Bu Yaz Tatili İçin Erken Rezervasyon Yapılması Gereken 9 Yer, Türkiye

Bu Yaz Tatili İçin Erken Rezervasyon Yapılması Gereken 9 Yer

1 Yorum

Rota Önerileri Sevgi Özdil

Bu Yaz Tatili İçin Erken Rezervasyon Yapılması Gereken 9 Yer
Yaz tatili için öyle destinasyonlar var ki; en iyi otellerde en uygun fiyatlara konaklamak için mutlaka erken rezervasyon yaptırmak gerekir. Hatta sadece erken rezervasyon otelleri içerisinde yer alan tesislere konaklamak için değil, civardaki restoranlara yemek yemek için bile aylar öncesinden yer ayırtmak şarttır.
Kimisi doğal güzellikleri ile öne çıkar bu bölgelerin, kimisi az sayıdaki konaklama tesisleri, kimisi de konaklamak için karar veremeyeceğiniz birbirinden güzel dizayn edilmiş otelleri ile.*

1 - Kabak Koyu / Muğla

kabak koyuFethiye sınırları içerisinde yer alan Kabak Koyu, adeta cennetten bir köşe. 513 km uzunluğundaki Lycia Yolu doğa sever sporcuların da bildiği gibi dünyanın en iyi trekking parkurları arasında yer alıyor. Parkurun bir kısmının Kabak Koyu sınırları içerisinden geçtiğini size söylersek eminiz ki Kabak'a neden cennetten bir köşe dediğimizi daha iyi anlamış olursunuz.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

2 - Alaçatı / İzmir

AlaçatıGüzel İzmir'in Çeşme ilçesine bağlı bu belde; bembeyaz evleri, Arnavut kaldırımlı sokakları, meyhaneleri, balıkçıları, misafirperver halkı, mavisi, yeşili… Alaçatı saymakla bitmeyen güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Özellikle bakmaya doyamayacağınız ve hangisinde konaklamak isteyeceğinize bir türlü karar veremeyeceğiniz butik otelleri ile dikkat çekiyor. Alaçatı'daki birbirinden güzel bu butik otellerde konaklamak için mutlaka erken rezervasyon yaptırmanızı ayrıca öneririz. Aksi taktirde yaz sezonunda bu tesislerde yer bulabilmeniz neredeyse imkansız.

Alaçatı Golden Resort

  Tatil Oteli
 • Alaçatı /
 • Çeşme /
 • İzmir
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

3 - Kaş / Antalya

kaşAntik Likya bölgesinin küçücük liman kenti Kaş, Antiphellos Antik Kenti'nin en güzel kalıntılarından olan tiyatrosu ve kaya mezarları ile daracık sokaklarındaki kafeleri, balık restoranları, eğlence merkezleri, limanı ve birbirinden kaliteli küçük otelleri ile tatilcilerin göz bebeği. Sizler de yaz aylarında oldukça yoğun bir sezon geçiren Kaş'ta tatil yapmayı planlıyorsanız erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Club Barbarossa Hotel & Villas

  Otel
 • Çukurbağ Yarımadası /
 • Kaş /
 • Antalya
0850 600 86 91

Tesis Fiyatı

10 Temmuz 2022 giriş oda fiyatı

3200 TL

En Uygun Fiyata Git

4 - Kelebekler Vadisi / Muğla

kelebekler vadisiBabadağ'ın yemyeşil derin kanyon duvarları arasına gizlenmiş ve dış dünyadan tamamen izole olan bir vadi. Vadinin denizle buluştuğu yerde ise çakıl taşlarından oluşan bir plaj var. Kelebekler Vadisi'nde imar yasak olduğundan dolayı otel binası bulunamamaktadır. Sadece koyun içerisinde bungalovlardan bir konaklama birimi var. Bu bungalovlarda kalmak istemezseniz çadırınızı kapıp koyda kamp kurabilirsiniz. Ancak çadır kampı bize göre değil diyorsanız biraz acele edin çünkü bungalovlarda konaklayabilmek için erken rezervasyon yaptırmanız şart.

5 - Bozcaada / Çanakkale

bozcaadaÇoğunlukla yöre halkının işlettiği ve az sayıda bulunan konaklama tesisleri ile Bozcaada otelleri, yaz sezonunda tam doluluk oranına ulaşmakta. Bu nedenle özellikle haziran, temmuz, ağustos ayları, bağ bozumu festivali ile bayram tatilleri zamanlarında erken rezervasyon yaptırmayanlar Bozcaada'da konaklama yapamamakta. Öyle ki restoranlara dahi erken rezervasyon yaptırmak gerekmektedir keyifli bir akşam yemeği yemek için.

Mauna Otel

  Tatil Oteli
 • Bozcaada Merkez /
 • Bozcaada /
 • Çanakkale
0850 600 86 91
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

6 - Ayder / Rize

Ayder YaylasıKaradeniz'in yemyeşil yüksekliklerinde bulunan Ayder Yaylası her mevsim konuklarını bambaşka bir görüntü ve manzara ile karşılar. Kış aylarında üstüne örttüğü bembeyaz örtüyü bahar ve yaz aylarında kaldırarak yeşile boyar dört bir yanını ve ortaya çıkarır eski ahşap evlerini. Bu doğada ve restore edilmiş, eski, ahşap yayla evlerinde konaklamak istiyorsanız elinizi hızlı tutun ve Ayder otelleri kategorisinde size en uygun tesise karar vererek rezervasyonunuzu tamamlayın. Tamamlayın ki, dilediğiniz tesiste dilediğiniz zaman aralıklarında bu masalsı topraklarda tatilinizi yapın.

Ayder Resort Hotel

  Otel
 • Ayder Yaylası /
 • Çamlıhemşin /
 • Rize
0850 600 86 91

Tesis Fiyatı

10 Temmuz 2022 giriş oda fiyatı

1462 TL

En Uygun Fiyata Git

7 - Dalyan / Muğla

dalyanTürkiye'den çok uzaklarda hani şu ünlü belgesel kanallarına konu olan yerler var ya; sazlıklarından içinden, kum tepeciklerinin arasından geçtikleri. İşte tam da böyle bir yer Dalyan. Çok uzak diyarlarda değil. Yanı başımızda. Muğla Ortaca'da. Ortaca ayrıca koruma altında bulunan ve imar politikaları ile her yıl dikkatleri üzerine çeken İztuzu Plajı'na da ev sahipliği yapıyor. Belgesel tadında, doğanın kucağında, yavru caretta carettalar ile bir tatil istiyorsanız tıklamanız gereken yer; Dalyan otelleri.

Midas Pansiyon

  Pansiyon
 • Ortaca /
 • Muğla
0850 600 86 91
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

8 - Assos Antik Liman / Çanakkale

Assos Antik LimanGeçmişin tozlu sayfalarından günümüze yadigar kalan Assos Antik Liman bölgesi, küçük butik otelleri ve restoranları ile konuklarına ev sahipliği yapıyor. Assos Antik Liman'da hizmet veren ve eski taş binalardan oluşan oteller ve restoranlar, zamanında palamut depoları imiş. Şimdilerde ise bu taş palamut depoları yerini, tarihi atmosferini koruyan butik tarzda otellere ve balık restoranlarına bırakmış durumda. Az sayıda konaklama tesisi yer alan Assos Antik Liman otelleri için harekete geçin ve rezervasyonunuzu yaptırın.

Assos Nazlıhan & Spa Otel

  Özel Belgeli
 • Çanakkale
0850 600 86 91
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

9 - Şirince / İzmir

ŞirinceÜzüm bağlarından elde edilen şarabı, yemyeşil doğası, şeftali bahçeleri geçmişin izleri ile günümüze gelen Şirince. Dünya yıkılsa Şirince yıkılmaz sözünü destekler nitelikteki bu şirin köy sadece yaz aylarının değil bahar aylarının da kaçamak destinasyonlarından biri. Huzur dolu bu köyde bedeninizi dinlendirirken ruhunuzu da dinlendirmek istiyorsanız acele edin ve şirin mi şirin Şirince otelleri kategorisinde yer alan tesislerden birine rezervasyonunuzu hemen yaptırın.

Sihirbazın Evi

  Otel
 • Şirince Mah /
 • Selçuk /
 • İzmir
0850 600 86 91

Tesis Fiyatı

10 Temmuz 2022 giriş oda fiyatı

1128 TL

En Uygun Fiyata Git
*2016 yazı için bu bölgelerde erken rezervasyonda en çok talep gören otellere yer verilmiştir.
Güncel erken rezervasyon otellerinin fiyatlarını buradan bulabilirsiniz.
1 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
1
/

-

Allahaşkına Rize ayderin artık cılkı çıktı,beton dolu ve komple araplara hitap ediyor

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)