Başakşehir Günlük Daireler

En iyi 5 günlük kiralık daire, en uygun fiyatlar

Başakşehir Günlük Daire Fiyatları

Mega kent İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan ilçesi Başakşehir yeni yapılan binalarıyla modern bir ilçe olarak kendini göstermektedir. Başakşehir günlük kiralık daire ve rezidans evler ise bölgede en çok tercih edilen konaklama türleri olarak öne çıkmaktadır.

Başakşehir mega kentin gelişen ve değişen yüzü olarak dikkat çekmektedir. Yıl içinde gerek iş amaçlı gerekse de tatil amaçlı şehre gelenlerin konaklamada tercihi yeni havaalanına da yakın olmasıyla Başakşehir otelleri ve evleri arasından olmaktadır.

İstanbul gibi büyük bir şehirde olmasına rağmen pek çok tarihi ve doğal güzellik bulunuyor Başakşehir'de. Bu durum Başakşehir konaklamalarını oldukça keyifli kılıyor.

Başakşehir otellerinin yanı sıra günlük kiralık daireler ve rezidanslar da gelenler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Özellikle de kalabalık arkadaş grupları, aileler ya da evinin rahatını konaklamada da arayanlar Başakşehir günlük kiralık daireleri tercih etmektedir.

Başakşehir'de bulunan günlük kiralık rezidans ev ve daireler; 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve daha fazlasına da sahip olan evler vardır. Bu bölgede hizmet veren evlerin hepsi eşyalıdır. Konforlu mobilyalarla döşenmiş olan günlük kiralık daireler konukların evlerde vakit geçirirken ihtiyaç duyabilecekleri her şey düşünülerek temin edilmiştir.

Başakşehir'de bir de günlük kiralık villa ve müstakil villa evler de bulunmaktadır. Bu villa evler daha standart dairelere göre fazla yatak odasına sayısına sahip olabiliyor. Tüm evler gibi villalarda konforlu mobilyalarla dizayn edilmiştir. Günlük kiralık villa evler diğer günlük kiralık dairelerden gecelik konaklama fiyatının daha farzla olmasıyla ayrılmaktadır.

Başakşehir günlük kiralık rezidans ev ve daire fiyatları gecelik 150TL – 200TL'den başlayan fiyatlara sahiptir. Ancak Başakşehir günlük kiralık villa evlerin gecelik konaklama fiyatı ise 300TL - 350TL'den başlamaktadır.

Tüm günlük kiralık evlerin gecelik konaklama fiyatlarını ise bu sayfadan rahat rahat inceleyebilirsiniz. Ayrıca yine bu sayfadan tüm rezidans ve villa evlerin gecelik konaklama fiyatlarını bu sayfadan rahatça karşılaştırabilirsiniz.

Başakşehir günlük kiralık ev veya villalar bebekli ya da küçük çocuklu aileler için oldukça idealdir. Kalabalık aileler kadar kalabalık arkadaş gruplarının konaklaması için de ideal olan günlük kiralık evler otellere göre çok daha ekonomik ve ucuz konaklama fiyatlarına da sahiptir.

Başakşehir günlük kiralık ev ve havuzlu villalarda; split klima ile petekli ısıtma sistemi, en bir tane mobilyalı ve TV'li bir oturma odası, evin yatak odası sayısına bağlı olarak en az bir yatak odası, WC, banyo ve beyaz eşyalar ve mutfak gereçleriyle donatılmış bir mutfak bulunur.

Günlük kiralık evlerin birçoğu güvenlikli site içerisinde ya da özel bahçesi olan müstakil evlerden olduğu için ücretsiz otopark alanına sahip olabiliyorlar. Ayrıca tüm bu evlerde Wi – Fi erişimli internet ağı ücretsiz olarak sunmaktadırlar.

Başakşehir günlük kiralık daire sahibinden ucuz ve ekonomik olsun istiyorsanız, listelenen evlerin gecelik konaklama fiyatlarına Neredekal.com'un bu sayfasından tek tek bakabilirsiniz ve fiyatları ucuzdan pahalıya doğru bir sıralayabilirsiniz.

Başakşehir, çevresinde barındırdığı pek çok tarihi yapı ve doğal güzellikle konaklamak için oldukça keyifli alternatifler sunuyor. Sosyal yaşantının tam ortasında bulunan Başakşehir otelleri, misafirlerine her türlü imkanı sağlıyor.

Başakşehir'in geçmişinden miras kalan bu tarihi yapılar, Başakşehir otellerinde konakladığınız süre boyunca gezebileceğiniz yerler arasında bulunuyor. Özellikle Resneli Niyazi Bey'e ait olan Resneli Çiftliği, İstanbul'un ilk yerleşim yeri olan Yarımburgaz Mağarası ve baruthaneye su sağlamak için kurulmuş olan Şamlar Bendi, Başakşehir konaklamalarınıza ayrı bir hava katacak.

Tüm bunların yanı sıra Sular Vadisi, Bahçeşehir'de bulunan ve Türkiye'nin en büyük yapay göleti ile Şamlar Tabiat Parkı, Başakşehir'de huzurlu vakitler geçirebileceğiniz bölgeler arasında yerini alıyor.

Tüm bu sebepler doğrultusunda, Başakşehir otel fiyatları da kendi içlerinde değişkenlik gösteriyor. Bulundukları konuma ve verilen hizmete göre de değişen Başakşehir otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Genel olarak 2020 Başakşehir otel fiyatlarına baktığımızda ortalama 160 TL ile 170 TL olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de herhangi bir sebepten dolayı İstanbul'a gelmeyi planlıyorsanız, Başakşehir'i tercih edebilir ve bütçenize uygun bir Başakşehir otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Başakşehir otel fiyatlarından daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Başakşehir Günübirlik Daire Yorumları

10

Hampton by Hilton Kayaşehir

Hampton by Hilton Kayaşehir - 15 Temmuz 2014, Salı 16:24

Oldukça güzel bir ambiyans

Oldukça güzel bir ambiyansı ve de çabuk çözüme ulaşan güzel yüzlü personeli ile memnun olacağınıza eminim.