Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Nişantaşı Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Nişantaşı Butik Otelleri

Nişantaşı için {{ (filteredHotels).length}} / 41 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Nişantaşı Butik Otelleri

Nişantaşı Butik Otelleri

Nişantaşı Butik Otelleri

İstanbul, ülkemizin en kalabalık ve birçok anlamda lider şehri. Oldukça kozmopolit ve renkli görüntülere sahne olan şehir, Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından ziyaretçiyi kendine çekiyor. Her yıl yerli ve yabancı pek çok turisti bünyesinde ağırlayan İstanbul, hem yaz mevsimi için hem de kış için ayrı ayrı birden fazla cazip aktivite seçeneğine sahip. Masmavi denizi, boğazı, adaları ve sahilleri ile dikkat çeken İstanbul bünyesinde birçok ilçe ve semt bulunuyor. Bunlar arasında yer alan ve özellikle alışveriş tutkunlarının akın ettiği Nişantaşı, renkli yapısı ile biliniyor. Birden fazla mekana ev sahipliği yapan Nişantaşı, oldukça ilgi topluyor. Kafeler, butikler, spor, sinema ve oyun salonları gibi sosyalleşebileceğiniz mekanları bünyesinde toplayan Nişantaşı, ziyaretçilerine sunduğu butik oteller ile buraya gelenlere konaklama açısından kolaylık sağlıyor. Nişantaşı butik otelleri sayı bakımından oldukça avantajlı rakamlarda karşımıza çıkıyor. Rotanızı İstanbul'a çevirmiş iseniz ya da planlarınız arasında bu ender şehir yer alıyor ise kalacak yer aramak zorunda kalmadan Nişantaşı'nda bulunan pek çok butik otel seçeneği arasından birini tercih edebilirsiniz. Böylece konum itibari ile oldukça avantajlı bir noktayı seçmiş olursunuz. Nişantaşı, İstanbul'un en işlek ve en önemli merkezlerinde ev sahipliği yapan bir semt olarak siz kıymetli misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Nişantaşı Butik otelleri En Uygun

Nişantaşı Butik otelleri En Uygun

İstanbul'un en kalabalık semtlerinden biri olan Nişantaşı, bünyesinde pek çok mekan bulunduruyor. Özellikle alışveriş ve lokantalar anlamında en meşhur işletmeleri bünyesinde toplayan Nişantaşı, İstanbul için değeri çok yüksek bir semt. Dünyaca ünlü markaların yer aldığı zarif vitrinler ve modayı yakından takip eden kesimin özellikle gittiği işlek bir semt olan Nişantaşı, gelenlere keyif dolu anlar yaşatıyor. Kaliteli zaman geçirmek ve renkli görüntülere şahit olmak için yapılabilecek en güzel seçimlerden biri olarak Nişantaşı otelleri, gelen ziyaretçilere ev sahipliği yapıyor. Bünyesinde bulunan çok sayıdaki butik oteller ile ziyaretçilerine hizmet eden bu semt, konaklamak için oldukça akıllıca bir seçim. Çünkü burada konaklayarak; hem konum itibari ile ulaşıma ve şehrin dinamik yapısına hakim bir konumda yer almış hem de geniş seçenekler arasından size ve sevdiklerinize en uygun butik otel tercihini yapabilme olanağına sahip oluş olursunuz. Nişantaşı butik otelleri en uygun seçenekleri ile yer alıyor. Bu otellerde uçuk sayılarda yer alan odalar yerine daha makul sayılarda otel odaları yer alıyor. Butik oteller küçük işletmelerden oldukları için oldukça samimi ve kasılmayacağınız yapıdaki ortamları ile karşımıza çıkıyor. Çoğunlukla sahipleri tarafından çalıştırılan bu işletmelerde, personel ile birebir iletişim kurma imkanı bulabilirsiniz. Bu sayede hem yabancılık çekmemiş olursunuz hem de aldığınız hizmetin değerlendirmesini yapabilir, öneri ve isteklerinizi paylaşma şansı elde edersiniz.

Nişantaşı Butik Otel Fiyatları

Nişantaşı Butik Otel Fiyatları

İstanbul'un en gözde semtlerinden biri olan Nişantaşı, yerli ve yabancı pek çok turist tarafından büyük beğeni topluyor. İstanbul'un Şişli ilçesine bağlı ve oldukça işlek bir yapısı bulunan Nişantaşı, bünyesindeki butik otelleri ile İstanbul'a gelen ziyaretçilere kucak açıyor. Butik oteller samimiyetin ve ev ortamına en yakın atmosferi sağlayan küçük otel işletmeleri olarak hizmet veriyor. Bu hizmeti verirken rakamlarını bazı kriterlere göre belirleniyor. Belirli standartlara ve sağladıkları imkanlar dahilinde belirlenen Nişantaşı butik otel fiyatları hemen her kesimden ziyaretçiye uygun geniş yelpazede yer alıyor. Fiyatların belirlenmesinde bazı önemli noktalara dikkat çekiyor.

  • Butik otel seçeneğinin konumu, fiyatları belirleyen önemli bir etken. Merkezi konumda ve simgeleşmiş önemli noktalara yakın olan butik oteller daha yüksek rakamlarda yer almakta. Konumun elverişli olması sizlere ulaşım açısından önemli avantajlar sağlıyor.
  • Konaklama yapacağınız zaman aralığının önemli günlere, tatil dönemlerine denk gelmesi fiyatları etkiliyor.
  • Rekabet ve doluluk oranına bağlı olarak fiyatlar alçalmakta ya da azalış gösteriyor.
  • Butik otelde yemek hizmetinin yer alıyor olması fiyatları yükseltmekte. Yemek hizmetinden faydalanacak iseniz bu hizmetin verildiği saatlere dikkat etmenizde fayda görülüyor. Çünkü bilindiği üzere pek çok otelin oda servisi ek ücretlendirme şeklinde gerçekleşiyor.
  • Otelin rezervasyon alma hızı ve rağbetin yoğun olarak yaşanması da fiyatları etkiliyor.

Nişantaşı Gezilecek Yerler

Nişantaşı Gezilecek Yerler

İstanbul'un en fazla tercih edilen ve renkli ortamlara sahip yapıdaki Nişantaşı'na kadar gelmişken burada gezip görülmeye değer birçok yere de uğrayarak konaklamanıza renk katabilirsiniz. Nişantaşı oldukça cazip seçenekler sunuyor. Bünyesinde azımsanmayacak sayıda pek çok mekan ve aktivite seçeneği bulunduruyor. Hazır gelmişken bu mekanlara da uğrayabilirsiniz. Gezilecek yerler ;

  • Teşvikiye Cami, Nişantaşı'nda yer alan en önemli yerlerden biri. Çünkü Nişantaşı'na adını veren iki önemli nişan taşı bu camide yer alıyor. Burada halka açık bir şekilde sergilenen taşları görme şansı bulabilirsiniz.
  • Abdi İpekçi Caddesi, semtin en işlek caddesi. Nişantaşı'nın simgeleşmiş mekanlarına ev sahipliği yapan caddede, alışveriş yapabileceğiniz çokça mağaza ve butik yer alıyor. Ayrıca adeta modanın kalbi olarak bilinen caddede birçok kafe, spor salonu ve eğlence mekanı da bulunmakta.
  • Maçka Demokrasi Parkı, Nişantaşı ve Harbiye ortasında kalan bir yer. Yoğun şehir hayatının ve karmaşanın arasında nefes alabileceğiniz ender mekanlar arasında bulunuyor.

Tarihin hemen her döneminde ayrıcalıklı bir yere sahip olan Nişantaşı, görenleri kendine hayran bırakan türden pek çok mekanı ile siz kıymetli misafirlerini ağırlamayı bekliyor. Anılarınıza bir yenisini de Nişantaşı ile ekleyebilirsiniz.

Nişantaşı Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Nişantaşı için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Nişantaşı otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Nişantaşı otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Teşvikiye, Osmanbey, Okmeydanı, Nişantaşı, Mecidiyeköy, Harbiye, Esentepe semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.