Ardıç Koyu Otelleri

Ardıç Koyu, Çeşme’nin en nadide yerlerinden biridir.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ardıç Koyu Otelleri

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Ardıç Koyu Otelleri ve Ardıç Koyu Otel Fiyatları

Ardıç Koyu, Çeşme'nin en nadide yerlerinden biridir.

Ardıç Koyu mevki, İzmir'in Çeşme ilçesine bağlı olan bir mevkide yer almaktadır. Çeşme bölgesine yıl boyunca gelen yerli ve yabancı turistleri ağırlayan bir mevki olan Ardıç Koyu sakin ve huzur dolu bir konaklama arayanların ilk adresidir. Çeşme ve diğer mevkilere oranla daha sakin daha huzurlu ve tertemiz denizi ile gelenleri kendine hayran bırakan bir yerdir.

Ardıç Koyu otelleri arasında yer alan pek çok tesis bulunmaktadır. Bu tesisler içinde yıldızlı oteller, tatil otelleri, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar yer almaktadır. Her bütçeye göre bir otelin yer aldığı Ardıç Koyu otelleri yüksek hizmet kalitesi ve güler yüzlü personelleri ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Ardıç Koyu otelleri tatilinde başladığı yaz sezonunda en yoğun dönemini yaşamaktadır. Özelikle de mayıs sonu, haziran, temmuz, ağustos ve eylül sonuna kadar bir yoğunluk yaşamaktadır. Bu sebeple bu aylarda Ardıç Koyu otelleri kategorisinde yer alan otellerde konaklama yapmak isteyenlerin erken rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Erken rezervasyonu sadece yaz sezonunda konaklama yapacak olanların değil diğer sezonlarda da konaklama yapmayı düşünenleri yaptırması aksi bir durumla karşılaşılmaması açısından önemlidir.

Ardıç Koyu otelleri ve otel fiyatları Neredekal.com Ardıç Koyu sayfasından incelenebilmekte ve hatta rezervasyon yaptırılabilmektedir.

Şimdiden keyifli ve huzur dolu bir tatil geçirmenizi dileriz.

Çeşme'ye bağlı Ardıç Koyu mevki yıl boyunca pek çok kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Ardıç Koyu, İzmir'in Çeşme ilçesine bağlı bir yerdir. Mevkide çok sayıda konaklama yapılabilecek otel yer almaktadır. Bu oteller içerisinde tatil otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, pansiyonlar ve butik oteller yer almaktadır.

Ardıç Koyu otel fiyatları bu otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılık göstermektedir. Ardıç Koyu otel fiyatları sadece otelin bulunduğu kategoriye göre değil misafirlerine sunmuş olduğu hizmetlere göre de farklılık göstermektedir.

Tatil sezonun da başladığı yaz aylarında özellikle haziran, temmuz ve ağustosta bölgedeki tüm oteller en yoğun dönemini yaşamaktadır. Bu yoğunluğun da etkisiyle Ardıç Koyu otel fiyatları üzerinde belli bir oranda artış yaşanmaktadır.

Bölgede yer alan kimi oteller misafirlerinin bu artıştan olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon fırsatları sunmaktadır. Sunmuş oldukları bu erken rezervasyon fırsatları ile Ardıç Koyu otel fiyatları yaz sezonundaki normal fiyatlarından daha uyguna gelmektedir.

Her bütçeye göre bir otelin yer aldığı Ardıç Koyu'nda her zevke hitap eden oteller ve Ardıç Koyu otel fiyatları Neredekal.com üzerinden incelenebilmektedir. Ardıç Koyu otel fiyatları ve otelleri içerisinde konaklama yapılmak istenen otele Neredekal.com üzerinden rezervasyon yapılabileceğini de hatırlatmak isteriz.

Ardıç Koyu otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Limonlu Ev Ardıç
Limonlu Ev Ardıç

-

Kahvaltı çok zayıf

Eşim, ben ve 3 yaşındaki oğlumla konakladık. Yürüme mesafesindeki denizinde neredeyse uzanacak yer yok, gölgelik yok. Otel bildiğiniz villa, çok zevkli döşenmiş, süit odası gerçekten çok güzel, diğer odaları küçük. Otel sahibinden hiç hoşlanmadım, çünkü o da benden hoşlanmadı, kendisi yerli turist ve küçük çocuklu turist istemiyormuş, bilgilerinize. Kahvaltı çok zayıf, sıcak hiçbir şey yok, çay termosla geliyor, artık açık veya koyu içme şansınız yok. Kahvaltıdaki kahve bile ekstraya giriyor. Fiyat/performans değerlendirmem iyi değil. Eğer yabancı veya çocuksuz çift iseniz alaka muhteşem. Otel sahibi beyefendi müşteri ayrımı yapıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limonlu Ev Ardıç
Limonlu Ev Ardıç

-

Evimi çok sevdim

Esra Hanım, yakın ilginizden dolayı çok çok teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi. Muhteşem manzara, pırıl pırıl odalar. Kahvaltı ve aperatif yemekleriniz ve salatalarınız muhteşem. En kısa zamanda görüşmek üzere. Çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Limonlu Ev Ardıç
Limonlu Ev Ardıç

-

Muhteşem tatil

Çeşme'de ki evimiz. Çok teşekkür ederiz. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)