Alışveriş Tutkunlarına Özel: Antalya’nın AVM’lerini Keşfedin, Türkiye

Alışveriş Tutkunlarına Özel: Antalya’nın AVM’lerini Keşfedin

Yorum Yok

Rota Önerileri İncigül Semiz

Alışveriş Tutkunlarına Özel: Antalya’nın AVM’lerini Keşfedin
Turizm bakımından ülkemizin en güzide şehirlerinden biri olan Antalya, aynı zamanda büyükşehir olması itibariyle çeşitli alışveriş ihtiyaçları da bir hayli fazla oluyor. Gelişmiş şehirlerimizden olması nedeniyle alışveriş merkezi bakımından oldukça gelişmiş diyebiliriz. Bu yazımızda Antalya'daki alışveriş merkezlerinin listesini sizler için derledik. Antalya'daki alışveriş merkezleri listesi;

1- The Land of Legends Shopping Avenue, Serik

Çarpıcı dekorasyonu sayesinde bir alışveriş merkezi gibi hissettirmeyen bu alışveriş merkezinde, günün her saatinde açık havada alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz. Giyimden kozmetiğe, oyuncaktan elektroniğe birçok yerli yabancı markayı bünyesinde barındırması; eşsiz konseptiyle ziyaretçilerine hem hizmet açısından hem çeşitlilik açısından çeşitli imkanlar sağlıyor.

Amon Hotels Belek

  Otel
 • Kadriye Mah /
 • Serik /
 • Antalya
0242 922 05 21

Tesis Fiyatı

30 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

2061 TL

En Uygun Fiyata Git

2- MarkAntalya AVM, Muratpaşa

Alışveriş Tutkunlarına Özel: Antalya’nın AVM’lerini Keşfedin2013 yılında, açılan MarkAntalya, 55 bin metrekarelik alanda hizmet veriyor. Bünyesinde 155 mağaza bulunan alışveriş merkezinde, adeta bir lezzet şöleni yaşatan gurme restoranları, seçkin markaları ve keyifli eğlence deneyimi sunan alanlarıyla Antalya halkını bir arada buluşturuyor.

3- Shemall, Muratpaşa

Bünyesinde bulunan 21 markasıyla her kesimden ziyaretçi trafiği alan Shemall, müşterilerine kaliteli alışveriş imkanı sağlamayı amaçlıyor. Gastronomi açısından birçok iyi markayı bünyesinde bulunduran alışveriş merkezinde aynı zamanda giyim sektöründe köklü markalar da yer alıyor.

  Array
  0242 922 05 21
  Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

  4- TerraCity, Muratpaşa

  Global ve yerli birçok markayı bünyesinde barındıran TerraCity, Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde konumlanıyor. 180 mağazası ve restoran çeşitliliğiyle ziyaretçilerine hizmet veren TerraCity Antalya'nın ilgi çekici alışveriş merkezlerinden biridir.

  5- Antalya Migros AVM, Konyaaltı

  Alışveriş Tutkunlarına Özel: Antalya’nın AVM’lerini Keşfedin2001 yılında Antalya'nın ilk alışveriş merkezi olarak kapılarını açmıştır. 32 bin metrekarelik alanında yerli ve yabancı birçok markayı bünyesinde barındıran Migros Alışveriş Merkezi aynı zamanda kültürel, sosyal etkinlikleriyle eşgüdümlü olarak alışveriş deneyimi yaşatıyor.

  6- Agora Antalya AVM, Kepez

  75 bin metre karelik alanı olan Agora Alışveriş Merkezi'nde global ve yerli birçok marka bulunuyor. Yapısı itibariyle ferah, rahat bir alışveriş deneyimi sunan alışveriş merkezinde giyimden teknolojiye; eğlenceden yeme-içmeye birçok kategoriden alan bulunuyor.

  Deniz Boutique Hotel Konyaaltı

   Otel
  • Gürsu Mah /
  • Konyaaltı /
  • Antalya
  0242 922 03 90

  Tesis Fiyatı

  30 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

  700 TL

  En Uygun Fiyata Git

  7- Erasta AVM, Kepez

  40 bin metre karelik alan üzerine inşa edilen Erasta Antalya, 55 mağazayı bünyesine bulunduruyor. Süs havuzu, yeşil peyzaj alanı ve dünya markalarıyla, Antalya'nın gerek yerli gerek yabancı ziyaretçilerine konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

  8- ÖzdilekPark AVM, Kepez

  Antalya'nın Kepez ilçesinde konumlanmış alışveriş merkezinde, yeme-içme alanı genişliği, marka ve çocuk oyun alanları çeşitliliği bir hayli fazla. Sosyal ve eğlence alanlarının aynı zamanda üniversiteye yakınlığıyla öğrencilerin en uğrak noktalarından birisi.

  Antalya Kültür Pansiyon

   Pansiyon
  • Ahatlı /
  • Kepez /
  • Antalya
  0850 602 53 75

  Tesis Fiyatı

  30 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

  349 TL

  En Uygun Fiyata Git

  9- Mall of Antalya, Kepez

  Alışveriş Tutkunlarına Özel: Antalya’nın AVM’lerini KeşfedinAlışveriş, kültür-sanat ve eğlenceyi tek bir çatı altında toplayan Mall of Antalya; MOA Gösteri Merkezi, MOA Sanat Galerisi, MOA Sahne ve Türkiye'nin en büyük sinema kompleksi Cinetech ile alışveriş anlayışına farklı bir değer katmayı amaçlıyor. 4 bin metre karelik yeme- içme alanıyla 1600 metre karelik kapalı çocuk oyun alanı bulunan alışveriş merkezinde 7'den 70'e herkesin alışveriş yapabileceği kadar mağaza çeşitliliği de bulunuyor.

  10- Kipa AVM, Kepez

  Antalya'nın Kepez ilçesine konumlanan Kipa Alışveriş Merkezi, Türkiye'nin birçok noktasında olduğu gibi Antalya'da da faaliyetini sürdürüyor. Giyim, elektronik, dekorasyon gibi birçok kategoride hizmet sunan Kipa Alışveriş Merkezi Antalya'nın önemli alışveriş noktalarından birisi.

  Antaya'nın birbirinden güzel otellerini öğrenmek için aşağıya bakabilrisiniz;

  Popüler Blog Başlıkları

  Son İncelenenler
  E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)