Nişantaşı Otel Seçenekleri

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Alper Kaya

Nişantaşı Otel Seçenekleri
Alışveriş mekânlarının merkezi olması ve Beyoğlu ile Etiler gibi İstanbul Avrupa Yakası'nın cazibesini koruyan ilçelerine yakınlığıyla bilinen Nişantaşı onu nostaljik bir yapıya sahip olan "Avrupa Yakası" gibi dizilerden anımsayan misafirleri de dâhil yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlayabilecek geniş çeşitlilikte otellere sahip bir semt.

Gelin, konaklama kriterlerine göre ayırt edilebilecek başlıca Nişantaşı otel listemize birlikte göz atalım!

Vakit Kaybına Tahammül Edemeyenlere: Mim Hotel İstanbul

Nişantaşı Otel SeçenekleriVarsayalım ki bir iş seyahati kapsamında, çok kısıtlı bir süre için İstanbul'a geldiniz. Vakit kaybı sizin için olmaması gereken belki de tek şey ise merkezî konumu ve havaalanı servisiyle Mim Hotel İstanbul sizin için ilk tercihlerden birisi olabilir. Mim Hotel İstanbul, özellikle Taksim meydanına ve Ortaköy'e yakın konumuyla gününüzü fazlasıyla kolaylaştıracak.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Nişantaşı'nın Merkezinde Kalmak İsteyenlere: Carina Park Suites Nişantaşı

Nişantaşı Otel SeçenekleriNişantaşı City's AVM ve Abdi İpekçi Caddesi gibi semtin önemli bölgelerine yürüme mesafesinde olan, metroya da 5 dakikalık bir yürüme mesafesinde konuşlanan Carina Park Suites Nişantaşı; her odası 1+1 daire olarak tasarlanmış ve mini mutfağa sahip apart yapısıyla tek çocuklu aileler veya çiftler için eşsiz bir konaklama olanağı sunuyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Konsept Otelleri Sevenlere: Jazz Hotel

Nişantaşı Otel SeçenekleriTasarım ve dekorasyonunda belirgin bir konsepte sahip olan otellere daha sıcak bakan gezginlerdenseniz, Nişantaşı'nda sizin için de bir adres var: Jazz Hotel. İsminden de kolayca anlaşılabileceği üzere oteldeki dekorasyon jazz müzik sevenleri cezbedecek şekilde tasarlanmış durumda. Duvarlara asılı plaklar ve odalardaki tablolar en sevdiğiniz melodileri zihninizde uyandıracak!
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Nişantaşı Havasını Arayanlara: Berlin Otel Nişantaşı

Nişantaşı Otel SeçenekleriHer semtin belirgin bir havası, dokusu vardır. Nişantaşı da karakteristik açıdan o dokuyu fazlasıyla hissedebileceğiniz semtlerden birisi. Konaklama tercihinizde Nişantaşı'nın semt havasını duyumsayacağınız bir adres arıyorsanız Berlin Otel Nişantaşı tam sizlik. Mekânın renklerinden, dekorasyonuna ve odalarına kadar her detay “'Nişantaşı”' diye bağırıyor adeta!

Çocuklu Ailelere: Arsima Hotel İstanbul

Nişantaşı Otel SeçenekleriŞehir manzaralı veya standart oda gibi iki ayrı seçenekle konaklayabileceğiniz Arsima Hotel İstanbul; çocuklu ailelerin konforunu düşünerek geliştirdiği tesis hizmetleriyle Nişantaşı'da geçecek zamanınıza kolaylık katacak. Geniş odalarının yanı sıra gün içinde halledilmesi gereken pek çok ekstra hizmeti de hotel bünyesinde çözüme ulaştırmanız mümkün… Dolayısıyla size, sadece çocuklarınızla birlikte geçireceğiniz anların keyfini sürmek kalıyor!

Tesis Fiyatı

29 Mayıs 2022 giriş oda fiyatı

874 TL

En Uygun Fiyata Git
Nişantaşı otelleri listemizin tamamına buradan ulaşabilirsiniz!

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)