Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Beldibi Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Beldibi Butik Otelleri

Beldibi için {{ (filteredHotels).length}} / 84 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Beldibi Butik Otelleri

Beldibi Butik Otelleri

Antalya'nın önemli turizm merkezlerinden olan Beldibi, her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Tatil keyfini katlamak isteyen misafirlerin tercihi Beldibi butik otelleri oluyor.

Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı olan Beldibi'nde yılın yaklaşık 9 ayı denize girilebiliyor. Turizm sezonunun uzun olması, bölgede farklı ve çok sayıda konaklama seçeneğinin bulunmasını da beraberinde getiriyor. Beldibi butik otellerinin yanı sıra 5, 4 yıldızlı ve apart oteller bölgedeki diğer konaklama seçenekleri olarak sıralanıyor. Beldibi butik otelleri fiyatları, sunduğu hizmete göre zaman zaman 5 yıldızlı otellerle yarışıyor.

Mart ve Ekim ayları, Beldibi butik otelleri en uygun fiyatlarının sunulduğu dönem olarak öne çıkıyor. Beldibi'nde konaklama alternatifi arayanlar Beldibi Otelleri sayfamıza da göz atabilirler.

Beldibi daha çok yabancı turistlerin geldiği bir tatil beldemiz. Genellikle her şey dahil seçeneğini tercih eden bu turistlerin bazıları Beldibi butik otellerinde de konaklıyor. Genellikle iki hafta olan konaklama süresi 3 aya kadar çıkabiliyor. Bu tip uzun süreli konaklamalarda Beldibi butik otelleri fiyatlarında indirim yapılabiliyor.

Havayolu, Beldibi butik otellerine gelen misafirlerin en sık kullandığı ulaşım şekli olarak karşımıza çıkıyor. Beldibi butik otelleri en uygun transfer seçeneklerini misafirlerine sunuyor. Bazı misafirler transfer yerine tatilleri boyunca kullanabilecekleri bir araç kiralamak istiyor. Beldibi butik otelleri bu durumda da konuklarına yardımcı oluyor. Bu tip hizmetler Beldibi butik otelleri fiyatlarına yansıtılmıyor.

Günübirlik tekne veya çevre turları, Beldibi butik otellerinde konaklayanların en çok tercih ettiği aktiviteler arasında yer alıyor. Beldibi butik otelleri en uygun tur seçeneklerini konuklarına sunuyor. Dileyen misafirleri için daha uzun soluklu tur programları da hazırlayan Beldibi butik otelleri fiyatlarına bu tür hizmetler genellikle dahil edilmiyor.

Beldibi butik otelleri fiyatları genellikle oda kahvaltı şeklinde belirleniyor. Sahile bölgesindeki Beldibi butik otellerinin çevresinde pek çok market, lokanta ve eğlence mekanı da yer alıyor.

Beldibi Butik Otelleri Fiyatları

Beldibi Butik Otelleri

Özellikle deniz sezonunun çok uzun olması ve tesis kalitesinin yüksekliği, Beldibi butik otelleri fiyatlarının ortalamanın üzerinde seyretmesini de beraberinde getiriyor. Buna rağmen, Beldibi butik otellerinde özellikle yaz aylarında erken rezervasyon yaptırmadan yer bulmak mümkün olmuyor. Beldibi butik otelleri en uygun fiyat seçeneklerini de erken rezervasyon yaptıran misafirlere sunuyor.

Plajı olan Beldibi butik otelleri, bölgedeki konaklama yarışında bir adım öne çıkıyor. Misafirler genellikle tesisten ayrılmadan denize girmenin keyfini yaşamak istiyor. Plaj hizmeti genellikle Beldibi butik otelleri fiyatlarına dahil oluyor ancak plajda yapılan harcamalar ekstra ücretlendiriliyor. Yine de kıyaslama yapıldığında Beldibi butik otelleri en uygun ücretlerle plaj hizmetini sunuyor.

Her şey dahil otellerle yarışan Beldibi butik otelleri bu yarışta dezavantajlı gibi görünse de hizmet kalitesi ile dengeyi sağlıyor. Örneğin, Beldibi butik otellerinin pek çoğunda çok özel lezzetlerin sunulduğu ala carte restoranlar yer alıyor. Spa, masaj, havuz gibi hizmetlerin de yer aldığı Beldibi butik otelleri en uygun koşullarla en kaliteli hizmeti misafirlerine sunmak için adeta yarışıyor.

Havuz hizmeti sunan Beldibi butik otelleri de çok tercih ediliyor. Vaktini plaj yerinde havuz başında geçirmek isteyen veya tuzlu sudan hoşlanmayan misafirler deniz yerine havuzu tercih ediyor. Havuzlu Beldibi butik otelleri fiyatları diğerlerine oranla daha yüksek olabiliyor.

Bölgede hava sıcaklığı özellikle yaz aylarında çok yüksek seyrediyor. Bu durum, klima ihtiyacını ortaya çıkarıyor. Beldibi butik otelleri odalarının pek çoğunda klima bulunuyor. Odalarda klima, televizyon, saç kurutma makinası ve geniş wi-fi ağı Beldibi butik otelleri fiyatlarına dahil hizmetler.

Beldibi Gezilecek Yerler

Beldibi Gezilecek Yerler

Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Beldibi, çok uzun bir gezilecek yerler listesine sahip. Tatil için Beldibi butik otellerinde konaklamayı seçenler için mini bir rehber hazırladık:


  • Beldibi Mağarası'nı gezin.
  • Bir tekne turu yapın ve Beldibi Kaya Sığınakları'nı keşfedin.
  • Phaselis Antik Kenti ve koyunda keyifli bir gün geçirin.

Beldibi Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Beldibi için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Beldibi otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Beldibi otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Tekirova, Kiriş, Kemer Merkez, Göynük, Çamyuva, Beldibi semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.