Bahçeşehir Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Bahçeşehir Otel Fiyatları

İstanbul'un gürültüden uzak, şehrin getirdiği stresli yaşamdan biraz sıyrılma imkanı bulabileceğiniz, ağaçlarla dolu yeşil alanıyla Bahçeşehir, sakinlerine ve ziyaretçilerine huzurlu bir ortam sunuyor.

Bahçeşehir'de yer alan 26 bin metrekarelik bir alana sahip Bahçeşehir Parkı ise, içerisinde yer alan yapay gölü ve kuş çeşitleriyle şehrin içinde doğal bir yaşam alanı sunmaktadır. Gölet, çevresi boyunca yürüyüş yapabileceğiniz bir parkur, çeşitli cafeler ve restoranlar, çocuklar için oyun alanı gibi pek çok aktiviteye olanak sağlamakta.

Bahçeşehir otellerinin çoğunluğunu apart oteller oluşturmaktadır. Konum olarak Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne 11 km ve Atatürk Havalimanı'na 24 km mesafede yer alması sebebiyle Bahçeşehir otelleri konaklama için tercih edilmektedir. Çevre illere yakın olması da Bahçeşehir'de konaklamayı tercih sebeplerinden biri haline getirmiştir. Bahçeşehir otellerine çevresinde yer alan Akbatı AVM ise içerisinde pek çok markanın olduğu mağazaları, sinema salonu ve restoranlarıyla kendinize vakit ayırabileceğiniz bir alan yaratmaktadır.

Bahçeşehir Otel Yorumları

10

Aqua Club Dolphin

Fikret Çelik - 8 Temmuz 2018, Pazar 11:13

Ortam güzel

Taksim'de sabah AKM önünden çift katli otobüs ücretsiz götürüyor. Akşam 17:30'da dönüyor, diğer ilçeler için aqua sitesinden servis şoförlerin numarasına da ulaşabilirsiniz. Esenyurt, Bahçeşehir'de, Tem gişelerde, otoyola yakın yerleri, temiz, güzel, köpük parti, müzik, eğlence alanları. Sınırsız kişi başı şimdilik 60 TL. Ortam güzel, şezlonglar genelde boş, yeterince var. Güvenlik, emniyet güzel. Yanınızda terlik, havlu, şort getirin. Paranız varsa burada satın alabilirsiniz. Terlik 20 TL'den başlıyor, havuzları güzel, temiz. Memnun kaldım, yerel rehberiniz olarak tavsiye ederim. İyi eğlenceler.

10

Mado - Bahçeşehir KC

ENGİN DEMİRAYAK - 18 Aralık 2015, Cuma 13:52

Mükemmel bir yer

İstanbul Bahçeşehir'deki Mado mükemmel bir yer ve rahat. Herkese tavsiye ederim.

10

Bahçeşehir Göl Restaurant

ali demirci - 22 Mart 2015, Pazar 10:08

Adam başı hesap alınıyor

Bir daha asla gitmeyeceğim bir mekan. Garson yerine komilerden yarım yamalak hizmet aldık. Hesap yüksek. 4 adet meze, 1 salata, 3'er adetten 4 porsiyon çinakop (üstelik bayat) 1 70'lik rakı 450 TL. Yediğine göre değil de, adam başı hesap alınıyor gibi. Asla tavsiye etmiyorum. O civarda daha leziz ve uygun fiyatlar var.

10

Hampton by Hilton Kayaşehir

Hampton by Hilton Kayaşehir - 15 Temmuz 2014, Salı 16:24

Oldukça güzel bir ambiyans

Oldukça güzel bir ambiyansı ve de çabuk çözüme ulaşan güzel yüzlü personeli ile memnun olacağınıza eminim.

2

Ab'bas Waffle - Bahçeşehir

TUĞBA - 18 Haziran 2014, Çarsamba 17:07

Asla tercih etmeyeceğiz

Geçen hafta şirkete sipariş vermiştik. Verdiğimiz siparişlerin hepsi alakasız geldi. Ayrıca içine çok az meyve koyup baştan savma göndermişlerdi. Arayıp şikayet ettik, bir dahaki siparişi ücretsiz gönderip telafi edeceklerini söylemişlerdi. Tekrar aradığımızda telafi yapamayacaklarını söylediler. Sürekli söylediğimiz bir mekândı bu tavırlarından dolayı kesinlikle tercih etmeyeceğiz.

10

Mado - Başakşehir Metrokent

sueda - 2 Ağustos 2013, Cuma 23:42

Dondurma

Mado nerede olsa güzeldir. Ayrıca vadiye yakın olması ve manzara olarak orayı görmesi güzel olmuş. :)