Neredekal.com

Sakarya Öğretmenevi

Paylaş
Yasemin Düzenli  
Eklenme: 14 Şubat 2011
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Sakarya Öğretmenevi
Adres : Sakarya, Kudüs Cd. TZDK Bahçesi . Telefon : 0264 2772411

Yorumlar

kübra yıldız 
02.08.2014
Merhaba, ben Sakarya Üniversitesi'nde öğrenciyim. Sayfada öğrencilere de %20 indirim uygulanmaktadır yazısını gördüm, öğrenciler de kalabiliyor mu burada?
Zehra SEVEROÐLU 
01.08.2013
2006-2010 yıllarında tayinim Sakarya\'ya çıktı. İstanbul dışında hiçbir şehirde daha önce çalışmamıştım. Ev tutamazdım, bir bayan olarak benim için en güvenilir yerin öğretmen evi olduğunu düşündüm. Trenden indim. Okulumda ilk günümü geçirdim ve elimde valizim öğretmen evinin yolunu tuttum. Kapıdan girdiğim anda sanki evime girmiş gibi hissettim. Cana yakın, saygılı ve güven duygusu veren personeli sayesinde tüm endişelerimi üzerimden attım. Şimdi emekli oldum ve o yılları rahat ve endişesiz atlatmama yardımcı olan tüm personele, ancak özellikle Ramazan Bulut ve Merve Karga\'ya minnetlerimi sunuyorum. Çok teşekkür ederim güzel insanlar.
mustafa ışıldar 
21.07.2013
İş seyahati için gitmiş olduğum Sakarya\'da, geçen senede aynı yerde konakladım geçen sene de bu sene de memnun kaldım. Çalışan personellerin insan ilişkileri çok iyiydi. Benim için cazibesi öğretmen evinin temiz olması ve önünde akşamları çok iyi vakit geçirebileceğiniz Türkiye\'nin en büyük parklarından Kent Park olmasıdır. Bu yüzden tavsiye ederim.
mustafa ışıldar 
21.07.2013
Sakarya öğretmen evine girişimizden itibaren sıcak bir enerji aldık. Bizimle ilgilenen Ramazan beye çok teşekkür ederiz.Tavsiye ile gelmiş olduğumuz öğretmen evini ben de herkese tavsiye ediyorum...
tolga kargın 
17.07.2013
Gerçekten çok memnun kalabileceğiniz bir öğretmenevi sizleri bekliyor. Sakarya içinde konumu itibari ve çalışanlarının içten, samimi, yardımsever tavırları sizi kendi evinizde hissettiriyor. Tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler ediyorum.
Daha fazla yorum gör