Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Çilingoz Plajı

+ 5 Fotoğraf
2/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
16 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Çilingoz Plajı Hakkında

İstanbul’da denize girilebilecek yerlerin ilk sıralarında bulunan Çilingoz Plajı, Çatalca ilçesine 65 kilometre uzaklıktadır. Sıcak yaz aylarında Çilingoz Plajı’na günübirlik gidebilir veya birkaç gün kamp kurabilirsiniz. Şehrin bozulmamış bir doğasını gözler önüne seren plaj, son zamanlarda oldukça ünlendi. Fakat hafta içine göre hafta sonu daha kalabalık oluyor. Eğer gitmeyi planlıyorsanız özellikle hafta içi gitmenizi öneririz. Sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da biraz olsun kalabalıktan kaçmak için Çilingoz’u tercih edebilirsiniz. Deniz, orman ve gölün arasında ruhunuzu dinlendirebileceğiniz plaj, Çatalca’nın Binkılıç Beldesi’nde bulunuyor. Konaklama seçenekleriniz için İstanbul otelleri sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Yorum / Değerlendirme

2/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
16 değerlendirme
Çilingoz Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
15.11.2020
Misafir
Bence çok mükemmel
merhaba bence çok mukemel bir yer doğa deniz ve göl. bence 500tl olması lazm
5/5 Mükemmel
Yorum puanı 1Yorum puanı 2Yorum puanı 3Yorum puanı 4Yorum puanı 5
24.08.2020
Misafir
Tavsiye ederim
Merhaba 24/08/2020 tarihinde yani dün ailecek gittik,istanbulun diğer planlarına göre daha temiz ve daha sakin ,yorumlarda cok şikayet olması beni şaşırttı, kumsal da denizde tertemiz.sadece deniz böceği vardı onlar da ısırmıyorlar.birde denizi biraz dalgalı.istanbulda böyle güzel bir denize ilk defa gittim tavsiye ederim
0/5 Çok Kötü
16.08.2020
Misafir
Çok aşırı pahalı
Resmen plajı pislik götürüyo çok aşırı pahalı dava açıcam sabah girdim jandarma denize girme yasagı. Var dedi 130 tl giriş ücreti aldılar 1 saat sonra çıktık paramızı iade istedik vermediler haram olsun çoluk çocugumun rızkını helal etmiyorum ahirette dünyada kalmasın allaha havale ediyorum
0/5 Çok Kötü
03.08.2020
Misafir
Giriş çok pahalı
Giriş ücreti araç başı 98 TL çok pahalı dahada önemli olan denizde bir tür amfibi böcek var ve devamlı ısırıyor. Çok tehlikeli. Çoluk çocuk su yutar illaki ve bu böceklerden de yutma ihtimalleri var. Kesinlikle araştırılmalı ve sorun çözülmeden çilingoz plajı kullanılmamalı!!!
2/5 Ortalama
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
02.08.2020
Misafir
Kalabalık
Olumlu yanları:Doğa, orman, plaj çok güzel. Deniz öğlene kadar mükemmel. WC ler sürekli temizleniyor ve yeterli. Marketi var. Fiyat uygun (1gün-hususi oto için 33 TL), deniz güvenliği mükemmel, jandarma sürekli mevcut Olumsuz Yanları :Denizde seni ısıran tuhaf bir deniz canlısı var, öğleden sonra daha da çoğalıyor. 2 defa gittim, 2 sindede zift geldi. Ayaklarımız zift oldu. Hafta sonları aşırı kalabalık oluyor. Duşlar yetersiz, sürekli sıra var ve duş suyu buz gibi. Soyunma kabini 1 tane. (NOT:İşletmeci firmamız lütfen duş ve soyunma kabinleri için biraz maliyet ile sayıyı ve kaliteyi artırması lazım.) Aile yeri diye yönlendirildiğimiz yerlerde Alkol alan, küfür eden, yüksek sesle müzik dinleyen ve bağıran genç gruplar çok rahatsız edici. (NOT:işletmeci firmamız gerçekten Aile Yerleri tahsis etmelisiniz. )
Daha fazla yorum gör