Her Şey Dahil ve Tam Pansiyon Termal Oteller

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Orkun Aksoy

Her Şey Dahil ve Tam Pansiyon Termal Oteller
Tam pansiyon ve her şey dahil konseptinde oteller birçoğumuzun otel seçiminde tercih sebebi olabiliyor. Yeme içme konusunu dert etmeden tatilimi yapayım diyorsanız bu konseptte hizmet veren tesisleri Neredekal'da bulabilirsiniz. Bu yazımızda sizler için bu oteller arasında termal suyu bulunan tesisleri derledik. Malumunuz kışa yavaş yavaş merhaba dediğimiz bu günlerde termal oteller sıcaklıklarının yanı sıra şifa kaynağı olmaları sebebi ile de en çok tercih edilen tatiller arasında. Şehrin yorgunluğunu şifalı sularla atmak istiyorsanız gelin tesisleri birlikte inceleyelim.

1- Grand Yazıcı Club Turban Thermal Hotel, Muğla

Her Şey Dahil ve Tam Pansiyon Termal OtellerMarmaris şehir merkezine 4 KM mesafede bulunan Grand Yazıcı Club Turban Hotel 73.000 m2 alan üzerine kurulmuş 543 odası ile hizmet veriyor. Doğa ve denizi birleştirirken termalin şifasından da faydalanan tesis misafirlerine rüya gibi bir tatil deneyimi yaşatmakyı amaçladığını belirtiyor. Sauna, hamam, buhar odası gibi hizmetlerin yanında birçok aktivite ile de bu söyleminde iddialı olduğunu görüyoruz.

Grand Yazıcı Club Turban

  Otel
 • Yeşilbelde Mah /
 • Marmaris /
 • Muğla

2- Richmond Pamukkale Thermal, Denizli

Pamukkale'ye 7 KM mesafede bulunan Richmond Pamukkale Thermal 315 odası ile misafirlerini ağırlıyor. Ayrıca evcil hayvanı ile tatilini yapacak olan misafirlerine de bahçe katı odalarını açarak sevimli dostlarımızı da ağırlıyorlar. Birçok terapi hizmetini de bulabileceğiniz tesis lezzetli mutfağı ile de misafirlerine keyifli bir tatil sunuyor.

3- Ottoman Palace Thermal Resort, Hatay

Tesis Antakya şehir merkezine 12 KM mesafede 30.000 m2 alan üzerine kurulmuş ve 252 odası ile hizmet veriyor. Şifalı termal sular ile arınarak eğlenebileceğiniz bir tatil hayal ediyorsanız ideal bir noktayız diyen Ottoman Palace Thermal Resort 3.000 m2 alan üzerindeki termal ve SPA tesisi ile birçok hizmeti sizlere sunuyor. Mutfağından bir çok lezzet çıkaran tesis yöresel yemekler konusunda da oldukça iddialı.

4- Reges A Luxury Collection Resort & SPA, İzmir

Her Şey Dahil ve Tam Pansiyon Termal OtellerReges A Luxury Collection Resort & SPA, Çeşme'ye sadece 2 KM mesafede bulunuyor. 104 odası ve SPA bölümü ile misafirlerine hizmet vermekte. Huzurlu bir Ege seyahati termal şifalı sular ve Çeşme'ye özgü tatlar için kapılarını misafirlerine açan tesis lüksü ve konforu bir arada sunmak konusunda iddialı olduğunu belirtiyor. Keyifli anılar için siz misafirlerini bekliyor.

Reges A Luxury Collection Resort & Spa Çeşme

  Otel
 • Boyalık /
 • Çeşme /
 • İzmir

5- Royal Teos Thermal Resort Clinic & Spa, İzmir

Seferihisar'a 5 KM uzaklıkta 90.000 alana sahip Royal Teos Thermal Resort Clinic'te 423 oda bulunuyor. Çamur şelalesi, Kum terapisi gibi birçok hizmeti bulabileceğiniz tesiste yosun banyosu da bulunuyor. Yavaş şehir unvanına sahip olan Seferihisar bölgesinin en büyük tesisi olma özelliğini taşıyor. Bu unvan ile de huzurlu ve sakin bir tatil sunma konusunda da kendilerine güveniyorlar.

Royal Teos Thermal Resort

  Otel
 • Sığacık Mah /
 • Seferihisar /
 • İzmir

6- May Termal Resort & SPA, Afyonkarahisar

Her Şey Dahil ve Tam Pansiyon Termal OtellerTermalden bahsederken Afyon'dan söz etmemek olmaz. May Termal Resort & SPA Sandıklı yerleşim merkezine 5 KM mesafede bulunan tesis 16.000 m2 alan üzerine kurulmuş. 376 oda, 838 yatak kapasitesi sunuyor. Özellikle kış aylarında Afyon'un soğuk ve temiz havası termalin şifası ile birleştiğinde şehrin yorgunluğunu atmanız için harika bir atmosfer oluşturuyor. Hizmet kalitesine oldukça güvenen tesis sizlere mutlu bir tatilin kapılarını aralıyor.

May Termal Resort & Spa

  Otel
 • Çakır Mah /
 • Sandıklı /
 • Afyonkarahisar

7- Sivas Termal Hotel & Spa, Sivas

Sivas şehir merkezine 30 KM mesafede bulunan Sivas Termal Hotel & SPA Yıldızeli ilçesinde 30.000 m2 alana sahip 228 odadan oluşuyor. Cep sineması, aile termal havuzları gibi çeşitli hizmetler sunan tesis misafirlerinin rahatı için her şey düşünülmüş çok yönlü bir tatil anlayışı sunuyor. Doğanın ortasında bulunan tesiste termale dair aradığınız hemen her hizmeti bulmanız mümkün.

Sivas Termal Hotel & Spa

  Otel
 • Mumcuçiftliği Mah /
 • Yıldızeli /
 • Sivas

8- NG Afyon Wellness & Convention, Afyonkarahisar

Her Şey Dahil ve Tam Pansiyon Termal OtellerAfyon şehir merkezine 7 km mesafede olan otel 428 adet oda sayısı ve 1028 yatak kapasitesi ile en büyük ve en konforlu termal oteller listesinde zirvede. Tesis 7 adet kalite belgesini gururla bulunduruyor. Huzurlu ve keyifli bir termal tatil düşünüyorsanız NG Afyon Wellness Convention birçok hizmeti muhteşem bir şekilde sunuyor. Tatil planınızı yaparken göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

NG Afyon Wellness & Convention

  Otel
 • Uydukent /
 • Merkez /
 • Afyonkarahisar

9- Alusso Thermal SPA Hotel & Convention Center, Afyonkarahisar

Afyon şehir merkezine 12 km mesafede bulunan Alusso Termal SPA Hotel & Convention Center 45.000 m² alana kurulu 300 oda ve 1000 kişilik kapasiteye sahip bir tesis. Özel aile banyolarından buz çeşmesine cilt bakım ünitelerinden aroma terapilerine ihtiyaç duyabileceğiniz ve bir termal tesiste aradığınız her şey fazlasıyla mevcut. Mutfağına da oldukça güvenen tesis tatil tercihlerinizde yer almak için sabırsızlanıyor.

10- Terma City Termal Hotel, Yalova

Her Şey Dahil ve Tam Pansiyon Termal OtellerYalova şehir merkezine 10 KM uzaklıkta bulunan ve 50.000 m2 alan üzerine kurulu olan Terma City Termal Hotel kendini tatil şehri olarak tanımlıyor. Evcil hayvan dostu olmasıyla da öne çıkan tesiste ihtiyaç duyacağınız ve aradığınız her şeyi bulmak mümkün. Konforlu tasarımı ve zengin çeşitli mutfağı ile misafirlerini bekliyor.

Terma City Yalova

  Otel
 • Köyiçi Mah /
 • Termal /
 • Yalova

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)