Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Yapmadan Dönme
Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Paylaş
Alper Kaya  
Eklenme: 21 Ocak 2022
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi
Hadi biraz da denizin ortasında, teknede kalalım!

Hiç teknede kaldın mı? Mavi turun eşsiz zevkini bir kere deneyimlediysen, bu deneyim aklının bir köşesinde hep kalır. Hiç deneyimlemediysen engin denizlerin, yemyeşil koyların tadını çıkarmanı öneriyoruz.

Mavi turun tadını çıkarman için farklı niteliklere sahip teknelerden oluşan bir seçki hazırladık. Hayallerine ve ihtiyaçlarına uygun tekneyi bu seçkide keşfedebilirsin! Tekneleri bölgelerine göre kategorize ettik. Maviliklere hangi bölgeden açılmak istiyorsan o bölgedeki tekneleri inceleyebilirsin.

GÖCEK TEKNE KİRALAMA

Eftalya

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Eftalya 14 metrelik gulet tipi bir tekne. Göcek’te demirleyip misafirlerini bekliyor, denize Göcek’ten açılıyor. 4 kişilik yatılı yolcu kapasitesi ile küçük arkadaş grupları için ideal olan Eftalya’da ikişer kişilik iki adet ‘double kabin’ ve iki duş var. Profesyonel mürettebatı ile hizmet veren Eftalya’nın barı ve baş güneşlenme terasında keyif, bir başka! Eftalya’yı yaz sezonunda en az 3 gün, sezon dışı günlük olarak kiralayabilirsiniz. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Priceless

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Priceless, 12.35 metrelik bir cruiser. Göcek’te bekliyor ve en az iki gecelik yelkenli deneyimi arayanlar için hazır! Baş güneşlenme terası, iç ve dış mekân hoparlörleri ile yüzen bir eğlence yelkenlisi gibi! Priceless ile denize açıldığınızda yelkenlideki tehlike işaret fişekleri, cankurtaran salı ve can yelekleriyle güvenliğinizin de üst seviyede olduğunu her an hissedeceksiniz. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Ida

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Ida, 13.72 metrelik bir yelkenli. Üç kamarası ile en az üç günlük mavi turlar için Göcek’te size eşlik etmeye hazır bekliyor. Ida’nın 6 kişilik yatak kapasitesi var ve evcil hayvanlar da Ida’yla mavi yolculuğa çıkabilir. Tik kaplamalı güvertesi ve tik kokpitinin yanı sıra seyir halindeyken gelen serpintileri engelleyen serpinti engelleyicisine de sahip. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Ayşe Sultan 1

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Hayallerini bir motoryat süslüyorsa Ayşe Sultan 1 sizin için. Göcek’te demirleyen Ayşe Sultan master, double ve twin kabin olmak üzere üç ayrı ikişer kişilik kabininde altı yolcu ağırlayabiliyor. 16,76 metre uzunluktaki Ayşe Sultan, 1 jeneratöründen elektrikli ırgatına dek mavi yolculuğun güvenliği için donatılmış. Elektrik prizi ile denizin ortasında da işlerinizi takip edebilir, özel mutfağıyla denizin ortasında dahi lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Poseidon F

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Motoryat sevenler için bir diğer seçimimiz 26 metrelik özel tasarım ürünü Poseidon F. Bu özel motoryatın birer adet master ve double kabin ile iki adet twin kabin ile 8 yolcu kapasitesi var. Poseidon F’i en az bir gece konaklamalı olarak kiralayabilirsiniz. Poseidon F’de buzdolabı ve mutfak ekipmanlarının yanı sıra kablosuz internet, güneşlenme güvertesi ve televizyon da bulunuyor. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Deniz Yıldızı 2

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Mavi yolculuk için 10 kişilik bir tekne mi lazım? Kalabalık gruplar için beş kabinli 10 kişilik gulet tipi Deniz Yıldızı 2’yi seçtik. Deniz Yıldızı 2, sıcak su ve güverte duşu, barı, jeneratörü, gölgeliği, zengin mutfak ekipmanlarıyla misafirlerine konfor da sunuyor. 23 metrelik Deniz Yıldızı 2, tehlike işaret fişekleri ve cankurtaran salıyla mavi yolculukta gerekli olan güvenlik ekipmanlarına da sahip. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

BOZBURUN TEKNE KİRALAMA

Beyazgül

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

19 metrelik Beyazgül ketch tipi bir tekne. Bozburun’un maviliklerini keşfetmek isteyenler için limanda bekliyor! 4 kabinli Beyazgül’de toplam 8 misafir kalabilir. Ferah ve geniş iç yapısı kalabalık aile ve geniş arkadaş grupları için ideal. Beyazgül’ün TV alanı ve bar bölümü gruptaki farklı eğlence ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde döşenmiş. En az 6 gün kiralanan Beyazgül profesyonel mürettebatıyla konforlu bir deneyim sunuyor. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Eren 2

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Eren 2, 22 metrelik bir gulet. Ege ve Akdeniz’in en güzel koylarını içeren rotasını 10 misafir ile gerçekleştirmek üzere Bozburun’da bekliyor. Baş güneşlenme terası, gölgelik alanı, güverte duşu ile kalabalık gruplara uygun ekipmanlara sahip. Kahve makinası ve buz yapıcısı yolculuk boyunca kesintisiz içecek servisi için düşünülmüş detaylar. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Erden

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

22 metrelik bir başka gulet olan Erden’in 12 yolcu kapasitesi var. Bozburun’dan geniş bir arkadaş grubuyla mavi tura çıkmak isteyenler için ideal. Misafirlerini altı adet çift kişilik kabinde ağırlayan Erden’in derin dondurucu, buz yapıcı, buzdolabı gibi mutfak ekipmanları ve jeneratör, klima, bar, TV alanı da kalabalık gruplara uygun düşünülmüş. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz! Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Kalabalık gruplar nasıl tekneler seçmeli? Kalabalık gruplar için kiralık tekneler: 8 kişi ve üstü bir mavi yolculuk planlıyorsanız misafirlerin yaşları ve farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek donanımda bir tekne araştırıyorsunuzdur. İşinizi kolaylaştırmak için altını doldurmanız gereken birkaç konuyu yazalım: kalabalık grup mavi yolculukta farklı yaşlara uygun yiyecek ve içeceklerin servis edilmesi, yeterli mutfak donanımı, gruptakilerin boş vakitlerini keyiflerince doldurmalarını sağlayacak ekipmanların olması (tv, bar, ses sistemi, kitaplık vb.), dinlenme alanlarının nasıl organize edildiği… Burada 10+ kişilik tekne seçkimizde farklı ihtiyaçları karşılayabilecek konfor sunan tekneleri seçmeye dikkat ettik.

FETHİYE TEKNE KİRALAMA

Saadet

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Saadet 24 metrelik bir gulet. En az 4 gece kiralanabilen Saadet 12 kişi ağırlayabiliyor. Saadet, 6 adet çift kişilik kabin, duş ve tuvaleti, tv alanı, dış mekân hoparlörü ile geniş grupların farklı ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış. Tam teşekküllü mutfak ekipmanları ve profesyonel mürettebatı ile ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Mai

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Süleyman Kaptan’ın kıymetlisi Mai 13,4 metrelik bir yelkenli. 6 kişilik konaklama sunan Mai misafirlerini üç double kabinde, televizyonu, barı, barbeküsü, baş güneşlenme terası ve güneşlenme güvertesi ile ağırlıyor. En az 3 gecelik kiralanabilen Mai, Fethiye’de bekliyor. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Ayna

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Ayna 4 kişilik, 15 metrelik bir gulet. Mürettebatı yolculardan tam puan alan Ayna Göcek ve Fethiye bölgesinde tura çıkıyor. Yüzme merdiveni, gölgelik, güverte duşu ve baş güneşlenme terası gibi bütün detayların düşünüldüğü teknede bar, fırın ve mutfak ekipmanları ile küçük gruplar için ağırlamaya hazır. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Buket

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

20 kişilik bir tekne arıyorsanız Buket 26 metrelik bir gulet. Yedi çift kişilik, üç üç kişilik kabin kabinlerde ağırlayacağı yolcuları için güverte duşu, derin dondurucu, jeneratör, klima, gölgelik ve dış mekân hoparlör gibi olanaklara sahip olan Buket ile Fethiye’nin koylarını keşfedeceksiniz. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

MARMARİS TEKNE KİRALAMA

Chalo

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Chalo 11,15 metrelik, 4 kişilik lagoon tipi bir yelkenli. Mavisi ayrı, yeşili apayrı güzel Marmaris’ten denize açılmak isteyenler için iki adet çift kişilik kabini en az üç gece olacak şekilde kiralayabilir. Seyahatiniz sırasında tercihinize bağlı olarak bazı iskelelere yaklaşabilen Chalo teknesinde cankurtaran salından yangın söndürücüye dek, güvenliğiniz için her şey düşünülmüş. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

İSTANBUL TEKNE KİRALAMA

Pera

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

13,4 metrelik Pera, İstanbul boğazı ve çevresinde günübirlik denize açılmak isteyenler için. Soğuk günlerde bile sıcacık hissetmenizi sağlayacak dizel ısıtıcı webastosu ve dört kişilik kapasitesiyle gün boyunca İstanbul’un ufuk çizgisi hizasında süzülmek isteyenlere hizmet veriyor. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

ANTALYA TEKNE KİRALAMA

Nuray 1

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Kısa süreli ama arkadaş grubunuzun iyi vakit geçirebileceği bir tekne macerası mı planlıyorsunuz? Tek gecelik de kiralanabilen, dört yolcu kapasiteli Nuray 1 küçük grupların beklentilerini karşılayabilecek ketch tipi bir tekne. Nuray 1; 12 metrelik uzunluğu, güneşlenme güvertesi, güverte duşu ile Antalya’nın koylarını keşfederken size eşlik etmesinden mutluluk duyacağınız bir yol arkadaşı. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

BODRUM TEKNE KİRALAMA

M/S Grand Hadise

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Geniş bir arkadaş grubunuzla Bodrum’un koylarını keşfetmeyi planlıyorsanız 19.5 metrelik M/S Grand Hadise 10 yolcu kapasitesi ve tasarımıyla 90’lar rüzgarı estiriyor! Gulet tipi bir tekne olan M/S Grand Hadise ile arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz bir Bodrum tatili yaşarken güvertede uzanıp gündüz güneşin, gece yıldızların tadını çıkarın. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Yusufum

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

Misafirlerini Bodrum’da bekleyen Yusufum 15 metrelik bir gulet. Altı kişilik Yusufum ikişer kişilik üç kabini ve iki duşunun yanı sıra güverte duşu, gölgeliği, buzdolabı ve mutfak ekipmanlarıyla ister bir günlük ister daha uzun süreli kiralanabiliyor. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Kaldera

Mavi Yolculuk: Neredekal.com’dan Özel Tekne Seçkisi

15 metrelik Kaldera 6 kişilik. Elektrik prizinden güneş paneline, güneşlenme güvertesinden set üstü ocağa kadar Bodrum’da denize açıldığınızda ihtiyaç duyacağınız hemen hemen her şeyin bir araya getirildiği bir tekne. Dış ve iç mekân hoparlörleri ile eğlencenizi, cep feneri ve sinyal bayraklarına varan donanımlarıyla güvenliğinizi, derin dondurucusu ve mutfak ekipmanlarıyla da konforunuzu gözeten Kaldera en az bir gecelik kiralanabiliyor. Tekne hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!