Bitlis Apartları

En iyi 16 apart otel, en uygun fiyatlar

Bitlis Apart Otel Fiyatları

Tarih boyunca önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve onların önemli merkezlerinden bir olan Bitlis, ülkemizin turizm potansiyeli yüksek şehirlerinden biridir.

Genelinin arkadaş grupları ve aile ile konaklamalar için tercih edildiği Bitlis apart otelleri uzun süreli konaklamalar için de avantaj sağlamaktadır. İster seyahat ister iş amaçlı bölgede bulunan herkesin gönül rahatlığıyla konaklayacağı tesisler, yılın her mevsimi misafirlerine hizmet vermektedir.

Bizim Test Tesis şŞiİıIçÇöÖüÜ Tatvan

Bitlis - Apart Otel - 18 Misafir Yorumu

Bu tesis Neredekal.com tesis testleri için ha"zırlanmış bir test platformudur. Bu sayfada yazanlar test amaçlı yaratılmış varsayımsal bilgilerdir ve doğru değildir. Dahası böyle bir tesis de yoktur...

Bitlis şehri, engin bir tarihsel potansiyelin sahibidir ve tarih boyunca Urartular'dan başlayıp, Osmanlılar'a kadar uzanan çeşitli medeniyetlerin uğrak yeri olmuştur.

Tesislere göre farklılık gösterse de Bitlis apart otellerinin büyük bir kısmında mutfak, oturma alanı ve özel banyo yer almaktadır. Havluların ve mutfak gereçlerinin temin edildiği tesislerde sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerinizi hazırlama olanağı mevcuttur.

Bitlis apart otel fiyatları ise diğer tesislerle kıyaslandığında oldukça uygun fiyatlarıyla ön plana çıkmaktadır. Bütçenizi sarsmayacak aralığı ile Bitlis apart otel fiyatlarına sitemiz üzerinden ulaşabilir, tesislerle hemen iletişime geçerek rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Yeni yapılan ve yeni mimarinin izlerini taşıyan Bitlis otellerinin dışında eski birkaç yapı da Bitlis'te otel olarak hizmet vermektedir. Bitlis otel fiyatları otelin yeni veya eski yapı oluşuna göre çeşitlilik göstermektedir.

Genelde merkezde toplanan otellerin yanı sıra özellikle kışın kış sporlarına yönelik hizmetler veren oteller de mevcuttur şehirde.

Türkiye'nin en eski kayak tesislerinden birine sahip olan ilde, kayak evi de bulunmaktadır.

Ayrıca bölgede kaplıca otelleri de mevcuttur.

Bitlis Apartları ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Bitlis için 66 TL den başlayan fiyatlar çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 7533 TL dir

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Bitlis otellerinde 66 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları,66 TL den ve ortalama otel fiyatları 7533 TL arasında değişiyor.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Bitlis otellerinde 66 TL den başlayan fiyatlarla oda buldu. 3 yıldızlı otel fiyatları 166 TL ve ortalama otel fiyatları 7533 TL arasında değişiyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Tatvan, Güroymak, Bitlis Merkez semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.

Bitlis Apart Otel Yorumları

10

Bizim Test Tesis şŞiİıIçÇöÖüÜ

Özkan Hacıoğlu - 22 Temmuz 2019, Pazartesi 17:05

Özkan Hacıoğlu tarafından...

Konpara test süreci için deneme yapıyoruz. Konpara test süreci için deneme yapıyoruz. Konpara test süreci için deneme yapıyoruz. Konpara test süreci için deneme yapıyoruz. Konpara test süreci için deneme yapıyoruz.