2011 Yılının Parlayan Yıldızı: Gökçeada, Turlar - Geziler

2011 Yılının Parlayan Yıldızı: Gökçeada

Turlar - Geziler - - tarafından eklendi. 0 Yorum

2011 Yılının Parlayan Yıldızı: Gökçeada

Türkiye'nin en büyük adası olan Gökçeada, su üstü ve su altı doğal güzellikleri ile 2011 yılının parlayan yıldızı olmaya aday…...

Sörf yapmaya elverişli rüzgarı, dalgıçları cezbeden hareketli su altı dünyası ve bunlarla birlikte dinlenmek isteyenler için tertemiz koylara sahip olan Gökçeada, kıymetli değişikliklere sahne oluyor. Yılın ilk aylarında Cittaslow hareketine kabul edilen Gökçeada, öncelikle huzurlu ve değerlerini koruyan bir belde olduğunu kanıtladı.

Bu hafta içerisinde ise Anadolu Jet ve Borajet'in birlikte hareket etmesi ile Gökçeada'ya hava yolu ile ulaşımın da kapıları açıldı. Gökçeada Uçak Seferleri, Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan perşembe günleri 08:15'te, cumartesi günleri ise 15:30'da gerçekleşecek. Gökçeada'ya deniz ulaşımının yanında artık bu adayı keşfetmek için daha pratik olan bu seçeneği değerlendirmek de fayda var.

Gökçeada'nın kazandığı bu değerlerin yanı sıra düzenlenen etkinlikler ve yarışmalar da adaya olan talebi arttırıyor. 22 - 24 Temmuz arasında gerçekleşecek olan 3. TÜDAV Gökçeada Deniz Parkı Su Altı Fotoğraf Yarışması bunlardan bir tanesi. 22 Temmuz cuma günü yarışmacıların saat 16:00'da isimlerini kaydetmesi ile başlayacak olan yarışma, 23 Temmuz günü fotoğraf çekimleri ile devam edecek. 24 Temmuz sabah 10:00'da ise sonuçların açıklanması ile fotoğraf yarışması son bulacak.

Gökçeada

En az 2 yıldız seviyesine sahip olması gereken bu yarışmaya tüm katılımcılar ücretsiz katılabilecek ancak 30 kişi sınırlaması mevcut. Tüm ekipmanlarını, ulaşım ve konaklama imkanlarını kendileri karşılayacak olan yarışmacıların konaklayacağı oteller ise;


3 tarafı denizlerle çevrili olan Gökçeada'dan harika fotoğraflar çıkacağına inanıyor ve bu kareleri heyecanla bekliyoruz. Eğer siz de Gökçeada'nın doğasında bulunmak, atmosferini yaşamak istiyorsanız Gökçeada'da dalış yaparak ve otantik mekanlarında eşsiz lezzetlerini tadarak işe başlamalısınız.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Son İncelenenler