Ardıç Koyu Otelleri

En iyi 0 otel, en uygun fiyatlar

Ardıç Koyu Hakkında

Ardıç Koyu Gezilecek Yerler

Ardıç Koyu Otel Fiyatları

Ardıç Koyu, Çeşme'nin en nadide yerlerinden biridir.

Ardıç Koyu otelleri arasında yer alan pek çok tesis bulunmaktadır. Bu tesisler içinde yıldızlı oteller, tatil otelleri, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar yer almaktadır. Her bütçeye göre bir otelin yer aldığı Ardıç Koyu otelleri yüksek hizmet kalitesi ve güler yüzlü personelleri ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Çeşme'ye bağlı Ardıç Koyu mevki yıl boyunca pek çok kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Ardıç Koyu otelleri tatilinde başladığı yaz sezonunda en yoğun dönemini yaşamaktadır. Özelikle de mayıs sonu, haziran, temmuz, ağustos ve eylül sonuna kadar bir yoğunluk yaşamaktadır. Bu sebeple bu aylarda Ardıç Koyu otelleri kategorisinde yer alan otellerde konaklama yapmak isteyenlerin erken rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Erken rezervasyonu sadece yaz sezonunda konaklama yapacak olanların değil diğer sezonlarda da konaklama yapmayı düşünenleri yaptırması aksi bir durumla karşılaşılmaması açısından önemlidir.

Ardıç Koyu otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Ardıç Koyu sayfasından incelenebilmekte ve hatta rezervasyon yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ardıç Koyu otel fiyatları bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılık göstermektedir. Ardıç Koyu otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de farklılık göstermektedir.

Tatil sezonun da başladığı yaz aylarında özellikle haziran, temmuz ve ağustosta bölgedeki tüm oteller en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bu yoğunluğun da etkisiyle Ardıç Koyu otel fiyatları üzerinde belli bir oranda artış yaşanmaktadır.

Bölgede yer alan kimi oteller misafirlerinin bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon fırsatları sunmaktadır. Sunmuş oldukları bu erken rezervasyon fırsatları ile Ardıç Koyu otel fiyatları yaz sezonundaki normal fiyatlarından daha uyguna gelmektedir.

Her bütçeye göre bir otelin yer aldığı Ardıç Koyu'nda her zevke hitap eden oteller ve Ardıç Koyu otel fiyatları Neredekal.com üzerinden incelenebilmektedir. Ardıç Koyu otel fiyatları ve otelleri içerisinde konaklama yapılmak istenen otele Neredekal.com üzerinden rezervasyon yapılabileceğini de hatırlatmak isteriz.

Ardıç Koyu Otel Yorumları

1

Pırıl Otel

İbrahim çalışkan - 19 Ocak 2020, Pazar 12:09

Hizmet yetersiz

Odalar sıcak, pek hijyenik olmasa da. Yemekler içler acısı. Personel güler yüzlü fakat yeterli olmuyor. Verdiğiniz paranın tam karşılığını alamıyorsunuz. Termal bölümü vasat. Biz bir daha gelir miyiz, tabi ki hayır. Gelmek isteyenler yorumlara lütfen dikkat etsin. Paranız boşa gitmesin. Kolay kazanmıyoruz parayı.

1

Koz Eliba Otel

Cem özcan - 5 Ocak 2020, Pazar 21:22

Anlatıldığı gibi değil

Otel hiç de anlatıldığı gibi değil. Odalar ufak ve konforlu falan değil. Ses ve gürültü çok. Otel apartmandan bozma. Otel falan da değil gidip de paranıza tatilinize yazık etmeyin. Asla karalamıyorum gerçekler bunlar giderseniz görürsünüz. Asla ön ödeme falan yapmayın paranızı da alamazsınız.

10

Koz Eren Otel

Banu sayar - 10 Aralık 2019, Salı 02:49

Çok memnun ayrıldık

Otelin konumu çok çok iyi, kahvaltısı ise çok güzel. Endişe ederek gelip, çok memnun ayrıldık. Beklentinizi yüksek tutmazsanız kahvaltı, lokasyon ve personel sizi rahat hissettirecektir.

10

World City Alaçatı Hotel

sibel kummuz - 4 Kasım 2019, Pazartesi 20:56

Gerçekten güzel bir yer

Gerçekten güzel bir yer. Çocuklu ailelere tavsiyem. Seneye tekrar gideceğim inşallah.

5

Akay Garden Family Club

Veli Koluaçık - 2 Kasım 2019, Cumartesi 00:14

Temizlik yetersiz

Temizlik diye bir şey yok. Odalar, ortak kullanım alanları, havuz ve özellikle mutfak ve tabak bardak çatal kaşık hepsi kirli. Çok berbat. Animasyon ekibi ilgili ve güzel program yapıyor. Mutfakta çalışanlar ve garsonlar temizliğe ve kişisel bakımlarına dikkat etmiyor. Elleri ve elbiseleri kirli. Yeri ve manzarası güzel. Havası çok güzel. Yemekler lezzetsiz.

1

Radika Otel Alaçatı

Sami Güven - 30 Ekim 2019, Çarsamba 10:52

Otopark yok

Rezervasyonumuzu telefonla gerçekleştirdik. Kredi kartı ile ödeme yapabileceğimiz söyledi, birçok otel sitesinde bu otelin otoparkı olduğu yazıyor fakat yok, yola park ediyorsunuz. Odadaki televizyon çalışmıyordu, klima ise bir çalışıyor, bir çalışmıyordu. Tuvalet ve banyo kokusu sürekli odanızın içerisinde. Zira bir havalandırma yok. Banyoda şampuan terlik vb. hiçbir şey yok. Acelemiz vardı fakat, otelden ayrılacağımız gün pos makinasının bozuk olduğu gerekçesi ile valizlerimizi otelde misafir ederek, bizi ATM bulmamız için dışarıya yönlendirdiler. Anlayacağınız bedava kahvaltı peşinde koşarken, kötü bir otelde bulabiliyorsunuz kendinizi.

10

Galya Otel

Elif kara - 30 Ekim 2019, Çarsamba 09:47

Alaçatı’daki otelimiz belli

Yorumları dikkate alarak gelmiştik, yanıltmadı bizi. Tereddüt etmeden konaklayabileceğiniz bir butik otel. Odalar taş ev, banyoları otantik. Otelden çıktığınızda 2 dk sonra Alaçatı çarşısının göbeğindesiniz. Temizlik, hizmet, güler yüzle sizi kasmayan sevimli bir otel. Alaçatı'daki otelimiz artık belli. :)

10

Çeşme Ada Butik Otel

Nasrin - 13 Ekim 2019, Pazar 11:29

Recommend for everyone

Hello. I spend a very good time in Ada Butik Otel and recommend for everyone.

10

Are Butik Hotel

timurbedirli - 3 Ekim 2019, Perşembe 11:52

Şiddetle tavsiye ederim

Çok merkezi bir yerde. Ana caddeye 100 adım. Otel çok modern ferah ve pek keyifli. Müdire Esen Hanım basireti ile her konuda yardımcı. Tavsiyeleri ile uçuk fiyatlı Alaçatı'da normal fiyatlarla yemek yersiniz. Yardımları ise fevkalade. Oteli şiddetle tavsiye ederim.

1

La Capria Suite Hotel

Petek ipek - 28 Eylül 2019, Cumartesi 13:37

Tavsiye etmiyorum

Odanın güzel olması dışında kötüydü! Çok pahalı bir otel ve kesinlikle hizmet sıfır! Çalışanlar yetersiz, asık suratlı, kahvaltı için her sabah en az 30 dakika bekledik. Kahvaltısı yetersiz. En kötü otelin bile haşlanmış yumurtası vardır. Zeytinleri en kötü zeytin. Ezilmiş erimiş zeytin koydular önümüze! Süit odada kaldık ancak temizlik berbattı! Sabunları bile su katarak doldurmuşlardı... Temizlik sonrası el havlusunu bile değiştirmediler. Odada kahve makinesi var ama süs olarak duruyor! Odaya kahve kapsülü istedik. Yanlış kapsül getirdiler, 2 gün kahvesiz kaldık. Onun yerine size Türk kahvesi yapalım dediler ve tabii ki ücretli olduğunu söylediler! Asla gitmeyin! Otel çalışanlarının bile kendinden haberleri yok! Eğer hizmet veremiyorsanız size tavsiyem oteli kapatın!