Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Ulupınar Otelleri

Ulupınar için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Ulupınar Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Antalya'nın tarihi ve turistik öneme sahip olan yeri Olimpos mevkiye bağlıdır Ulupınar.

Küçük bir yerleşim yeri olan Ulupınar'ın sınırları içerisinde dört adet mahalle ve bir adet yayla vardır. Ulupınar ve Çıralı mahalleleri turizme hizmet veren iki mahalledir. Ulupınar'a bağlı Üç Oluk Yaylası ise yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında serinlemek isteyen tatilcilerin akın ettiği bir yayladır. Turistik tesisleri ile ünlü Ulupınar eşsiz doğal güzelliklerine ev sahipliği yapmaktadırlar.

Dağlardan doğup Ulupınar'a ulaşan oradan da Akdeniz'e kavuşan derelerin çağlayan buz gibi soğuk suyunun izlediği yol üzerinde pek çok restoran ve Ulupınar otelleri bulunmaktadır. Bu güzellikleri keşfetmek için gelenlerin konaklamada tercih ettiği Ulupınar otelleri yanında yer alan restoranlar yaz ve kış aylarında tıklım tıklım olmaktadır. Tüm yıl boyunca gelen yerli ve yabancı turistlere, doğal ortamda yetişen alabalık, deniz ürünleri, sac kavurma ve sıcak soğuk yiyecekleriyle hizmet veren restoranların lezzeti dilden dile dolaşmaktadır.

Ulupınar otelleri içerisinde farklı kategorilerde, konaklama hizmeti veren tesisler yer almaktadır. Bu tesisler yıl boyunca gelen yerli ve yabancı misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı görev edinmiştir. Ulupınar otelleri doğa ile uyumunu bozmamış beton binalardan ziyade ağaç evlerden oluşmaktadır. Ağaç evlerde aranılan her türlü konfor bulunmaktadır.

Sizler de farklı bir konaklama alternatifi arıyorsanız Ulupınar otelleri içerisinde yer alan tesislerden ağaç evlere sahip yerleri tercih edebilirsiniz. Doğa ile içi içe ve doğadan kopmadan bir konaklama için Ulupınar otelleri tam aradığınız gibi. Ulupınar otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com sitesinde yer almaktadır. Ayrıca beğendiğiniz tesise erken rezervasyon yaptırmak da mümkündür.

Toros Dağları'nın zirvelerinden doğup gelen ve yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında bile buz gibi akan suyu ile bilinen Ulupınar, doğanın bir parçası olmak isteyenleri buraya çağırmaktadır.

Ulupınar Köyü, Akdeniz Bölgesi'nde bulunan Antalya iline bağlıdır. Ulupınar'a Antalya - Kumluca karayolu üzerinde ilerlerken Kemer ilçesini geçtikten sonra, Olimpos - Çıralı sapağına gelmeden önceki sapaktan ayrılarak ulaşılır. Antalya – Kumluca anayolundan Ulupınar yoluna girildiği andan itibaren buram buram etrafı saran çam kokusu ile Toros Dağları'ndan gelerek akan buz gibi su, yol boyunca gelenlere eşlik etmektedir.

Ulupınar mevki yaz sezonunda özellikle, her gün en az beş yüz yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Ulupınar Likya - Olimpos yolu ile de kesişmektedir. Ulupınar'da e farklı turizm etkinliklerinde birisi de balık tutmaktır. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turist, özellikle Ulupınar'a gelerek buz gibi akan dereye yapılmış alabalık havuzlarından yiyeceği balığı tutmaktan çok büyük bir keyif almaktadır.

Doğası ve sahip olduğu tarihi dokusu ile Ulupınar Köyü içerisinde farklı kategorilerde bulunan tesislerde konaklama yapılabilmektedir. Ulupınar otel fiyatları tatilin de başladığı yaz mevsiminde bir miktar artmaktadır.

Ulupınar mevki, restoranları ve ağaç evlerden oluşan tesisleri ile ünlüdür. Mevkide Akdeniz mutfağının tüm güzelliklerini misafirlerine sunan restoranların hepsi şelalelerin ve derelerin üzerine yerleştirdikleri oturma alanları ile hizmet vermektedir.

Yaz sezonunda bölge insanının ve turistlerin akın ettiği bu köy en yoğun dönemini yaz aylarında yaşamaktadır. Bu yoğunluğun etkisi ile de kış sezonuna oranla yaz sezonunda da Ulupınar otel fiyatları artmaktadır.

Ulupınar otel fiyatları tesislerin bulunduğu kategoriye göre de farklılaşmaktadır. Ayrıca tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler de Ulupınar otel fiyatları üzerinde etkilidir.

Bölgedeki tesisler tüm yıl boyunca yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. Ulupınar mevkide konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz konaklamak istenilen otele erken rezervasyon yaptırmalarıdır. Erken rezervasyon fırsatları sunan bazı tesislerde Ulupınar otel fiyatları daha ekonomik olmaktadır.

Ulupınar otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Tropik Ağaç Evler
Tropik Ağaç Evler

-

Odaları güzel

Sessiz, sakin ve eğlenceli bir yer. Odaları güzel, ortamı güzel, yemekleri çok çok güzel. Personeli son derece ilgili. Kafa dinlemeye birebir bit yer. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tropik Ağaç Evler
Tropik Ağaç Evler

-

Harika bir yer

Bence harika bir yer. Hem restoran hem bungalov odaları, serin, geniş, klimalı her şeyi var. Yemekleri de mükemmel ötesi. İşletme sahibine teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tropik Ağaç Evler
Tropik Ağaç Evler

-

Serinliği ve doğallığı yaşamak için

Muhteşem bir hafta sonu geçirdik. Yaz sıcağında serin ve doğal bir köşe... Herkese tavsiye ediyorum. Yemekler harika ve ucuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tropik Ağaç Evler
Tropik Ağaç Evler

-

Mükemmeli düşündük hüsrana uğradık

Kesinlikle her türlü ihtiyacınızın pazarlığını yapmadan gitmeyin. Tam pansiyonun ne demek olduğu konusunda bilgi sahibi değiller. Daha çok bir restaurant havasında dizayn edilmiş, bunun için de kafalar bu şekilde çalışıyor. Gitmeden memnun kalacağımızı taahhüt etmelerine rağmen en fazla 3 saat dayanabildik. Bence yemek yemeye bile gitmeyin.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)