Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Balıklıgöl Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Balıklıgöl Butik Otelleri

Balıklıgöl için {{ (filteredHotels).length}} / 6 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Balıklıgöl Butik Otelleri

Balıklıgöl dini yönünden ötürü kutsal sayılan yerlerden olup yıl içerisinde binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Gelen turistler de konaklamada öncelikli olarak Balıklıgöl butik otelleri kategorisinde yer alan tesisleri tercih etmektedir.
Balıklıgöl, Güney Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Şanlıurfa şehir merkezinin güneybatısında yer alan ve İbrahim Peygamberin ateşe atıldığında düştüğü yer olarak bilinmektedir. Balıklıgöl'de iki adet havuz bulunmaktadır ve bu havuzlar, kutsal balıkları ve çevrelerindeki tarihi eserler ile Şanlıurfa'nın en çok ziyaretçi çeken yerlerindendir.

Şanlıurfa'ya tarihin izlerini sürmeye ve kutsal mekanları keşfetmeye gelen gezginlerin konaklamada tercih edebilecekleri pek çok otel kategorisi bulunmaktadır. Bu otel kategorileri içerisinde; konukevleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller ve Balıklıgöl butik otelleri listelenmektedir. Merkezi konumları, geleneksel mimariye sadık yapıları, kaliteleri ve rahat ortamlarıyla Balıklıgöl butik otelleri misafirlerini ağırlamaktadır.

Balıklıgöl butik otelleri bu özellikleri ile gelen yerli ve yabancı turistlerin ilk tercih ettiği otel kategorisi olmaktadır. Balıklıgöl butik otelleri yıl içerisinde en çok bahar ve yaz aylarında ziyaret edilmektedir. Bu sebeple bu aylarda Balıkgöl'ü ziyaret etmeyi konaklamada da Balıkgöl butik otelleri kategorisinde yer alan bir tesiste konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Balıklıgöl butik otel fiyatları en yoğun ve tatil dönemi olan yaz sezonunda diğer aylara oranla belli bir oranda artmaktadır. Beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Balıklıgöl butik oteline erken rezervasyon yaptırarak bu fiyat artışını ekarte edebilirsiniz.

Balıklıgöl Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Balıklıgöl için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Balıklıgöl otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Balıklıgöl otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.