Bahçeşehir Otelleri

En iyi 2 otel, en uygun fiyatlar

Bahçeşehir Hakkında

İstanbul'un koşuşturmacasından uzakta bir yer. Bahçeşehir, yeşil alanları ve yeni yaşam merkezleriyle dikkatleri her daim üzerine çekmeyi başarıyor.

Bahçeşehir, kozmopolit kent İstanbul'un Avrupa Yakası'nda yer alan Başakşehir ilçesine bağlı bir semttir. İstanbul'un gürültüden uzak, şehrin getirdiği stresli yaşamdan biraz sıyrılma imkanı bulabileceğiniz, ağaçlarla dolu yeşil alanıyla Bahçeşehir, sakinlerine ve ziyaretçilerine huzurlu bir ortam sunuyor. İstanbul şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunan Bahçeşehir, Atatürk Havalimanı ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne da oldukça yakındır.

Bahçeşehir, toplu taşıma ulaşım duraklarına da sahiptir. Tüm İstanbul içi kolay ve hızlı bir ulaşım sunan metro ve metrobüs duraklarına da kolay ulaşım sağlayan otobüs ve minibüsler hizmet vermektedir. Konum olarak Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne 11 km ve Atatürk Havalimanı'na 24 km mesafede yer alması sebebiyle Bahçeşehir Otelleri rahat bir konaklama sağlamaktadır. Bunun yanında İstanbul'a gelen gezginler ve şehirden uzakta huzurlu bir hafta sonu geçirmek isteyenler de konaklamada Bahçeşehir'i tercih etmektedir.

Bahçeşehir yeşil alanları ile de dikkat çekmektedir. Sınırları içerisinde ev sahipliği yaptığı birçok park ve bahçe vardır. Bunlardan en büyüğü olan Bahçeşehir parkı semt sakinlerinin en çok zaman geçirdiği, şehrin gürültüsünden ve stresinden uzaklaştıkları yerdir. Ayrıca semtti bulunan alışveriş noktalarında da aradığınız her şeyi bulabilmeniz mümkün.

Bahçeşehir Gezilecek Yerler

Bahçeşehir Otel Fiyatları

İstanbul'un gürültüden uzak, şehrin getirdiği stresli yaşamdan biraz sıyrılma imkanı bulabileceğiniz, ağaçlarla dolu yeşil alanıyla Bahçeşehir, sakinlerine ve ziyaretçilerine huzurlu bir ortam sunuyor.

Bahçeşehir'de yer alan 26 bin metrekarelik bir alana sahip Bahçeşehir Parkı ise, içerisinde yer alan yapay gölü ve kuş çeşitleriyle şehrin içinde doğal bir yaşam alanı sunmaktadır. Gölet, çevresi boyunca yürüyüş yapabileceğiniz bir parkur, çeşitli cafeler ve restoranlar, çocuklar için oyun alanı gibi pek çok aktiviteye olanak sağlamakta.

Bahçeşehir otellerinin çoğunluğunu apart oteller oluşturmaktadır. Konum olarak Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne 11 km ve Atatürk Havalimanı'na 24 km mesafede yer alması sebebiyle Bahçeşehir otelleri konaklama için tercih edilmektedir. Çevre illere yakın olması da Bahçeşehir'de konaklamayı tercih sebeplerinden biri haline getirmiştir. Bahçeşehir otellerine çevresinde yer alan Akbatı AVM ise içerisinde pek çok markanın olduğu mağazaları, sinema salonu ve restoranlarıyla kendinize vakit ayırabileceğiniz bir alan yaratmaktadır.

Bahçeşehir Otel Yorumları

10

Hampton by Hilton Kayaşehir

Hampton by Hilton Kayaşehir - 15 Temmuz 2014, Salı 16:24

Oldukça güzel bir ambiyans

Oldukça güzel bir ambiyansı ve de çabuk çözüme ulaşan güzel yüzlü personeli ile memnun olacağınıza eminim.