Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Çilingoz Plajı

+ 5 Fotoğraf
2/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
16 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretli
Telefon

Çilingoz Plajı Hakkında

İstanbul’da denize girilebilecek yerlerin ilk sıralarında bulunan Çilingoz Plajı, Çatalca ilçesine 65 kilometre uzaklıktadır. Sıcak yaz aylarında Çilingoz Plajı’na günübirlik gidebilir veya birkaç gün kamp kurabilirsiniz. Şehrin bozulmamış bir doğasını gözler önüne seren plaj, son zamanlarda oldukça ünlendi. Fakat hafta içine göre hafta sonu daha kalabalık oluyor. Eğer gitmeyi planlıyorsanız özellikle hafta içi gitmenizi öneririz. Sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da biraz olsun kalabalıktan kaçmak için Çilingoz’u tercih edebilirsiniz. Deniz, orman ve gölün arasında ruhunuzu dinlendirebileceğiniz plaj, Çatalca’nın Binkılıç Beldesi’nde bulunuyor. Konaklama seçenekleriniz için İstanbul otelleri sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.

Yorum / Değerlendirme

2/5
Ortalama
Neredekal Değerlendirme
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
16 değerlendirme
Çilingoz Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
22.08.2018
Fevzi Kanık
Gitmeye değmez
Giriş 81TL. Sahil çöplük, yollar delik deşik. Gitmeye değmez bir yer bence. Giden bin pişman.
2/5 Ortalama
Yorum puanı 1Yorum puanı 2
23.08.2018
Kıymet nas
Hizmet sıfır
Beğenmedim. Salı öğlen giriş yaptık, perşembe sabah çıktık. 3 günlük 136 TL para aldılar 2 gün kalmaya. Her yer pis, sahil, kumlar facia, pis, ayaklarımıza odun parçacıkları, vs. batıyor. Sadece en dipte denize giriliyor. Diğer yerler yasak, dalga çok, denize girilen kumsal eğimli. Yok ya, o kadar paraya hizmet sıfır. Bir tek cankurtaran deniz korumaları çok iyi, denize girenlerle çok ilgileniyorlar.
0/5 Çok Kötü
25.08.2018
ERCAN YAŞAR
Giriş 55 TL
Giriş 55 TL dediler, girmeden geri döndüm. Ya böyle bir şey yok. Allah’ın denizini, gölgesini satıyorlar. Yazık.
1/5 Kötü
Yorum puanı 1
02.09.2018
birgul pamuk
Hizmet sıfır
Giriş ücreti çok pahalı ve hizmet sıfır, her yer çok pis. Duş, WC iyi değil. Ayrıca denizde kırkayağa benzeyen böcekler vardı, ısırıyorlar diye giremedik.
0/5 Çok Kötü
04.09.2018
İlyas ilyas
Her yer pislik içinde
Berbat bir yer. Sadece para almayı biliyorlar. Başka da bir şey yok. Her yer pislik içinde. Denizi çok kötü. Gitmeyi düşünen varsa şiddetle geri kaçsın.
Daha fazla yorum gör