Neredekal.com
Neredekal.com
Tatil Blog
Rota Önerileri
Alışveriş Tutkunlarına Özel: Antalya’nın AVM’lerini Keşfedin

Alışveriş Tutkunlarına Özel: Antalya’nın AVM’lerini Keşfedin

Paylaş
Seyhan Ahen  
Eklenme: 06 Haziran 2022
 • Son Güncellenme: 17 Mart 2023
Alışveriş Tutkunlarına Özel: Antalya’nın AVM’lerini Keşfedin
İÇİNDEKİLER:Turizm bakımından ülkemizin en güzide şehirlerinden biri olan Antalya, aynı zamanda büyükşehir olması itibariyle çeşitli alışveriş ihtiyaçları da bir hayli fazla oluyor. Gelişmiş şehirlerimizden olması nedeniyle alışveriş merkezi bakımından oldukça gelişmiş diyebiliriz. Bu yazımızda Antalya’daki alışveriş merkezlerinin listesini sizler için derledik. Antalya’daki alışveriş merkezleri listesi;

1- The Land of Legends Shopping Avenue, Serik

Çarpıcı dekorasyonu sayesinde bir alışveriş merkezi gibi hissettirmeyen bu alışveriş merkezinde, günün her saatinde açık havada alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Giyimden kozmetiğe, oyuncaktan elektroniğe birçok yerli yabancı markayı bünyesinde barındırması; eşsiz konseptiyle ziyaretçilerine hem hizmet açısından hem çeşitlilik açısından çeşitli imkanlar sağlıyor.

2- MarkAntalya AVM, Muratpaşa

Alışveriş Tutkunlarına Özel: Antalya’nın AVM’lerini Keşfedin

2013 yılında, açılan MarkAntalya, 55 bin metrekarelik alanda hizmet veriyor. Bünyesinde 155 mağaza bulunan alışveriş merkezinde, adeta bir lezzet şöleni yaşatan gurme restoranları, seçkin markaları ve keyifli eğlence deneyimi sunan alanlarıyla Antalya halkını bir arada buluşturuyor.

3- Shemall, Muratpaşa

Bünyesinde bulunan 21 markasıyla her kesimden ziyaretçi trafiği alan Shemall, müşterilerine kaliteli alışveriş imkanı sağlamayı amaçlıyor. Gastronomi açısından birçok iyi markayı bünyesinde bulunduran alışveriş merkezinde aynı zamanda giyim sektöründe köklü markalar da yer alıyor.

4- TerraCity, Muratpaşa

Global ve yerli birçok markayı bünyesinde barındıran TerraCity, Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde konumlanıyor. 180 mağazası ve restoran çeşitliliğiyle ziyaretçilerine hizmet veren TerraCity Antalya’nın ilgi çekici alışveriş merkezlerinden biridir.

5- Antalya Migros AVM, Konyaaltı

Alışveriş Tutkunlarına Özel: Antalya’nın AVM’lerini Keşfedin

2001 yılında Antalya’nın ilk alışveriş merkezi olarak kapılarını açmıştır. 32 bin metrekarelik alanında yerli ve yabancı birçok markayı bünyesinde barındıran Migros Alışveriş Merkezi aynı zamanda kültürel, sosyal etkinlikleriyle eşgüdümlü olarak alışveriş deneyimi yaşatıyor.

6- Agora Antalya AVM, Kepez

75 bin metre karelik alanı olan Agora Alışveriş Merkezi’nde global ve yerli birçok marka bulunuyor. Yapısı itibariyle ferah, rahat bir alışveriş deneyimi sunan alışveriş merkezinde giyimden teknolojiye; eğlenceden yeme-içmeye birçok kategoriden alan bulunuyor.

7- Erasta AVM, Kepez

40 bin metre karelik alan üzerine inşa edilen Erasta Antalya, 55 mağazayı bünyesine bulunduruyor. Süs havuzu, yeşil peyzaj alanı ve dünya markalarıyla, Antalya’nın gerek yerli gerek yabancı ziyaretçilerine konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

8- ÖzdilekPark AVM, Kepez

Antalya’nın Kepez ilçesinde konumlanmış alışveriş merkezinde, yeme-içme alanı genişliği, marka ve çocuk oyun alanları çeşitliliği bir hayli fazla. Sosyal ve eğlence alanlarının aynı zamanda üniversiteye yakınlığıyla öğrencilerin en uğrak noktalarından birisi.

9- Mall of Antalya, Kepez

Alışveriş Tutkunlarına Özel: Antalya’nın AVM’lerini Keşfedin

Alışveriş, kültür-sanat ve eğlenceyi tek bir çatı altında toplayan Mall of Antalya; MOA Gösteri Merkezi, MOA Sanat Galerisi, MOA Sahne ve Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi Cinetech ile alışveriş anlayışına farklı bir değer katmayı amaçlıyor. 4 bin metre karelik yeme- içme alanıyla 1600 metre karelik kapalı çocuk oyun alanı bulunan alışveriş merkezinde 7’den 70’e herkesin alışveriş yapabileceği kadar mağaza çeşitliliği de bulunuyor.

10- Kipa AVM, Kepez

Antalya’nın Kepez ilçesine konumlanan Kipa Alışveriş Merkezi, Türkiye’nin birçok noktasında olduğu gibi Antalya’da da faaliyetini sürdürüyor. Giyim, elektronik, dekorasyon gibi birçok kategoride hizmet sunan Kipa Alışveriş Merkezi Antalya’nın önemli alışveriş noktalarından birisi.

Antaya'nın birbirinden güzel otellerini öğrenmek için aşağıya bakabilrsiniz;

Giriş
07.04.23
Çıkış
08.04.23
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Benzer Yazılar

2023 İstanbul Sahur Mekanları

2023 İstanbul Sahur Mekanları

Seyhan Ahen 
16.04.2022
2023 Ankara Sahur Mekanları

2023 Ankara Sahur Mekanları

Seyhan Ahen 
16.04.2022
2023 Bursa Sahur Mekanları

2023 Bursa Sahur Mekanları

Seyhan Ahen 
16.04.2022