Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Avcılar Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Avcılar Butik Otelleri

Avcılar için {{ (filteredHotels).length}} / 33 butik otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

    Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Avcılar Butik Otelleri

Avcılar Butik Otelleri

İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan Avcılar ilçesinin konumu itibariyle de hem Marmara Denizi'ne hem de Küçükçekmece gölüne kıyısı olan bir yerleşim yeridir. Tüyap Kongre Merkezi'ne sadece 10 km mesafede olan Avcılar iş dünyasının yanı sıra, en çok istanbul Üniversitesi'nin Avcılar Kampüsü ile insan sirkülasyonu yaşamaktadır. Bölgede farklı nedenlerle konaklamak isteyenler için Avcılar butik otelleri kapsamlı hizmetler vermektedir.

Üniversite çevresinde daha ziyade kent otelleri yer alırken, Avcılar butik otelleri semtin denize ve göle kıyısı olan kesimlerinde bulunmaktadır. Avcılar butik otelleri fiyatlarının İstanbul'un pek çok semtine göre çok daha uygun olduğunu yeri gelmişken belirtelim.

Avcılar uzun ve keyifli bir sahil şeridine sahip. Bölge halkı sahil şeridini genelde hafta sonu pikniklerinde ve yürüyüş yapmak için kullanıyor. Avcılar butik otellerinin bazıları da bu sahil şeridinde yer alıyor. Fakat şehir içinden denize girme ya da plaj imkanı olmadığından Avcılar butik otelleri fiyatlarına yansımıyor.

Yeni İstanbul Havaalanı 40 km mesafede olan Avcılar, İstanbul'un merkezi sayılan ilçelerden uzakta yer alıyor. Ancak başta metrobüs olmak üzere bölgede pek çok toplu taşıma seçeneğinin bulunması bu dezavantajı ortadan kaldırıyor. Avcılar butik otellerinin pek çoğu misafirlerine araç kiralama veya havaalanı transfer konusunda yardımcı oluyor. Avcılar butik otelleri fiyatlarına dahil edilmeyen bu hizmetler ekstra olarak hesaplanıyor.

İstanbul'un bu güzel semtinde konaklama için tek seçenek Avcılar butik otelleri değil. Bölgede farklı standartlara sahip pek çok otel bulunuyor. Yine de Avcılar butik otelleri en uygun seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Avcılar butik otelleri fiyatları sundukları hizmetlerin kalitesine göre farklılık gösteriyor.

Avcılar Butik Otelleri Fiyatları

Avcılar Butik Otelleri

Avcılar butik otelleri başta iş insanları olmak üzere pek çok farklı kesimden konuk tarafından tercih ediliyor. Avcılar butik otelleri fiyatlarının uygunluğu ve otellerin merkezi konumda olması tercih edilmelerini arttırıyor. En uygun Avcılar butik otellerinin çevresinde otel misafirlerine alışveriş imkanı da sunan mağazalar, restoran ve kafeler yer alıyor. Büyük değişiklik göstermeyen Avcılar butik otelleri fiyatları odaların büyüklüğüne ve şehir manzarasına göre farklılaşabiliyor.

Avcılar butik otellerinin fiyatları ilçede yaşanan dönemsel yoğunluklara göre değişebiliyor. Üniversite sezonunun başladığı günler ya da bölgede yoğun fuar ve kongre etkinliği olduğunda Avcılar butik otelleri fiyatlarını ve tesislerin doluluğunu da etkiliyor. Avcılar butik otelleri fiyatları çoğunlukla oda kahvaltı hizmeti çerçevesinde şekilleniyor.

Avcılar butik otelleri en uygun döneminiyse kış aylarında yaşıyor. Kış aylarında yoğun bir kongre trafiği yoksa İstanbul'a gelen ziyaretçi sayısında yaşanan azalma Avcılar butik otellerine de yansıyor. Avcılar butik otelleri fiyatları yılın bu döneminde küçük de bir düşüş gösteriyor.

Avcılar butik otelleri en uygun fiyat seçeneklerini sunarken hizmet kalitesinden ödün vermiyor. Bu ilke, Avcılar butik otellerinin sunduğu kahvaltı ve diğer öğünlerde de kendini gösteriyor. Avcılar butik otellerinin bazılarında kahvaltı açık büfe olarak sunuluyor. Öğle ve akşam yemeklerinin isteğe bağlı olarak sunulduğu Avcılar butik otellerinin bazılarında restoran da yer alıyor. Bazı Avcılar butik otellerinin içerisinde SPA hizmeti de yer alıyor. Hamam, sauna, masaj gibi hizmetlerin Avcılar butik otelleri fiyatlarına etki edip etmediğini rezervasyon esnasında sormanızda fayda var.

Avcılar ilçesindeki farklı otel seçeneklerini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için Avcılar Otelleri sayfamızı ziyaret edin!

Avcılar Gezilecek Yerler

Avcılar Gezilecek Yerler

İstanbul'un az tanınan semtlerinden Avcılar, misafirlerine vakit geçirmek için keyifli alternatifler sunuyor. Avcılar butik otellerinde konaklayan turistler için hazırladığımız gezi rehberine göz atalım:


  • Avcılar Sahil Parkı'nda çay ya da kahve için.
  • Avcılar Atatürk Evi Müzesi'ni ziyaret edin.
  • Avcılar'ın ünlü alışveriş merkezi Marmara Caddesi'nde yürüyün.

İstanbul'un bu hareketli semti, Avcılar butik otellerinde en uygun şartlarda kalacak konuklarına alternatif bir İstanbul keyfi vadediyor.

Avcılar Butik Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Avcılar için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Avcılar otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Avcılar otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.