Burç Burç Yılbaşı Rota Önerileri

Yorum Yok

Rota Önerileri Yeşim Özbirinci

Burç Burç Yılbaşı Rota Önerileri
Çocukluğumda yılbaşı gününü çok severdim çünkü yılbaşı demek bizim için eğlence demekti. Büyüdüğümde ise yılbaşı eskisi gibi hissettirmemeye başladı, çünkü yılın hemen hemen her günü zaten eğlenerek geçiyor olmasından artık yılbaşının eski büyüsünü hissetmez oldum.
Yılbaşı demek "nedense" benim için her zaman yaptığından farklı bir şey yapmak anlamına geliyor. Sizin için de öyle mi? Bu nedenle yılbaşını yine sıradan bir parti ile kutlamamak için hiç gitmediğim bir şehre gitmeye karar verdim. Yılbaşında farklı bir şehre gitmek için tercih yapmak ise çok zor olacağından, doğru şehri bulmak için -size ilginç gelebilir ama- astrokartografik araştırmalar yaptım ve burç burç kim hangi şehirde yılbaşını geçirmeli üzerine bazı öneriler buldum.
Yine çılgınlar gibi eğlenecek olsakta başka bir yerde eğleniyor olmanın hissi bir başka. Yani anlayacağınız “'ana nokta”' farklı bir şeyler deneyimlemek. Bunun içinse güneş ve yükselen burcuna göre önerdiğim şehirlere gitmek çok heyecan verici olmaz mı? Bakın ve görün bu şehirlere gitmek ve vakit geçirmek sizin için de hoş ve eğlenceli olacaktır. Yılbaşının sihrine inanın, keyifli okumalar!

Koç ve Yükselen Koç Burçları için İzmir

Burç Burç Yılbaşı Rota ÖnerileriHâlâ İzmir'i görmeyen Koç Burçlarındansanız ziyaret etmek için bundan daha güzel bir fırsat olamazdı sanırım. Ege Denizi'yle, Saat Külesiyle İzmir'in güzel sokaklarına doyamayacaksınız. Ayrıca dikkat, gezmekten ayağınızın altı şişebilir çünkü İzmir'in altını üstüne getirebilirsinizi temin edebilirim. Bu güzel şehirde ilham olması için buraya Gezi Rehberinden İzmir yazımızı bırakıyorum.

Yılbaşı geçirmek için uygun fiyatlı İzmir Otellerini aşağıdan bulabilirsiniz;

Boğa ve Yükselen Boğa Burçları için Ankara

Burç Burç Yılbaşı Rota ÖnerileriBass sesleri ile birlikte sabaha kadar dans edeceğiniz Ankara barları tam size göre değil mi? Ankara'daki arkadaşlarınız ile sıcak bir yılbaşı gecesi geçirmek de kulağa hoş geliyor. İster arkadaşlarınızla olun ister tek başınıza Ankara'da eğlenecek ve yılbaşını geçirecek bir çok etkinlik bulacaksınız. Eğer baktınız, buradan çok keyif alamıyorsunuz, Ankara'ya Yakın 9 Muhteşem Tatil Rotası adlı yazımızdaki diğer rota önerilerine bakabilirsiniz!

Yılbaşını geçirmek için uygun fiyatlı Ankara Otellerini aşağıdan bulabilirsiniz;

İkizler ve Yükselen İkizler için İstanbul

Burç Burç Yılbaşı Rota ÖnerileriBir metropol şehri olan İstanbul, kaotik ikizlerin tam da ruhuna göre! İstanbul'un tarihini bir de yılbaşı renkleri ile keşfetmeye ne dersiniz? Birçok farklı kültüre ev sahipliği yapan İstanbul'da yılbaşını deneyimleyebilirsiniz. Noel pazarlarından sabaha kadar dans edebileceğiniz partilere kadar birçok seçenek mevcut. Zorlu Center ve Galataport İstanbul 'un yılbaşı etkinliklerine de bir göz atın derim.

Yılbaşı için şehir dışından gelecekler uygun fiyatlı İstanbul Otelleri listesini aşağıdan bulabilir;

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları için Marmaris

Burç Burç Yılbaşı Rota ÖnerileriSu grubu burcu olan yengece Marmaris tatili yakışır. Özellikle yılın hiçbir senesi üşümeyi sevmeyenler için güzel bir seçim burası, sıcak bir tercih olacaktır. Gündüz havanın tadını çıkarıp, akşam da leziz bir yılbaşı yemeği ile 2021'e giriş yapmak kulağa bir hayli eğlenceli geliyor.

Yılbaşını geçirmek için uygun fiyatlı Marmaris Otellerini aşağıdan bulabilirsiniz;

Aslan ve Yükselen Aslan burçları için Antalya

Burç Burç Yılbaşı Rota ÖnerileriHem Yılbaşı olsun ama hem de sıcak olsun diyorsanız sizi Antalya'ya bekliyoruz. Yılın bu aylarında gündüz vakitleri Antalya bir hayli sıcak. Soğuk ile içli dışlı olmadan, tadında bir yılbaşı eğlencesine sahip olabilirsiniz. Kale içi mekânlarının yılbaşı programlarına bakabilirsiniz. Ayrıca buraya kadar gelmişken bir şehir turu atmadan dönmeyin derim.

Yılbaşını geçirmek için uygun fiyatlı Antalya Otellerini aşağıdan bulabilirsiniz;

Başak ve Yükselen Başak Burçları için Uludağ

Burç Burç Yılbaşı Rota ÖnerileriYoksa yılbaşını kar yağışı olmadan geçirmek istemeyenlerden misiniz? Dışarısı löp löp kar olacak, çam ağaçları etraftan el sallayacak, kazağınızı giyip sıcak şarabınız ile birlikte ondan geriye doğru mu sayacaksınız? Yılbaşı zamanı Türkiye'de karlı bir yer bulmak çok kolay değil. Ama eğer Uludağ'a doğru çıkarsanız yüzde yüz sizi karlı bir manzara karşılayacak. Burada karın tadını çıkarıp hayalinizdeki yılbaşı eğlencesini yaşayabilirsiniz. Yılbaşını dağların zirvesinde geçireceğiniz başka rota önerileri için buraya tıklayabilirsiniz!

Yılbaşını geçirmek için uygun fiyatlı Uludağ Otellerini aşağıdan bulabilirsiniz;

Terazi ve Yükselen Terazi Burçları için Fethiye

Burç Burç Yılbaşı Rota ÖnerileriFethiye'yi sakinken yakalamak isteyenler yılın bu zamanlarında buraya bir tatil planı düzenleyebilirler. Yılbaşı için güzel bir villa partisi yakalayabilirsiniz veya küçük bir İngiliz köyünü andıran Ovacık'ın mekânlarında kendinize uygun bir eğlence bulabilirsiniz. Daha doğa ile iç içe geçirmek isteyenler için Fethiye güzel bir seçim olacaktır.

Yılbaşını geçirmek için uygun fiyatlı Fethiye Otellerini aşağıdan bulabilirsiniz;

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları için Borçka

Burç Burç Yılbaşı Rota ÖnerileriYılbaşını aileniz ile birlikte Borçka'da geçirmeye ne dersiniz? Artvin'in yemyeşil doğasına tanıklık edebileceğiniz Borçka'da yeni yıla tamamen yenilenerek girebilirsiniz. Temiz oksijen, nefes kesen manzaralar… Ayrıca benden söylemesi Borçka'da çok güzel ev şarapları yapıyorlar ve çok başarılı yöresel müzisyenlere sahipler.

Yılbaşını geçirmek için uygun fiyatlı Fethiye Otellerini aşağıdan bulabilirsiniz;

Yay ve Yükselen Yay Burçları için Kapadokya

Burç Burç Yılbaşı Rota ÖnerileriBütçenize göre birçok farklı konaklama alternatifi bulabileceğiniz Kapadokya'da, sevdikleriniz ile birlikte şık bir restoranda yılbaşı akşamını geçirebilir, ardından 2022'in ilk saatlerini balon manzarası ile karşılayabilirsiniz. Yeni bir yıla başlamak için çok güzel bir alternatif.

Yılbaşını geçirmek için uygun fiyatlı Kapadokya Otellerini aşağıdan bulabilirsiniz;

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları için Bodrum

Burç Burç Yılbaşı Rota ÖnerileriYılbaşı zamanı her şehir gibi Bodrum da ışıl ışıl oluyor. Lezzetli tatlar deneyebileceğiniz, doyasıya eğlenebileceğiniz birçok alternatifi Bodrum'da yaratabilirsiniz. Sahil restoranların programlarından birini planlarınıza dahil edebilirsiniz.

Yılbaşını geçirmek için uygun fiyatlı Bodrum Otellerini aşağıdan bulabilirsiniz;

Kova ve Yükselen Kova Burçları için Denizli

Burç Burç Yılbaşı Rota ÖnerileriEnfes gün batımlarının yaşandığı Pamukkale'ye doğru yol alalım. Bu beyaz bize farklı bir açıdan keyif katan sıcak bir beyaz… Kar manzarası yerine sıcak kaplıcalar ile yeni yıla girmek istiyorsanız neden olmasın! 2022'nin tamamını burada geçirmek isteyebilirsiniz…

Yılbaşını geçirmek için uygun fiyatlı Denizli Otellerini aşağıdan bulabilirsiniz;

Balık ve Yükselen Balık Burçları için Mardin

Burç Burç Yılbaşı Rota ÖnerileriDuygusal balık burçları romantik bir şehir olan Mardin'e ne der acaba? Eski Mardin'den Mezopotamya'ya şöyle içli içli bakıp 2021'nin tüm sıkıntılarını salın ve 2022'e tüm yeni enerjiniz ile girin. Ve Mardin'in tadını çıkarın.

Yılbaşını geçirmek için uygun fiyatlı Mardin Otellerini aşağıdan bulabilirsiniz;

Burcunuzu ve gitmek istediğiniz yeri yorumlara yazmayı unutmayın. Yeni yılın bol seyahatli ve neşeli geçmesi dileğiyle, iyi seneler!

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)