Doğu Ekspresi Hakkında Merak Edilen 10 Şey, Türkiye

Doğu Ekspresi Hakkında Merak Edilen 10 Şey

Görüşünüzü Paylaşın 260 Yorum

Yapmadan Dönme Diley Kuru

Doğu Ekspresi Hakkında Merak Edilen 10 Şey
Öncelikle Doğu Ekspresi'nin ne olduğuna açıklık getirelim. Doğu Ekspresi, bir tur ya da serüven değil. Eski Türk filmlerinde gördüğümüz kompartımanlı bir tren. Biletinizi alıyorsunuz ve gitmek istediğiniz yere gidiyorsunuz. Serüven değil dedim ama amacınız bir yerden bir yere gitmek değilse, sadece bu deneyimi yaşayabileceğiniz bir serüven halini aldı diyebilirim. Hatta son zamanlarda ciddi anlamda fenomen oldu. Ancak şunu temin ederim ki, herkesin hayatı boyunca mutlaka yaşaması gereken şeylerden biri. Bambaşka hayatlar, şaşırtıcı hikayeler ve olağanüstü manzaralar eşliğinde uzun bir yolculuk Doğu Ekspresi. İlk fırsatta bu maceranın siz de bir parçası olun derim. İşte Doğu Ekspresi hakkında merak edilen 10 şey.

1 - Bilet Ücretleri Ne Kadar?

dogu ekspresi bilet fiyatları ne kadarBilet ücretleri yolculuk edeceğiniz kompartımana göre değişiyor. Ancak pandemi nedeniyle seferlerin durdurulduğu 2020 yılından bu yana da bir fiyat güncellemesi yapılmadı. Seferlerin ne zaman başlayacağı şu an için belli değil, her şey pandeminin gidişatına bağlı! Geçen yıl ise ücretler şu şekildeydi; pulman'da kişi başı 58 TL, örtülü kuşetli'de kişi başı 78 TL; yataklı için ise artık biletinizi Turistik Doğu Ekspresi'nden almanız gerekiyor ve fiyat 2 kişide yatak başı 294,50 TL, tek kişi için ise 480 TL. Ancak genç, 60 yaş üstü, öğretmen gibi indirimler mevcut. Hepsine de %15 civarında indirim uygulanıyor. 65 yaş üstü ve çocuk yolcularda ise uygulanan indirim oranı daha da fazla. Daha detaylı bilgi içinse TCDD resmi sitesine bakabilirsiniz.

2 - Nereden Nereye Gidiyor? Hangi Duraklarda Duruyor?

dogu ekspresi hangi duraktan geçiyorDoğu Ekspresi Ankara Tren Garı'ndan kalkıyor ve Kars Tren Garı'na kadar gidiyor. Ara duraklar ise, Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Erzincan ve Erzurum. Ara duraklarda ne kadar duracağı pek belli olmuyor. Benim yolculuğum sırasında yolcusunu indirdi, yeni yolcusunu aldı ve gitti.

3 - Yolculuk Kaç Saat Sürüyor?

tren içi görselTren, Ankara Garı'ndan her gün saat 17:55'te kalkıyor ve ertesi gün saat 18:55'te Kars Garı'na varıyor. Yani toplam yolcuğunuz 25 saat sürüyor. Ben yolculuğa çıkmadan önce detaylı bir araştırma yapmıştım ve sürekli olarak rötar yaptığından, bu sürenin 29 saate ulaştığından bahsediliyordu. Ben de kendimi bu şekilde şartladım ancak vagon görevlisiyle konuştuğumda, son 3 – 4 aydır trenin tam zamanında Kars'a vardığını söyledi. Aynen dediği gibi de oldu.

4 - Hangi Vagonu Tercih Etmeliyim?

vagon çeşitleriBen yataklı vagonda gitmeyi tercih ettim. Yataklı vagonlar iki kişilik. Ranza şeklinde iki adet yatak, bir dolap, dolabın içinde mini bir buzdolabı ve lavabo (tuvalet değil) var. Kuşetliler ise 4 kişilik. Pulman bildiğimiz sadece koltuk. Yataklı vagonda çok rahat ettim. Kuşetlilere de şöyle bir göz ucuyla baktım onlar da rahat görünüyordu. Ancak, eğer 4 kişiden az kişiyseniz kuşetli kompartımanı komple satın almanızı öneririm. Yabancı yolcularla seyahat etme durumu biraz can sıkıcı olabiliyor çünkü. Yataklı da ise tek kişi seyahat edebilirsiniz, ancak o zaman fiyatta bir miktar artış oluyor.

5 - Tuvaletler Sorun Teşkil Ediyor mu?

tren garıBenim seyahatim sırasında bu konuda çok rahat ettiğimi söyleyebilirim. Yataklı vagonda en fazla 7 kompartıman olduğu için tuvaletleri daha az kişi kullanıyor. Bir de yataklı vagonda iki tuvalet var. Kuşetli ve pulman vagonlarda yolculuk eden kişi sayısı fazla olduğundan durum değişebilir. Tuvaletler temizleniyor elbette ama zaman geçtikçe oluşabilen kirlilikten sorumlu olan TCDD değil, tuvaletleri temiz kullanmayanlardır.

6 - Trende Yemek Bulunuyor mu?

yemekli vagonEvet, trende bir de yemekli vagon var. 4'er kişilik masalar halinde bir restorandan oluşuyor ve menü mevcut. Restoranda alkol satışı da yapılıyor. Menüde yazan her şey bulunmuyor ancak aç kalmazsınız. Fiyatlar ise makul. Mesela tost yiyecekseniz seçiminize göre fiyatlar 6 ila 10 TL arasında değişiyor. Meşrubatlar ise 4 TL'den başlıyor (2020 itibariyle). Porsiyonun ne kadar doyurucu olduğu ise göreceli. Ancak restoran özel bir işletmeye ait olduğundan, müşterisi olduğu sürece açık. Belli bir açılış-kapanış saati yok. Trende 8 çeşitten oluşan kahvaltı tabağı da var ve fiyatı 15 TL (2020 itibariyle). 26 adet çıkıyormuş fakat bitmiyormuş. Biz akşamdan ayırtmıştık. Siz yine de yanınızda yolluk götürün.

7 - Valiz İçin Ayrı Bir Bölüm Var mı?

gezginler perondaMaalesef yok. Valiziniz de sizinle birlikte seyahat ediyor. Yataklı kompartımanlarda valiz koymak için yer var ancak kuşetlilerde yokmuş sanırım. Ayrıca kompartımanların kapıları içeriden kilitlenebilmesine rağmen, dışarıdan kilitlenemiyor. Vagon görevlisi bir sorun yaşanmayacağını söyledi ve ‘eğer restoranda oturacaksanız uzun süre, arada gelip kolaçan etmenizde fayda var' diye de ekledi.

8 - Evcil Hayvan Kabul Ediliyor mu?

trende köpekle yolculukEvet, evcil hayvan kabul ediliyor. Ancak bazı şartlar var. Öncelikle evcil hayvanınıza da %15 indirimli olarak bilet almanız gerekiyor. Ve maalesef örtülü kuşetli ve yataklı vagonlarda değil, pulman vagonda seyahat etme şartı koşuluyor. Bununla ilgili detaylı bilgiler TCDD'nin internet sitesinde mevcut.

9 - Trende Sigara İçiliyor mu?

sigara içilmez yazısıŞimdi bu konu biraz karışık. :) Elbette ki trende sigara içilmesi yasak. Ancak siz kapınızı kilitledikten ve diğer yolcular tarafından şikayet edilmedikten sonra nereye kadar engellenebilir, artık siz düşünün. :) Yalnız, kompartımanınızda sigara içerken, sigara kokusunun tüm koridoru sardığını, hatta yan kompartımanlardan da hissedildiğini belirtmeliyim.

10 - Yorucu Oluyor mu?

tren rayı yol ayrımıŞundan emin olmalısınız ki, 2 saatlik bir uçak yolculuğu daha fazla yoruyor insanı. Pulmanda seyahat etmek şüphesiz ki çok yorucudur ama yataklı vagon için aynı şeyi söyleyemem. Gece tren çok fazla hız yaptığından bayağı bir sallanıyorsunuz ve kaliteli bir uyku söz konusu değil. Ancak 25 saat yolculuk yapmışsınız hissi oluşmuyor.

Bonus: Küçük Bir Tavsiye

ırmak vadiEn güzel yerlerden sabah saatlerinde geçiyor tren. Görmeniz gereken manzaraları yakalamak için saat 07:00-07:30 saatlerinde uyanık olmanızı tavsiye ederim. Hatta yapabiliyorsanız, gün doğumunu kaçırmayın derim.

Bonus 2: Rota Tavsiyesi

ani harabeleriDoğu Ekspresi ile Kars'a geldiğinizde, en azından 1 ya da 2 gece konaklamalı bir rota oluşturarak, şehri gezmenizi öneriyorum. Sanıldığının aksine, Kars gerçekten de çok güzel bir şehir. Akşam otelinize yerleştikten sonra, ertesi gün Ani Harabeleri ve Çıldır Gölü'nü görüp, o günün akşamında uçakla dönüş yapabilirsiniz. Ya da bir gün daha fazla kalarak, Kars mutfağını deneyimleyebilir, şehir merkezindeki tarihi yapıları ve Kars Kalesi'ni gezebilirsiniz.

***Fiyatlar ve sefer saatleri 2020 yılına göre güncellenmiştir. Pandemi nedeniyle yapılamayan Doğu Ekspresi seferlerinin başlamasını iple çekiyor, sağlıkla yollara düşeceğimiz günlerin bir an önce gelmesini diliyoruz.

260 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
260
/

-

Yakın dönemde okuduğum en keyifli gezi yazısıydı. Gerçekten gitmek için motive oldum, dahası gitmiş, görmüş kadar oldum. Yaşanmışlıklar güzeldir; hele de eline yazmak yakışan birisinden okumak ise böylesi özeldir. Elinize, gönlünüze sağlık. İyi ki gezmiş, iyi ki yazmışsınız. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ben 4 yaşındayken annem, kız kardeşim ve amcamla Kars'tan İstanbul'a trenle gelmiştik. Yatağımız vardı, hiç unutmam. Kompartımanları gezerken birinde sporcular vardı, onları hatırlıyorum. İstanbul'a Haydarpaşa Tren Garı'ndan girenlerdenim. Ben de Doğu ekspresi ile (yataklı) Kars'a gitmek isterdim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Çok güzel bir inceleme-değerlendirme. Sayın Diley Kuru hanımefendiye, bu alandaki tüm çalışmalarından ve bu son çalışmasından ötürü çok çok teşekkür ediyor ve yeni yeni incelemelerini her zaman beklediğimizi vurguluyorum. Esenlik dileklerimle.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Benim için de tren yolculuğu çok eğlenceli ve nostaljikti... Bu yazıdan sonra en kısa zamanda tekrar… :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Kars ve özellikle Doğu Ekspresi gerçekten inanılmaz bir deneyim. Gitmeden, görmeden değeri bilinemeyecek bir tren ve kesinlikle ölmeden önce yapılması gerekenler listesinde yer almalı. :) Fotoğraflar için de gösterdiğiniz hassasiyet adına ayrıca teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Diley Kuru Hanım, şunu anlayamadım. Dönüş yok mu? Vardır tabii muhakkak, ondan da bilgi alabilir miyim? Lütfen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba Nesrin, evet, Kars'tan Ankara'ya dönüş seferi yapılıyor. Her gün saat 07:45'te Kars Garı'ndan hareket eden Doğu Ekspresi, ertesi gün saat 08:05'de Ankara Garı'na varmış oluyor. Gidiş-dönüş bilet satın alabilmek mümkün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Yaşlılar için konaklamalı, yataklı ve ve sigara içmeyen arkadaş grupları ile seyahat etmek daha uygun olur diye düşünüyorum, okuyunca insan heyecanlanıyor ama keşke gençken fırsat bulabilseydik diyorum, gençlere duyurulur.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

keşke başka bloglardan izinsiz bir şekilde fotoğraf kullanmasaydınız yazınızda, en azından izin isteseydiniz... Sizce bu doğru bir şey mi?

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)
260
/

-

Kars ziyareti planlarken tesadüfen bu blog sayfası ile karşılaştım. Anında tren fikri kafamda flaş gibi patladı. Sevgili blog yazarı sayesinde tren ile gidiş, uçak ile dönüş şeklinde yukarıda yazılanları yaptık (iki arkadaş). Sonuç: 2 saat rötar ile yol 26,30 saat sürdü ancak tek kelime ile harika idi. Yukarıda yazılanlar kesinlikle az bile. Aceleniz yoksa, yanınızda iyi bir yoldaşınız varsa durmayın, bu deneyimi yaşayın.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Sigara içilmesi konusu çok can sıkıcı, pulmanda ne yaparız bilmiyorum, sigara kokusundan nefret ederim.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Yarın bu yolculuğa yalnız çıkacağım, heyecanlıyım. Şimdiden her anı ve detayı yaşar gibiyim. Muhteşem bir tecrübe olacak.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Muazzam bir tecrübe, çok geçmeden yaşanması gerekir; müthiş manzaralar, tüm çıplaklığıyla Anadolu gerçeği, bozkır - ıssız - renksiz şehirler... Yemekli vagonu işleten şirket ile anlaşma bozulduğundan bir süre trende yemek yok, ama problem değil, kısa bir erzak listesi + Erzurum'da gara paket servis "Çağ kebab" getiriyorlar. :) Biz 2 vagon kapattık bir arkadaş grubuyla, çok eğlendik. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Kars'a tren ile yolculuk etmek bir ayrıcalıktır. Üniversite yıllarından beri trenin yaşamımda önemli bir yeri var. Seyahat süresi uzun olsa da kitaplarınızı, gazetelerinizi eksik etmezseniz nefis bir yolculuk yapabilirsiniz. Ben 2015 yılında Kars-Ankara seyahat ettim. Çok keyifli duygular içinde anılarımı yeniledim. Bu hafta yine Ankara-Kars yolculuğu planlıyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Küçükken Samsun'dan Sivas'a oradan da aktarma yaparak Erzurum'a trenle giderdik. Bir kere de Erzurum Horasan'dan İstanbul Haydarpaşa'ya uzun ve gizemli bir tren yolculuğu da yapmışlığımız vardır. Diyeceğim o ki harika, denenmesi gereken bir macera, sosyalleşme ve çocukluğun verdiği yaramazlıkla dolu bir yolculuktu. 25 yaşındayım ve tekrar anılarımı tazelemek için Doğu Ekspresi'ne bineceğim. Bu arada yazı yol gösterici, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ben de bayramda bu yola çıkacağım yanıma kitaplarımı alıp. Farklı bir deneyim olacak. Tavsiyeler için teşekkürler (özellikle kaga için :)))).

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Hızlandırılmış tren gelmeden Doğu Ekspresi ile mutlaka Kars'a gidin ve 2 kg'lık kelle kaşar almadan dönmeyin.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Doğu Ekspresi düşünüyorum, hangi aylar daha münasip?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Sevgili Bektaş, eğer donmuş Çıldır Gölü'nde balık tutmak, kızakla kaymak istiyorsanız kış aylarında gidebilirsiniz. Zira Nisan ayında göl erimeye başlıyor. Kars'ın kışı ayrı baharı ayrı güzel. Dilediğiniz zaman gidebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Öncelikle yaptığız iş için teşekkürler. Ben Doğu Ekspresi'nin neden İstanbul'dan hareket etmediğini merak ediyorum eğer biliyorsanız lütfen yanıtlayın. Ayrıca Kars benim doğduğum yer, ben de oradan trenle yataklı vagonda İstanbul'a 3 günde gelmiştim. Ailemle birlikte yine trenle yolculuk yapmak isterim ama İstanbul'dan tren varsa...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba Eray Bilge; eskiden Doğu Ekspresi, İstanbul Haydarpaşa Tren Garı'ndan hareket ediyormuş. Ancak Haydarpaşa'nın geçici olarak hizmete kapatılması ve Pendik'te Yüksek Hızlı Tren hattının açılması dolayısıyla, İstanbul'dan Kars'a ancak Pendik'ten Ankara aktarmalı olarak gidebilirsiniz ne yazık ki. Nitekim biz de öyle yaptık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merak edilebilecek her şeyi yazmışsınız. Ellerinize sağlık.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

11 Şubat dolunay olduğu gün Doğu Ekspresi'yle Kars'a gitmeyi planlıyorum kızak ve balık tutmak için. Eşsiz bir plan gibi. Dönüşte daha güzel şeyler yazmak üzere. :)

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

9 Şubat tarihinde Doğu Ekspresi ile Kars'a gidiyoruz, eminiz harika bir deneyim olacak.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Teşekkür ediyorum. Sinop'tan Kars'a gitmem gerekiyor ve aktarmalı da olsa uçak denk gelmiyordu. Şimdi doğru Doğu Ekspresi'ne.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Yorucu lakin güzeldi... İlk önce Türkiye'mi gezmeli, her şeye değer...

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Vermiş olduğunuz bilgilerde, restoran kısmında içkinin verildiği yazıyor, oysa bir sene evvel içkinin yasaklandığını söylediler, lütfen bilgilerin gerçeklerini söyleyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
260
/

-

Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederiz. Yeteri kadar net ve açıklayıcıydı. Tavsiyelerinize uyup ailemle birlikte en kısa zamanda bu yolculuğa çıkacağız.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Açıklamalarınız çok aydınlatıcı, teşekkürler. Ancak tıkandığım şu ki; yalnız bir bayan olarak yataklıda tek kişi seyahat etmek için, 98,00 TL yerine 123,00 TL ödeme nasıl/neye göre oluyor? İnternetten bilet satın alırken nasıl alacağım? Yolcuların adlarını yazmak gerekiyor, yanımda başka yolcu olmayacak ki? İnternetten satın alırken tek kişi ile 123,00 TL'ye odayı nasıl kapatabilirim? Yanıtınız için şimdiden teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Emine merhaba; yataklı vagonlar iki kişilik. Ancak sen, otellerde de sıklıkla rastlanan "single farkı" dediğimiz şeyi ödemek durumunda kalıyorsun. Bu yüzden birim fiyat değişiyor. Ben bu yolculuğa 2015 yılında çıkmıştım. Bu nedenle fiyatlar değişmiş olabilir. 1. maddenin son satırında bir link yer alıyor. O linke tıklayarak hem bilet fiyatlarını öğrenebilir hem de bilet satın alabilirsin. Vagonda tek kişi kalacağını zaten bileti alırken belirtmiş oluyorsun. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Yazı 2015'te yazılmış. Biz 3 gün içinde YHT Tren ile Ankara-İstanbul-Ankara yolculuğu yaptık. İstanbul'da, Fenerbahçe'de TCDD sosyal tesislerinde otururken eşim neden birlikte uzun bir tren yolculuğuna çıkmıyoruz dedi. Kars, Bakü, Tiflis yeni açılan hattı kastederek. O zaman aklıma hemen 2 yıl önce yazılan bu yazı geldi ve dönüşte yeniden okumaya başladım. Bu durumda Kars'tan sonra yola devam etmek de düşünülebilir. Diğer yandan 2018 Şubat ayında Sofya, Haziran 2018'de ise Belgrad ve Bükreş tren seferlerinin başlayacağını ilan ediyorlar, bu da başka bir seçenek olabilir. Belki turlar devrede olabilir zaman içinde. 1970 yılında İstanbul'dan Paris Gare De L'est'e kadar trenle gitmiştik, eski günlere geri dönüyoruz.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

2005-2010 yılları arasında Kars'ta üniversite okuyordum. Birkaç ayda bir Kars Garı'ndan trene atlar an karaya giderdim, oradan da Basmahane aktarmasıyla İzmir'e. Bazen de yine Ankara Garı aktarmasıyla İstanbul Haydarpaşa'ya.. Bir kitapta yazılan ve sizi içine doğru çeken ve bir türlü çıkmak istemediğiniz o en güzel hikayeydi tren yolculuğu. Kars'tan sabah 07'de ilk ben çıkardım ve 29 saatin sonunda Ankara'ya son ben varırdım. Birçok yeni yüzler görürdüm. Çok arkadaşlıklar ve sevgilinin kapısından döndüğüm zamanlarım bazen…

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba ben bayağı acemiyim tren yolculuğu konusunda, önümüzdeki hafta için Doğu Ekspresi'ne bilet aldım, ancak e-bilette sadece 1. mevki yazıyor. Bunlar yataklı mı?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba, tren bize gezme imkanı sağlıyor mu, yoksa biz istediğimiz ilde inip mi geziyoruz?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba Şükran, istediğiniz ilde inip geziyorsunuz. Ama tren, duraklarda sadece yolcu indirip alıyor. Dolayısıyla diğer illeri gezeyim, geleyim, tren yolculuğuna devam edeyim gibi bir durum maalesef yok.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Sayfa çok faydalı bilgilerle dolu, teşekkür ederim öncelikle. Doğu Ekspresinin tüm aylık bilet müsaitliklerini listeleyen bir site kodladım. https://www.doguekspres.net/ Bir kontrol edip işe yarayacağını düşünürseniz paylaşmanız beni mutlu eder.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Harika anlatmışsınız. Çok açıklayıcıydı, teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Dönüşte tren ne zaman dönüyor?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba, ekspresle ilgili pek fikrim yok, aklıma takılan konu ise şu; tren Kars'a ulaştıktan sonra Kars'taki konaklamadan sonra tekrar Ankara'ya aynı trenle mi dönüş oluyor yoksa kendi imkanlarımız ile mi dönüyoruz?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba 2 kişiyiz ama 4 kişilik kuşetlide kalmak istiyoruz ama bilet alırken diğer 2 kişi için T.C'leri nasıl yazacağız. Yine kendi T.C'mizi mi yazacağız? Diğer iki kişiyi çocuk bileti alınca nasıl olur?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

2 saatlik uçak yolculuğu 24 saatlik vasat bile olmayan bir tren yolcuğundan nasıl daha fazla yorucu olabilir? 2 saat ayakta gitseniz gidersiniz. Hayretsiniz yani.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Diley Kuru Hanımefendi Doğu Ekspresinde yolcuların Erzurum Ilıca mevkiinde yöremizde gaga (kaga değil) diye tabir edilen abur cubur yiyeceklerin çocuklara camdan atılarak hayatlarını tehlikeye düşürdüğümüzün farkında değiliz. Her gün aynı sorunla karşı karşıya kalıyoruz. Bir çikolata için çocuklar birbirlerini iteliyor, kavga ediyor, trenin altında kalacaklar neredeyse. Bunu demiryolcu olarak söylüyorum. Kesinlikle çocuklara camdan yiyecek atmayalım. Hayatları çikolatadan daha değerlidir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Güzel ve açıklayıcı bilgiler vermişsiniz. Ellerinize sağlık, çok faydalı. Rehberlik edip böyle bir geziyi yapacak insanlara ışık tutmanız çok hoş; fakat garip olan insanların güzeli değil içinden cımbızla eleştirmek için seçtikleri detaylar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba 10 Kasım için Doğu Ekspresi tren biletim var. Gidemeyeceğim almak isteyen varsa benimle iletişime geçsin. Bilet tarihi ve saatini yazıyorum. Ankara Gar / Kars 10.11.2018, 17:55.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar, 08.12.2018 Cumartesi gününe kuşetliden 4 biletim var. Sanırım Kars'a gidemeyeceğiz. Gitmek isteyen olursa benimle irtibata geçebilir 0530 433 55 70.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Çok güzel yorumlamışsınız. Yolculuğa çıkılmadan önce mutlaka okunması lazım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

19.11.2018 tarihi itibari ile elinde iki kişilik bileti olan var mı? Instagram ile iletişime geçebilirsiniz cmrzl61.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar elinde 2018-Aralık ayına ait Doğu Ekspresi bileti olan bana ulaşabilir mi acaba rica etsem? Çok önemli; ama biletlerin hepsi alınmış - instagram/gurkansevinc35

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba Aralık ya da Ocak tarihleri için hafta sonu gidiş-dönüş olacak şekilde bilet arıyorum. Mail: ddmkaradag@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

19 Ocak ve sonrası için bilet arıyorum, iletişime geçer misiniz? Email nurettinsaydamli92@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Aralık ayına ait bilet arıyorum. Kafamı dinlemek, kendime gelmem için uzaklaşmam lazım. Buralardan birisinin daha az ihtiyacı varsa biletini bana satsın. Instagram: kahveysetamam

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar Aralık ayı gün fark etmez eşimle beraber gitmek ıkın yataklı bilet arıyorum. Olan olur gidemem derse talibim; 5536407665 Numarama dönüş yaparsanız sevinirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Biletlerin alındığını nereden biliyorsunuz. Ben TCDD'yi aramıştım. Daha biletler satışa çıkmadı dediler ama? Pek bilgili değilim. Kusura bakmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba 26-27-28-29 Ocak tarihleri arasında bilet almak istiyorum. Şu an açılmadı sanırım. Olur da alan olursa, satmak isterse lütfen bana ulaşsın. Instagram: mervezndl

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Bu geziye katılan bir arkadaşım bana ne anlattıysa birebir aynısını paylaşmış arkadaş. Teşekkürler gayet bilgilendirici.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ben 23 Aralık 208 için Ankara-Kars 4 kişilik örtülü kuşetli bilet arıyorum ve bayağı bir süredir nerdeyse her saat giriyorum. Henüz açılmadı ama son durumda 19 Aralık açıldı o da açılırken daha görüyorum ki hiç yataklı ya da örtülü açılmıyor. Hep sıfır açılıyor. Bu şekilde satın alamam ki ben bu biletleri. Yani satışa çıkmıyor aslında. Bunun başka bir yolu yok mu? Bu şekilde adil değil ki. Zaten halka satışa açmadan nasıl satılıyor iş değil yani. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar merhaba. Biletler yenilendi şu an sitede biletler gözüküyor. Haber vermek istedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar mevcut günün biletleri yani 20 Aralık için biletler 20 Kasım'ı 21 Kasım'a bağlayan gece 2'de açılıyor. 1 dakikada tükeniyor. Ben 3-4 gündür takip ediyorum. O şekilde alabildim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar, ben bilet arıyorum. Baya bir araştırdım ama bilet bulamadım. Eğer bilen varsa ya da biletini satan varsa mr.ayvaz3158@gmail.com adresinden bana ulaşırsa çok sevinirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Tursuz gitsem trenle oralarda gezilecek yerler arası mesafe uzak mı turla gitmediğime pişman olur muyum? Mutlaka turla mı gitmek gerekir?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Geçen sene ben de Doğu Ekspresi ile seyahat ettim. TCDD taşımacılık olduktan sonra her şey güzel ve keyifli. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Biz de henüz bilet bulmayı başaramadık. Tam biletlerin açıldığı saatlerde bakıyoruz üstelik. Buna rağmen yer yok. Neredeyse hepsi dolu açılıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Bilet almak için sistemi otomatik kontrol eden bir yazılım yazdım. Bu şekilde biletleri takip edebiliyorum. İsteyen arkadaşlara ücretsiz şekilde paylaşabilirim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba Enes Atmaca, programı nasıl talep edebilirim acaba? :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Yazı çok faydalı olmuş. Yazdığınız yazılımı benimle de paylaşırsanız çok sevinirim. sema.comez@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar, ben yazınızı çok beğenerek okudum. Bilet almaya çalışırken bileti alamıyorum ve sefer bulunmamıştır deniyor. Acaba kaç ay önce bileti almak lazım?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Selam arkadaşlar, öncelikle sorum 2019 için fiyatlar belli midir acaba? Bir de Sn. Enes Atmaca bana programı yollaya bilir misin? E-mail:huseyincancetinn@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar şu an için şehir dışındayım. Yazılım için enes.atmaca@hotmail.com.tr mail adresime mail atınız. Pazartesi gönderebilirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba Enes Atmaca. Programı benimle de paylaşırsanız çok sevinirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Enes Bey bana yazılımınızı gönderebilir misiniz? rbi.akky@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar, ben de eşimle yataklı vagonlardan birinde Aralık veya Ocak ayında yolculuk yapmak istiyorum. Yardımcı olabilecek, bilet alabilmem konusunda bilgi verebilecek biri olursa mail adresimden ulaşabilirse sevinirim. hatice.goktas@outlook.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba, çok güzel yazmışsınız. Programı benimle de paylaşır mısınız?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Enes Bey ben de biz de ocak ayında gitmeyi planlıyoruz. Yazılımı benimle de paylaşabilir misiniz?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Enes kardeşim yazılımı bana da gönderebilir misin? ayisigi1903@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Yazılımı gönderir misiniz? hande.karabudak@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar bilet 0 olarak açılıyor. Yüksek ihtimal tur şirketleri kapattı vagonları. Bu mesajdan sonra yılbaşına kadar bilet alabilen olursa yazsın üst mesaja.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba yazınızı çok beğendim. 29-30-31 Aralık kuşetli vagonda 4 kişilik bilet almaya çalışıyorum. Pes etmedim. Alamazsam elinde o tarihte alan olursa hulyahashas@hotmail.com adresine mail atabilir mi?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

seferdilek@icloud.com. Enes abi bana da gönderebilir misin?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Enes Bey ben de bu Ocak'ta yolculuk planlıyorum. Yazılımı ben de alabilir miyim?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Enes Bey, yazılımı benimle de paylaşabilir misiniz? ilkeragalar@mynet.com.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Restoranda alkol satışı yok diye biliyorum ben. Yeni mi eklendi acaba?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar ben de yazılımı mail olarak alabilir miyim? Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Yazılımı bana da gönderir misiniz? jawhkk@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar bana da yardımcı olun lütfen. Yazılım neyse bana da gönderir misiniz? 2 aydır uyumuyorum, bilet bakıyorum. Alamıyorum :( f_celaleddin69@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Acaba doğu ekspresi trenlerinde priz falan var mı? Merak ettim. Telefon, laptop, tablet falan şarj etmek gerekebilir bazen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Enes Bey ben de yazılımı rica edebilir miyim? Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Şubat tatilinde doğu ekspresi ile seyahat etmek istiyorum ama bilet nasıl denk getireceğim bilemiyorum. :(

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Şubatta gideceğim, gelmek isteyen bana ulaşabilir. Kars kazı yemenin tam zamanı… emrebulut25@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Şu yazılım neyse ben de istiyorum. Doğu ekspresinden bilet alamıyorum. :/ kadioglu.ibrahim1907@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar yazılım için mail atın, burayı çok sık kontrol etmiyorum. Mail atan herkese dönüş sağlıyorum. Bir de ricam ücretli satıyormuşum gibi hizmet beklemeyiniz. Sadece yardım etmeye çalışıyorum, kimseden bir çıkar, beklentim yok. Program için enes.atmaca@hotmail.com.tr adresine mail atınız. Burayı çok fazla takip edemiyorum. Tekrar ediyorum, ücretsiz paylaşıyorum, amacım sadece yardımcı olmak. Lütfen bunun bilincinde olarak tepki verirseniz sevinirim.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba arkadaşlar, yazılımı ben kullandım başarılı bir çalışma, arkadaş da ücretsiz veriyor, zaten mail atın kendisine, dönüş yapıyor, herkese bol şans, umarım istediğiniz tarihte bulabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Bileti nasıl alacağım, yardımcı olur musunuz?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ben de sömestr tatili için bilet bakıyorum; fakat sefer bulunamadı diyor. Ben de link ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

nilufercoruhlu@hotmail.com teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar önce hızlı tren ile Ankara'ya gidiliyor daha oradan Kars'a Doğu ekspres ile geçiş yapılıyor. İstanbul'dan direkt yok. Şubat için gitmeyi planlıyorum. Gelmek isteyenler bana ulaşabilir. emrebulut25@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Bende bu deneyimi yaşamak istiyorum . Eşlik etmek isteyen olursa mehmet_23_94@hotmail.com yazabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ben de gitmeyi düşünüyorum, ocak ayının ilk haftası

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Deniz merhaba kuşetli ile yataklının farkı nedir? Biz 4 kişiyiz aynı yerde kalmak istiyoruz. Tercihimiz ne olmalı?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Dönüş uçakla olmak zorunda mı, tekrar trenle dönemiyor muyuz?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Kars'a gidişte mi yoksa Kars'tan dönüşte mi sabah saatlerinde bahsettiğiniz güzel yerlerden geçiliyor?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba arkadaşlar elimizde Ankara-Kars 07.01.2019 tarihli 4 kişilik, örtülü, kuşetli bilet bulunmaktadır. İlgilenenler ftm_mrmer@hotmail.com adresinden ulaşabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

28-29-30 Aralık tarihlerine bilet arıyorum devretmek isteyen varsa yazabilir mi? Yazılımı benimle de paylaşır mısınız?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ben de gitmek istiyorum. Şubat ayında ancak bu zamana kadar biletleri kontrol ettim. Çok nadir örtülü, kuşetli vagona denk geldim. Onda da 2 kişilik yer falan oluyor. Bilet almak için ne yapacağım bilgisi olan iletişime geçebilir mi? sule.erk05@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba arkadaşlar elimizde Ankara Kars 07.01.2019 tarihli 4 kişilik örtülü kuşetli bilet bulunmaktadır ilgilenenler ftm_mrmer@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar merhaba imza toplayıp ilgili yerlere gerekli başvuruları yapıyoruz ve yapacağız. Lütfen kampanyaya destek veriniz. https://www.change.org/p/tc-devlet-demiryollar%C4%B1-do%C4%9Fu-ekspresi-biletlerini-toplu-alan-turizm-%C5%9Firketleri-ne-yasaklama-gelsin?recruiter=439822170&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=share_petition

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

unaleraslan@gmail.com teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Şubat ayı için 4 kişilik yataklı vagon bileti arıyorum. Elinde olup satmak isteyen bana ulaşsın lütfen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ocak sonu veya Şubat başı için 4 kişilik kuşetli arıyorum. Biletini satmak isteyen instagram: @uyuzuf ulaşırsa sevinirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

12 Ocak'a örtülü kuşette satmak isteyen ulaşsın ramazanyuterr@gmail.com.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

25 Aralık Kars-Ankara dönüş yataklı vagon satılık. 1 kişi erkek samedon96@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Cumartesi günü olmak şartıyla 4 kişilik örtülü kuşetli bilet arıyorum. Satmak isteyen bana ulaşabilir mi?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

18 Ocak'tan sonra 2 kişilik kuşetli satın almak istiyorum. Satmak isteyen varsa almak istiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ocak 6'sından sonrası için 2 kişilik yataklı bilet arıyorum. Eğer gezisini iptal eden olursa bana buradan ulaşabilir. elifguneysu@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

10 Ocak için yani 11 Ocak Kayseri'den kalkacak Doğu Ekspresi için kuşetli ya da yataklı vagon bileti varsa 4 kişilik arıyorum. Lütfen biri yardımcı olsun ya Ankara'dan da olur lütfen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Kars Park Otel karşısında yeni açılan Golden Cafe Restaurant geniş menüsü, uygun fiyatı, kaliteli yemekleri, güler yüzlü personeli ve nezih, sakin ortamıyla siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

2003 yılında karlı bir kış günü Haydarpaşa'dan Erzurum'a yaptığım yolculuk öyle lezzetliydi ki adeta hayal gibi gelmişti bana. Yataklı vagondaki bu seyahatim 34 saat sürmüş ve hiç bitsin istememiştim. İstanbul'dan kalkmıyor artık ne yazık ki.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba Ocak ayının sonlarına doğru örtülü, kuşetli ya da yataklı vagon arıyoruz 2 arkadaş. Biletini satmak isteyen var mı? Ulaşsın lütfen ayseakgun2163@gnail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

18 Aralık Salı günü 4 kişilik kuşet satın almak istiyorum. Satmak isteyen 0507 746 28 91 numarayı arayabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

20 Ocak ile 31 Ocak arası yataklı vagon satan olursa lütfen arasın. erdem.eroglu@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar kız arkadaşıma evlenme teklifi etmek istiyorum. 19 Ocak 2019 tarihine yataklı 2 kişi Doğu Ekspresi gidiş-dönüş bilet arıyorum nasıl alabilirim. Satmak isteyen varsa umitagir7034@gmail.com adresinden bana ulaşırsanız çok sevinirim. Bir de o tarihlerde trende olacak arkadaşlardan odanın hazırlığı ve süslemeleri için yardım bekliyorum. :) Beni yalnız bırakmayın. Şimdiden çok heyecanlıyım. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

25 Aralık- 5 Ocak tarihleri arasında Ankara- Kars 4 kişilik örtülü kuşetli vagon için bilet arıyorum. Satmak isteyen olursa: semaakgun7@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Peki yataklı odaları kilitleyebiliyor muyuz? Yani en azından uyurken kapımı kilitleyip yatabiliyor muyum?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

20 Ocak gününe 2 kişilik yataklı vagonda bilet satan varsa ulaşsın. Nişanlıma evlilik teklifi edeceğim bana bu konuda yardımcı olursanız çok müteşekkir olur ve karşılıksız bırakmam. 05316689265 telefondan ulaşabilir veyahut onurarslan190723@gmail.com ve onur.arslan@sanayi.gov.tr adreslerine mail atabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar Gaziantep kalkışlı 20-24 Şubat tarihleri arasında kesin kalkışlı Doğu Ekspres turumuz vardır. İlgilenmek isteyenler gaziantep1@ankatour.com adresinden bana ulaşabilirler. :):)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar Aralık, Ocak fark etmez örtülü kuşetli vagon istiyorum. Ankara-Kars 4 kişilik ama maalesef ki bulamadım herkes gibi. Satmak isteyen olursa Instagram hesabım Demet Kocaer. Şimdiden teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

4 kişilik örtülü, kuşetli ve yataklı oda arıyorum. Satmak isteyen ulaşsın. yoazzlahack@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ocak ayı herhangi bir güne 2 kişilik yataklı seyahatiniz (Ankara-Kars ya da Kars-Ankara) değerinde alınır. İlgilenen arkadaşlar mesaj atsın 05326479995

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ankara-kars yada kars-ankara 2 kişilik yataklı seyahatiniz değerinde satın alınır ilgilenen arkadaşlar mesaj atsın lütfen 05326479995

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

12 Ocak Kars-Ankara bileti örtülü, kuşet 4 kişilik oda alınır. Satmak isteyen olursa 506 613 08 04, ramazanyurterr@gmail.com.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba, 1 Ocak tarihli Ankara - Kars yönü 2 kişilik (2 yataklı vagon) ve 18 Ocak'ta Kars-Ankara yönü 4 kişilik (4 yataklı vagon) biletimiz var. İlgilenirseniz dönüş yapabilirsiniz. İyi günler. seda897692@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

4 kişilik örtülü, kuşetli ve yataklı oda arıyorum. Satmak isteyen ulaşsın (18 Ocak ve 25 Ocak arasında). yoazzlahack@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ocakın 14-20 arası için Ankara-Kars bilet arıyorum. 4 kişilik örtülü kuşetli bilet arıyoruz. Satmak isteyen bana ulaşsın. baharysnn275@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar 12 Ocak Kayseri çıkışlı yataklı vagonda biletim var. Almak isteyen iletişime geçsin. 5425372521-Whatsapp

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

17-18 Ocak Kars-Ankara 4 kişilik, yataklı kompartıman arıyoruz. Elinde olup satmak isteyen Whatsapp numaram 05066130804. Ulaşın lütfen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

19-20 Ocak Kayseri-Kars bileti arıyorum. Satmak isteyen ulaşabilir mi? hks_48@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

20 Ocak 2019 tarihli Ankara kalkışlı 2 kişilik yataklı vagon bileti arıyorum. Satmak isteyen bengu-kilic@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Yılbaşı 31 Aralık 1 Ocak falan iki kişilik bilet arıyorum. Satmak isteyen olursa ulaşabilir. Fazlasıyla satın alırım. 05379936592.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba Doğu Ekspresi ile Kars'a gelen değerli misafirlerimiz için B-2 Belgeli araçlarımızla Kars ve çevre illeri gezilerinizde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Instagram: @karscefamtur

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

20 Ocak Ankara-Kars bileti arıyorum. 8 kişi gokhanbalasar@gmail.com.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba, 20 Ocak - 24 Ocak arası Doğu Ekspresi için Ankara kalkışlı yataklı vagon arıyorum. Satmak isteyen ulaşabilirse çok sevinirim. yggulen@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

20 Ocak gününe 2 kişilik yataklı vagonda bilet satan varsa ulaşsın. Nişanlıma evlilik teklifi edeceğim. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum. 05316689265 telefondan ulaşabilir veyahut onurarslan190723@gmail.com ve onur.arslan@sanayi.gov.tr adreslerine mail atabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba 27 Aralık Kars-Ankara yönü 2 kişilik vagon, 2 kişilik biletim var. İlgilenirseniz dönüş yapabilirsiniz. seda897692@gmail.com.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Şubat ayına kadar yataklı vagon 2 kişilik bilet arıyorum. 5456043268.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba, 10 Şubat'tan sonrası için iki kişilik yataklı bilet arıyoruz. Satmak isteyen varsa pelin5534@icloud.com.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba elimizde Ankara-Kars 07.01.2019 tarihli 4 kişilik örtülü kuşetli bilet bulunmaktadır. İlgilenenler m. ressul@outlook.com adresinden ulaşabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar 20-21-22 Ocak Ankara'dan Kars'a yataklı veya örtülü kuşetli 2 kişilik bilet arıyorum. Satmak isteyen olursa mutlaka irtibata geçin lütfen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

20 ile 28 Ocak arası Ankara kalkış Kars veya Van tren bileti arıyorum. Yataklı vagonda 2 kişilikten 2 tane oda arıyorum. Gidiş-dönüş olursa iyi olur. Bu tarih arasında satmak isteyen ulaşsın bana # ali.akcayy@hotmail.com #

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

17 Ocak 2019 tarihi için 2 kişilik yataklı bölümden 2 bilet arıyorum. Satmak isteyen irtibata geçebilir. 0543 575 75 36 Kerem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba, şuan için 2 Ocak tarihli Ankara-Kars yönü 4 yataklı vagon biletim var. seda_pau05@gmail.com.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ocak ayı için özellikle 1 Ocak olursa çok iyi olur. 2 kişilik yataklı oda arıyorum. Satmak isteyen varsa 05415649262.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Selamlar, 10 şubat 2019 tarihi için vagonlu tarafından 2 kişilik bilet aranıyor. Yardımcı olmak isteyen olursa sevinirim. 05348857297

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

19 Ocak - 28 Ocak arası 2 kişilik yataklı vagon arıyorum. Ankara-Kars Kars-Ankara fark etmez. Satmak isteyen bana ulaşırsa sevinirim. Teşekkürler – 05539233434.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba, 25 Ocak 2 kişilik Ankara - Kars yataklı veya kuşetli bilet arıyorum bilet satacak olan var mı?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

25.01.2019 veya 26.01.2019 tarihlerinden birinde Ankara'dan Kars'a bilet arıyorum. Örtülü, kuşetli veya yataklı tercihim. 2 kişiyiz, satmak isteyen olursa ulaşabilir 05345784423.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba 25 Ocak 2 kişilik yataklı veya 4 kişilik örtülü kuşetli bilet arıyorum. Satabilecek olan var mı?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar 14 Ocak Kars'tan Ankara'ya 2 oda yataklı var. Toplam 4 kişi ayrı ayrı 2 kişi ilgilenenler bana ulaşabilir. makifcanguven01@gmail.com.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba, kuşetlilerde odayı komple kiralamak ne kadar 2018 itibari ile? Bilgi alabilir miyim? :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

25-26-27-2019 Ocak Kars – Ankara / Ankara – Kars yatak vagon veya örtülü 3 kişilik bilet lazım. Satan, devretmek isteyen iletişime geçsin, alipekdemir48@gmail.com.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba 30 Aralık için yataklı veya kuşetli bilet arıyorum. Satmak isteyen varsa 551 172 12 79 ulaşsın bana lütfen.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

26 Ocak 2019 Kars-Ankara yönü 2 kişilik bilet, kategori fark etmez, satmak isteyen varsa iletişime geçerse çok sevinirim. Tel: 0534 574 10 78 kacan17@itu.edu.tr

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Selamlar. 14 Ocak 2019 Ankara'dan Kars'a (yakın tarihler de olur 15-16-17-18 Ocak) iki kişilik yataklı bilet arıyorum. Dönüş için de yine aynı tarihler olabilir. İletişim için 0507 930 1916 ya da omertasli@gmail.com.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

14 Şubat'a 2 kişilik bilet arıyorum yataklı vagondan 0533 508 44 16.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba, 21-25 Ocak arası 2 kişilik yataklı vagon bileti arıyorum (ben ve kızım için). Biletini satmak isteyen varsa irtibata geçmesini rica ederim. Teşekkürler 543 611 3227.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

19-25 Ocak 2019 tarihlerinde Ankara-Kars veya Kars-Ankara 2 kişilik yataklı bilet satmak isteyen varsa lütfen bize ulaşın. yeterrdogan02@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

13 Ocak Ankara Kars 6. vagon kuşetli yolcularıııııı. Mesajımı gören varsa ulaşsın lütfen bana. Evlenme teklifi için desteğinize ihtiyacım var. :) 05309677469

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Selamlar, 20 Ocak sonrası için herhangi bir tarihe 2 kişilik yataklı bilet arıyorum. İletişim için, feyyazsr@gmail.com 0554 619 8147

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Bu kadar talep gören bir trene yataklı vagon eklemek ve hatta günlük sefer sayısını arttırmak neden düşünülmez ki? Baksanıza millet bilet bulmak için bir umut sıraya girmiş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba Ocak 20'den sonra gidiş-dönüş bileti arıyorum. 2 kişilik yataklı Ankara-Kars 20, 23 ya da 23 26 böyle. Ocak sonuna kadar gidebilir. Aralarında 3 gün olması şart. Teşekkür ederim 0506 925 99 28

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar, 10–15 Ocak arası Ankara-Kars yataklı vagon bilet arıyorum. Satan varsa ilgilenirim teşekkürler. 0534 866 80 80

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba Şubat ayı içerisinde gitmeyi planlıyorum, gelmek isteyen olursa mesaj atabilir. Yalnız gidilecek bir yol değil. :) Emre 05305235376

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

19-20-21 tarihlerinde Ankara'dan Kars'a 2 yataklılardan arıyorum. Elinde olan varsa ulaşabilir mi lütfen? muratkayapark@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar Şubat 1 Şubat 20 arası Ankara-Kars iki kişilik yataklı bilet arıyorum. 5446247928 satmak isteyen bana ulaşabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Sömestr tatilinde 2 aile bilet arıyoruz. Toplam 8 kişiyiz. Elinde bilet olanla iletişime geçebiliriz. 0532 687 76 88

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Mart 2019 için 2 kişilik yataklı bilet arıyorum. Devir etmek isteyen ulaşabilir. :) 05303439839

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

21-29 Ocak arasında örtülü vagon arıyorum 4 kişilik. Satmak isteyen olursa ulaşabilir. 05076593049

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba 19 Ocak üç kişilik kuşetli (yataklı) vagonda yer var almak isteyen olursa. Mail ile ulaşabilir. ysfgcm@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba arkadaşlar, 23 Ocak Ankara Kars Doğu Ekspres treninde 1 veya 2 kişilik bilet lazım. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bana ulaşabilir mi? 0531 457 24 87

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

8 kişilik bilet varsa satmak isteyen 05413986560 WhatsApp'tan ulaşabilir mi?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

16 Ocak ile 20 Ocak arası 4 kişilik yataklı tren bileti arıyorum. Elindeki bileti devretmek isteyen arkadaşlara duyurulur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar elimizde izinden dolayı 8 Ocak Ankara Kars arası yataklı vagon bilet vardır. İlgilenenler mesaj atabilir makifcanguven01@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Şubat başı veya 30-31 Ocak için yataklı vagon bileti arıyorum. Elinde olan, işi çıkan, satmak isteyen mail atabilir. furkantutuncu@yandex.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba arkadaşlar elimizde 11.01.2019 tarihli Kars-Ankara istikametli yataklı 2 kişilik bilet bulunmaktadır. İlgilenenler ftm_mrmer@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba arkadaşlar 26 Şubat'a 2 kişilik yataklı yer arıyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba arkadaşlar elinde Şubat, Mart ayı boyunca gidiş veya gidiş dönüş bileti olan varsa ilgileniyorum ecer5163@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

4 kişilik Doğu Ekspresi bileti elinde olan var mı?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar Şubat tatili içinde(20 Ocak-4 Şubat )tarihleri arasında Kars'a gitmek istiyoruz. Bilet bulamadık, 4 kişi örtülü kuşetli olarak. Elinde bilet olan varsa iletişime geçelim. Mail adresim bozburuneczanesi@hotmail.com gidiş ve dönüş arıyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar, yataklı kuşetli bulmak imkansız. Çünkü biletler satışa çıkmadan tur şirketlerine satılıyor. Satışa çıkana kadar bekledim maalesef yok ve çok büyük bir haksızlık yapılıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

1/10 şubat arasında 4 kişilik örtülü vagon arıyorum. Satmak isteyen olursa iletişim; vcpsckn@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Koltukluda gideceğim de nerede, nasıl sigara içebilirim fikri, düşüncesi bildiği bilgisi olan kişiler var mı?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba Şubat veya Mart aylarında iki kişi gidiş-dönüş bilet satmak isteyen olursa unzile_irvem11@icloud.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba arkadaşlar, tarih önemli değil 2 kişilik yataklı ya da 4 kişilik örtülü kuşetli olarak gidiş-dönüş bileti olan var mı? Elinizde olan benimle iletişime geçerse çok sevinirim çok zeynepcenan@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

18-31 Ocak arasında 4 kişilik örtülü kuşetli veya yataklı bileti olup, vazgeçen varsa ulaşabilir mi?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba 16 Ocak Ankara - Kars yönü örtülü kuşetli vagon bileti var. Almak isterseniz dönüş yapabilirsiniz. (350 TL) seda897692@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ocak sonuna kadar 2 tane yataklı vagon arıyoruz. Biletini satmak isteyen olursa iletişime geçebilir. yetimogluburak@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar 1-10 Şubat arası 4 kişilik örtülü, kuşetli olarak gidiş-dönüş bileti satış yapan varsa iletişime geçsin. Teşekkürler ibrhm.strk@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Acil sömestr bilet lazım, yataklı vagondan. Satmak isteyen iletişim 05062171754 (Kars-Ankara, Ankara-Kars fark etmez.)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba arkadaşlar; ocak, şubat ve mart ayı içerisinde bulunan hafta sonları için örtülü kuşetli (4 kişilik olarak ayırtılmış olarak) ve yataklı bilet arıyorum. Satmak isteyen olursa bana ulaşabilir 5417935612

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

16 / 24 Şubat arası yataklı, 2 kişi gidiş-dönüş fark etmez ya da örtülü vagon 4 kişi bilet arıyorum. Satmak isteyen mailimden ulaşabilir mi? Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

18,19,20 Ocak aralığında bilet Ankara-Kars, Kars-Ankara bileti lazım. Yardımcı olursanız çok sevinirim 05300489207

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

1 Şubat-10 Şubat arası 4 kişilik, örtülü kuşetli vagon için bilet arıyorum. Elinde olan varsa irtibata geçebiliriz teşekkürler 0532 656 07 70

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

22 Şubat-23 Şubat arası Ankara-Kars gidiş dönüş iki kişilik bilet arıyorum. Satan varsa iletişim pls.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba arkadaşlar Şubat ayı için her hangi bir tarihte elinde bilet olan ve gidemeyecek arkadaşlar gün fark etmez, bana ulaşabilir mi alacağım. d_ilberdogan@hotmail.com mail adresim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar Şubat ayı için 2 kişi yataklı vagon arıyorum. Ocak sonu da olabilir. Satmak isteyenler 05336507699 ulaşabilir mi?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba arkadaşlar, Mart 4-15 aralığında 2 kişilik bilet arıyorum. Biletini devretmek isteyenler basnefise@gmail.com adresinden bana ulaşırsa çok sevinirim. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba Doğu Ekspresi biletini nasıl temin ediyoruz. Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

16 Ocak örtülü kuşetli bileti olup satmak isteyen varsa ulaşabilir mi? ozturkok@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar merhaba, şubat ayı boyunca olan (gün fark etmiyor) her biletinize talibim. İki kişiyiz, yataklı vagondan istiyoruz; fakat elinizde örtülüde 4 kişilik bilet varsa, onun da 4'ünü alırız. Yeter ki gidelim değil mi? :) Lütfen iletişime geçin, Gmail: burcuozgenncc@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

9 Şubat 2019 Doğu Ekspresi bileti (örtülü kuşetli) olan varsa ulaşabilir mi? ekorkaya@outlook.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

25 Ocak 2019 Ankara-Kars Doğu ekspresi gidiş, 30 Ocak 2019 Kars-Ankara Doğu Ekspres dönüş yataklı biletini satmak veya değiştirmek isteyenler lütfen bana bilgi verir misiniz? Boyun rahatsızlığım nedeni ile yataklıda seyahat etmem gerekiyor. izzet.yazgan@gmail.com

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

17 Ocak Kars-Ankara 4 kişilik örtülü kuşetli bilet satmak isteyen acil ulaşsın. 0 506 613 08 04 ramazanyurterr@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Dopu Ekspresi için 20 Ocak Kars yönü örtülü kuşet 23 Ocak Ankara yönü pulman biletim var. Gidemediğim için satıyorum. ibrahim-595_@hotmail.com

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

14 Şubat'tan sonra herhangi bir gün için, örtülü kuşetli 4 kişilik bileti olan iletişime geçebilir mi?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba 8 Şubat'tan sonra olan herhangi bir gün için örtülü kuşetli 4 kişilik bileti olan lütfen iletişime geçsin. betul.aksoy34@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Herhangi bir tarih için Doğu Ekspresi bileti olan benimle iletişime geçebilir mi? 2 yataklı ya da 4 kuşetli arıyorum. onuryeni@yahoo.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Geri dönüş nasıl oluyor? Kars'a gittik, tamam gece de kaldık. Nasıl döneceğiz dönüşle ilgili bilgi yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Dönüşü yine trenle yapabiliyor muyuz?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

29-30-31 Ocak tarihinden herhangi bir güne Ankara -Kars iki kişilik yataklı bilet ihtiyacım var. Mazeret sebebiyle gidemeyecek arkadaşlarım yardımcı olursanız sevinirim. Yıl dönümümüzde böyle bir seyahat iyi olacaktır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

18 Şubat ila 25 Şubat arasında bilet arıyorum. mert767@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar 1 Şubat ya da 15 Şubat'ta iki kişilik yataklı yer arıyoruz. Yardımcı olursanız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

21 Ocak Kars-Ankara yönü, örtülü kuşetli 4 kişilik bilet arayanlar seda897692@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

25 Ocak 2019 Sivas'tan Kars'a 2 kişilik, yataklı ya da örtülü kuşetli bilet aramaktayım. İptali olan varsa ulaşabilir mi?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

4 kişilik yataklı bilet arıyorum, Ocak ayı. Yardımcı olursanız 05307663222.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

18 Şubat Ankara-Kars, 21 Şubat Kars-Ankara bileti olan y_a_s_i_n_2_6@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Mart ayında, 2 kişilik, yataklı vagon bileti olan ve gidemeyen arkadaşlar, ckula1409@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

1 Şubat-8 Şubat-15 Şubat-22 Şubat tarihlerinden herhangi birine yataklı vagon aramaktayım. Yardımcı olursanız çok sevineceğim gerçekten. Ankara-Kars yönü 5417935612

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Şubat ayı, 4 kişilik örtülü kuşetli bileti olan Ankara-Kars yönü yazsın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Kuşetli vagonda yolculuk yaptık. Eşsiz manzaralar eşliğinde güzel bir yolculuk hayal ederek Kars-Ankara arası yolculuğa başladık. Görevliler güler yüzlüler; ancak lavabolarda su olmaması mikroplar ve kullanım zorluğu nedeniyle turizmi yakalayan yöre için daha baştan olumsuzluk ve eksi ile başlamak. Ddy içinse bu devirde ilkelliği yaşatmak. Dilerim en kısa zamanda sorunlar giderilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

1 Mart - 8 Mart – 15 Mart - 22 Mart - 29 Mart tarihlerinden herhangi birine Ankara-Kars yönü yataklı vagon aramaktayım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 5417935612

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

14 Şubat'a pulmandan (koltuklu) 2 kişilik yerim var. Düşünen ulaşsın 05495464542

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba, 26 Ocak Kars - Ankara yönü 2 kişilik (yataklı vagon) bileti var. İlgilenirseniz dönüş yapabilirsiniz. İyi günler seda_pau05@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Arkadaşlar 1 Mart için bilet bakıyorum 2 kişilik. Yardımcı olabilir misiniz? Evlenme teklifi edeceğim. evrenokatan@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

25-28 Şubat arası Ankara'dan Kars'a iki kişilik yataklı vagondan bilet arıyorum. Yardımcı olmak isterseniz ramazaninceyer@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

18 Şubat'tan sonra herhangi bir gün için Ankara/ Kars ya da Kars/ Ankara hiç fark etmez iki yön de olur, 2 kişilik yataklı bilet aramaktayım. Yardımcı olabilecek var ise 5422621071

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

1 Şubat - 8 Şubat -15 Şubat -22 Şubat tarihlerinden herhangi birine yataklı vagon aramaktayım. Yardımcı olursanız çok sevineceğim gerçekten. Ankara-Kars yönü 5417935612

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Yataklı ve 4 kişilik aramayın. En yetkili kişilere kadar sordum. Tur şirketleri önceden alabiliyor. Dolayısıyla satışa çıkmış gibi olup bilete ulaşılamıyor. Bakana kadar yazdım.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Bu denli ayrıntılı anlatım ve öneriler için çok teşekkürlerimi sunuyorum. Emeklerinize, yüreğinize sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ben 25 ve 26 Şubat'ta Kars-Kayseri arası yataklı yer arıyorum. Şimdiden teşekkür, ekstra ücret ödemeye de hazırım, a.vural@kpnmail.nl

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

1 Mart - 8 Mart - 15 Mart - 22 Mart - 29 Mart tarihlerinden herhangi birine Ankara-Kars yönü yataklı vagon aramaktayım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 5417935612

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

24 /27 Ocak tarihlerinde Doğu Ekspresi ile turla Kars'a gittik. Yolculuk çok güzeldi. Çok temizdi. Restoranda yemekler hem güzel hem de uygun fiyatlıydı; fakat trende sağlık ekibi yoktu. Bir tansiyon aleti dahi yoktu. Hastalanan arkadaşımıza Erzurum'a kadar Allah yardım etti. Bir kalp krizi geçiren olabilirdi. Acilen sağlık ekibinin görevlendirilmesi gerekir.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

3 Şubat Kars-Ankara 4 kişilik arayan ulaşabilir. Ayrıca 3 Şubat ve 5 Şubat Ankara-Tatvan biletimiz vardır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Bu bir skandal. O zaman bir ya da birkaç tur şirketi de gitsin THY'nin örneğin Nevşehir uçuşlarının tamamını satın alsın. Ya da Yenikapı-Bandırma hızlı feribot biletlerinin tamamını satın alsın. Bu akılla, mantıkla bağdaşmayan uygulamanın biran önce önüne geçilmesi gerekiyor. İlgilileri göreve davet ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

29.12.2018'de yataklı vagonda 30 saatlik yolculuk sonunda Kars'a ulaştık. Bizim şansımıza jeneratör bozulunca elektriksiz, soğuk Sivas Divriği'de 3 saat kaldık. Bu arada sular dondu. Yine de keyfimizi bozmadık. Süper manzaralar fotoğrafladım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Ailecek deneyimlemek istediğimiz bir seyahat. Siz de çok güzel ve ayrıntılı bir şekilde anlatmışsınız. Aklımdaki sorulara açıklık getirdiniz. Çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba, 7 Şubat Kars-Ankara yönü kuşetli vagon (4 yataklı vagon) bileti arayanlar seda897692@gmail.com. Harika bir yolculuk. Kars umduğumdan çok daha güzel bir şehirmiş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Saatlerdir bilet almayı uğraşıyorum ama alamıyorum. Sizde de mi öyle? Sinir oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhaba, 18 Şubat Kars-Ankara yönü kuşetli vagon (4 yataklı vagon) bileti arayanlar. 05302128489

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Elimde 25 Şubat Akara çıkışlı, 2 yataklı oda bileti var. Fiyat için: berkbaysal55@gmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Biz 4 kişi 16-17 Şubat 2019 tarihlerinde 2 gece konaklamalı Kars'a gittik; Fakat trenin WC'leri o kadar pis ki su içmeye korktuk. Tuvaletler hiç temizlenmiyor. Bizim gidişimiz tam 30 saat sürdüğü için dönüşte tren biletimizi yakarak otobüsle dönmek zorunda kaldık. Gidenlere tavsiyem tek yön trenle gidip dönüşü uçakla gelsinler. Tuvaletleri kullanılacak gibi değil; ama her şeye rağmen güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

15 Mart Ankara-Kars yönüne çift kişilik yataklı biletim var ilgilenenlere duyurulur.

 • Faydalı buldum (3)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

1 Mart Cuma Ankara-Kars yönü 2 yataklı biletimizi devretmek istiyoruz. İlgilenenler: seda_pau05@hotmail.com

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Doğu Ekspresi'ne nasıl bilet bulunur yazımızda http://gezmekgibisiyok.com/kars-dogu-ekspresi-kalkiyor/

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

@tuçe aykaç Merhaba Tuğçe Hanım, 15 Mart biletinizi sattınız mı acaba?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Bilinenin aksine çok tarihi ve güzel bir şehir. Muhteşem Ani Harabeleri şehri inanılmaz. Buz tutmuş Çıldır Gölü üzerinde kızağa binmek olağanüstü bir duygu. Kalesi ihtişamlı ve dimdik ayakta. Kazıyla, kaşarı, balıyla, gravyeriyle Türkiye'de tek organik kalabilen kavlıca ve kırmızı buğday ve zeyreği (keten tohumu) ile meşhur, gezmeye, görmeye fazlasıyla değer bir şehir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Tuğçe Hanım 15 Mart'taki yolculuk için size nasıl ulaşırız?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Harika bir yolculuk. Herkese tavsiye ederim. Kars gezilip görülmesi gereken bir şehir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Biz erkek arkadaşımla Doğu Ekpsresi macerasına tam yılbaşından bir gün öce gittik. Ankara'dan tren saat 18:00'da kalkmıştı. Odamızı çok güzel süsledik, şaraplarımızı koyduk. Karlı yollarda mükemmel bir yolculuktu. Biz kuşetli odada gitmiştik. Küçük masasıyla, açılabilen yataklarıyla gayet konforluydu. Biz üsteki ranzanın birini açmıştık oraya valizlerimizi ve kıyafetlerimizi koymuştuk. Tren sesinden uyuyamayacağımızı sanmıştık ama gayet sessizdi odamız. Sabah güneş doğarken kalkıp manzarayı seyretmenizi isterim çünkü mükemmel gerçekten. Tuvaletleri de gayet temizdi. Hep sabun ve tuvalet kağıdı bulunuyordu. Bazı arkadaşlar pis falan yazmış; ama insandan insana kullanım şekli değişiyor. Sanırım biz temiz zamanına denk geldik; ama sular Erzincan'dan sonra akmıyor sebebi ise sular donuyor. :) Erzurum'a yaklaşınca kondüktör cağ kebabı siparişi edebileceğimizi söyledi. Ben et sevmememe rağmen baya bayıldımm, çok guzeldi. Karsta da The Gala Palace Otel'de kalmıştık. Oranında temizliği ve kahvaltısı çok iyiydi. Yanii anlayacağınız kışın ortasında gittik şimdi bayramda yine gideceğiz. Bu sefer yazın olacak. Biletleri aldık şimdi. TCDD geçen ay turistik Doğu Ekspresi çıkardı. Sadece yataklı vagonlar gidiyor. Biz bilet aldık. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Merhabalar, temmuzun ortasında gitmeyi planlıyorum. Bileti araştırıyorum, bulamıyorum. Yardımcı olabilecek biri mail adresimden totti_umit@hotmail.com ulaşıp, yardımcı olursa çok sevinirim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Fiyatlar konusunda bilgi verir misiniz?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Örtülü kuşetlide iki kişi için gidiş-dönüş toplam ne kadar maliyet olur acaba bilgisi olan var mı?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
260
/

-

Belki bir gün......,.................

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)