Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Bahçeşehir Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Bahçeşehir Otelleri

Bahçeşehir için {{ (filteredHotels).length}} / 2 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Bahçeşehir Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

İstanbul'un gürültüden uzak, şehrin getirdiği stresli yaşamdan biraz sıyrılma imkanı bulabileceğiniz, ağaçlarla dolu yeşil alanıyla Bahçeşehir, sakinlerine ve ziyaretçilerine huzurlu bir ortam sunuyor.
Bahçeşehir, İstanbul'un Başakşehir ilçesine bağlıdır ve İstanbul şehir merkezine 25 km mesafededir. Havalimanına yakın olması nedeniyle Türkiye'nin başka illerinden iş amaçlı İstanbul'a gelen ve özellikle Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne yakın bir alanda rahat bir konaklama arayanlar için ideal bir alan sayılmaktadır. Konumu itibariyle iş toplantıları ve fuar organizasyonlarının yanı sıra şehirden uzakta huzurlu bir hafta sonu geçirmek isteyenler için de tercih edilebilmektedir.

Bahçeşehir'de yer alan 26 bin metrekarelik bir alana sahip Bahçeşehir Parkı ise, içerisinde yer alan yapay gölü ve kuş çeşitleriyle şehrin içinde doğal bir yaşam alanı sunmaktadır. Gölet, çevresi boyunca yürüyüş yapabileceğiniz bir parkur, çeşitli cafeler ve restoranlar, çocuklar için oyun alanı gibi pek çok aktiviteye olanak sağlamakta.

Bahçeşehir otellerinin çoğunluğunu apart oteller oluşturmaktadır. Konum olarak Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne 11 km ve Atatürk Havalimanı'na 24 km mesafede yer alması sebebiyle Bahçeşehir otelleri konaklama için tercih edilmektedir. Çevre illere yakın olması da Bahçeşehir'de konaklamayı tercih sebeplerinden biri haline getirmiştir. Bahçeşehir otellerine çevresinde yer alan Akbatı AVM ise içerisinde pek çok markanın olduğu mağazaları, sinema salonu ve restoranlarıyla kendinize vakit ayırabileceğiniz bir alan yaratmaktadır.

Bahçeşehir Hakkında
İstanbul'un koşuşturmacasından uzakta bir yer. Bahçeşehir, yeşil alanları ve yeni yaşam merkezleriyle dikkatleri her daim üzerine çekmeyi başarıyor.
Bahçeşehir, kozmopolit kent İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Başakşehir ilçesine bağlı bir semttir. İstanbul'un gürültüden uzak, şehrin getirdiği stresli yaşamdan biraz sıyrılma imkanı bulabileceğiniz, ağaçlarla dolu yeşil alanıyla Bahçeşehir, sakinlerine ve ziyaretçilerine huzurlu bir ortam sunuyor. İstanbul şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunan Bahçeşehir, Atatürk Havalimanı ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne da oldukça yakındır.

Bahçeşehir, toplu taşıma ulaşım duraklarına da sahiptir. Tüm İstanbul içi kolay ve hızlı bir ulaşım sunan metro ve metrobüs duraklarına da kolay ulaşım sağlayan otobüs ve minibüsler hizmet vermektedir. Konum olarak Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne 11 km ve Atatürk Havalimanı'na 24 km mesafede yer alması sebebiyle Bahçeşehir Otelleri rahat bir konaklama sağlamaktadır. Bunun yanında İstanbul'a gelen gezginler ve şehirden uzakta huzurlu bir hafta sonu geçirmek isteyenler de konaklamada Bahçeşehir'i tercih etmektedir.

Bahçeşehir yeşil alanları ile de dikkat çekmektedir. Sınırları içerisinde ev sahipliği yaptığı birçok park ve bahçe vardır. Bunlardan en büyüğü olan Bahçeşehir parkı semt sakinlerinin en çok zaman geçirdiği, şehrin gürültüsünden ve stresinden uzaklaştıkları yerdir. Ayrıca semtti bulunan alışveriş noktalarında da aradığınız her şeyi bulabilmeniz mümkün.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın