search icon
Giriş
10 Ağustos Sal.
Çıkış
11 Ağustos Çar.

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Kişi
2 Yetişkin, 0Çocuk
Harita
map marker iconHaritayı görüntüle
Filtreler
Temizle
Konaklama Tipi
Sağlık ve Güvenlik
Konsept/Tema
Tesis Türü
Popüler Filtreler
Fiyat Aralığı
Kendi bütçenizi belirleyin
Olanaklar
Spa & Sağlık
Çocuk İhtiyaçları

Boyalık Otelleri

Boyalık için 10 otel listelendi.

Altın Yunus Çeşme Resort & Thermal Hotel

Tatil Köyü
Spor Oteli
Neredekal.com
4.1/5
Boyalık merkezine 1.1 km uzaklıkta
1.800 TL2.000 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.800 TL
İNCELE
 • Yarım Pansiyon
En Uygun Fiyat
1800 TL
Jolly Tur
Etstur
1800 TL
1800 TL'den başlayan fiyatlarla

Boyalık Beach Spa Çeşme

Otel
İleri Yaş Dostu
Neredekal.com
4.1/5
Boyalık merkezine 0.7 km uzaklıkta
2.385 TL2.650 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:2.385 TL
İNCELE
 • Yarım Pansiyon
En Uygun Fiyat
2160 TL
Coral Tatil
Etstur
2385 TL
2160 TL'den başlayan fiyatlarla

Reges A Luxury Collection Resort & Spa Çeşme

Otel
Tüm Yıl Açık
Neredekal.com
4.6/5
(235 değerlendirme)
Boyalık merkezine 1.0 km uzaklıkta
6.161 TL6.161 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:6.161 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
5151 TL
Jolly Tur
TatilBudur.com
6161 TL
5151 TL'den başlayan fiyatlarla

Arinnanda Otel

Otel
Romantik Otel
Neredekal.com
2.5/5
Boyalık merkezine 1.1 km uzaklıkta
1.081 TL1.081 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:1.081 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat
En Uygun Fiyat
1074 TL
Etstur
Tatil.com
1081 TL
1074 TL'den başlayan fiyatlarla

Demirel Boyalık Hotel & Residence

Otel
Neredekal.com
3.7/5
Boyalık merkezine 0.7 km uzaklıkta
750 TL750 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:750 TL
İNCELE
 • Birden Çok Fiyat

Twins Hotel

Butik Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.5/5
Boyalık merkezine 0.9 km uzaklıkta
680 TL693 TL
%3 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:680 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
680 TL
Etstur
Odamax
693 TL
680 TL'den başlayan fiyatlarla

Altın Yunus Apart Hotel

Apart Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.1/5
Boyalık merkezine 0.7 km uzaklıkta
1.706 TL2.008 TL
%15 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:1.706 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Koz Marigold Apart

Apart Otel
Aile Dostu
Neredekal.com
4.1/5
Boyalık merkezine 2.3 km uzaklıkta
713 TL713 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:713 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı
En Uygun Fiyat
713 TL
Odamax
Etstur
713 TL
713 TL'den başlayan fiyatlarla

Marin Otel

Otel
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4.2/5
Boyalık merkezine 2.6 km uzaklıkta
765 TL842 TL
%10 Tasarruf
1 gece fiyatı:fiyatı:765 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Ados Hotel

Pansiyon
İki gezgin için harika
Neredekal.com
4/5
Boyalık merkezine 2.1 km uzaklıkta
602 TL602 TL
1 gece fiyatı:fiyatı:602 TL
İNCELE
 • Oda-Kahvaltı

Boyalık Otelleri

Boyalık Otelleri

İzmir, Ege'nin incisi olarak biliniyor. Son dönemde medyada en çok duyduğumuz, en çok rağbet gören yerlerden biri, Çeşme de, İzmir'e bağlı bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Çeşme-Boyalık, Çeşme'nin kuzey şeridinde kalan bir belde olarak karşımıza çıkıyor. Çeşme'nin su sporları yapmaya elverişli denizine nazaran, bölgenin en çok tercih edilen beldelerinden biri olan Boyalık, sakin plajı ve modern restoranlarıyla dikkat çekiyor. Yaklaşık 5 km uzunluğunda plajı olduğu söylenen Boyalık ile Ege'nin el değmemiş cennet köşelerinden birini keşfedebilirsiniz. Kum plajı seviyorsanız sizler için muhteşem bir fırsat olan Boyalık Plajı'na tatil planınızda yer verebilirsiniz. Temiz plajı ve berrak suyu ile tatilinizi güneş altında dinlenerek geçirebileceğiniz gibi, gece hayatını seviyorsanız eğlenceye de doyabilirsiniz. Ailecek vakit geçirmeye niyetlendiyseniz ve çocuklarınıza daha rahat göz kulak olmak isterseniz sığ denizi ile içiniz rahat tatilinizi geçirebilirsiniz. Boyalık otelleri ile tatilinizi otelinizde dinlerek geçirebilir ya da bölgede bulunan üzüm bağlarını ziyaret edebilir, lavanta bahçelerinde süzülebilir ya da Erythrai Antik Kenti'nin kalıntılarını keşfedebilirsiniz. Bölgede her yıl düzenlenen çeşitli zeytin festivali, ot festivali, ekmek festivali gibi festivallere katılabilir ve bölgenin yöresel lezetlerini evlerine götürebilirsiniz.

Boyalık Butik Otelleri

Boyalık Butik Otelleri

Arnavut kaldırımlı sokaklarda, mavi beyaz evlerin arasında sevdiklerinizle elele yürüyüş yapmak ister ve akşam lacivert denize karşı şirin bir sahil kasabası lokantasında romantik bir yemek yemek isterseniz, Çeşme Alaçatı listenizde ilk sıralarda yer almaya aday olabilir. 19. yy'ın yel değirmenlerinin arasında gün doğumunu izlemek isterseniz, Boyalık sizleri bekliyor. Boyalık otel fırsat seçeneklerini inceleyerek tatilinizi değerlendirmenin birçok yolunu bulabilir, tatilinizi kendi bütçenize uygun hale getiren seçenekleri yakalayabilirsiniz. Boyalık butik otelleri ile kendinizi şımartacak bir tatil planı yapabilirsiniz. Butik otellerin kendilerine özel konseptleri ve ince düşünülmüş detaylı tasarımları ile daha sıcak, samimi ve romantik bir tatil geçirebilirsiniz. Alaçatı'nın kendine özgü dokusu arasında bulunan taş evler ve değirmenlerle uyumlu butik oteller, size hayalinizdeki tatili yaşatabilir. Ege esintisini odalarına sığdıran lüks butik otelleri ile hem konfroru hem de aile samimiyetini yakalayabilirsiniz. Butik otellerin yarım pansiyon, tam pansiyon, her şey dahil seçeneklerini tercih edip standartlara uyabileceğiniz gibi, sizlere özel hazırlanabilecek tarifelere, ücretlendirmeyi de göz önünde bulundurarak ulaşabilirsiniz.

Boyalık Otel Fiyatları

Boyalık Otel Fiyatları

Yaz turizminin yoğun olması nedeniyle Çeşme Plajı'nın ve çevresindeki Altınkum, Ayayorgi, Dalyan gibi beldelerin de son yıllarda yıldızı parlıyor. Tatilinizde kendinizi bir peri masalının baş kahramanı olarak hissetmek isterseniz, mavi-beyaz evleri, yel değirmenleri, ince altın sarısı kumu ile Boyalık sahillerini deneyebilirsiniz.

 • Son dönemlerde, adının sık sık anılması ile Çeşme ve yöresinin otel ücretleri de artmış görünüyor. Genel olarak gitmeyi tercih ettiğiniz sezon ve otel niteliklerine göre değişen Boyalık otel fiyatları için erken rezervasyon seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.
 • Boyalık her şey dahil otelleri ile Boyal��k ve civardaki beldelerin kumsalları, su sporları imkanları, gece hayatları gibi birçok fırsatı elde edebilirsiniz. Her şey dahil otellerin sunduğu imkanlar ile tüm tatilinizi dinlenerek ve eğlenerek geçirebilirsiniz. Sınırsız yiyecek ve içecek sunan her şey dahil otellerin paketlerine eklemek istediğiniz su sporları aktiviteleri, masaj salonu gibi etkinlikler için ekstra ödeme yapabilirsiniz.
 • Ayrıca bölgede bulunan kendiniz için şifa bulabileceğiniz termal otelleri ziyaret edebilirsiniz. Daha çok Çeşme çevresinde kurulan termal oteller tüm aile için şifalı bir tatilin kapılarını aralıyor. Kaplıca hizmeti sunan işletmelerin fiyatlarında da değişiklik görülebilir.
 • Bölgede tatilinizi geçireceğiniz kişi sayısı ve bir tatilden beklentilerinize göre tercih edebileceğiniz Boyalık apart otel, pansiyon gibi seçenekleri de bulabilirsiniz. Sadece konaklama ya da oda-kahvaltı tercih edebileceğiniz seçeneklerin arasından bütçenize uygun seçimi yapabilirsiniz.

Boyalık Gezilecek Yerler

Boyalık Gezilecek Yerler

Boyalık otelleri en uygun seçenekleri ile erken rezervasyon tercih edebilir ya da kredi kartına taksit seçeneklerini inceleyebilir ve tatilinizde gezmeye daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Gezilecek yerler ;

 • Öncelikle Çeşme'nin yerel halkının dikkatini çeken ve biraz daha doğal ve mistik bir havası olan Çeşme Köy, arkasında uzanan dağın yamacında, önünden alabildiğine uzanan Ege Denizi ile misafirlerine uzun kahvaltılar sunuyor. Hayata bir kahve molası vermek isterseniz eşsiz manzarası ve tertemiz havası ile Çeşme Köy sizleri bekliyor.
 • 14. yy'da Cenevizliler tarafından yapıldığı söylenen ve girişinde Kaptan-ı Derya Hasan Paşa heykeli ile ziyaretçilerini karşılayan Çeşme Kalesi, 1965 yılında Topkapı Sarayı'ndan getirilen silahların sergilenmesi için kullanıma açılmış olduğu biliniyor. Ancak günümüzde Erythrai Antik Kenti'nden getirilen eserler sergileniyor.
 • Ilıca, adından da anlaşıldığı üzere, suları yer altı suları tarafından desteklendiği için yaz ayları olduğu kadar, kış ayları için de denize girme imkanı veriyor. Yaklaşık 3 km uzunluğu olduğu söylenen sahil, dalgalı denizi ile su sporları meraklıları özellikle de sörf yapmak isteyenlerin de tercihleri arasında bulunuyor.
 • Salaş ve sakin bir sahil kasabası arıyorsanız Dalyan'ı ziyaret edebilir ve klasik Ege hayatını gözlemleyebilirsiniz.
 • Delikli Koy, hem denizin tadına varmak hem de kamp yaparak doğanın keyfini sürmek isteyenler için bölgede tercih edilen yerler arasında bulunuyor.
 • Aya Yorgi Koyu'nun ise, Çeşme gecelerinin ünlü eğlence mekanları arasında olduğu biliniyor. Gün içerisinde durgun ve sessiz, sakin denizleri barındıran sahilleri, gece ise eğlencenin dalgalarına yer veriyor.

Boyalık Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Denize sıfır Boyalık otelleri hangileridir?
Ege'nin gözde tatil rotalarından Çeşme'ye bağlı olan Boyalık; pırıl pırıl denizi, yumuşacık kumlardan oluşan sahili ile deniz ve güneş tatili için en çok tercih edilen yerler arasında yer alıyor. Tatil için gelen ziyaretçiler ise tercihlerini genellikle denize sıfır tesislerden yana kullanıyor. Denize sıfır Boyalık otelleri bu sebeple bütün sezon boyunca tam kapasite hizmet veriyor. Boyalık denize sıfır konsept otelleri gece hayatı ve elbette enfes restoranları ile her yıl ziyaretçilerinden tam puan alıyor. Bu sebeple Boyalık'ta denize sıfır otel konaklama fırsatları için erken rezervasyon yaptırmak büyük önem taşıyor.
Boyalık otelleri İzmir merkeze mesafesi nedir?
İzmir'in Çeşme ilçesine bağlı Boyalık mevkiinde yer alan Boyalık otelleri İzmir merkeze mesafesi 83 kilometre olarak belirtiliyor. İzmir merkez Boyalık arası uzaklık yaklaşık olarak 1 saat 5 dakikada aşılabiliyor. Buraya ulaşmak için ise çeşitli seçenekler mevcut. İzmir merkez otogarından kalkan otobüsleri kullanabilir veya araç kiralama yaparak bölgeye ulaşabilirsiniz. Boyalık'a gelmeden önce rezervayon yaptırmadıysanız burada bulunan apart, butik otel ve ya pansiyonlar da konklama imkanınız oluyor. Ancak özellikle yoğun tatil sezonlarında problem yaşamamak için önceden önceden iletişime geçmeniz ve yerinizi ayırtmanız öneriliyor. Son olarak; tatilinizi bitirmeden önce Ege'nin en güzel değirmenlerinin önünde fotoğraf çektirmeyi unutmayın.
En romantik Boyalık otelleri hangileridir?
İzmir ili, Çeşme ilçe sınırında yer alan Boyalık Koyu, mutlaka gezilip görülmesi gereken harika bir tatil yeridir. Boyalık plajına yakın mesafede bulunan ve her türlü konfora sahip oteller de haliyle fazlaca tercih ediliyor. Bu tesisleri en çok tercih edenler arasında da her yaştan çiftler oluyor. Peki çiftler için en romantik Boyalık otelleri hangileridir? Aslına bakarsanız müthiş doğası, hareketli gece hayatı, muazzam lezzetlere sahip lüks restoranları ile neredeyse tüm tesisler için Boyalık en romantik otelleri arasında yer alıyor diyebiliriz. Denize sıfır, herşey dahil, mavi bayrak almış tesisleri tercih edebileceğiniz gibi romantik Boyalık otelleri için butik yerlere de göz atabilirsiniz.
Boyalık termal otelleri fiyatları nelerdir?
Ege'nin en özel mevkiilerinden olan Boyalık'ta standart tesislerin yanında elbette termal oteller de bulunuyor. Deniz ve güneşin yanında bir de sağlıklı vakit geçirmek isteyen ziyaretçiler için Boyalık termal otelleri fiyatları merak konusu oluyor. termal boyalık otelleri fiyatları ziyaretçilerin tercihlerine göre farklılık gösterebiliyor. Dolayısıyla genelleme yapabileceğimiz bir Boyalık otel termal konsept fiyatları bulunmuyor. Erken rezervasyon dönemlerinde fiyatlar bir nebze daha uygun olabilirken genellikle Boyalık için yüksek sezon olarak tanımlayabileceğimiz dönemlerde otel fiyatları diğer dönemlere göre daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Tatilcilerin fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için tüm bu değişkenleri göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Örneğin denize sıfır en beğenilen Boyalık termal otelleri denize uzak konumlanan tesislere oranla daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi fiyatlar rezervazyon tarihine ve istenilen konfora göre de değişkenlik gösterebiliyor.