar. Her şey dahil diye rezervasyonumu yaptırdım. Her şey dahilde bardan sadece bira ve Yedigün alabiliyorsunuz, onda da Yedigün'ün asidi kaçmış. Biranızı da soğusun diye içine buz koyup servis ediyorlar. Paranızı çöpe atmak gibi burada konaklamak. Resepsiyon müdürünün şikayetinize bulduğu çözüm sizi daha kötü hizmet veren bir tesise transfer etmek, sakın gitmeyin. Turizm Bakanlığı başta olmak üzere her yere şikayet edeceğim. Bu rezaleti kimse çekmek zorunda değil. Kötü, seviyesiz çalışanlara sahip bir yer. Sakın gelmeyin.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Garden Resort
Bodrum Garden Resort

-

Odalar küf kokuyor

Resmen insanları kandırıyorlar. Fotoğraflar eski. Şu an fotoğraflarla alakası olmayan bir görseli var. Yemeklerden böcek çıkıyor, odalar küf kokuyor, duş aldığınız su deniz suyu, hijyen sıfır. Lezzetsiz yemekleri var. Ben hayatımda bu kadar kötü bir otel görmedim. Sakın gitmeyin derim, paranıza yazık. Geri iade istediğinizde de 3 günlük para kesiyorlar ve hiçbir şikayeti de ciddiye almıyorlar.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tay Pansiyon
Tay Pansiyon

-

Sunulan hizmette butik otel anlayışı

Otel tam anlamıyla aile işletmesi. Adı pansiyon, verilen ve sunulan hizmette butik otel anlayışı hakim. Selçuk Bey ve eşine keyifli konaklamamıza katkı sağladıkları için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Garden Resort
Bodrum Garden Resort

-

Havuz ve yemeklerde yetersiz temizlik

Bayram tatilinde gittiğim bu hotel maalesef tam bir fiyasko çıktı. Yemekler beş para etmez. Aç kaldık resmen pilavımın içinden saç mı çıkmadı sinek mi?! Havuz bulanık pis! Çalışanlar çok laubali, 1 gece yattık ertesi gün hotelde yangın çıktı. Hotel sahibinin ihmalkârlığı yüzünden bütün hotel müşterileri panikledik, can güvenliğimiz yoktu maalesef ve tatilimizi yarıda kesip geri dönmek zorunda kaldık. Gelen insanlarda ayrıca çok düşük seviyeli davranan insanlardı. Gittiğime gideceğime bin pişman oldum. Zaten yangın olayı internette haberlere bile düştü. Bodrum Gümbet'te yangın yazarsanız çıkar. Daha fazla para verip daha iyi bir otele gidin derim ben asla tavsiye etmiyorum arkadaşlar.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basrim Pansiyon
Basrim Pansiyon

-

Aile ortamı hissi yaratan pansiyon

Çok şirin, sevimli, çalışanları ile aile ortamı hissi yaratan pansiyon. (: Not: Kahvaltıları.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basrim Pansiyon
Basrim Pansiyon

-

Temizlik oldukça çok iyi

Zeytin ağaçlarının gölgesinde kahvaltı keyfi... Temizlik oldukça çok iyi, şirin bir aile pansiyonu. Hakan Bey ve çalışanlar oldukça ilgili ve alakalı. Biz çok beğendik, kesinlikle tavsiye ederim. Marinaya da çok yakın olması avantaj.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basrim Pansiyon
Basrim Pansiyon

-

Güzel, sakin, temiz

Güzel, sakin, temiz ve en önemlisi güvenilir bir pansiyon. Merkeze yakın olması ayrıca avantaj. Odalar temiz, çalışanlar oldukça cana yakın ve saygılı.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basrim Pansiyon
Basrim Pansiyon

-

Odalar gayet temiz

Ailemle birlikte güzel bir tatil geçirdik. Kahvaltısını da beğendik. Merkeze yakın, gürültüsüz, odalar gayet temiz, sigara içmek için de bütün odalarda balkon bulunmaktadır. Herkese iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basrim Pansiyon
Basrim Pansiyon

-

Bahçesi çok sakin

Çok şirin bir yer. Bahçesi çok sakin, merkeze de yakın. Biz çok memnun kaldık. Gürültüsüz. Tavsiye edilebilecek bir aile yeri. Birde askeri kampa çok yakın, otoparkı olması da avantaj, park sorunu yok...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yeni Parliament Otel
Yeni Parliament Otel

-

Her yere yakın

Konum muhteşem, merkezi, her yere yakın. Denize, sahile, barlar sokağına. Otel temiz, hijyenik, odalar çok büyük olmasa da temizdi ve odalardaki tablo yerine yağlı boya çalışması beni etkiledi. Personelin gayreti, iyi niyeti, çabası, şehir merkezindeki çoğu otelden daha çok hoşuma gitti. Ailemle ilk defa kaldık, bundan böyle kalırız umuduyla. Teşekkürler misafirperverliğinize.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yeni Parliament Otel
Yeni Parliament Otel

-

Şehir merkezinde olması

İki gece kaldık ailemle, memnun kaldım. Teşekkürler, çalıştıran işletmedeki aileye de çok teşekkürler. Ailece çalıştırmaları başka bir güzellikti. Parasını hak ediyor bence. Odalar çok büyük olmasa da rahat ettik. Ama şehir merkezinde olması, sahile, barlar sokağına bir adım ötede olması ve 24 saat personelin olması memnun etti bizi. Yıldızlı bir otel olmadığı halde oldukça temiz ve hijyenik ve yardımseverliği ön plandaydı.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tuna Otel Pansiyon
Tuna Otel Pansiyon

-

Konum olarak mükemmel

Tuna Otel Pansiyon konum olarak mükemmel bir yerde, otogara 3 dakika, Halikarnas sahile yürüme mesafesi ile 5 dakika var ve kahvaltısı güzel, çalışanları güler yüzlü ve sıcak. Otel baştan aşağı yenilenmiş, eski halinden kat be kat güzel. Çok güzel aile pansiyonu, tam bir nezih ortam.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dinç Pansiyon
Dinç Pansiyon

-

Konumu ve manzarası mükemmel

İşlerimin yoğunluğunda ara verdiğim, stresimi attığım, kendimi huzurlu ve güzel hissettiğim Bodrum'daki tek adresimdir. Yaklaşık on yıldır gidiyorum ve de senede 2-3 kere. Konumu ve manzarası mükemmel, yemek çeşitleri oldukça fazla ve lezzetli, odaları temiz, çalışanları saygılı ve güler yüzlü. Çalışanlardan Öner'in gösterdiği hassasiyet ve ilgi ise bir o kadar daha güzel. Sizlere buradan teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dinç Pansiyon
Dinç Pansiyon

-

Konumu, sahili, mutfağının lezzeti

Yıllardır yaz-kış yılbaşında özel kutlamalarımızda kafa dinlemeye Dinç Pansiyon'a giderim. Temizliği, odaları, otelin konumu, sahili, mutfağının lezzeti, personelinin nezaketi, sevecen ve samimiyeti. Özellikle Öner Bey'in yaklaşımı ve yardımları her zaman tercih etmeme sebeptir. Bodrum'a 1 günlük dahi gitsem Dinç Pansiyon'a uğramadan dönmem. Çevremde hep söylerim, tavsiye ederim. Sıcak, samimi, nezih, huzur ve lezzetli yemekler istiyorsanız mutlaka yolunuzun Dinç Pansiyon'dan geçmesi gerek... Teşekkürler Dinç Pansiyon ailesi. :)))

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dinç Pansiyon
Dinç Pansiyon

-

Sıcaklığı ve samimiyeti

Öncelikle her şey için teşekkür ediyorum. Harika bir tatil geçirdim. Dinç Pansiyon'u gördüğüm zaman anlamıştım zaten içindeki sıcaklığı ve samimiyeti. Ve bundan sonra da tercih edeceğim tek yer olacak. İlginiz, alakanız, kahvaltınız, yemekleriniz, manzaranız, özellikle altını çizerek belirtmek istiyorum güler yüzlü olmanız en çok da bu önemli idi benim için. Her şey için teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dinç Pansiyon
Dinç Pansiyon

-

Hizmet ve gösterilen ilgi

Her sene otele değil de Bodrum'daki evime gidiyormuş hissi yaratan harika mekan. Verdiği hizmet ve gösterilen ilgiyi düşünürsek isminin otel değil de pansiyon olması tuhaf. Her türlü ihtiyacınıza ve talebinize anında çözüm üretiyorlar (gözünüz mikrop kaptığında anında sağlık ocağına götürmek de dahil). Özellikle bar bölümünde duran Öner bu konuda oldukça hassas. Kendisi ayrıca harika kokteyller yapıyor, mutlaka denenmeli. Yemekleri süper. Bir makarna delisi olarak orada yediğim carbonaranın üzerine tanımıyorum. Bu seneki tatilimde de tercihim tabi ki Dinç Pansiyon olacak, rezervasyonumuzu yaptık bile. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dinç Pansiyon
Dinç Pansiyon

-

Tertemiz odaları ve lezzetli yemekleri

İşletmecisi Öner Bey'in sayesinde yıllardır vazgeçemediğimiz tek yer. Süper ötesi, ilgili, üzerinize titreyen personeli ve müthiş bir restoranı vardır. Manzaraya diyecek kelime zaten yok, akşam deniz kenarına konulan masalarda manzaraya karşı yemeğinizi yiyebilirsiniz. Tertemiz odaları ve lezzetli yemekleriyle konaklanacak en güzel mekan. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dinç Pansiyon
Dinç Pansiyon

-

Konumu

Yıllardır keyifle konakladığım eşsiz yerlerden biri. Konumu itibari ile güzelliği, samimi ve güler yüzle hizmet veren personeli, mutfağından çıkan eşsiz lezzetler ile keyifli zaman geçirdiğim bir otel.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Merhaba Pansiyon
Merhaba Pansiyon

-

Gezilecek yerlere çok yakın

Teras manzarası güzel. Plaja ve gezilecek yerlere çok yakın. Küçük, güzel bir pansiyon, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Merhaba Pansiyon
Merhaba Pansiyon

-

Çok iyi hizmet

Bodrum Merkez'de faaliyet gösteren pansiyon, sezon dışı olmasına rağmen bize çok iyi hizmet verdiğine tanık oldum. İdris Bey gezilecek yerler hakkında da yerinde bilgilendirmede bulunarak keyifli bir tatil geçirmemize yardımcı oldu.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nil & Mars Otel-Pansiyon
Nil & Mars Otel-Pansiyon

-

Konforlu ve ferah

Burasının benim için anlamı aşırı ama aşırı büyük. En güzel anlarımı burada yaşadım, merkezin, Bodrum'un tadını burada aldım. Otelin sahipleri ise aile ve çok tatlılar. Size asla yabancılık çektirmiyorlar. Bir de şirin mi şirin bir kızları var, adeta masumluk muskası. Personel ise aşırı ilgili, size sizi sanki yıllardır görüyormuşçasına sıcak davranıyorlar. Odaları fiyatlarının uygunluğuna rağmen inanılmaz konforlu ve ferah. Ucuz olan her şey kalitesiz lafını yerle bir ediyor, çürütüyor bu lafı bu sempatik otel. Kahvaltısı, hizmeti inanılmaz. İki yıldır aralıklarla gelirim. Merkezde olması benim için avantaj ve merkezde böyle güzel bir yer bulduğum için ayrıca mutluyum. Kim Bodrum' a gitmek istediğini söylese hemen burayı öneriyorum. Çoğu arkadaşıma da önerdim ve gittiler. Asla pişman olmadılar ve onlar da her sene gitmeye başladılar. Bodrum'un incisi, tarif edilemez güzellikte olan bu yere gidince dediklerimin çok daha fazlası olduğunu göreceksiniz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz Nil Mars Otel ailesi olarak. Yorum yapan guruptaki tüm arkadaşlara teşekkürler. En yakın zamanda yine bekleriz.

5 Mayıs 2016, Perşembe 17:48
Mavi Ada Pansiyon
Mavi Ada Pansiyon

-

Mükemmel bir karşılama

Mükemmel bir karşılama ve ev sahipliği var. Sanki pansiyona değil de bir dosta ziyarete gelmiş gibi hissediyorsunuz. Pansiyon lüks olsa da ortamın sıcaklığı size her şeyi unutturuyor.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basrim Pansiyon
Basrim Pansiyon

-

Temiz bir aile pansiyonu

Ailecek 2015 yazında konaklama yaptık çok memnun kaldık. Temiz bir aile pansiyonu. Personele teşekkür ederiz. Otopark sorunu yok, marinaya ve askeri kampa çok yakın.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yeni Parliament Otel
Yeni Parliament Otel

-

Konum olarak 10 numara

Bodrum Merkez'de ender yerlerden bir yer, konum olarak 10 numara. Aile butik otel. Denize yakınlığı, merkezi konumu olarak muhteşem. Odalar çok büyük olmasa da temiz, hijyenik ve oldukça sıra dışı. Odalarda yağlı boya ile çizilen tablolar hoş.

 • Faydalı buldum (3)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basrim Pansiyon
Basrim Pansiyon

-

Temizlik oldukça güzel

Aile oteli, çok şirin bir yer. Tavsiye edilebilir. Temizlik oldukça güzel. Marinaya çok yakın olması da iyiymiş.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Basrim Pansiyon
Basrim Pansiyon

-

Tam bir aile yeri

Tam bir aile yeri. Otopark sorunu olmayan, merkeze de yakın bir otel, personel çok ilgili. Ailecek kahvaltısını da çok beğendik. Özellikle Hatice Hanım'ın börekleri…

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Merhaba Pansiyon
Merhaba Pansiyon

-

Otel iyi

Otel iyi, fiyat ucuz. Ben beğendi.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Merhaba Pansiyon
Merhaba Pansiyon

-

Kahvaltı zengin

Haziran ayında gerçekleştirdiğim konaklamada benden tam not aldı. Hijyen, alaka, çeşit ve fiyat uyumu açısından gayet makuldü. Kahvaltı zengin, ince düşünülmüş yiyecekler. İlk defa tam puan verdiğim bir pansiyon.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bodrum Motel
Bodrum Motel

-

Sahile birkaç adım

Bodrum'un en güzel manzarasına sahip, sahile birkaç adım, tertemiz, sımsıcak bir atmosfer ve harika kahvaltılar. Daha ne olsun?

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (2)
Bodrum Motel
Bodrum Motel

-

Güler yüz, hijyen, müşteri memnuniyeti

Güler yüz, hijyen, müşteri memnuniyeti ve rehberlik arıyorsanız tam aradınız yer Bodrum Motel. Halikarnas Sokağı'nda millet, bilginiz olsun. Harika bir sahibi var.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)
Bodrum Motel
Bodrum Motel

-

Çok güzel ve çok rahat

Her şey çok güzel ve çok rahat. Çalışanlar genç ve çok ilgililer. Kesinlikle tavsiye ederim. Her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)
Bodrum Motel
Bodrum Motel

-

Odaları geniş ve ferah

Aile samimiyetiyle kendinizi rahat hissedeceğiniz bir otel. Odaları geniş ve ferah. Kesinlikle tavsiye ediyorum. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz Selin Hanım. Ailenizle her zaman bekleriz ve sizleri çok özleyeceğiz.

4 Temmuz 2015, Cumartesi 20:29
Hadi Apart Otel
Hadi Apart Otel

-

Tam bir aile ortamı

Tam bir aile ortamı. Çok nezih ve otel çalışanları çok güler yüzlü. Sessiz, sakin bir yer. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tuna Otel Pansiyon
Tuna Otel Pansiyon

-

Kahvaltısı çok güzel

Kahvaltısı çok güzel. Kesinlikle tavsiye ederim. Fitness salonunu istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz. Ama pek fazla alet yok.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)