Avcılar Sahil Parkı

  • İstanbul / Avcılar

Avcılar Sahil Parkı

İstanbul'un kalabalık ilçelerinden biridir Avcılar. Gün boyunca tüm gelenleri Marmara Caddesi'nde ağırlar. Buradaki cafeler, mağazalar ve restoranlar hiç boş kalmaz. Tabii Avcıların en güzel yerlerinden biri de Avcılar Sahil Parkı.

Avcılar Sahil Parkı'nda gün boyu yapacak çok şey var. Sahilde, sabahlar temiz havada güzel bir piknik yapabilirsiniz mesela. Yeşillikler içinde büyük bir alana yerleştirilmiş oturma bankları ve masalar piknik için size yardımcı olacaktır. Ya da burada bulunan yürüyüş parkurlarında sabahları spor yapabilirsiniz. Denize karşı konuşlanan cafelerde ve çay bahçelerinde akşam saatlerinde bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Avcılar sahilinde yaz ayları gelince konserler de düzenlenir. Yaz sıcaklarında konserlere dahil olup eğlenmenin tadına varacağınız gibi buradaki eğlence mekanlarında da istediğiniz bir gün eğlencenin içine dahil olabilirsiniz. Avcılar Sahil Parkı'nda gezerken Avcılar Atatürk Evi Müzesi'ni de kesinlikle ziyaret etmelisiniz. bir hafta sonu Avcılar Sahil Park'a gelip keyifli saatler yaşayabilirsiniz.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Mangal yapılabilmesi
10

-

Büyükçekmece ve Florya sahilinden sonra İstanbul'da daha iyisine rastlamak olanaksız. Kadıköy, Üsküdar, Moda gibi sıkıcı ve kalabalık sahillerden en az 10 kat daha iyi. Mangal yapılabilmesi de cabası.

2
Sıkıcı park
2

-

Ben oraya gittim. Hiç güzel değil. Sadece bir sıkıcı park var.