Bahçeşehir Otelleri

İstanbul’un gürültüden uzak, şehrin getirdiği stresli yaşamdan biraz sıyrılma imkanı bulabileceğiniz, ağaçlarla dolu yeşil alanıyla Bahçeşehir, sakinlerine ve ziyaretçilerine huzurlu bir ortam sunuyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Bahçeşehir Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Bahçeşehir Otelleri ve Bahçeşehir Otel Fiyatları

İstanbul'un gürültüden uzak, şehrin getirdiği stresli yaşamdan biraz sıyrılma imkanı bulabileceğiniz, ağaçlarla dolu yeşil alanıyla Bahçeşehir, sakinlerine ve ziyaretçilerine huzurlu bir ortam sunuyor.

Bahçeşehir, İstanbul'un Başakşehir ilçesine bağlıdır ve İstanbul şehir merkezine 25 km mesafededir. Havalimanına yakın olması nedeniyle Türkiye'nin başka illerinden iş amaçlı İstanbul'a gelen ve özellikle Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne yakın bir alanda rahat bir konaklama arayanlar için ideal bir alan sayılmaktadır. Konumu itibariyle iş toplantıları ve fuar organizasyonlarının yanı sıra şehirden uzakta huzurlu bir hafta sonu geçirmek isteyenler için de tercih edilebilmektedir.

Bahçeşehir'de yer alan 26 bin metrekarelik bir alana sahip Bahçeşehir Parkı ise, içerisinde yer alan yapay gölü ve kuş çeşitleriyle şehrin içinde doğal bir yaşam alanı sunmaktadır. Gölet, çevresi boyunca yürüyüş yapabileceğiniz bir parkur, çeşitli cafeler ve restoranlar, çocuklar için oyun alanı gibi pek çok aktiviteye olanak sağlamakta.

Bahçeşehir otellerinin çoğunluğunu apart oteller oluşturmaktadır. Konum olarak Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne 11 km ve Atatürk Havalimanı'na 24 km mesafede yer alması sebebiyle Bahçeşehir otelleri konaklama için tercih edilmektedir. Çevre illere yakın olması da Bahçeşehir'de konaklamayı tercih sebeplerinden biri haline getirmiştir. Bahçeşehir otellerine çevresinde yer alan Akbatı AVM ise içerisinde pek çok markanın olduğu mağazaları, sinema salonu ve restoranlarıyla kendinize vakit ayırabileceğiniz bir alan yaratmaktadır.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın